Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pitt_34 napisał:

Jeśli zapłaci różnicę w cenie to i tak wyjdzie na swoje bo to groszowe sprawy, i urząd nic nie zrobi.

Działalność nierejestrowana jest do maksymalnie 50% minimalnego wynagrodzenia. Jak sprzeda kilka kart marża przekroczy ten próg.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, chyba pyklo. Eagle OC z Komputronika, zamowiony dzis o 9:58:22 (ktos pewnie anulowal), wlasnie przekazany do wysylki. Mysle ze styknie :)

  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rasala napisał:

Działalność nierejestrowana jest do maksymalnie 50% minimalnego wynagrodzenia. Jak sprzeda kilka kart marża przekroczy ten próg.

Też prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, C#17 napisał:

https://allegro.pl/oferta/nowa-asus-tuf-gaming-oc-rtx-3080-10gb-9802481067

Skurkowany... Woli sprzedać 1000 zł drożej uszkodzoną grafę na allegro niż ją oddać do sklepu :pimp: Ajjj ci janusze.

image.png.655ae711a3a7aa9b6fc7438a0b31fad8.png

Nie wiem jak to nazwać... Sprzedawanie za 5k uszkodzonej grafy z opisem "dodaję paragon, sam sobie reklamuj, mi się nie chce, bo to potrwa pół roku"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, kowallosu napisał:

Vision dostępne w niektórych sklepach w ME. Pogrzało ich z ceną 4999 zł ... 

Takie ceny teraz....

A sama karta muszę przyznać bardzo fajna. Na żywo wygląd super - szczotkowane srebro. Mojemu synowi najbardziej się podoba ze wszystkich - nawet bardziej od TUFa (choć jako małolat jest w hypie na TUfa)

Karta ma wysoki power limit w defaulcie bo aż 370W i do niego dobija co pozwala jej utrzymywać dość wysoki boost. Zegary ustawione na 1800Mhz. Karta chłodna (max po półgodzinnej sesji w wiedźminie 68st (Tuf miał 67stC). Jest bardzo cicha a fun stop działa do 50sC (w TUF Fun Stop jest zależny raczej od poboru prądu nie od temperatury i załącza się praktycznie cały czas - ale nie słychać tego bo ma bardzo ciche chłodzenie)

Edytowane przez Konradox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Konradox napisał:

Takie ceny teraz....

A sama karta muszę przyznać bardzo fajna. Na żywo wygląd super - szczotkowane srebro. Mojemu synowi najbardziej się podoba ze wszystkich - nawet bardziej od TUFa (choć jako małolat jest w hypie na TUfa)

Karta ma wysoki power limit w defaulcie bo aż 370W i do niego dobija co pozwala jej utrzymywać dość wysoki boost. Zegary ustawione na 1800Mhz. Karta chłodna (max po półgodzinnej sesji w wiedźminie 68st (Tuf miał 67stC). Jest bardzo cicha a fun stop działa do 50sC (w TUF Fun Stop jest zależny raczej od poboru prądu nie od temperatury i załącza się praktycznie cały czas - ale nie słychać tego bo ma bardzo ciche chłodzenie)

Gaming OC w innej skorce, ten Vision. :)

14 minut temu, Haqim napisał:

Oho, chyba pyklo. Eagle OC z Komputronika, zamowiony dzis o 9:58:22 (ktos pewnie anulowal), wlasnie przekazany do wysylki. Mysle ze styknie :)

To potwierdza, ze dalej idzie wyciagnac cos na drugi dzien z komputronika. Wielu sie chyba poddalo ze skladaniem 5 raz zamowienia, ktore bedzie anulowane po 3 godzinach, najs.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, n0time4u napisał:

jak ja widze eagle to mi się śmiać chce, taką reakcję mam jak widzę tą kartę

Wczoraj go jezusek na YT rownal do TUFa, jest swiezutki filmik z dokladnymi pomiarami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja nie twierdzę że jest zła czy coś po prostu jak ją widze to śmiać mi się chcę ? wygląda jak kawałek plastiku za 5 zł

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ODIN85 napisał:

nssatkwrynno.jpg

stary, autorytet opineo jest na takim poziomie jak zeszłoroczny zółty snieg - wszyscy mają ten portal w dupie ale nikt o tym nie mowi bo szkoda czasu na tego typu sponsorowany syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry panocki jak tam wasze polowania ? :D ja po wczorajszych testach moje x trio w RDR 2 1440p na full wyciągałem magiczna barierę 60kl/s narazie bez OC GPU i CPU dzisiaj pobawię się z oc w 3Dbenchmarku wyszło mi 17k pkt zacnie ale da się wyciągnąć więcej ? temperatury tez niczego sobie GPU około 60/65 stopni 

 

i takie pytanko po za temacikiem gdzie dostanę taki stojaczek gdzie montuje się wenta w budzie :Dhttps://www.nieidealny.pl/forum/topic/3608-graphics-card-holder-bolster-gpu-support/ Ostatnie foto 

Edytowane przez Ko4lapl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ko4lapl napisał:

Bry panocki jak tam wasze polowania ? :D ja po wczorajszych testach moje x trio w RDR 2 1440p na full wyciągałem magiczna barierę 60kl/s narazie bez OC GPU i CPU dzisiaj pobawię się z oc w 3Dbenchmarku wyszło mi 17k pkt zacnie ale da się wyciągnąć więcej ? temperatury tez niczego sobie GPU około 60/65 stopni 

 

i takie pytanko po za temacikiem gdzie dostanę taki stojaczek gdzie montuje się wenta w budzie :D

Pic or nothing happend

Szukaj: Vertical GPU

Edytowane przez Undefindead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Undefindead napisał:

Pic or nothing happend

Szukaj: Vertical GPU

Dałem linka bo zdjęcie za dużo wazy w linku ostatnie zdjęcie stojak z zamontowanym fanem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ko4lapl napisał:

Dałem linka bo zdjęcie za dużo wazy w linku ostatnie zdjęcie stojak z zamontowanym fanem 

Na aliexpress chyba są takie cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, voltan napisał:

Na aliexpress chyba są takie cuda.

Muszę poszukać bo ciekawe rozwiązanie a A mogę podpiąć do budy jeszcze 4 albo 5 fanów a to by jeszcze poprawiło cyrkulację od dołu tak myśle by spod piwnicy zimne dmuchało dodatkowo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Pani Zofia z Komputronika nie jest tak empatyczna jak Pani Aleksandra :D

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Rasala napisał:

Nie będą bo pod koniec października kończy się zniżka od NV

Możesz rozwinąć myśl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, n0time4u napisał:

wiesz ja nie twierdzę że jest zła czy coś po prostu jak ją widze to śmiać mi się chcę ? wygląda jak kawałek plastiku za 5 zł

To ciesze sie ze nie bede doplacal za wyglad, bo nie interesuje mnie jak komputer w srodku wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

del - źle doczytałem, że o wentylator chodzi 

Edytowane przez Roothar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gpu16.JPG.29c14d9aaa0d8f294a5ac8d70eb191

Super podstawka. Jak cos sprzedam 10 zł od sztuki. Termin realizacji natychmiast po wplacie na konto. Ilość sztuk: zalezy od lokalnego magazynu dystrybutora (Rossmann ewentualnie Biedronka) 

Przy zamówieniu prosze o podanie nazwy produktu: Papier Hygenicue Card Holder. Kod produktu PHCH001

Edytowane przez Creati2k
  • Like 2
  • Haha 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, wkamil73 napisał:

Niestety, Pani Zofia z Komputronika nie jest tak empatyczna jak Pani Aleksandra :D

What she said ?:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Zhao napisał:

What she said ?:rotfl:

Nie mamy, nie wiemy, w listopadzie, teraz nic. W listopadzie, jeszcze coś? Do widzenia! :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Creati2k napisał:

Super podstawka. Jak cos sprzedam 10 zł od sztuki. Termin realizacji natychmiast po wplacie na konto. Ilość sztuk: zalezy od lokalnego magazynu dystrybutora (Rossmann ewentualnie Biedronka) 

Gówniana ta karta :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Griszah napisał:

Gówniana ta karta :D

Zawsze moge za dodatkowa oplata wyslac wierzchnia wykorzystana warste tej podpórki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...