Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

co cieszy ze juz duzo kart wisi, jakies pality po 4500 zł nikt tego nie chce, jeszcze tydzień temu to by zszedł z 5 minut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę cierpliwości i będziemy w tych kartach przebierać i wybrzydzać, czy wziąć tą czy tamtą. Gorzej jak ktoś musi mieć na już, teraz. 

Zresztą od początku NV informowała, że większe dostawy będą dopiero przed świętami.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby anulowali zamówienia i za chwilę wystawili po wyższej cenie, to wyrządzają klientowi szkodę w postaci utraconej możliwości zakupu w innym sklepie po pierwotnej cenie w okresie zarejestrowania zamówienia. Wszystkie te okoliczności są łatwo do udowodnienia. Nie sądzę jednak, żeby byli na tyle głupi, żeby tak zrobić. Sąd cywilny na pewno przyznawałby w takiej sytuacji większą kwotę zadośćuczynienia niż tylko różnicę w cenie pierwotnej a obecnej. Że o kosztach sądowych nie wspomnę.

Edytowane przez CzekaczRTX3090
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, n0time4u napisał:

co cieszy ze juz duzo kart wisi, jakies pality po 4500 zł nikt tego nie chce, jeszcze tydzień temu to by zszedł z 5 minut ;)

Na allegro już 38 kart. Już napaleńcy co przepłacali się kończą więc może będzie taniej w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy Janusz :D ma taniej tą kartę niż wielu tutaj kupowało ze sklepu. Więc taki dobry Janusz z niego :P

4 minuty temu, n0time4u napisał:

co cieszy ze juz duzo kart wisi, jakies pality po 4500 zł nikt tego nie chce, jeszcze tydzień temu to by zszedł z 5 minut ;)

Za 3800 sam łyknąłbym tego Palita. Dziwne uprzedzenie do marki, MSI o wiele więcej wtop zaliczyło, GB również a ludzie sie rzucają na te marki jak na karpie w lidlu. 

Edytowane przez kowallosu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kowallosu napisał:

Więc taki dobry Janusz z niego

Sam kupil sporo taniej, wiec niech spada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Eagle w morelkach był za ~~3400 chyba na premierę a na alledrogo za ~~4300 więc :P.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie chwalił że jestem z pclaba sprzedając kartę, bo wiadomo że przemacana, przetestowana siedziała w kompie, opluta i obsrana, pewnie sklep nie chciał przyjąć zwrotu albo nie chciał oddać całej kasy to poszła na allegro :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopoki nie zmienimy watku z kart na procesory ryzen, to beda problemy z cenami i dostepnoscia kart :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czasem nie wiem kto jest większym Januszem. Ten co sprzedaje z zyskiem, czy ten co ostro używa 2 tygodnie karty i oddaje do sklepu, bo ma takie prawo ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele chociaż nie robi tajemnicy ile osób jest przed nami w kolejce:

"Dzień dobry,

uprzejmie informuję, że zajmuje Pan aktualnie 10 miejsce w kolejce do wysyłki karty."

 

No i tak to ja mogę spokojniej czekać na swoją kartę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stanko11 napisał:

Morele chociaż nie robi tajemnicy ile osób jest przed nami w kolejce:

"Dzień dobry,

uprzejmie informuję, że zajmuje Pan aktualnie 10 miejsce w kolejce do wysyłki karty."

 

No i tak to ja mogę spokojniej czekać na swoją kartę.

Jakoś mi nie chcieli podać miejsca w kolejce... :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi ani morele ani x-kom nie udzielilo informacji o tym ktory jestem w kolejce ;) a prosilem kilkukrotnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kowallosu napisał:

No właśnie czasem nie wiem kto jest większym Januszem. Ten co sprzedaje z zyskiem, czy ten co ostro używa 2 tygodnie karty i oddaje do sklepu, bo ma takie prawo ;) 

Nikt o zdrowych zmyslach nie oddaje teraz karty rtx 3080 do sklepu :P zwlaszcza jak kupil w dobrej cenie. Co do tych 2 tygodni zwrotu to ok. Czasami przeciez mozesz trafic na gorszy model z wyjacymi cewkami itd, lub jak to w innym sprzecie np monitor koszmarne podswietlenie, martwy jeden pixel itd. Po to sa te zwroty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to mówcie że kiedyś pracowaliście w tym sklepie i że wiecie że taki podgląd istnieje bo te typki z infolinii zawsze tłumaczą się że nie mają podglądu bo myślą że trafili na jakiegoś ziomeczka co nie wie jak się herbate robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Skitter napisał:

A kolega na jaką kartę czeka jeśli można ?

Na Ventusa OC... chociaz pisząc to czuje sie jak trendowaty :D bralem na chybił trafił bo testów jeszcze nie było ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kowallosu napisał:

To mi ani morele ani x-kom nie udzielilo informacji o tym ktory jestem w kolejce ;) a prosilem kilkukrotnie 

Trzeba kliknąć w ten link:

 

Bez tytułu.gif

i wydedukować.

Edytowane przez CzekaczRTX3090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na morele to można podejrzeć który jesteś w kolejce po ilości osób które kupiło dany produkt w okresie 90 dni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, CzekaczRTX3090 napisał:

Trzeba kliknąć w ten link:

 

Bez tytułu.gif

No tak, ale tam nie pokaże Ci już tych zrealizowanych i anulowanych, więc ta "kolejka" może być bardzo nieaktualna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zwireqq napisał:

Na Ventusa OC... chociaz pisząc to czuje sie jak trendowaty :D bralem na chybił trafił bo testów jeszcze nie było ;d

Jak ci bedzie przeszkadzac temperatura 75 stopni to zrobisz uv ustawisz wlasna krzywa i spadnie ci do 69 stopni przy zadowalajacej kulturze pracy...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CzekaczRTX3090 napisał:

Trzeba kliknąć w ten link:

 

Bez tytułu.gif

i wydedukować.

Jako który kupiłem, to wiedziałem. Ale przecież ktoś już kartę dostał, ktoś zrezygnował. I o to dopytywałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, C#17 napisał:

No tak, ale tam nie pokaże Ci już tych zrealizowanych i anulowanych, więc ta "kolejka" może być bardzo nieaktualna. 

Nie mówię, że to szczyt możliwości komunikacyjnych, ale jakiś chociaż pogląd na sytuację. W X-Komie NIC.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...