Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie i tak nie mają już nic do stracenia. Niedługo skończą jak ESC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info od xkom odnoście voucherów na WD Legion i Nvidii

"Dzień dobry,

kontaktuje się z Panem ponieważ uzyskałem informację odnośnie voucherów o które Pan pytał.
Otrzymaliśmy vouchery od producenta także pozwoliłem sobie je dodać do koszyka za darmo, jak tylko otrzyma Pan swoje zamówienie, dodatkowe bonusy z tytułu zakupy karty graficznej zostaną również dostarczone."

Bez tytułu.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lukadd napisał:

Pewnie i tak nie mają już nic do stracenia. Niedługo skończą jak ESC.

Nie skończą ;) Za ESC nie stał nikt bogaty, za Proline stoi bodajże 10 najbogatszy koleś z Wrocka ;) A pewnie któryś w Polsce. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TheMr. napisał:

Nie skończą ;) Za ESC nie stał nikt bogaty, za Proline stoi bodajże 10 najbogatszy koleś z Wrocka ;) A pewnie któryś w Polsce. 

Ale to o niczym nie świadczy. Od dawna tracą klientów i coraz bardziej januszują z supportem.
Właściciel nie będzie dopłacał do sklepu jak przestanie przynosić zyski i go po prostu zamknie, a teraz konkurencja jest mocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podobno najwiekszy (albo jeden z najwiekszych?) sklep we Wloszech dostal wlasnie shipment TUFow od Asusa - 20 sztuk :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Monn napisał:

Podobno najwiekszy (albo jeden z najwiekszych?) sklep we Wloszech dostal wlasnie shipment TUFow od Asusa - 20 sztuk :E

 

Na bogato zatem widzę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Teraz wiesz czemu najbogatszy :D.

Wiem, ale z innych powodów :D Te akcje nic nie pokazują, tylko ból tyłka osób które nie mogą dostać w normalnej cenie, w normalnej dystrybucji, ogólnie olać sprawę. Sklep może wydawać cenę na poziomie 9k, konsument może zignorować, a chętny i tak może się znaleźć. 

4 minuty temu, lukadd napisał:

Ale to o niczym nie świadczy. Od dawna tracą klientów i coraz bardziej januszują z supportem.
Właściciel nie będzie dopłacał do sklepu jak przestanie przynosić zyski i go po prostu zamknie, a teraz konkurencja jest mocna.

Myślisz, że jak sklepik komputerowy zrobi mu nawet te 200-300k na minusie co miesiąc kiedy robi po parę mln w deweloperce coś mu zrobi? :E Nie raz, nie dwa wiele firm dopłaca do interesu kiedy zajmuje się paroma gałęziami, jak masz skąd brać kasę, to on nawet tego minusa tam nie zauważy. Proline miał mniej klientów niż były Arest, Arest się zwinął :E 

Za sklepami komputerowymi które się zwinęły nie stał nikt bogaty, tylko właśnie jedna osoba która skupiła się tylko na sklepie i nie miała skąd brać kasy żeby zasilić ten sklep w razie utraty klientów przykładowo, proline ma dosyć dużego inwestora za plecami. 

Edytowane przez TheMr.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Monn napisał:

Podobno najwiekszy (albo jeden z najwiekszych?) sklep we Wloszech dostal wlasnie shipment TUFow od Asusa - 20 sztuk :E

xkom do końca września dostanie tyle samo.

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, djcasey napisał:

info od xkom odnoście voucherów na WD Legion i Nvidii

"Dzień dobry,

kontaktuje się z Panem ponieważ uzyskałem informację odnośnie voucherów o które Pan pytał.
Otrzymaliśmy vouchery od producenta także pozwoliłem sobie je dodać do koszyka za darmo, jak tylko otrzyma Pan swoje zamówienie, dodatkowe bonusy z tytułu zakupy karty graficznej zostaną również dostarczone."

Bez tytułu.jpg

Gra ma sie ukazac pod koniec pazdziernika. Myslisz, ze zdazysz ograc na premiere? :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Monn napisał:

Podobno najwiekszy (albo jeden z najwiekszych?) sklep we Wloszech dostal wlasnie shipment TUFow od Asusa - 20 sztuk :E

 

Wydaje mi się że to taki pierwszy rzut który dojechał teraz a był wysłany jeszcze przed tym szaleństwem zakupowym. Nie ma co rozdzierać szat. Ja tam myślę że dostawy się rozkręcą na całego w przeciągu 3-4 tyg.

Żeby nie było, tak tylko gdybam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej bawi fakt, ze gdy kiedy w 2017 zrobil sie boom na kopanie i sklepy windowaly ceny kart do astronomicznego poziomu to wszyscy zrzucali wine na gornikow. Teraz jest podobna sytuacja, tyle ze na karty rzucili sie gracze i nagle wszyscy zrzucaja wine na sklepy :lol2:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, amsztel napisał:

 

Presja na nowe karty jest spora, nawet na ebayu potrafi ktoś wstawić pod licytację szkic ołówkiem karty "rtx3080-nvidia-f-you" :rotfl: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, amsztel napisał:

Gra ma sie ukazać pod koniec października. Myślisz, ze zdążysz ograć na premierę? :D

To padło od Ubi$itu to się sprzeda. Karta wyjdzie przez to taniej.

Edytowane przez Altun6277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, amsztel napisał:

Mnie najbardziej bawi fakt, ze gdy kiedy w 2017 zrobil sie boom na kopanie i sklepy windowaly ceny kart do astronomicznego poziomu to wszyscy zrzucali wine na gornikow. Teraz jest podobna sytuacja, tyle ze na karty rzucili sie gracze i nagle wszyscy zrzucaja wine na sklepy :lol2:

Oby górnicy swoich trzech groszy nie dokładali i nie "kradli" nam kart

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

A czytałeś moje posty z poprzednich stron? ;)

A nie ,czytalem ale.....cos przeoczylem chyba :)sorki

Edytowane przez litwicki22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

To w dużym skrócie: tak, za 5100 zł. Ktoś będzie na jakiś czas bossem wsi. 

Az strach pomyslec po ile 3090 beda chodzily :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, amsztel napisał:

Az strach pomyslec po ile 3090 beda chodzily :E

1 x RTX3090 = 1 x wieś

Chcesz RTX3090? oddajesz całą wieś włącznie z mieszkańcami i ich polami :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RyszardGTS napisał:

1xRTX3090=1xwieś

Chcesz RTX3090? oddajesz całą wieś włącznie z mieszkańcami i ich polami :E 

Czyli wracamy do sredniowiecza - wtedy za najbardziej wypasione ksiegi placono calymi wsiami. Przewin 500 lat do przodu i mamy to samo tyle ze zamiast ksiag sa GPU :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, amsztel napisał:

 

Touche :thumbup:  :) 

Taka księga była tworzona miesiące a nawet lata, dziś "zwykły" RTX 3090 to będzie "RARE - item koloru fioletowego" :lol2: 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis okolo polnocy naszego czasu na sklepie EVGA pojawily sie karty. Strona padla, boty wykupily i wszystkie ordery beda manualnie spawdzane.

Nie doczytalem czy na sklepie EU cos bylo, ale wnioskuje po braku ustalonych cen, ze nie ma nic. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wincyjognia napisał:

Dzis okolo polnocy naszego czasu na sklepie EVGA pojawily sie karty. Strona padla, boty wykupily i wszystkie ordery beda manualnie spawdzane.

Nie doczytalem czy na sklepie EU cos bylo, ale wnioskuje po braku ustalonych cen, ze nie ma nic. 

Właśnie tak myślałem bo nie mogłem odpalić żadnej strony EVGA. Wywaliło DE, EU i com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to szło ? "2080Ti to możesz sprzedać za max 2500, bo za niewiele więcej będzie 3080" ? Tjaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BladyPL napisał:

Jak to szło ? "2080Ti to możesz sprzedać za max 2500, bo za niewiele więcej będzie 3080" ? Tjaaaaaa

A po co w ogóle sprzedawać 2080ti? Ta karta dalej jest mocna. Sprzedawać to można 1080ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Akurat nie podkręcam za bardzo podzespołów więc dzięki za podrzucenie tańszej wersji. Pomyślę i wybiorę co mi podpasuje.  Dzięki wam. 
    • Największa różnica w wydajności jest między 4070, a 4070 Super i tu najbardziej opłaca się dopłacić. Miedzy 4070 Super, a 4070Ti różnica jest znacznie mniejsza i dołożyć trzeba kolejne kilkaset zł. To samo między 4070Ti, a 4070Ti Super. Największe różnice są w rozdzielczości 4K gdzie dodatkowy vram w 4070Ti Super pozwala mu na lepsze osiągi względem 4070Ti.  Jak zapatrujesz się na mocniejsze karty to radziłbym od razu myśleć o zasilaczu. Teoretycznie zasilacz 550W powinien wystarczyć jednak CPU u Ciebie ma 150W poboru w trybie turbo, RTX 4070Ti obciążona w grach średnio ciągnie ponad 260 W, jednak w pikach (karta nie ma liniowego poboru prądu) potrafi przekroczyć 400W. Do tego dochodzą wszelkie peryferia z płytą i może się zdarzyć że chwilowy pobór znacznie przekroczy możliwości zasilacza. W przypadku 4070Ti Super i 7900XT wartości są jeszcze większe. Problem może nigdy nie wystąpić ale sam musisz zdecydować czy "chuchać na zimne" i dla pewności od razu brać mocniejszy zasilacz. Przy RTX 4070/Super pobór (i piki poboru) jest sporo mniejszy więc przy obecnym zasilaczu nie powinno być żadnych problemów. Śmiem twierdzić że się nie mylę. Po pierwsze to odnosiłem się do wydajności kart które mieszczą się w kwocie jaką początkowo Autor zasugerował czyli do ok. 3000 zł. Tu nie ma RX 7900XT, a jest 7800XT i 7900 GRE. Obie te karty z włączonym RT wypadają słabiej od RTX 4070, a lepiej tylko w standardowym rasterze. Dokładnie taka sama sytuacja jest w przypadku droższych kart czyli 4070Ti/Super vs 7900XT. W rasterze górą jest Radeon, w RT RTX-y. Nie znam żadnego solidnego portalu robiącego testy kart na którym 7900XT maiłby przewagę nad 4070Ti/Super w Hogwart Legacy przy włączonych wszystkich opcjach RT.
    • Jak Ksiądz robił grube wałki to nie ma taryfy ulgowej , do celi z  ''długim Józkiem'' i sprawa załatwiona .
    • Modowanie - nie ma większego frajerstwa niż pracowanie za darmo żeby naprawić grę, bo korporacji która za nią wzięła pieniądze się nie chciało
    • Strona Voice of Europe już usunięta. https://voice-of-europe.eu/ https://www.voiceofeurope.com       Ksiądz "Salceson" idzie pierdzieć w pasiaki:    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...