Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Monn napisał:

Najlepiej kupic FE za 3280pln i elo, po co przeplacac

Noo... ta ta karta jest bardziej widmo, niż inne... skąd ten pomysł, chyba, że to sarkazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DisconnecT napisał:

Hehe 4K za TUF'a, za więcej najtańsze gigaszroty idą, nie ma już nic trzeba czekać.

Zobaczcie na plombę, coś chyba grzebane było. ?

Da się kupić. Ja kupiłem wersje OC poniżej 4k. Ale teraz już chyba ciężko....

O co ci chodzi z tą plombą. Wygląda normalnie tak jak u mnie....?

I coś ty się uparł na tego Gigabyta. Ja mając obie karty obiektywnie mogę powiedzieć że nie jest w niczym gorszy. Kręci się lepiej, jest tak samo cichy praktycznie i 1 st cieplejszy (moje sztiki tak między sobą wypadają). Dodatkowo Stop fan działa normalnie.

Aby się wypowiadać trzeba kartę na oczy zobaczyć a nie powtarzać bzdury z internetów.....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, DisconnecT napisał:

Hehe 4K za TUF'a, za więcej najtańsze gigaszroty idą, nie ma już nic trzeba czekać.

Zobaczcie na plombę, coś chyba grzebane było. ?

Te naklejki czasem są tak naklejone, że człowiek się zastanawia czy ktoś trzeźwy to naklejał, wygląda normalnie 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Konradox napisał:

Da się kupić. Ja kupiłem wersje OC poniżej 4k. Ale teraz już chyba ciężko....

O co ci chodzi z tą plombą. Wygląda normalnie tak jak u mnie....?

I coś ty się uparł na tego Gigabyta. Ja mając obie karty obiektywnie mogę powiedzieć że nie jest w niczym gorszy. Kręci się lepiej, jest tak samo cichy praktycznie i 1 st cieplejszy (moje sztiki tak między sobą wypadają). Dodatkowo Stop fan działa normalnie.

Aby się wypowiadać trzeba kartę na oczy zobaczyć a nie powtarzać bzdury z internetów.....

Tak samo MSI Ventus OC - jak dla mnie ekstra. Nie żałuję zakupu. A rożne psy wieszają na karcie...

Dobra a teraz Keynote Apple!!! :D 

Edytowane przez krzywymax
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, krzywymax napisał:

Tak samo MSI Ventus OC - jak dla mnie ekstra. Nie żałuję zakupu. A rożne psy wieszają na karcie...

Dobra a teraz Keynote Apple!!! :D 

ventus cichy w miarę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, krzywymax napisał:

Tak samo MSI Ventus OC - jak dla mnie ekstra. Nie żałuję zakupu. A rożne psy wieszają na karcie...

Ile stopni normalnie podczas gier albo testu masz bo mam ochotę na tą kartę ale słyszałem że temperatura wysoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Konradox napisał:

Da się kupić. Ja kupiłem wersje OC poniżej 4k. Ale teraz już chyba ciężko....

O co ci chodzi z tą plombą. Wygląda normalnie tak jak u mnie....?

I coś ty się uparł na tego Gigabyta. Ja mając obie karty obiektywnie mogę powiedzieć że nie jest w niczym gorszy. Kręci się lepiej, jest tak samo cichy praktycznie i 1 st cieplejszy (moje sztiki tak między sobą wypadają). Dodatkowo Stop fan działa normalnie.

Aby się wypowiadać trzeba kartę na oczy zobaczyć a nie powtarzać bzdury z internetów.....

Oj dzieciaczku, żebyś Ty jeszcze miał pojęcie czym jest loteria silikonowa, w zależności od trafionego układu boost końcowy wynikający z ASIC może być większy i mniejszy, kwestia szczęścia, dziwnym zbiegiem okoliczności dzisiaj na forum trafił się Gigaszrot z nędznym zegarkiem 8:E
Powtarzasz się z tym fanstopem, coś co można naprawić aktualizacją biosu, za to gówniane przelotki w Gigaszrociku już trzeba wymieniać na nowe i wysyłać kartę na serwis, zresztą po co ja o tym piszę, nikt u Ciebie żadnego TUF'a nie widział więc obstawiam że łżesz, i nie możesz znieść że na rynku są lepsze modele. ;)

Przez moje ręce już przeszło tyle kart, że Ty do końca życia tyle ich nie będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie ciesze ze na tego Ventusa poszla taka nagonka bo bede mial mojego szybciej xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bnhp napisał:

Ile stopni normalnie podczas gier albo testu masz bo mam ochotę na tą kartę ale słyszałem że temperatura wysoka

69-70 st. maximum.

Edytowane przez krzywymax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, krzywymax napisał:

69-70 st. maximum.

Bez ingerencji w wentylatory? Ja słyszałem że 75+ łapie, jaka obudowa?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Celthar napisał:

Ja to sie ciesze ze na tego Ventusa poszla taka nagonka bo bede mial mojego szybciej xd

Wątpię, janusze na aukcje przyjmą wszystko w dowolnych ilościach 8:E

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bnhp napisał:

Bez ingerencji w wentylatory? Ja słyszałem że 75+ łapie, jaka obudowa?

 

Nigdy takiej nie uświadczyłem.

SPC - https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-signum-sg7v-tg-spc249-5941491/

Przód 3x 120, tył 1x140 góra 3x 120.

Edytowane przez krzywymax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, samsungs6 napisał:

PRZY ZAKUPIE 3070 na jakie modele warto zwrócic uwage z tych TAŃSZYCH 

Jak się pojawi lineup w sprzedaży to będzie można wybierać, na razie nie wiadomo czego się można spodziewać, zwłaszcza że chłodzenia będą inne na 3070. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, krzywymax napisał:

Nigdy takiej nie uświadczyłem.

To mnie teraz pocieszyles, jak zegary stoją? Mógłbyś odpowiedzieć na resztę pytań?

1 minutę temu, bylu66 napisał:

na amazonie promo ventus po 980 ojro bez wysylki do polski :D

To już taniej u Janusza 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bnhp napisał:

To mnie teraz pocieszyles, jak zegary stoją? Mógłbyś odpowiedzieć na resztę pytań?

To już taniej u Janusza 

 

SPC - https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-signum-sg7v-tg-spc249-5941491/

Przód 3x 120, tył 1x140 góra 3x 120.

Edytowane przez krzywymax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukadd napisał:

Tyle, że na dzień dzisiejszy nam to nic nie daje. Dalej to jest plota. Może z 6 miesięcy zobaczmy w sklepach 3080 od TSMC, a może nie zobaczymy. Może 3070+ dalej będzie tłuczone u samsunga, a jedynie 3060 i w dół będzie klepane u TSMC. Nikt nie wie jak i kiedy będzie dopóki nvidia czegoś oficjalnie nie potwierdzi.

przeniesienie układu na nowy proces to jest minimum rok. przy dobrych wiatrach. to jest projektowanie od nowa pod dany proces. każdy proces wymaga minimum dwóch iteracji do wersji produkcyjnej. koszt takiej operacji jest gigantyczny. 
Jeśli plotki są prawdziwe to oznacza ze 8nm samsunga jest tragiczny i nvidia zrywa umowe i obciaza kosztami przeniesienia procesu samsunga za niedotrzymanie umowy. inaczej to nieekonomicznie 
Przypominam ze rozmawiamy o setkach milionow dolarów + straty nvidi na niesprzedanych kartach z winy samsunga...

Raczej nvidia wyda wczesniej hoopera niz bedzie zajmowala moce produkcyjne na stary układ (sorry ale oni juz maja albo za chwile beda miec pierwsze iteracjie hoopera zeby wydac go w 2022)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RozQ napisał:

czekamy na testy w control bo to chyba Ty obiecywałeś 

Control nie ja ;) w czwartek będę mieć już betę COD Cold War - to potestuje i tam znać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DisconnecT napisał:

Oj dzieciaczku, żebyś Ty jeszcze miał pojęcie czym jest loteria silikonowa, w zależności od trafionego układu boost końcowy wynikający z ASIC może być większy i mniejszy, kwestia szczęścia, dziwnym zbiegiem okoliczności dzisiaj na forum trafił się Gigaszrot z nędznym zegarkiem 8:E
Powtarzasz się z tym fanstopem, coś co można naprawić aktualizacją biosu, za to gówniane przelotki w Gigaszrociku już trzeba wymieniać na nowe i wysyłać kartę na serwis, zresztą po co ja o tym piszę, nikt u Ciebie żadnego TUF'a nie widział więc obstawiam że łżesz, i nie możesz znieść że na rynku są lepsze modele. ;)

Przez moje ręce już przeszło tyle kart, że Ty do końca życia tyle ich nie będziesz miał.

Po co ten jad? Też nie rozumiem hejtu na karty od GB. W swojej cenie MSRP są uczciwe, bo oferują więcej niż FE. Na forum utworzył się swoisty fanklub TUFa i antyfanklub GB, na podstawie jakichś informacji z testów, i rozdmuchania tematu wtyczek, tak jak wcześniej tematu kondensatorów. Fizycznych kart jest jak na lekarstwo, jednak wszyscy którzy karty dostali, nie ważne od jakiego producenta są raczej zadowoleni. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...