Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Według MSI - na pytanie o brak /małe dostawy:

"info.pl@msi.com
15:49 (51 minut temu)

Witam,

Nie mamy informacji, by MSI nie dostarczało kart. Po prostu popyt na nowe RTXy jest bardzo duży.
W sprawie dostaw, dostępności kart w sklepach, zalecamy kontakt ze sklepem.

Pozdrawiamy/Regards,
Dział Wsparcia Technicznego MSI"

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Broly napisał:

Kiedy Zamówiłeś? U mnie email jest z 8:26. 

 

Ja na stronie jak wpiszę nr zamówienia to pokazuje godzinę z rana i "nowe zamówienie" 

ja w nocy 23:21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIekawe ,tłumaczą się dużym popytem ale wiekszosc z uzytkownikow tego forum ma pierwsze miesjaca w kolejkach po karte w sklepach i nikt praktycznie nie dostajes tych kart.

 

pz

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tuonq napisał:

Według MSI - na pytanie o brak /małe dostawy:

"info.pl@msi.com
15:49 (51 minut temu)

Witam,

Nie mamy informacji, by MSI nie dostarczało kart. Po prostu popyt na nowe RTXy jest bardzo duży.
W sprawie dostaw, dostępności kart w sklepach, zalecamy kontakt ze sklepem.

Pozdrawiamy/Regards,
Dział Wsparcia Technicznego MSI"

 

 

"MSI nie dostarczyło kart" - dział wsparcia MSI

Normalnie jakaś incepcja czy tam państwo w państwie. Jedna i ta sama firma, a odpowiadają, jakby to był ktoś obcy. :E

Jajca jak berety. Codziennie nowe doświadczenia w tym temacie. :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Broly napisał:

Oby się nam udało, u ciebie też status od rana bez zmian?

U mnie mail 6:37 i na stronie status "W Realizacji"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ireniqs napisał:

"MSI nie dostarczyło kart" - dział wsparcia MSI

Normalnie jakaś incepcja czy tam państwo w państwie. Jedna i ta sama firma, a odpowiadają, jakby to był ktoś obcy. :E

Jajca jak berety. Codziennie nowe doświadczenia w tym temacie. :E

 

Pewnie maja outsourcingowy dzial obslugi klienta gdzies na Bialorusi i ta sama firma obsluge rowniez kilka innych firm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ireniqs napisał:

"MSI nie dostarczyło kart" - dział wsparcia MSI

Normalnie jakaś incepcja czy tam państwo w państwie. Jedna i ta sama firma, a odpowiadają, jakby to był ktoś obcy. :E

Jajca jak berety. Codziennie nowe doświadczenia w tym temacie. :E

 

To jest przepisane, stwierdzenie z mojego maila. Szczerze, wygląda jako skrót myślowy konsultanta.  Z doświadczenia wiem, że sklepy bardzo często 'zrzucają' winę na dostawców/producentów. Tak było z premierą PS4 w Polsce.  W sumie, moja sytuacja jest ciekawa - kupiłem komputer w x-kom z usługą złożenia, miałem brać 2080 S, ale pojawił się 3080, więc zamówiłem Ventus z 15:07 min 17.09. Komputer dotarł, po czym zdechł (DRAM, prawdopodobnie według Ez Debug MSI). Więc, mam w domu piękny ekran 3440x1440p, lapka z 960m. Ogólnie ciekawy powrót do PC gamingu po 10 latach (dzieci podrosły, mieszkanie większe, a co wezme PC master race :P).

Smutny jest stan obsługi klienta w Polskich sklepach, przytulił x-kom 11tys za sprzęt - ani komputera ani GPU. Pozostaje granie na PS4.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie dotarł rtx 3090 ventus z ME :). Kupiony w poniedziałek po 17... I tak idzie on na sprzedaż (czekam teraz na hejt ?). Generalnie miałem się w to nie bawić ale jak wszyscy tak januszują na kartach w tym sklepy to i ja nie będę gorszy. Tym bardziej, że dla siebie samego nie jestem w stanie upolować rtx 3080 :(. 

  • Haha 3
  • Confused 2
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to bedzie teraz dostac karty chyba w tych ME w przedziale cenowym 3999 zł - 4299 zł w zależności od firmy. Jedyny problem jest taki ze mogą u nich pojawic sie o kazdej porze te karty. No i czy warto doplacac te parę stów.

A no i ten TUF OC który pchają za cene na poziomie 4599 zł a takiego strixa oc poki co chyba beda chcieli sprzedawac za 4299 zł. Paranoja :) 

Edytowane przez Creati2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ReevoX napisał:

Do mnie właśnie dotarł rtx 3090 ventus z ME :). Kupiony w poniedziałek po 17... I tak idzie on na sprzedaż (czekam teraz na hejt ?). Generalnie miałem się w to nie bawić ale jak wszyscy tak januszują na kartach w tym sklepy to i ja nie będę gorszy. Tym bardziej, że dla siebie samego nie jestem w stanie upolować rtx 3080 :(. 

Brawo. Cena ma byc minimum 10K zebys byl zajebiscie dumny z siebie, ze zarobiles z 2K na jakis frajer ?

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Izm napisał:

CIekawe ,tłumaczą się dużym popytem ale wiekszosc z uzytkownikow tego forum ma pierwsze miesjaca w kolejkach po karte w sklepach i nikt praktycznie nie dostajes tych kart.

 

pz

Z tego co widzę, przeglądając pclaba to z ~40 osób już chwaliło się tym, że wyrwało RTX 3080.

Z tego ludzie co kupili pierwszego dnia premiery o godzinie zero i je otrzymali to zaledwie kilka osób :E. Reszta kart została kupiona od tak bo po prostu trafili kartę którą jakiś sklep wrzucił w ostatnich dniach do oferty mając ją na magazynie, albo od Januszowych sklepów co wyrywają co się da od dystrybutora, aby przycebulić na cenie.

Zdecydowana większość kart idzie obecnie kanałami do sprzedaży :E

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończy się tym że sam będzie sprzedawał po kosztach jak nie poleci po 14 dniach z powrotem. Dziki kraj.

Edytowane przez wii
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Izm napisał:

CIekawe ,tłumaczą się dużym popytem ale wiekszosc z uzytkownikow tego forum ma pierwsze miesjaca w kolejkach po karte w sklepach i nikt praktycznie nie dostajes tych kart.

 

pz

to da się jakoś sprawdzić które miejsce w kolejce ma zamówienie w xkom ?

Edytowane przez Szczurek1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xkom nie wiem ale w morele tak zreszta jak zamowiles do 15.05 to jestes na poczatku kolejki

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dhyde napisał:

Brawo. Cena ma byc minimum 10K zebys byl zajebiscie dumny z siebie, ze zarobiles z 2K na jakis frajer ?

Już to widze jak mu ktoś ventusa kupuje za 10k

@ReevoX

Taka mała rada-  nie chwaliłbym się tym na forum publicznym zawsze ktoś życzliwy może cie zgłosić i wtedy myk podatek do zapłaty:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieli napisać: Potwierdziło działanie nowego sterownika aż(!) 4 posiadaczy MSI RTX 3080... 

Oczywiście żarcik... ale brać się do roboty! ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien po premierze wiec troche poczekasz zalezy tez jaki model,

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Szczurek1992 napisał:

to da się jakoś sprawdzić które miejsce w kolejce ma zamówienie w xkom ?

Nie da się. Tylko total ile osób kupiło jak będziesz miły to pani ci sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Gdzie te karty?

Obecnie robi się taki myk z kartami jak było na początku boomu na kopanie. Dystrybutorzy/hurtownicy ze względu na niską dostępność zaczynają podnosić ceny kart.

Więc sklepy biorąc karty drożej będą mocno ograniczać ich wysyłanie osobom z kolejek day one po cenach MSRP, a będą je puszczać bokami po wyższych cenach :E

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed ogłoszeniem cen spodziewałem się ceny w granicach 4 tysięcy. I za tyle kupiłem kartę:p To że za pół roku spadnie do ceny 3599 mnie już nie będzie interesować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...