Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Kjubb napisał:

Ile wyszło za tą evge?

858,21 ojro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w jakich sklepach komputerowych w naszym kraju sprzedają RTX 3080 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej do ręki to już nikt, a zamówienia X-Kom dalej chętnie przyjmuje :E

Zamówiłem w komputroniku i9-9900KF w fajnych pieniądzach, oczekiwanie na 3080 TUF OC będzie choć trochę przyjemniejsze :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tylko preordery i trudno doradzić gdzie warto teraz zamawiać. Możesz próbować polować w mniejszych sklepach, może się coś tam pojawi jak dostaną karty ale nie wiadomo kiedy, gdzie, co i ile ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, DawCooN napisał:

Podobno na stronie Newegg z USA Strixy się wyprzedały jakieś pół godziny temu w parę sekund, więc możliwe, że niedługo i w Polsce się pojawią.

Wczoraj w niemieckim sklepie Asusa, ileś tam osób wyrwało RTX 3090 TUF i 3080TUF.

Na mindfactory też wrzucają, ale nie robią preorderów tylko to co mają na magazynie i tak co jakiś czas trafia się tam po kilka sztuk i znika w sekundę :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leonardo.Da.Vinci napisał:

Czemu ten akurat?
Żeby się zmieścić na 1151?

9900k/9900KF/10700k to są fizycznie praktycznie te same procki. Ale tak mam płytę Z390 więc 10700k bym nie wsadzi. :)

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lukadd napisał:

Wczoraj w niemieckim sklepie Asusa, ileś tam osób wyrwało RTX 3090 TUF i 3080TUF.

Na mindfactory też wrzucają, ale nie robią preorderów tylko to co mają na magazynie i tak co jakiś czas trafia się tam po kilka sztuk i znika w sekundę :E

Cena RTX 3080 TUF w sklepie Asusa zacna, nie to co u nas w Januszowych sklepach komputerowych.

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sovas napisał:

Ja nawet wiem kto dokładnie to kupił :D Bo komputronik przez przypadek wysłał mi w załączniku dane gościa z zamówieniem na 10:56 - 3549zł. Że tak powiem xD złego pdf załączyli.

Jeśli tu na forum jest ta osoba to spokojnie, wykasowane :D

To nieźle, że ja kupiłem o 10:12... A pojawił się o 10:11. Przyjdę tam i komuś becki spuszczę w tym komputroniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, HaslaMGK napisał:

To nieźle, że ja kupiłem o 10:12... A pojawił się o 10:11. Przyjdę tam i komuś becki spuszczę w tym komputroniku :D

Napisałem niżej. To była jednak data wydruku. Data zamówienia zapewne była wcześniejsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, severall napisał:

A ja zamówiłem o 10:15 :( Wydaję mi się że te zamówienia idą do lokalnych oddziałów i zależy kto jak szybko się tym zajmie.

Też mi się tak wydaje.. U mnie gość nie odbierał przez godzinę jak się próbowałem dodzwonić.

Edytowane przez HaslaMGK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, shakal84 napisał:

Kupujcie szybko bo zaraz nie będzie a cena przystępna  !  >>>  https://allegro.pl/oferta/gigabyte-geforce-rtx-3080-eagle-oc-10g-9726437537

Godzina jazdy i karta moja, kto pierwszy ten lepszy. ? Spróbuje się potargować, ciekawe ile spuści z ceny.

 

Edytowane przez Doamdor
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, shakal84 napisał:

Kupujcie szybko bo zaraz nie będzie a cena przystępna  !  >>>  https://allegro.pl/oferta/gigabyte-geforce-rtx-3080-eagle-oc-10g-9726437537

taaa niezła okazja hehe, ale przyznam, ze po wymianie zdań ze sklepem, gdzie zmaówiełm STRIX OC - postanowiłem już dłużej nie czekać i łyknąłem cebulę za 4600 (Gainward Phoenix). Jak dojdzie "zapewne najwcześniej na początku lub pod koniec listopada" STRIX (zamówiony w pierwszej minucie od pojawienia się w Komputroniku) - to Gainward będzie do sprzedania ;-)

ok - można się teraz spokojnie zacząć ze mnie nabijać

ja tymczasem czekam w czwartek na kuriera, herbatka, coś do jedzenia i bawię się w testowanie no i ogrywanie w 4K wreszcie bez większych kompromisów w jakości (mam nadzieję) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja kasa. Ja za 4600 to bym wziął może Strixa OC, ale pod warunkiem że byłby na jutro i oczywiście z bonusami (Watch Dogs Legion i co tam jeszcze dawali). No i ważne skąd ta karta aby później nie było problemów z gwarancją.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, DisconnecT napisał:

Zamówiłem w komputroniku i9-9900KF w fajnych pieniądzach, oczekiwanie na 3080 TUF OC będzie choć trochę przyjemniejsze :D

Osz Ty :D ...a ja w między czasie chłodzenie i nowa klawiatura jutro :D...też tak coś czuję, że to za mało :P ...9900KF hmmm... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, AUTO6 napisał:

Twoja kasa. Ja za 4600 to bym wziął może Strixa OC, ale pod warunkiem że byłby na jutro i oczywiście z bonusami (Watch Dogs Legion i co tam jeszcze dawali). No i ważne skąd ta karta aby później nie było problemów z gwarancją.

ja też bym wziął Strixa, tyle, że go NIGDZIE nie ma, więc takie rozumowanie nie ma sensu :) (A strix zamówiony za 4399), więc suma sumarum - myślę, że do tego interesu nie dołożę szczególnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, DisconnecT napisał:

9900k/9900KF/10700k to są fizycznie praktycznie te same procki. Ale tak mam płytę Z390 więc 10700k bym nie wsadzi. :)

Przecież miałeś i7 8086k,czli 8700k. 6/12 spokojnie ogranie 3080. Zmiana dla zmiany? Czy grasz 1080p :E ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemniej się gra z świadomością, że moc jest rozkładana na więcej wątków :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Altun6277 napisał:

Przecież miałeś i7 8086k,czli 8700k. 6/12 spokojnie ogranie 3080. Zmiana dla zmiany? Czy grasz 1080p :E ?

Gram w 1440p @ 165Hz, a przesiadka małym kosztem, więc czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 20tys RTX 3080 w sprzedaży ?

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

proszę się nie sugerować że w pewnym sklepie była za ok.3300zł,tak była w takiej cenie przez błąd pracownika i po chwili została całkowicie wycofana z ich oferty.Odbiór najchętniej osobisty lub wysyłka paczką ubezpieczoną po przedpłacie kosztów wysyłki.Ogólnie karty z tej serii w tej chwili niedostępne z żadnym sklepie,mam zamówione jeszcze dwie inne,ale prawdopodobny termin dostaw to druga połowa pazdziernika.Zapraszam do kontaktu.

Takich to tylko :whip:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...