Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dostawa Ampere czuje, że moja wypadnie z pokładu. Serio X-kom mógłby podać informację o ilości zamówień oraz ile z nich zrealizował . 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RozQ napisał:

Dostawa Ampere czuje, że moja wypadnie z pokładu. Serio X-kom mógłby podać informację o ilości zamówień oraz ile z nich zrealizował . 

Ja zamawiałem w x-kom 15:03. Czekałem 3 tyg. Zamówiłem w Komputroniku i karta na 2 dzień była.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-kom ostatnio obniżył loty, wcześniej przed premierą 3080 chciałem kupić u nich smartwatcha i również nie był dostępny przez ileś tam dni po premierze, gdy w innych sklepach można było go mieć od ręki. Zabawne że ta sytuacja niczego mnie nie nauczyła i wziąłem u nich kartę :lol2:

  • Haha 5
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Izm napisał:

Jaka karta?

 

pz

MSI Ventus x3 OC

6 minut temu, sandisk13 napisał:

Ja zamawiałem w x-kom 15:03. Czekałem 3 tyg. Zamówiłem w Komputroniku i karta na 2 dzień była.

Dokładnie tak samo miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, krzywymax napisał:

Load:

GPU-load.jpg

 

Ale widziałeś, że GPU load w tym COD masz 67% :E ?
Sprawdź może w wyższej rozdzielczości sobie (ustaw DSR w panelu nvidii i potem w grze) albo w innym bardziej wymagającym tytule. Myślę, że to dałoby lepszy obraz na temat tego jak Ventus sobie radzi. 
Te wyniki są niestety niemiarodajne na ten moment.
Wiatraki masz pewnie domyślnie ustawione ( bo widzę też dość wysoki RPM) czy własna krzywa ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Roothar napisał:

Ale widziałeś, że GPU load w tym COD masz 67% :E ?
Sprawdź może w wyższej rozdzielczości sobie (ustaw DSR w panelu nvidii i potem w grze) albo w innym bardziej wymagającym tytule. Myślę, że to dałoby lepszy obraz na temat tego jak Ventus sobie radzi. 
Te wyniki są niestety niemiarodajne na ten moment.
Wiatraki masz pewnie domyślnie ustawione ( bo widzę też dość wysoki RPM) czy własna krzywa ?

Nie taka gra, wiem, że load jest na poziomie 67. Zainstaluje nowego COD to podam dane. 

Edytowane przez krzywymax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, krzywymax napisał:

 

 

 

 

 

290w , czyli nie dobiłeś do 100%, masz jakąś grę która dodusi gpu? Ciekawe  jak wtedy trzyma zegary i rmp 

4 minuty temu, sandisk13 napisał:

Ja zamawiałem w x-kom 15:03. Czekałem 3 tyg. Zamówiłem w Komputroniku i karta na 2 dzień była.

W komputroniku Pani Aleksandra zrobiła mi rezerwację ?

Fakt faktem chciałbym przed CP przełożyć graty do nowej budy liczę, że ktoś to ogarnie. 

BTW komputronik bankrutuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Roothar napisał:

Ale widziałeś, że GPU load w tym COD masz 67% :E ?
Sprawdź może w wyższej rozdzielczości sobie (ustaw DSR w panelu nvidii i potem w grze) albo w innym bardziej wymagającym tytule. Myślę, że to dałoby lepszy obraz na temat tego jak Ventus sobie radzi. 
Te wyniki są niestety niemiarodajne na ten moment.
Wiatraki masz pewnie domyślnie ustawione ( bo widzę też dość wysoki RPM) czy własna krzywa ?

Auto jest, ale słyszę lekki szum + głośniki to i tak nic nie słyszę z rejonu budy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RozQ napisał:

BTW komputronik bankrutuje? 

(Jeszcze)Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, RozQ napisał:

290w , czyli nie dobiłeś do 100%, masz jakąś grę która dodusi gpu? Ciekawe  jak wtedy trzyma zegary i rmp

Horizon Zero Dawn + Control + Metro se kupcie ludzie. Na tych 3 grach mozna GPU przetestowac w 99%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Monn napisał:

Horizon Zero Dawn + Control + Metro se kupcie ludzie. Na tych 3 grach mozna GPU przetestowac w 99%.

Metro mam, zainstaluje i zobaczę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek 3 w 4k czy DSR 4k też całkiem nieźle grzeje. Ale wyniki wrzucaj do głównego wątku, bo w zakupowym w tym spamie to moment zginie i nikt później tego nie odnajdzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mattecz napisał:

X-kom zwykła wersja, ale dopiero wczoraj, bo jest potrzebna dla znajomego i zastanawiam jakby tu przyśpieszyć ;-)

to poczekasz, ja na swoją 3090 czekam już 2 tygodnie 3 dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, RozQ napisał:

BTW komputronik bankrutuje? 

Oni już "bankrutują" od lat, a od roku to "ej ale my naprawdę bankrutujemy" ;) 

Zamknęli parę sklepów tych mało rentownych (tak samo robią inne sieci) i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Buster2Mother napisał:

Sanacja a upadłość – czym się różnią?
Obie procedury mają na celu wyprowadzenie przedsiębiorcy z długów, jednakże różni je końcowy rezultat. Postępowanie upadłościowe, w większości przypadków, prowadzi do likwidacji firmy. Z jej majątku zostają spłacone wierzytelności, a samo przedsiębiorstwo przestaje istnieć.

Z kolei podczas postępowania sanacyjnego przedsiębiorstwo zostaje poddane restrukturyzacji, tj. czynnościom prawnym i ekonomicznym mającym sprawić, że firma odzyska zdolność wykonywania swoich zobowiązań i będzie mogła dalej funkcjonować.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku likwidacji sklepu sprzedawcy jak wygląda gwarancja asusa? o ile pamiętam MSI miało wywalone i gw szła tylko przez sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ditmd napisał:

X-kom ostatnio obniżył loty, wcześniej przed premierą 3080 chciałem kupić u nich smartwatcha i również nie był dostępny przez ileś tam dni po premierze, gdy w innych sklepach można było go mieć od ręki. Zabawne że ta sytuacja niczego mnie nie nauczyła i wziąłem u nich kartę :lol2:

Same here. Na apple watcha u nich czekałem 6 miesięcy około - na telefon, że zegarek JUŻ jest dostępny i czy go chcę :rotfl: Całe szczęście równolegle zamówiłem też w Apple Online Store i zegarek był po 2 tyg od premery... 2 tyg vs 6 miesięcy - taka tam drobna różnica :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem temat fan stop w Tuf oc. 
generalnie karta daje Fun stop u mnie tylko jak jest gpu tweak zainstalowany i tryb gaming lub silent. I dodatkowo nie może być inny program monitorujący włączony typu gpuz czy afterburner. 
Ale karta odwdzięcza mi się tym ze w trybie biosu silent + tryb silent w gpu tweak mam 1300-1400 rpm grając w horizon zero down w 4K hdr w maksymalnych ustawieniach. 
 

Miałem tez problemy z mpc + MadVr i materiałem w 4K i zeszła godzina zanim chyba znalazłem przyczynę braku płynności odtwarzania. 
 

Generalnie karta kapryśna w stosunku do Gigabyte.  I ma niższy realny power limit co powoduje ze trochę niżej się boostuje i słabiej podkręca (o te 15 mhz ale zawsze). Może przyszły update biosu coś poprawi. 
 

zastanawiakem się czy wgranie biosu performancem od gigabyte byłoby możliwe i nie podniosło by realnego power limitu. Na papierze asus na PL 375w a GB 370w. W realu asus ma Max 350w a GB 365w. 

Edytowane przez Konradox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi tragedia. Idziesz do innego sklepu kupujesz, a w pozostałych anulujesz. Proste.

1 minutę temu, Konradox napisał:

dodatkowo nie może być inny program monitotujscy

Norma. Nie powinno się korzystać z wielu programów monitorujących. A przynajmniej nie na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...