Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, dhyde napisał:

odbiór i płatność w salonie 

Odnieśli się jakoś do tego? Ja nawet nie wiedziałem, że w poniedziałek też dało się zamawiać. Zobaczymy jak będzie, ja wybrałem płatność elektroniczną gdy już karta będzie dla mnie dostępna (nawet nie wiem czy była opcja przedpłaty).

 

@Broly nie do końca. Pojawiła im się jedna karta do sprzedania (dorwał ją jeden kolega z forum) więc na chwilę otworzyki sprzedaż i kilka osób zdążyło zamówić - zrobił się z tego preorder, ale na szczęście u nich kolejka mała bo tylko kilka minut dało się zamawiać.

Edytowane przez AUTO6
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudownie, email z ME :

"

Dzień dobry, 
 
Z przykrością informuję, że w najbliższym czasie nie spodziewamy się ponownej dostawy tego modelu na nasz magazyn. Jeśli na magazynie nie pojawi się wolna sztuka i zamówienie nie przejdzie do kompletacji, to zostanie ono automatycznie anulowane po 5 dniach. 
Przepraszam za niedogodności."
 
Czyli jestem w dupie i czekam do 2021 na tufa z xkom :E a teraz przyznać się kto  z osób które dziś dostaną kartą uprzedził mnie z zamówieniem o kilka sec? :E
 
 
Edytowane przez Broly
  • Sad 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dhyde napisał:

odbiór i płatność w salonie 

Czyli komuś w salonie musiała się spodobać i sobie przygarnął, było brać z dostawą do domu ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej kupisz kiedyś taniej. Bardzo możliwe, że też mieli raptem kilka tych kart. Na razie jest potwierdzona sprzedana jedna.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Griszah napisał:

Czyli komuś w salonie musiała się spodobać i sobie przygarnął, było brać z dostawą do domu ;)

Wątpię bo w tym samym dniu dostałem taka wiadomośc:

Komentarz obsługi

 
2020-09-21 Dzień dobry, Zamówiony produkt jest sprowadzany z dystrybucji, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. O możliwości odbioru zamówienia poinformujemy stosownym mailem. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, n0time4u napisał:

  

napisałem do xkom że jak dostane wadliwy egzemplarz to zrobie wielki shitstorm że dawno takiego nie widzieli ? 

a jaki to jest ten "wadliwy egzemplarz" Po czym poznać?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy taki Xkom czy Komputronik tez "stoja" w kolejce u dystrybutora.

Edytowane przez kacketon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Griszah napisał:

Czyli komuś w salonie musiała się spodobać i sobie przygarnął, było brać z dostawą do domu ;)

Ja wziałęm z dostawą do domu za pobraniem i tez tylko maile nie wiemy kiedy beda, prosimy czekac, przepraszamy. A tez zamowilem w poniedzialek. A ktos kto zamowil we wtorek wlasnie dostal swoja karte :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dhyde napisał:

Wątpię bo w tym samym dniu dostałem taka wiadomośc

Żartowałem, kart jest jak na lekarstwo, nie ma co nadmiernie się złościć na sklepy, bo oni to akurat najmniej mają za paznokciami jeśli chodzi o dostępność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Griszah Jak nie mają kart to nie wiem po co je sprzedają. XKom na razie się wstrzymał po tysiącach złożonych zamówień, Morele dalej 'preorderuje'. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Creati2k napisał:

Ja wziałęm z dostawą do domu za pobraniem i tez tylko maile nie wiemy kiedy beda, prosimy czekac, przepraszamy. A tez zamowilem w poniedzialek. A ktos kto zamowil we wtorek wlasnie dostal swoja karte :P 

Ja coś czuję w kościach że dzisiaj, najpóźniej jutro będzie info że kartę mam do odbioru ;)

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Hadxmen napisał:

@Griszah Jak nie mają kart to nie wiem po co je sprzedają. XKom na razie się wstrzymał po tysiącach złożonych zamówień, Morele dalej 'preorderuje'. 

W x-kom dalej mam czesc kart na zielono i moge klikac i klikac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Hadxmen napisał:

@Griszah Jak nie mają kart to nie wiem po co je sprzedają. XKom na razie się wstrzymał po tysiącach złożonych zamówień, Morele dalej 'preorderuje'. 

No to jest nie fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Griszah napisał:

Już nie przesadzaj, sam z taką desperacją przez dłuższy czas szukałeś używki 2070S, że u wielu wywoływało to uśmiech na twarzach.

Za chwilę być może samego Ciebie zobaczymy na polowaniu 3070 ;)

No chyba Cię gnie w nogach. :E Jaki jest sens porównywania polowania na używaną RTX 2070 Super w rozsądnej cenie, poprawioną technologicznie w najnowszej rewizji sprzętowej do kupowania pierwszego wypustu bubla RTX 3080 w rewizji v1 z błędami i niedoróbkami technologicznymi za ogromne pieniądze?

Pomyśl zanim znowu wysuniesz tego typu porównanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, caleb59 napisał:

No chyba Cię gnie w nogach. :E Jaki jest sens porównywania polowania na używaną RTX 2070 Super w rozsądnej cenie, poprawioną technologicznie w najnowszej rewizji sprzętowej do kupowania pierwszego wypustu bubla RTX 3080 w rewizji v1 z błędami i niedoróbkami technologicznymi za ogromne pieniądze?

Pomyśl zanim znowu wysuniesz tego typu porównanie...

Nie ma się co unosić, wyluzuj.

Mnie Twoja przygoda z szukaniem 2070S bawiła równie mocno, jak co poniektórych ten wątek zakupowy. 

Edytowane przez Griszah
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Griszah napisał:

Ja coś czuję w kościach że dzisiaj, najpóźniej jutro będzie info że kartę mam do odbioru ;)

Myslisz :P W piatek ponoc byly dostawy o ktorych pracownicy ich nie wiedzieli. Dzisiaj tez mają byc ? :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Creati2k napisał:

Myslisz :P W piatek ponoc byly dostawy o ktorych pracownicy ich nie wiedzieli. Dzisiaj tez mają byc ? :P 

oj tam oj tam, nie takie cuda już się działy na tym świecie.

Ciśnienia mam póki co w normie, na pewno nie kupuję od Janusza Gigaszrota z przebitką 1000+, czyli w cenie Strixa. 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że dostawy przychodzą głównie w poniedziałki i piątki.

Ciekawi mnie natomiast czy każdy większy sklep zamawia bezpośrednio od MSI, Asusa, Gigabyte itd. czy może dopiero od dystrybutora w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AUTO6 napisał:

Ja słyszałem, że dostawy przychodzą głównie w poniedziałki i piątki.

Dziś do xkom przyjeżdza 10szt. TUF bez OC i coś mi mówi że wśród nich jest ta moja ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Griszah gdzie i w którym momencie ja się unoszę? :E Specjalnie dałem krzywy ryj ( :E ) by nie było tego typu podejrzeń z drugiej strony ale spoko, rozumiem bo to był rzeczywiście komiczny czas nawet dla mnie, te wiadomości z olx, mmmm to było bezcenne doświadczenie - prawie tak samo jak spłukanie wody w sraczu, nigdy więcej się nie będę w to bawił bo szkoda mojego czasu.

No i powodzenia w beta testach nowej karty!

Tak wracając - sugerowałeś mi, że być może będę tłukł się o RTX 3070 - nie będę bo po pierwsze to nie moja półka pieniężna (tak, jestem przedstawicielem forumowych biedaków :E ) i będę celował jeśli już to w RTX 3060/3060Ti, który myślę w moim wypadku będzie lepszym wyborem jeśli idzie o stosunek cena = wydajność - już nie wspominam nawet, że korzystam z 1080p więc wiadomo.

Poza tym nie mam ciśnienia takiego jak miałem na RTX 2070 Super bo cenowo RTX 3060/3060Ti wiadomo, że będzie droższy i najrozsądniej będzie po prostu przeczekać aż pierwsza rewizja sprzętowa zleci z półek sklepowych i dopiero myśleć o zakupie, nie będę się pchał na beta testera. :E 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Griszah napisał:

Dziś do xkom przyjeżdza 10szt. TUF bez OC i coś mi mówi że wśród nich jest ta moja ;)

Skąd takie info o dostawę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Griszah napisał:

Dziś do xkom przyjeżdza 10szt. TUF bez OC i coś mi mówi że wśród nich jest ta moja ;)

10szt....

:Crash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dhyde napisał:

Skąd takie info o dostawę ?

50 pracownikow powiedzialo ze nie ma informacji, jeden ze liczy na to ze dzisiaj moze cos przyjedzie ale nie ma takiej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy +
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...