Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, migal napisał:

Grałem tylko w stare cody + modern warfare pierwszy. Tego Black Ops warto? Multi dobre tam będzie?

Zależy hehe. Mi modern warfare 2019 się spodobał, ostatnio codziennie ze znajomym gramy wieczorami. Cold War wyglada po tym co widziałem na PS4 dobrze. Fajne jest to że zrezygnowali z płatnych dlc z mapkami. Wszystkie mapy free i bronie. Jedynie sezony wprowadzili. 

Trochę drogo wychodzi bo się skubance cenią od 70 do 90 euro w zależności od edycji. 

Ogólnie końcówka roku zapowiada się w grach ciekawie.

CoD, Cyberpunk, Watch Dogs, AC Valhalla, Godfall, Outriders. 

Kasy a kasy żeby ograć wszystko.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że pewnie część tych bardziej zniecierpliwionych osób mogła sobie założyć, że zdobycie 3080 ze względu na dość niską (jak na produkt oferujący taką wydajność) cenę będzie graniczyło cudem, to uda im się łatwo załapać na 3090, bo pewnie mało chętnych będzie na kartę kosztującą 7k+, a tu niemiłe zaskoczenie. ;) 

Edytowane przez POL_eXplosiV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, POL_eXplosiV napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że pewnie część tych bardziej zniecierpliwionych osób mogła sobie założyć, że zdobycie 3080 ze względu na dość niską (jak na produkt oferujący taką wydajność) cenę będzie graniczyło cudem, to uda im się łatwo załapać na 3090, bo pewnie mało chętnych będzie na kartę kosztującą 7k+, a tu niemiłe zaskoczenie. ;) 

Ale i tak latwiej dostać 3090. Często wiszą jakieś sztuki w sklepach na których nie ma chętnego przez parę godzin. Z 3080 to chyba tylko zotac za ponad 4,2k czasami wisi z 20-30 minut zanim ktoś kupi. Nie licząc tych już typowo januszerakich cen po 5k i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stanko11 napisał:

Weźcie nie róbcie ludziom nadziei, że jutro dostaną karty z euro. Wszyscy naraz mamy status kompletowanie zamówienia/rezerwacji. Fige dostaniemy. 

Dokładnie tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na euro to się przejechałem zamawiając u nich obudowę. Miałem że czas realizacji do 3 dni, czekałem tydzień po czym bez żadnej informacji, przyszedł mail że mi anulowali. 

Mam nadzieję że jednak chociaż części Was się uda dostać karty. Bo cenę chyba na x trio maja najlepsza. A karta jest ok, zwłaszcza na nowym biosie low temperature od MSI. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei jest odwrotnie.

2x czekałem na rzeczy w Media Expert i się nie doczekałem w odpowiednim czasie(jeszcze przed pandemią)

W Euro zawsze wszystko miałem na czas lub chociaż dzwonili i dawali przybliżony termin ewentualnie mówili/pisali wprost, że czegoś nie ma i nie będzie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME.thumb.jpg.3d2edd18d195f8ecc7eaa9f9c70fab68.jpg 

 

potwierdzam. juz 05:36, a karty sobie leza i nikt nie chce, a pozniej placz, ze nie ma kart :E

Edytowane przez vol.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, vol.4 napisał:

potwierdzam. juz 05:36, a karty sobie leza i nikt nie chce, a pozniej placz, ze nie ma kart :E

Chyba ktoś się właśnie obudził i wziął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000zl więcej... żeby to jeszcze jakieś lepsze wersje były. Kurczę, niby zwykły sklep, a ceny... i dziwne, że x-kom nikomu nie da za 3300/3600...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, alladyn21 napisał:

ja tam widze ze jest dostępny 

Taaa, to spróbuj kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Griszah napisał:

Chyba ktoś się właśnie obudził i wziął.

pewnie x-com do swoich zestawow.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Pitt_34 napisał:

Sorki mój błąd, chodziło mi Euro, jeśli masz taki status, to możesz być pewny wysłki

Jak ma kompletowanie, to nic mu nie anulują

Ja mam kompletowanie od 17.09 w RTV :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gret napisał:

Ja mam kompletowanie od 17.09 w RTV :E

jaki model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Fenrir_14 napisał:

Strixy OC wjechały do Komputronika dzisiaj ;) W piątek dostałem info, że jestem 6ty w kolejce. Teraz przyszło info, że gotowe do odbioru w salonie!! Więc Ci co złożyli zamówienia do 15:25 powinni dziś być szczęśliwi ;)

3080, czy 3090? Ja jestem 9 w kolejce na owocach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vol.4 napisał:

ME.thumb.jpg.3d2edd18d195f8ecc7eaa9f9c70fab68.jpg 

 

potwierdzam. juz 05:36, a karty sobie leza i nikt nie chce, a pozniej placz, ze nie ma kart :E

A to łobuzy, mam gaminga zamówionego w dniu premiery za 3699zł i a tu proszę jaka promocja :E

3 minuty temu, Griszah napisał:

jaki model?

Giguś gaming

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy evga ruszy na europe z tymi kartami w końcu 0,0 

W USA jak patrzę na listę osób z excela z reddita to karty dostają dopiero osoby z 17.09 i to z pierwszych godzin zapisów... xD

 

jakby ktoś szukał zasilacza to będę miał na opylenie  BE QUIET! Pure Power 10 600W BN274 xD

Edytowane przez C#17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg rozmowy z x-kom którą właśnie odbyłem. Nie mają potwierdzonego terminu dostawy ;) „w dalszym ciągu oczekujemy na potwierdzenie dostawy od producenta” 

tak więc tego ;) do zobaczenia mój rtxie w styczniu. Nie będę wydawał więcej niż wycenili go na starcie :) tylko dla tego żeby mieć możliwość grania chwile wcześniej 

Edytowane przez alladyn21
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, alladyn21 napisał:

Nie mają potwierdzonego terminu dostawy ;) „w dalszym ciągu oczekujemy na potwierdzenie dostawy od producenta” 

Wszystkie sklepy tak mowia, a potem sie okazuje ze pojawiaja sie po kilka sztuk w kazdym z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś planuje zakup to można obserwować modele z firmy inno3D - potwierdzili dostawy w NL między innymi w tym tygodniu. U nas w kraju jeszcze tych kart nie było, więc są jakieś szanse, że coś może "wpaść".

Daje cynk jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...