Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Może sie uda z moreli jak 2 osobom tu od nas z forum.

Edytowane przez sevku22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kaiketsu napisał:

otrzymujemy dostawy w pierwszej kolejnośc

Typowa gadka szmatka. Otrzymują dostawy w pierwszej kolejności, ale co najwyżej w stosunku do osiedlowych sklepików gdzie na półkach można jeszcze znaleźć maxwelle. Sklepy takie jak xkom, morele czy komputronik są traktowane tak samo, a jak na razie to xkom ogarnia najmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał zasilacz do RTX3070 to wisi moje ogłoszenie w "sprzedam". Seasonic Titanium 650W. ;)

Wracając do x-kom, z ich strony powinna wyjść nie tylko informacja o tym kiedy spodziewana dostawa, ale w tym przypadku też "który jestem w kolejce". Wtedy przynajmniej może sytuacja nie byłaby taką dużą niewiadomą. Skoro w tak łatwy sposób zebrali sobie zamówienia i pieniądze to komunikacja z klientem też powinna być jak najbardziej szczegółowa i konkretna. Oczekuję też od nich jakiegoś oficjalnego komunikatu w październiku, a nie przez nas czyli klientów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ireniqs napisał:

Jakby ktoś chciał zasilacz do RTX3070 to wisi moje ogłoszenie w "sprzedam". Seasonic Titanium 650W. ;)

Wracając do x-kom, z ich strony powinna wyjść nie tylko informacja o tym kiedy spodziewana dostawa, ale w tym przypadku też "który jestem w kolejce". Wtedy przynajmniej może sytuacja nie byłaby taką dużą niewiadomą. Skoro w tak łatwy sposób zebrali sobie zamówienia i pieniądze to komunikacja z klientem też powinna być jak najbardziej szczegółowa i konkretna. Oczekuję też od nich jakiegoś oficjalnego komunikatu w październiku, a nie przez nas czyli klientów.

Oczywiście, że tak. absolutnie popieram, aczkolwiek to tylko nasze pobożne życzenia. :(
Tak samo, jak oczekiwałbym lojalności np. w telefonii. Od 20 lat chyba bulę jednemu operatorowi (czyt. od 20 lat daję kasę na jego działalność, pracowników, itd = finansuję go niejako). Przychodzi jakiś dzban gołodupiec z ulicy i dostaje ofertę lepszą, niż ja ("tylko dla nowych klientów"). Wrrr ! ?

Takie czasy.
Klientem się jest do momentu trzymania banknotu albo obracania monety w palcach.
Gdy tylko banknot trafi do sprzedawcy stajemy się... zbytecznym upierdliwcem. ;)  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo trzeba będzie czekać na Morelach (MSI RTX 3080). Zamówione wczoraj o 16:54:05... chyba sobie trochę poczekam. :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gret napisał:

ja mam cały czas że dostawa w poniedziałek :P

ale pewnie zaraz mi to anulują :E

Ja mam na Wtorek..Hmm może i dostaniemy skąd wiesz ...Byłyby jajca - pół USA zamówiło,a karty pojadą do dwóch gości z pclaba xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zhao napisał:

Ja mam na Wtorek..Hmm może i dostaniemy skąd wiesz ...Byłyby jajca - pół USA zamówiło,a karty pojadą do dwóch gości z pclaba xD

Jak nie będzie statusu wysłane to nie mamy się co napalać. Ja i tak bym wolał gigusia z RTV EURO AGD :P Ale tam to też niewiadoma kiedy przyjdą te karty. 

Stawiam że dziś wieczorem przyjdzie mail od Amazona że nie mamy tych kart :P

Edytowane przez gret
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, NTxC napisał:

Ciekawe jak długo trzeba będzie czekać na Morelach (MSI RTX 3080). Zamówione wczoraj o 16:54:05... chyba sobie trochę poczekam. :szczerbaty:

Mozliwe ze 2021

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

Oczywiście, że tak. absolutnie popieram, aczkolwiek to tylko nasze pobożne życzenia. :(
Tak samo, jak oczekiwałbym lojalności np. w telefonii. Od 20 lat chyba bulę jednemu operatorowi (czyt. od 20 lat daję kasę na jego działalność, pracowników, itd = finansuję go niejako). Przychodzi jakiś dzban gołodupiec z ulicy i dostaje ofertę lepszą, niż ja ("tylko dla nowych klientów"). Wrrr ! ?

Takie czasy.
Klientem się jest do momentu trzymania banknotu albo obracania monety w palcach.
Gdy tylko banknot trafi do sprzedawcy stajemy się... zbytecznym upierdliwcem. ;)  

Pełna zgoda, ale tu nie chodzi tylko o to czy jest się stałym klientem czy nie. Po prostu o zwykłą, najzwyklejszą obsługę klienta i szacunek dla niego. Ich maila mówią, że mamy być wyrozumiali, no i okej, ja podobno za takiego uchodzę ;) Mało tego, jestem też cierpliwy. W x-kom pewnie powiedzieliby że cud nie klient, ale oczekuję też z ich strony konkretnych działań. Zbycie jednym mailem na razie mi wystarczy, ale tak jak wspominałem, w październiku oczekuję kolejnych, konkretnych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wezme Gigabyte Gaming 3090  albo Palit 3090 o może PALIT bo kolega z laba dostał od morele do domu dzis i tez od Palita wzial ; D

Edytowane przez sevku22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że koledzy snajperzy szybsi byli :).

Mnie niestety w chrome pokazywało cały czas, że nie da się do koszyka dodać i zanim ogarnąłem żeby przeglądarkę zmienić to straciłem te "bezcenne" 1-2 minuty.

Końcówka zamówienia xkom -> 1532 
Karta : 3080 Ventus

Pozostaje czekać :)

 

Może wprowadzimy jakąś formatkę to przynajmniej łatwiej będzie w temacie odnaleźć w przyszłości kto już kartę ma (mniejwięcej jaki numer) a kto jeszcze czeka ?

 

 

W sumie to nawet dobrze, bo może wyjdą jakieś testy z vramem / info o nowych wersjach / przecieki odnośnie Radeonów i będzie można jeszcze zmienić decyzję.

A no i monitor dojdzie nowy !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1343507282_Adnotacja2020-09-18180939.thumb.jpg.9ebdf2cb38ac0951508abc65644c9510.jpg

morele chyba leci za przeproszeniem w ...... , jeśli ktoś zamówił za pobraniem

 

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biore 3090 z moreli fajnie ze rzetelnie informuja. Kasa juz czeka na 3090 <zaciera ręce>

Edytowane przez sevku22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzetelnie, złożyłeś zamówienie jako jeden z pierwszych, ale że chcesz zapłacić za pobraniem to na koniec kolejki. "Nie mamy pańskiego płaszcza i co mi pan zrobisz". Z morele to chyba trzeba było już wcześniej zrezygnować, po tym jak zamknęli netpunkty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gret

Jeśli możesz sprawdź co Ci pisze o zamówieniu jeśli klikniesz na Call Center -  bo u mnie  pojawia się komunikat o błędnej dacie dostawy na 19 września, a mimo to moje zamówienie nadal wisi z dostawa 22 września xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki sciagne pozniej Crysis Remaster to napisze jak chodzi. Sorry za offtop jak cos.Mam 2080 ti w momencie czekania na 3090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, STALKERqwe napisał:

Bardzo rzetelnie, złożyłeś zamówienie jako jeden z pierwszych, ale że chcesz zapłacić za pobraniem to na koniec kolejki. "Nie mamy pańskiego płaszcza i co mi pan zrobisz". Z morele to chyba trzeba było już wcześniej zrezygnować, po tym jak zamknęli netpunkty.

Mam nadzieję, że x-kom nie stosuje takich praktyk. Zadałem takie pytanie w e-mailu, czy może miałbym większe szanse gdybym opłacił zamówienie. Dostałem tylko ogólną odpowiedź, że zamówienia są realizowane chronologicznie.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawialiście po 10 kart w różnych sklepach to się teraz nie dziwcie, że nie chcą za pobraniem wysyłać.

Nie odbierze taki jeden z drugim karty a reszta łapie przez to opóźnienie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-kom w odpowiedzi na moje maile też zapewniał że realizacja jest chronologiczna niezależnie od sposobu płatności, a z morele w taki przypadku to można będzie czekać do listopada, ale chyba przyszłego roku

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, STALKERqwe napisał:

x-kom w odpowiedzi na moje maile też zapewniał że realizacja jest chronologiczna niezależnie od sposobu płatności, a z morele w taki przypadku to można będzie czekać do listopada, ale chyba przyszłego roku

daj spokoj ja pieniadze zwrot zrobilem w proshop nie bede tyle czekac

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sovas napisał:

Zamawialiście po 10 kart w różnych sklepach to się teraz nie dziwcie, że nie chcą za pobraniem wysyłać.

Nie odbierze taki jeden z drugim karty a reszta łapie przez to opóźnienie.

Przecież jesli bym miał kartę to bym anulował zamówienie w innym sklepie. Skoro sklepy wystawiają wirtualne produkty  z kompletnym brakiem informacji na temat dostępności, to dla mnie logicznym jest rozwiązanie zamawiania w kilku miejscach

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie najlepiej gość z xkom napisał, że jak chce szybciej zamówienie to oferuje mi Gigabyte ... 2080 Super w podobnej cenie ;).

Delikatnie zasugerowałem, że skoro zamawiałem na premierę to raczej wiem co i za kartę o wydajności ~~ 50% niższej dziękuję. Chyba nie był zadowolony XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Roothar napisał:

Do mnie najlepiej gość z xkom napisał, że jak chce szybciej zamówienie to oferuje mi Gigabyte ... 2080 Super w podobnej cenie ;).

Delikatnie zasugerowałem, że skoro zamawiałem na premierę to raczej wiem co i za kartę o wydajności ~~ 50% niższej dziękuję. Chyba nie był zadowolony XD

no hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...