Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo może ile tych TUFów X-kom sprzedał nim go zdjął z oferty, 500, 1000, 1500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AUTO6 napisał:

W sumie mam tylko o 42 wyższy numer zamówienia więc jestem dobrej myśli bo oznacza to tylko, że pomiędzy nami jedynie 41 osób złożyło swoje (większość to zapewne też RTXy 3080, ale różne modele).

Tylko ja zamawiałem Gaming X Trio więc wszystko rozbija się o to, które modele były najchętniej zamawiane w pierwszych minutach. TUF początkowo pewnie nie był jeszcze tak chętnie zamawiany jak później gdy pojawiły się informacje o wydajnym chłodzeniu. Z drugiej strony to była jedna z tańszych kart na Proshopie za to Gaming X Trio była droga więc może też nie rzuciło się na nią strasznie dużo osób (zwłaszcza, że w wielu sklepach była niższa cena na ten model). W przyszłym tygodniu pewnie zadzwonię i spytam jeśli do tego czasu nic w moim zamówieniu się nie ruszy.

Ciężko powiedzieć, w pierwszym rzucie to się pewnie rozbija o to ile mieli na start tych kart lub ile dzisiaj dostali do południa (bo dopiero rano mi zmienili w zamówieniu oczekiwanie na dostawę na dostawa 22-23 września), wczoraj miałem oczekiwanie bez żadnego info.

Numer masz też dobry, to są wszystko takie pierwsze prawie zamówienia patrząc jakie później były numery o 800 wyższe nawet po niecałych 20 minutach.

Ja tego TUFa brałem w ciemno będąc dobrej myśli i z racji tego, że buda mnie ogranicza do 31.5 cm karta, więc odpadały i Trio i Zotac Trinity i Gaming/Eagle Gigabyte'a i prawdopodobnie też Inno 3D iChill, a backplate w Gainward i Palicie mi się nie podobał wyjątkowo.

Także taki strzał trochę w ciemno, cieszę się, że testy pokazują z dobrej strony tę kartę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zotac na amazon.de xD

TAVLrlz.png

Co najlepsze, zotac oficjalnie napisal, ze jak kupil ktos poza swoim regionem/krajem to gwarancja bedzie realizowana w miejscu zakupu. A mnostwo amerykancow kupilo z .de :)

Edytowane przez wincyjognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wincyjognia napisał:

Zotac na amazon.de xD

TAVLrlz.png

do było do przewidzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gret napisał:

do było do przewidzenia

Jeszcze sie tam chlopy kontaktuja z supportem na czacie i maja obiecane "ze juz karta jest pakowana i wysylana" :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wincyjognia napisał:

Jeszcze sie tam chlopy kontaktuja z supportem na czacie i maja obiecane "ze juz karta jest pakowana i wysylana" :D

 

ja mam cały czas że dostawa w poniedziałek :P

ale pewnie zaraz mi to anulują :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak mialem zamiar kupic jak sie pojawi 3090, wiec logiczne ze wybralem zwrot kasy z powodu ze mialbym czekac na 3080 do polowy listopada. A przeciez premiera 3090 od 24.09 ;) . Dziwne ze proshop az tak mi wydluzyl ten termin a kase to zgarneli. Teraz czekam na instrukcje o zwrocie i oby do 24.09 zeby kasa byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,byłoby fajnie podpiąć ten temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

A mnie zaczyna się wydawać, że ten 1.10 to słodkie pierdzenie dla spuszczenia nas z telefonów, bo... WSZYSCY nagle mają 1.10, czy płacił, czy nie płacił, czy odbiór salon, czy paczkomat.

All 1.10!?
Rili? ;)

 

Też tak myślę. Dali takie daty żeby ludzie się nie wk..... I nie zrezygnowali, a na pewno sporo ludzi zrobiło przedpłaty więc mogą chwilę pieniędzmi poobracać. Będzie dobrze jak dostaniemy w październiku.

21 minut temu, AUTO6 napisał:

W sumie mam tylko o 42 wyższy numer zamówienia więc jestem dobrej myśli bo oznacza to tylko, że pomiędzy nami jedynie 41 osób złożyło swoje (większość to zapewne też RTXy 3080, ale różne modele)

I myślisz że wszyscy ludzie kupowali RTXy? Przecież xkom to gigant i sprzedaję tysiące produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde liczylem na to ze w xkom beda najpierw wysylac karty tym co zaplacili ale odpisali ze nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, wincyjognia napisał:

Zotac na amazon.de xD

TAVLrlz.png

Co najlepsze, zotac oficjalnie napisal, ze jak kupil ktos poza swoim regionem/krajem to gwarancja bedzie realizowana w miejscu zakupu. A mnostwo amerykancow kupilo z .de :)

A powiedz proszę, o której dokładnie kupiłeś swą kartę?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, arabuss napisał:

A powiedz proszę, o której dokładnie kupiłeś swą kartę?

 

15:32 email, wiec tak z minute wczesniej. BTW. ja nie mam tego info, to jest jakiegos jankesa screen.

Edytowane przez wincyjognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, NotLuckyAtAll napisał:

Jak ten Eagle wskoczy na 3800-3900 zł, to fiknę, nie wiem co z ludźmi. :D

Mi i tak było trochę szkoda, że w tym Proshopie płacę 120 zł więcej niż w X-KOM, ale właśnie w X-KOM spodziewałem się totalnych jaj z dostępnością aż do listopada, a tak to jak sprzedam 2070S teraz we wrześniu, a nie np. w listopadzie, to 100 zł się zwróci na samym fakcie sprzedaży 2070S teraz póki cenę trzyma jeszcze jakąś. Natomiast płacić x stówek więcej za to żeby tę kartę mieć jak najszybciej to już dziwne zachowanie. ;'X

Zwłaszcza, że Eagle to taki WindForce z dawnej serii, dopiero ten Gaming wyżej wygląda ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sevku22 napisał:

skad ta karta?

Dostali od dystrybutora. Ten Azerty patrząc na dane to sklep FOXKOMPUTER, to nie jest jakaś karta z innej ręki kupiona i odsprzedawana.

https://foxkomputer.pl/

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaki zamiast wystawić normalnie u siebie w sklepie, to dali na licytację bo wiedzieli że ludzie będą walczyć. Brawa dla nich xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"xkom ma na całą Polsce do końca miesiąca: 20 szt. TUF bez OC."

No to w sumie sie nie dziwie ze mi napisali w mailu ze okres oczekiwania moze byc nawet kilkanascie tygodni :E

Do zobaczenia chlopaki w 2021

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem w końcu mail od x-komu

Na ten moment 

Cytat

 

RTX 3080 TUF

Data dostępności 

2020-10-02

 

  :)

Zamawiane po godz. 16:00

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kris194 napisał:

Zamawiane po godz. 16:00

czyli realnie jesteś któryśsetny w kolejce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kris194 napisał:

Ja też dostałem w końcu mail od x-komu

Na ten moment 

3080 TUF

Data dostępności 

2020-10-02  :)

Zamawiane po godz. 16:00

Nie chcę Cię martwić, ale to nic nie znaczy. Wszyscy tutaj dostali maila o dostępności 1, 2, albo 3 października ale to niemożliwe żeby wszystkie zamówienia zrealizowali przy pierwszej dostawie. I jak zamówienie składałeś AŻ godzinę po premierze, to możesz mieć małą szansę na załapanie się do pierwszej partii. Ale myślę, że osoby które jeszcze wczoraj złożyły zamówienia, do końca października kartę otrzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kris194 napisał:

Ja też dostałem w końcu mail od x-komu

Na ten moment 

Karta graficzna NVIDIA ASUS GeForce RTX 3080 TUF GAMING 10GB GDDR6X

Data dostępności 

2020-10-02  :)

Zamawiane po godz. 16:00

Zamawiałem prawie pół godziny wcześniej tą samą kartę a w mailu info o 7 październiku. Czyli albo nic nie wiedzą, albo kolejka trochę się już skróciła. Ja tam mogę czekać nawet i do listopada. Ciśnienia nie ma, ale fajnie byłoby wiedzieć konkretnie na czym się stoi, zwłaszcza że pieniądze poszły do obrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja zamawialem 15:30 i dostalem maila ze okres oczekiwania to kilka-kilkanascie tygodni, takze dali wam ta date 10.02 na odwal sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem TUF bez OC na x-kom 15:13 i nie mam informacji o żadnym terminie na mailu :D 

dzwoniłem do x-kom i mówili, ze rzeczywiście ma być jakaś dostawa 01/02 Październik ale nie wiedza ile sztuk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam zamówione 15:06. Czyli zaraz po festiwalu wciskania F5. Też mam termin 1.10. Napisałem dziś maila do x-komu po więcej info ale jeszcze nie odpowiedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...