Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

W OCUK skończyły sie kody na Watchdogs Legion i muszą NVIDIA prosić o więcej :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie karty co zamowia ludzie to powinni im kupic, wytestowac na maxa i oddac w ciagu 14 dni. Niech sobie na allegro pchaja :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mr_Hyde napisał:

Przerobiłem to wczoraj z tufem 3090... Dziś anulowałem zamówienie i czekam na zwrot środków.

Te wszystkie kup teraz! dostaniesz jutro to skrypt ustawia w 99% przypadkach jest to z dupy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ich ten system jest zrobiony w xkom ale sam jestem programistą webowym i wydaje mi się, że tak sam to sobie system tego nie zmienił, może w systemie zaksięgowane były jakies sztuki nowych kart i wtedy ten status się automatycznie przestawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni z innymi produktami też tak mają? tylko że nikt nie jest tak czujny jak my teraz ?

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Creati2k napisał:

Te wszystkie karty co zamowia ludzie to powinni im kupic, wytestowac na maxa i oddac w ciagu 14 dni. Niech sobie na allegro pchaja :P 

Szczerze?  czasem mam ochotę  tak  zrobić,ale nie jestem aż takim skurw...bo wiem,że potem kolejny kupujący dostaje używkę w cenie nówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle to bym radził wszystkim nagrywać swój unboxing jak dostaniecie kartę i ja na pewno to nagram bo może być właśnie sporo przypadków że ktoś sobie zamówie odeślie i potem dostaniecie to już oplute ? może nie wszystkim to przeszkadza ale ja bym takie coś zwrócił i jeszcze ich dobrze opierdzielił

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ireniqs napisał:

Ja w poniedziałek napiszę do nich w sprawie darmowego Watch Dogsa, którego nie mam przy zamówieniu do TUFa w dniu premiery, a przy okazji zaznaczę, że żyję i czekam na kartę. :P

To daj znać co odpiszą. Mi gość wprost napisał, że ta karta nie podlega promocji niby, stąd przy TUFie nie mam voucherów - ciekawe co Tobie powiedzą :P 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Griszah napisał:

Oni z innymi produktami też tak mają? tylko że nikt nie jest tak czujny jak my teraz ?

Pewnie,że tak ...Pamiętam jak zamawiałem laptopa też miał być na już.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten RTX 3080 GAMING OC to całkiem nieźle wypadał w testach jeśli o kulturę pracy.

Czy to w tym modelu GB jest to druciarstwo, gniazda zasilania na kablach?

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj napisał że działają jakieś siły w postaci handlowców ze sklepów ;-) Pany przecież my się sami w tym wątku lepiej nakręcamy. Po co nam pomagać jeszcze ;-) Dajmy sobie na luz. Tak jak większość w tym wątku czekam na swojego 3080. Nie ma ale kiedyś będzie. Pocieszajcie się tymi słowy ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Griszah napisał:

Ten RTX 3080 GAMING OC to całkiem nieźle wypadał w testach.

Czy to w tym modelu GB jest to druciarstwo, gniazda zasilania na kablach?

Tak jest.

2 minuty temu, eagle napisał:

Ktoś tutaj napisał że działają jakieś siły w postaci handlowców ze sklepów ;-) Pany przecież my się sami w tym wątku lepiej nakręcamy. Po co nam pomagać jeszcze ;-) Dajmy sobie na luz. Tak jak większość w tym wątku czekam na swojego 3080. Nie ma ale kiedyś będzie. Pocieszajcie się tymi słowy ;-)

My sie tak bardzo nie nakrecamy. Ty to nawet w nazwie masz model karty graficznej RTX 3080 od Gigabte :D 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do  X--koma i miła pani powiedziała że  kody do 2 gier  będą dodawane , po  15 minutach  zostały dodane do mojego zamówienia . Co do  terminu wysyłki nic nie chciała powiedzieć ale zaznaczyła że do  3 tygodni od dnia zamówienia powinienem dostać kartę .  Czyli   połowa  Października  to prawie  pewniak  ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu sprzedałem swoje GPU żeby dostać jeszcze jakąś konkretną kwotę, kolejny miesiąc czekania na integrze średnio mi się widzi :D A specjalnie 17.09 o 15:00 byłem zwarty i gotowy :/  Ale z drugiej strony nic nie zrobię, bo nie kupie od Janusza za ponad 5K...

Edytowane przez HaslaMGK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w xkom wystarczy na czacie do nich napisać i dodają kody, sam wczoraj tak zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bemx2k napisał:

Zadzwoniłem do  X--koma i miła pani powiedziała że  kody do 2 gier  będą dodawane , po  15 minutach  zostały dodane do mojego zamówienia . Co do  terminu wysyłki nic nie chciała powiedzieć ale zaznaczyła że do  3 tygodni od dnia zamówienia powinienem dostać kartę .  Czyli   połowa  Października  to prawie  pewniak  ;)
 

Pamietasz imie Pani? Bo ja przed chwila gadałem tez w sprawie Tufa i mi mila Pani nie byla wstanie nic powiedziec a juz napewno ze do 3 tygodni dostane karte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bemx2k napisał:

Zadzwoniłem do  X--koma i miła pani powiedziała że  kody do 2 gier  będą dodawane , po  15 minutach  zostały dodane do mojego zamówienia . Co do  terminu wysyłki nic nie chciała powiedzieć ale zaznaczyła że do  3 tygodni od dnia zamówienia powinienem dostać kartę .  Czyli   połowa  Października  to prawie  pewniak  ;)
 

Co i kiedy zamówiłeś, przypomnij proszę. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Creati2k napisał:

Pamietasz imie Pani? Bo ja przed chwila gadałem tez w sprawie Tufa i mi mila Pani nie byla wstanie nic powiedziec a juz napewno ze do 3 tygodni dostane karte...

Kur... , a jak ja zadzwonię to pewnie jakiś chłop odbierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eagle napisał:

Ktoś tutaj napisał że działają jakieś siły w postaci handlowców ze sklepów ;-) Pany przecież my się sami w tym wątku lepiej nakręcamy. Po co nam pomagać jeszcze ;-) Dajmy sobie na luz. Tak jak większość w tym wątku czekam na swojego 3080. Nie ma ale kiedyś będzie. Pocieszajcie się tymi słowy ;-)

Do zobaczenia w grudniu po południu :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem  MSI 3080 Gaiming X   17 Września  o 15:18  bodajrze     nr zamówienia   70000034204x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Creati2k napisał:

Pamietasz imie Pani? Bo ja przed chwila gadałem tez w sprawie Tufa i mi mila Pani nie byla wstanie nic powiedziec a juz napewno ze do 3 tygodni dostane karte...

Ja w poprzedni piątek mówiłem babce, że jak mi powie jakieś szczegóły i będzie moje zamówienie obserwowała i dawała znać to jej kwiatki wyślę z czekoladkami :D  Ale chyba nie podziałało :D Mimo, że "niby" zanotowala sobie numer zamowienia :D 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bemx2k napisał:

Zamówiłem  MSI 3080 Gaiming X   17 Września  o 15:18  bodajrze     nr zamówienia   70000034204x

To trochę inna sytuacja - z TUFami i tymi kodami jest problem w Xie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, HaslaMGK napisał:

Ja w poprzedni piątek mówiłem babce, że jak mi powie jakieś szczegóły i będzie moje zamówienie obserwowała i dawała znać to jej kwiatki wyślę z czekoladkami :D  Ale chyba nie podziałało :D Mimo, że "niby" zanotowala sobie numer zamowienia :D 

Tak zantotowala sobie z adnotacja "stalker" :) 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kurde kiedyś to dawali jakieś fajne gry przynajmniej do tych kart a teraz to watch dogs :/ nawet mi się tego nie chce kodu aktywować i rejestrować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, n0time4u napisał:

ale kurde kiedyś to dawali jakieś fajne gry przynajmniej do tych kart a teraz to watch dogs :/ nawet mi się tego nie chce kodu aktywować i rejestrować

Ja sobie chetnie ja ogram ze znajomym w coopie. Tylko jak sobie poradze na szrocie rx 5700xt :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...