Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Griszah napisał:

Coś mi się wydaje, że MSI naprztykało dosyć dużo Ventusów, bo już część osób ma dzisiaj do odbioru w x-kom. 

 

Skąd wiesz?

1 minutę temu, Leonardo.Da.Vinci napisał:

Fajnie. Desperadosi się dowiedzą i przemianują TUFy na nie, by mieć szybciej ;) 

Ja odwrotnie, wolałbym dłużej poczekać na TUF'a zamiast Ventus'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leonardo.Da.Vinci napisał:

Fajnie. Desperadosi się dowiedzą i przemianują TUFy na nie, by mieć szybciej ;) 

Na TUFy nawet nie mają orientacyjnej daty dostawy.

4 minuty temu, SebastianFM napisał:

Skąd wiesz?

Znajomy ma od odbioru w Katowicach i się łamie, bo naoglądał się testów TUFa, tylko że teraz jest sporo droższy.

Edytowane przez Griszah
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Minciu napisał:

Ale niepełne szkło :) I ten spód powinien właśnie robić robotę. Inna kozak buda to Entheo 2/luxe2/719.

Phanteks Eclipse P500A i Pure Base 500DX to nic nadzwyczajnego. A potrzeba czegoś nadzyczajnego aby powietrzem ogarnąć cicho i wydajnie 300wat+ GPU.

 

 

wszystkie te 3 obudowy są na szczycie testów u Jezuska,  różnica 1-2C  

 

Edytowane przez DarkEater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gret

Amazon Trinity

Cytat

Dostawa jutro do 8 PM

xDDDDDDD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Griszah napisał:

Coś mi się wydaje, że MSI naprztykało dosyć dużo Ventusów, bo już część osób ma dzisiaj do odbioru w x-kom. 

 

 

9 minut temu, ODIN85 napisał:

W Me też mają już do odbioru Ci co wczoraj zamówili.

Los bywa okrutny, ja czuję że na mojego zotaca w xkom poczekam do gwiazdki a karta by się przydała w sam raz na wolny wtorek i środę :Eale w głębi mam nadzieję chociaż na początek października ?

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DarkEater napisał:

wszystkie te 3 obudowy są na szczycie testów u Jezuska,  różnica 1-2C  

1.jpg

Tylko że jezus nie testuje bud w pełnym obstawieniu wentylami. LanCool II był uposażony w 3 wentyle na froncie tak jak Phanteks. A tam jest jeszcze miejsce na dodatkowe dwa wentyle pod GPU. A Phanteksie już tego miejsca nie ma. Co to daje? Sprawdź u Liptona test w Entheo 2. Gdzie w Entheo te wentyle są jeszcze daleko od GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zhao napisał:

@gret

Amazon Trinity

xDDDDDDD

Takie info ma każdy produkt zamówiony na jutro, też to mam, więc nie ma się co jarać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wincyjognia napisał:

Takie info ma każdy produkt zamówiony na jutro, też to mam, więc nie ma się co jarać. :D

Ja się nie jaram, ja się śmieje,ale  może akurat

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zhao napisał:

@gret

Amazon Trinity

xDDDDDDD

Też tak mam. Ale to nic nie zmienia, kasy nie pobiera. To po prostu automat ustawił. 

18 minut temu, Minciu napisał:

Ale niepełne szkło :) I ten spód powinien właśnie robić robotę. Inna kozak buda to Entheo 2/luxe2/719.

Te budy które wymieniłeś to są kolosy. Też się nad nimi zastanawiałem ale komicznie w nich wygląda jedna płyta i jedna kart.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem info z xkom że wstępna data to 13.10 (zotac zamówiony w sobotę). No ale że info i dostawy mają co tydzień więc jest sens zamówić innego 3080 licząc że dostanę może szybciej? Jeśli tak to którego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Minciu napisał:

weź idź się leczyć, tutaj o gwarancji źle, tam też nie pasuje to może trzeci trzeba założyć? 

Chcę wiedzieć czy zakup i obsługa serwisowa ZOTACa jest OK czy nie OK. To gdzie mam iść? Do off topa najlepiej a tutaj będzemy pisać tylko o jednym modelu karty i o jednym sklepie w którym Ty zamówiłeś swoją sztukę i nic innego Cie nie interesuje?

Generalnie bym Ci odpowiedział w realu za takie pyskówki "weź bo ci jebnę".
Dyskusje o sekcjach zasilania, o wentylatorach i mosfetach rozumiem dotyczą kwestii zakupowo-gwarancyjnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Broly napisał:

Dostalem info z xkom że wstępna data to 13.10 (zotac zamówiony w sobotę). No ale że info i dostawy mają co tydzień więc jest sens zamówić innego 3080 licząc że dostanę może szybciej? Jeśli tak to którego? 

Teraz to juz jest po ptokach, zamwiajac w dniu premiery to mozna by strzelac co przyjdzie szybciej ale 4dni po premierze gdzie zamowinia siegaja w tysiakach to szanse sa zerowe ze dostaniesz cos szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

Teraz to juz jest po ptokach, zamwiajac w dniu premiery to mozna by strzelac co przyjdzie szybciej ale 4dni po premierze gdzie zamowinia siegaja w tysiakach to szanse sa zerowe ze dostaniesz cos szybciej.

Z drugiej strony ktos tam wyrwal Ventusa z mediaexpert wczoraj z odbiorem na dzis.

Nie znasz dnia ani godziny :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Leonardo.Da.Vinci napisał:

Hehe. W każdej chwili mogę odebrać w sklepie, ale... nie odbieram... bo mi się nie chce ;).
Innymi słowy. Nie mam mamonki. Dawaj kasę 4200, ja z tą kasą pójdę i odbiorę za Twoją kasę (za 3290) a za fatygę / kolejkę i przyniesienie przytulę 1K.  BRAWO! ;) Dopiero poniedziałek, a już mamy Janusza tygodnia. ;)

 

Aż z ciekawości go zapytałem czemu do teraz nie odebrał ciekawe co wymyśli. Ale pewnie chce zrobić tak jak mówisz :D

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jest teraz totalna loteria. Karty pewnie zaczęły powoli pojawiać się w sklepach i jak ktoś ma farta to trafi na niezajęty egzemplarz w jakiejś sieci sklepów typu mediaexpert właśnie.

Edytowane przez ireniqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-9 października jest święto w Azji więc nie bedzie produkcji a co za tym opóźnienia. Tu pokazane jest jak to wygląda na przykładzie sklepu Overclockers jeśli chodzi o ilość zamówień na bieżąco aktualizowana

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sOFIguH8KR9OEA6g46kIBAoD-UzjkShZgbso4UGN8yc/edit#gid=777846711

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, DeIntegro2o1o napisał:

Pal licho gwarancje.. Chodzi o to czy sama karta jest warta uwagi, tutaj testy https://www.kitguru.net/components/graphic-cards/dominic-moass/gigabyte-rtx-3080-eagle-oc-review/20/

Czy np to nie drugi Ventus, a coś lepszego.

Bo była także w cenie 3279

Patrząc po konstrukcji chłodzenia, temperaturach to wypada całkiem nieźle. Temperatury lepsze niż X Trio tyle, że dużo głośniejsza. TUF wydaje się lepszy ale Eagle też do przyjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, vitucky napisał:

4-9 października jest święto w Azji więc nie bedzie produkcji a co za tym opóźnienia. Tu pokazane jest jak to wygląda na przykładzie sklepu Overclockers jeśli chodzi o ilość zamówień na bieżąco aktualizowana

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sOFIguH8KR9OEA6g46kIBAoD-UzjkShZgbso4UGN8yc/edit#gid=777846711

Niezla tabelka, TUF ladnie przoduje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, gret napisał:

Też tak mam. Ale to nic nie zmienia, kasy nie pobiera. To po prostu automat ustawił. 

Te budy które wymieniłeś to są kolosy. Też się nad nimi zastanawiałem ale komicznie w nich wygląda jedna płyta i jedna kart.

Żadne kolosy. Enthoo 2 będę składał jak wyjdzie Ryzen 4xxx, ciekaw jestem ile ugram na tempie podzespołów. 12 wiatraków już zamówiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...