Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś to proline ma kilka sztuk...w promocji

 

Wczoraj patrzyłem to nie było stanów magazynowych :D

 

Gws2L8C.png

Edytowane przez Ogider
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa, trafiłem tym razem na kobietę, ale chyba już wszyscy opieprz od przełożonych dostali i nie udzielają informacji odnośnie zamówień na pojedyncze modele. Standardowo zdawkowe informacje,. czyli 1-2 Październik i tyle.

Zostaje łapać samolot i wylegiwać się na plaży w tropikach do października :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W proline janusze jak z allegro :D 

Dobrze że Prolajn nie jest hurtownikiem na Polskę, bo cyrk byłby taki, że autokarami ludzie jeździli by za granicę po zakupy jak w latach 80-90. 

Mam w planie wymianę obudowy i w prolajn oraz w morelkach mają taką co chcę, ale widzę że jest też hard-pc.pl. I w takim przypadku skoro wiem że janusz tu i janusz tam, to idę do trzeciego sklepu, oby Ci pierwsi dwaj byli z siebie dumni.

 

Na ten moment najbardziej z twarzą solidnego sklepu wychodzi X-KOM. 

Komputronik od początku założył małą podaż i dowalił ceny. Morele podłapało bakcyla i lekko szaleje do togeo wkręcając że ma na stanie po 30 sztuk. Proline każdą sztukę jaką wyszarpią z hurtowni kosi jak za złoto od początku, nawet allegro się posiłkowali :D

 

Edytowane przez Minciu
  • Haha 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 1-2 Październik to jakiś placeholder jest, wczoraj zamówiłem kartę i dostałem identyczną datę jak tą którą wziąłem cztery minuty po piętnastej w dniu premiery :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Minciu napisał:

W proline janusze jak z allegro :D 

Dobrze że Prolajn nie jest hurtownikiem na Polskę, bo cyrk byłby taki, że autokarami ludzie jeździli by za granicę po zakupy jak w latach 80-90. 

Mam w planie wymianę obudowy i w prolajn oraz w morelkach mają taką co chcę, ale widzę że jest też hard-pc.pl. I w takim przypadku skoro wiem że janusz tu i janusz tam, to idę do trzeciego sklepu, oby Ci pierwsi dwaj byli z siebie dumni.

Na co zmieniasz? 

Ja specjalnie pod RTX 3080 zmieniłem 570X na P600S :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zotaca - tak jak pisze @Minciu jest 2 lata sklepu a 3 producenta dodatkowo kupujacy musi zarejestrować kartę w ciągu 28 dni nie zrobisz tego? jesteś w dupie

 

Ciekawe ma @amsztel doswiadczenia mnie po zakupie w 2017 1080 zotac potwierdzil przedluzenie gwarancji wyslalem emaila i support odpowiedzial w ciagu 24h i podal nawet nazwe sklepiu w ktorym kupilem

Znam tez przypadek uszkodzonych wentyli gdzie zotac po prostu wyslal cale nowe chlodzenie zamiast kazac odsylac  karte

Edytowane przez Zhao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam wasze posty to w sumie się cieszę, że nie zwlekałem z zakupem i 15:09 udało się sfinalizować transakcje i zapłacić z góry. 

Na integrze tylko LoL mi dobrze działa na max ustawieniach. Aż się zdziwiłem.

A tak sprzedając swojego rtx 2070 musialem odstawić saga Troy, bo na integrze przy qszykich ustawieniach na max low 19 FPS jest, a graficznie gra wygląda jak z 2006 r.

Mi odpisali że 1 październik karta będzie u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ditmd napisał:

Ten 1-2 Październik to jakiś placeholder jest, wczoraj zamówiłem kartę i dostałem identyczną datę jak tą którą wziąłem cztery minuty po piętnastej w dniu premiery :E

W te dni ma być dostawa, ale sklep twierdzi że nie mają pojęcia co i ile dostaną więc klepią wszystkim to samo 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gret napisał:

Na co zmieniasz? 

Ja specjalnie pod RTX 3080 zmieniłem 570X na P600S :E

LianLi Lancool II Mesh chyba z pełnego towera będzie najrozsądniejsza. Da rade na front wrzucić chłodnicę a od dołu dodmuchać chłodem w kartę, nie wiem czy 3x120 lub lepiej 3x140 da się wcisnąć na dole Lancool, Jak nie to 2x będzie ;)

Jak patrzę po ludziach, to sporo osób powinno kartę razem z buda kupować, a niektórzy nawet z zasilaczem jak nie planują walki z UV :D 

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DeIntegro2o1o napisał:

Właśnie co sądzicie o Gigabyte Eagle? Mało co o nich się pisze tutaj.

Już dawno przekonałem się, że jeśli Gigabyte to tylko nieokrojony windforce3 który jest po prostu dobry. Eagle nie ma tego chlodzenia, a mi zależy na dobrej kulturze pracy. Dlatego nie brałem go pod uwage, bo nie było testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Xaxaos napisał:

Już dawno przekonałem się, że jeśli Gigabyte to tylko nieokrojony windforce3 który jest po prostu dobry. Eagle nie ma tego chlodzenia, a mi zależy na dobrej kulturze pracy. Dlatego nie brałem go pod uwage, bo nie było testów.

Natrafiłem na coś takiego 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte EGLE - 3 lata gwarancji

Gigabyte Gaming i Aorus ( + extreemy ) - 3+1 lat gwarancji ( czwarty rok po rejestracji do miesiaca od zakupu )

 

Po lewe egle po prawej gaming, jak widać w lewym dolnym rogu pudełka jest dopisek w gaming o 4 latach gwarancji. Egle go nie ma ;)

325391-gigabyte-unveils-two-variants-of-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, DisconnecT napisał:

Mnie wystarczy fakt że support nie odpisywał, to już kompletny brak poszanowania dla klienta, a wystarczyło napisać że przez pierwsze 2 lata pośredniczy sklep.

Dobra dzwonimy, teraz będę dużo bardziej stanowczy i ich przycisnę aby wyskoczyli ze statystyk :E

Reklamacje z tytułu gwarancji w pierwotnym okresie gwarancyjnym (okres pierwotnej gwarancji różni się w zależności od regionu) winny być rozpatrywane za pośrednictwem sprzedawcy produktu, który przekaże wadliwy produkt do ZOTAC w celu wykonania usług gwarancyjnych. Roszczenia gwarancyjne w przedłużonym okresie gwarancyjnym należy składać bezpośrednio do ZOTAC. Roszczenia z tytułu przedłużonej gwarancji należy wysłać do ZOTAC
na adres: support@zotac.com, załączając jednocz

Chcąc skorzystać z przedłużonej gwarancji, należy zarejestrować zakupiony produkt ZOTAC
na stronie firmy w ciągu 28 dni od daty zakupu. Produkty mogą być rejestrowane wyłącznie
na stronie internetowej www.ZOTAC.com, Rejestrując się wyrażacie zgodę
na gromadzenie/przetwarzanie swoich danych osobowych, wprowadzanych na w/w stronie internetowej. Po dokonaniu rejestracji ZOTAC wyśle Wam potwierdzenie rejestracji pocztą elektroniczną. Chcąc skorzystać z usług gwarancyjnych w trakcie wydłużonego okresu gwarancyjnego, należy oraz opatrzony datą nabycia towaru oryginalny dowód zakupu (paragon).

 

źródło  Zotac.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Minciu napisał:

LianLi Lancool II Mesh chyba z pełnego towera będzie najrozsądniejsza. Da rade na front wrzucić chłodnicę a od dołu dodmuchać chłodem w kartę, nie wiem czy 3x120 lub lepiej 3x140 da się wcisnąć na dole Lancool, Jak nie to 2x będzie ;)

Jak patrzę po ludziach, to sporo osób powinno kartę razem z buda kupować, a niektórzy nawet z zasilaczem jak nie planują walki z UV :D 

zasilacz już zamówiony, a z obudów celuje w Phanteks Eclipse P500A lub be quiet! Pure Base 500DX  w tej LianLi trochę szkło z obu stron mnie odrzuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja godzinę temu zamówiłem TUFa na XKomie i mam datę na 5.10. 

Więc myślę że te daty to kompletnie z czapy są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ditmd napisał:

Ten 1-2 Październik to jakiś placeholder jest, wczoraj zamówiłem kartę i dostałem identyczną datę jak tą którą wziąłem cztery minuty po piętnastej w dniu premiery :E

Mam wrażenie że jako jedyny dostałem poprawną datę czyli 7 październik.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że MSI naprztykało dosyć dużo Ventusów, bo już część osób ma dzisiaj do odbioru w x-kom. 

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że jakiś skrypt sprawdza ilość zamówień i generuje różne daty.

@GriszahAlbo nikt ich nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Xaxaos napisał:

Już dawno przekonałem się, że jeśli Gigabyte to tylko nieokrojony windforce3 który jest po prostu dobry. Eagle nie ma tego chlodzenia, a mi zależy na dobrej kulturze pracy. Dlatego nie brałem go pod uwage, bo nie było testów.

Mnie ciekawi czym sie rozni Gaming od Eagle bo wymiary maja identyczne. Ptrze i roznica to Dual Bios, Heatpipe i cala reszta to samo a roznica w cenie spora.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DarkEater napisał:

zasilacz już zamówiony, a z obudów celuje w Phanteks Eclipse P500A lub be quiet! Pure Base 500DX  w tej LianLi trochę szkło z obu stron mnie odrzuca

Ale niepełne szkło :) I ten spód powinien właśnie robić robotę. Inna kozak buda to Entheo 2/luxe2/719.

Phanteks Eclipse P500A i Pure Base 500DX to nic nadzwyczajnego. A potrzeba czegoś nadzyczajnego aby powietrzem ogarnąć cicho i wydajnie 300wat+ GPU.

 

Cytat

 

Uprzejmie informujemy, iż model RTX 3080 cieszy się dużą popularnością - ze względu na bardzo ograniczone ilości jakie producenci kart przewidują dostarczyć w najbliższym czasie, nie możemy podać konkretnej daty realizacji zamówienia - może to być nawet kilka-kilkanaście tygodni. Sytuacja jest globalna i dotyczy wszystkich producentów kart.

Pana zamówienie będzie oczywiście realizowane chronologicznie. Prosimy o wyrozumiałość.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...