Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, betonowy1 napisał:

dlatego dzis poprosilem o zwrot kasy wraz z zachowaniem kolejki i rezerwacji, napisalem im wprost ze mroza moja kase a konkurencja realizuje juz coraz wiecej zamowien na rtx 3080. Wieksza szansa zapolowac na cos w zlotym strzale niz dostac zamowienie z 15:09 z 17 wrzesnia od x-sracza. A jak kiedys sie pojawi w koncu karta z x-kom to albo ja oddam po koszcie zakupu komus albo anuluje calkiem. I ostatnie moje zakupy w tym marnym sklepiku.

Sklep cwel, co tu pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, migal napisał:

W x-kom nie kupuje się nigdy czegoś, czego nie mają na stanie. Bo albo pół roku czekania, albo nigdy nie dostaniemy tego co zamówiliśmy.

Ewentualnie zamowienie do salonu i platnosc przy odbiorze. Wystarczy, ze pare razy wtopilem placac z gory i bedac zrobionym w balona z dostepnoscia. A bylo to dawno temu, teraz niestety jeszcze gorzej. Szkoda, bo sklep ma najlepsza polityke zwrotow w razie lipy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, betonowy1 napisał:

dlatego dzis poprosilem o zwrot kasy wraz z zachowaniem kolejki i rezerwacji, napisalem im wprost ze mroza moja kase a konkurencja realizuje juz coraz wiecej zamowien na rtx 3080. Wieksza szansa zapolowac na cos w zlotym strzale niz dostac zamowienie z 15:09 z 17 wrzesnia od x-sracza. A jak kiedys sie pojawi w koncu karta z x-kom to albo ja oddam po koszcie zakupu komus albo anuluje calkiem. I ostatnie moje zakupy w tym marnym sklepiku.

Cóż to jest paradoks wzajemnej hipokryzji, z jednej strony chcemy aby sklepy realizowały nasze rezerwacje, z drugiej strony polowanie i złote strzały, w efekcie sklepy zamiast realizować zamówienia, wywalają towar przez strzały na której najwięcej boty zyskują.
Sami sobie zgotowaliśmy ten los. :)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co trzeba mieć z banią żeby kupować takiego gównianego Orła za 4300pln lub w ogóle dopłacać setki PLN. Lecę na 2070 Super mimo że gram w 5120x1440 i cierpliwie czekam na Aorusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci sprawdzilem konto i tez mi juz oddali hajs z xkomu ? przynajmniej tyle ze szybko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GIZIU napisał:

Nie wiem co trzeba mieć z banią żeby kupować takiego gównianego Orła za 4300pln lub w ogóle dopłacać setki PLN. Lecę na 2070 Super mimo że gram w 5120x1440 i cierpliwie czekam na Aorusa.

Minsc i Boo są gotowi!!


Na Aorusa oczywiście ⚔️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eagle napisał:

Nawet się do Ciebie nie zbliżyłem ;-)

https://www.3dmark.com/3dm/51672133?

Te karty są chore na prund :E,  Bez wysokich limitów nie pójdzie. Bariere 20k w Time Spy Gpu score na rtx 3080 do tej pory przełamało kilka osób. Powyżej 20k score jest zaledwie 40 wyników na ~40k testów.

https://www.3dmark.com/search#advanced?test=spy P&cpuId=&gpuId=1338&gpuCount=1&deviceType=ALL&memoryChannels=0&country=&scoreType=graphicsScore&hofMode=false&showInvalidResults=false&freeParams=&minGpuCoreClock=&maxGpuCoreClock=&minGpuMemClock=&maxGpuMemClock=&minCpuClock=&maxCpuClock=

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, migal napisał:

W x-kom nie kupuje się nigdy czegoś, czego nie mają na stanie. Bo albo pół roku czekania, albo nigdy nie dostaniemy tego co zamówiliśmy.

Przecież na stronie jest wyraźnie - Zapytaj o termin dostawy ;-) Sprawa jest oczywista jeżeli czegoś nie ma  trzeba zadzwonić lub napisać e-m z pytaniem kiedy sklep spodziewa się dostawy i dopiero podjąć decyzję o zakupie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DisconnecT napisał:

Cóż to jest paradoks wzajemnej hipokryzji, z jednej strony chcemy aby sklepy realizowały nasze rezerwacje, z drugiej strony polowanie i złote strzały, w efekcie sklepy zamiast realizować zamówienia, wywalają towar przez strzały na której najwięcej boty zyskują.
Sami sobie zgotowaliśmy ten los.

Nie byłoby tego - gdyby nie szwagry i szwagierki i opychanie pod ladą  i jakieś rolexy

i Pamiętaj  PROBLEM MA CHARAKTER GLOBALNY :rotfl:

Edytowane przez Zhao
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, n0time4u napisał:

z ciekawosci sprawdzilem konto i tez mi juz oddali hajs z xkomu ? przynajmniej tyle ze szybko 

i dobrze ciulom tak, moze gora x komu zobaczy ze coraz wiecej osob cofa kase to moze tam cos sie zmieni, bo z takim podejsciem do klienta to dlugo nie pociagna - szczegolnie jak do polski wjedzie Amazon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eagle napisał:

Przecież na stronie jest jak wyraźnie - Zapytaj o termin dostawy ;-)

Nie wiem czy trollujesz, ale chyba nie, bo mod :D jest też napisane "dostawa wkrótce", co może sugerować realizację szybszą niż te pół roku lub nigdy :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, betonowy1 napisał:

bo z takim podejsciem do klienta to dlugo nie pociagna

Stary, jak działa net-es który zabiera kasę klientów i walczysz z nim potem w sądzie, to ja w przetrwanie każdego byznesu uwierzę.

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, betonowy1 napisał:

i dobrze ciulom tak, moze gora x komu zobaczy ze coraz wiecej osob cofa kase to moze tam cos sie zmieni, bo z takim podejsciem do klienta to dlugo nie pociagna - szczegolnie jak do polski wjedzie Amazon :)

Porzućcie płonne nadzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, betonowy1 napisał:

i dobrze ciulom tak, moze gora x komu zobaczy ze coraz wiecej osob cofa kase to moze tam cos sie zmieni, bo z takim podejsciem do klienta to dlugo nie pociagna - szczegolnie jak do polski wjedzie Amazon :)

a ma wjechać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paanie ja juz chce listopad :/ ja juz chce kupowac ja juz chce grac :/ kiedy ja te wszystkie gry przejde :/ valhalla :/ godfall :/ cyberpunk :/ wszystko na przelomie 9 dni :/ kurde 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lukadd napisał:

Te karty są chore na prund :E,  Bez wysokich limitów nie pójdzie. Bariere 20k w Time Spy Gpu score na rtx 3080 do tej pory przełamało kilka osób. Powyżej 20k score jest zaledwie 40 wyników na ~40k testów.

https://www.3dmark.com/search#advanced?test=spy P&cpuId=&gpuId=1338&gpuCount=1&deviceType=ALL&memoryChannels=0&country=&scoreType=graphicsScore&hofMode=false&showInvalidResults=false&freeParams=&minGpuCoreClock=&maxGpuCoreClock=&minGpuMemClock=&maxGpuMemClock=&minCpuClock=&maxCpuClock=

Na bank macie "refreshe" ? Nv dało ciała i już kilka sampli poszło w świat, co jak cos ale seria 30xx asusowi wyszła b.dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yebać to anulowałem zamowienie na strixa w xkom. Jak czytam to nigdzie na świecie nie ma takiej partyzantki - liczy się kolejność zamówień a nie boty, programiki siedzenie na f5 po 10 h. W chuya lecą z nami zarówno morelki jak i wszyscy dystrybutorzy bo taki mamy kombunatrlorski cebulacki kraj. Kurva mam co robić XD

Jak się przeluzni to jak pancio wezmę 3080 albo nawet 3090 strixa OC. A co. 

Sorki ale ulało mi się. 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mozonek napisał:

Yebać to anulowałem zamowienie na strixa w xkom. Jak czytam to nigdzie na świecie nie ma takiej partyzantki - liczy się kolejność zamówień a nie boty, programiki siedzenie na f5 po 10 h. W chuya lecą z nami zarówno morelki jak i wszyscy dystrybutorzy bo taki mamy kombunatrlorski cebulacki kraj. Kurva mam co robić XD

Jak się przeluzni to jak pancio wezmę 3080 albo nawet 3090 strixa OC. A co. 

Sorki ale ulało mi się. 

nie dziwie sie koligen, sam juz trace cierpliwosc... duzo pracuje, mam inne obowiazki, nie mam czasu na sledzenie calymi dniami sklepow az moze sie cos pojawi, myslalem ze zamowieniem  w pierwszych 10 minutach zapewnie sobie dostepnosc w ciagu pierwszych 2 tygodni po premierze, ale patrzac co sie dzieje to realnie to chyba styczen-luty... a cyberpunk coraz blizej :/

Edytowane przez betonowy1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Haqim napisał:

Why not both?

Dzieci są droższe w utrzymaniu that's why ?

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Haqim napisał:

Why not both? :)

Może i masz rację ;) 

Bąbelki = 500+ = RTXy

More Bąbelków = wincyj 500+ = jeszcze lepsze RTXy

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zhao napisał:

Dzieci są droższe w utrzymaniu that's why ?

Da sie ogarnac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...