Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, dari555 napisał:

A nie dziwi Cię że rtx 3080 na alledrogo sprzedaje się powyżej 5000zł? 

Nie dziwi mnie to w ogóle. Rynek bardziej spragniony do tych remasterów i remake'ów więc walka o byt też musi być :E

 

Prawda taka że tego nie ubędzie tylko przybędzie ;) więc spoko luz i każdy robi co chce :)

Edytowane przez wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, morgandexter napisał:

We wtorek, byłem tym jedynym, któremu się udało.

TUF-RTX3080-10G-GAMING 

A możesz napisać jaką końcówkę zamówienia miałeś w Komputroniku? Chyba już pisałeś, ale bez ostatniej cyfry, a skoro już odebrałeś to nie ryzykujesz, że ktoś zadzwoni i anuluje zamówienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Broly napisał:

Ja liczę żeby były te dobre :E ja zamawiałem chwilę przed 9 to był TUF ale bez oc. 

Problem w tym, że mieli dwie wersie, jedna dostępna którą kupiliśmy, ale opis ani w jeden ofercie ani w drugiej nie wskazywał jaka to wersja. Chyba, że cos przeoczyłem.

Edit: w obydwu ofertach nie ma nawet podanych taktowań

Edytowane przez Pitt_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pitt_34 napisał:

Problem w tym, że mieli dwie wersie, jedna dostępna którą kupiliśmy, ale opis ani w jeden ofercie ani w drugiej nie wskazywał jaka to wersja. Chyba, że cos przeoczyłem.

Edit: w obydwu ofertach nie ma nawet podanych taktowań

Poniedziałek będzie dniem prawdy :E

Jakie miasto? U mnie Gdańsk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniecie OC to przynajmniej ta cena nie będzie tak boleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIGABYTE EGLE RTX3080 - w grach 4K :) 

Phanteks 719 - obudowa

 

1f94c23437433.png

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do połowy października nie dostarczą mi TUF-a to chyba będzie trzeba polować na 3070 w sumie do 1440p starczy. Jak się sytuacja ustabilizuje to przeskoczy się na 3080 z 20GB.

 

Edytowane przez Griszah
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, AUTO6 napisał:

A możesz napisać jaką końcówkę zamówienia miałeś w Komputroniku? Chyba już pisałeś, ale bez ostatniej cyfry, a skoro już odebrałeś to nie ryzykujesz, że ktoś zadzwoni i anuluje zamówienie ;)

424416/2020

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jonah napisał:

w X-kom nie sprawdzają kto dzwoni... podajesz nr zamówienia i tyle.

nikt mnie nigdy nie sprawdzał czy ja to ja.

Anulowałem tak omyłkowe zamówienie jakiś czas temu i nic nie sprawdzali - tylko nr zamówienia.

Zadzwoń to się przekonasz...

Ilekroć dzwoniłem do xkomu i chciałem się dowiedzieć co i jak z moim zamówieniem weryfikowali mnie po numerze telefonu, nie podawałem nawet samego numeru zamówienia. Nie wiem, może sprawdzałeś dzwoniąc z innego numeru niż podany przy zamówieniu, może tak trafiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Deviant napisał:

Ciekawe jak długo się utrzyma taka paranoja i januszostwo sklepów jak proline, media expert że ceny zawyżają nawet o 1000 zł.

Utrzyma się dotąd dokąd będą chętni na zakup karty po zawyżonych cenach. Najgorsze jest to że oni się bardzo szybko uczą, i z RTX 3070/60/itd zrobią nam powtórkę z rozrywki. Małe dostawy = ceny w górę, popyt podaż, chcieliście wolny rynek to go macie :E 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Broly napisał:

Poniedziałek będzie dniem prawdy :E

Jakie miasto? U mnie Gdańsk. 

Lublin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RyszardGTS napisał:

Utrzyma się dotąd dokąd będą chętni na zakup karty po zawyżonych cenach. Najgorsze jest to że oni się bardzo szybko uczą, i z RTX 3070/60/itd zrobią nam powtórkę z rozrywki. Małe dostawy = ceny w górę, popyt podaż, chcieliście wolny rynek to go macie :E 

No kurna tylko obić ryło tym wariotom co kupują po +1000. Po pierwsze za głupotę bo kupują kota w worku - nie wiadomo jak stabilne będą te karty. Po drugie za to, że przez to cierpią inteligentni i logicznie myślący użytkownicy, którzy oczekują normalnej ceny.

Edytowane przez malko
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, malko napisał:

No kurna tylko obić ryło tym wariotom co kupują po +1000. Po pierwsze za głupotę bo kupują kota w worku - nie wiadomo jak stabilne będą te karty. Po drugie za to, że przez to cierpią inteligentni i logicznie myślący użytkownicy, którzy oczekują normalnej ceny.

Ty tak na serio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet do xkom nie dzwonie bo widzę, że nie ma co wypytywać o to samo na okrągło - będą karty to je wyślą. Zwykły pracownik na słuchawce nie ma pewnie wiedzy czy towar już do nich płynie czy leci. Mam nadzieję, że zamówień nie anulują i ustalonych dotychczas cen na sklepie nie wywindują z dupy do góry. W proline na pewno mają stricte osobę która wyszukuje od różnych dostawców zza granicy jakieś dostępne sztuki i wystawia na sklep po tych fajnych cenach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Minciu napisał:

GIGABYTE EGLE RTX3080 - w grach 4K :) 

Phanteks 719 - obudowa

 

1f94c23437433.png

68 stopni na GPU przy bloku wodnym??? :question:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, malko napisał:

No kurna tylko obić ryło tym wariotom co kupują po +1000. Po pierwsze za głupotę bo kupują kota w worku - nie wiadomo jak stabilne będą te karty. Po drugie za to, że przez to cierpią inteligentni i logicznie myślący użytkownicy, którzy oczekują normalnej ceny.

Ja mam wymówkę że od 2 miesięcy stoi nowy monitor 2k a od miesiąca nowy komp ze starym rx480, raty placę a nie gram w nic prawie. Tak być nie będzie jak by powiedział ferdek kiepski :E

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, amsztel napisał:

68 stopni na GPU przy bloku wodnym??? :question:

Na jakim wodnym? Skąd ten wniosek? Normalnie masz info o obrotach wentyli przecież ;-)
 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty z ME chyba przyjdą bo właśnie przysłali mi fakturę. Zobaczę czy to wersja OC, jak nie to pewnie zwrócę

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy serio nawet nie wiecie co kupujecie za ponad 4 kafle ?? To się nazywa parcie na produkt ?

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem 2 tygodnie temu swoje MSI Duke rtx2080 i ps4pro aby móc kupić rtx3080 więc jestem wygłodzony jak cholera...

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, wojtreek napisał:

Karty z ME chyba przyjdą bo właśnie przysłali mi fakturę. Zobaczę czy to wersja OC, jak nie to pewnie zwrócę

U mnie status, gotowe do wysyłki, także karty mieli i wyślą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP   

To Wam  w  Sobotę po południu  zmieniają  status zamówienia  ?  Czy tak  piszecie żeby coś napisać i żeby była  bania z tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...