Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Creati2k napisał:

3 miesiące temu dalem prawie 1k za Phanteks Enthoo Evolv X. Nie uśmiecha mi się znowu kupować nowej... 

Ale jeśli będę musiał to pewnie zainwestuje w jakiegoś be quiet

Ja czekam do listopada na BQ silent base 802, póki co Fractal Design R5 daje rade. Enthoo Evolv X ładnie wygląda, ale niestety ani to przewiewne ani wyciszone

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Monn napisał:

Corsair Rmx najlepszy z Goldów. Jak chcesz cos przyszlosciowego w formacie atx 2.52 to Corsair Rm 2019 albo XPG Core Reactor.

Zgadza się ale Corsairy z serii RMI najbardziej dopracowane z serii Goldów dorównujące tym nawet z serii Platinium

Edytowane przez Czarny_PLone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Monn napisał:

Polska sie sypie na naszych oczach.

Ile to już lat trwa i trwa i pierdyknac nie może - zresztą jak ma być ten doomsday to tym bardziej chce zagrać w CP na 3080  - potem niech wali się świat  :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, sideband napisał:

Nie spodziewam się wcześniej jak za miesiąc.

Jak patrze co robi 3090 z 2080ti w Quantum Break to przypominają mi się czasy Pascala.

Czy jest jakiś patch z lepszymi teksturami na pc do tej gry? Jak dla mnie to wersja na one X wygląda ładniej od pecetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zhao napisał:

Ile to już lat trwa i trwa i pierdyknac nie może - zresztą jak ma być ten doomsday to tym bardziej chce zagrać w CP na 3080  - potem niech wali się świat  :rotfl:

Podobnie mówiłem na początku roku, jak jeszcze Cyberpunk miał wyjść w kwietniu, wszystko niech się wali byle bym zdążył przejść ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, eagle napisał:

Czy jest jakiś patch z lepszymi teksturami na pc do tej gry? Jak dla mnie to wersja na one X wygląda ładniej od pecetowej.

Wyłączałeś w opcjach upscaling? Bo jak nie to gra nie działa w natywnej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, lukadd napisał:

Wyłączałeś w opcjach upscaling? Bo jak nie to gra nie działa w natywnej rozdzielczości.

Tak, znaczna poprawa :-) tnx trochę ustawień i człowiek się gubi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi strixami raz piszecie że cicho potem że ok potem że głośno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KawiorS napisał:

Jak to jest z tymi strixami raz piszecie że cicho potem że ok potem że głośno. 

Nie wiem u mnie jest cały czas do dupy.

Nic na tego Strixa nie działa.

W życiu mialem już sporo kart i nigdy czegoś takiego nie słyszałem przy limicie na 144fps.

Owszem kart coś tam cwierkaly ale to trzeba było się wsluchac.

Tutaj poprostu wali po uszach.

Powinienem wziąć prezesa firmy Asus. Włączyć mu te kartę i zapytać go dlaczego tak bardzo pokazujecie jakie ciche macie i wydajne chłodzenie w kartach skoro gówniana cewka jest najgłośniejsza z całego komputera. 

Już dzisiaj taki wkurzony jestem... Masakra...

Beta call od duty cold war też nerwowo wykańcza. Jakoś dziwnie się strzela tzn celuje. Jak w modern warfare jest ok tak tutaj strzelam pierwszy koleś dostaje nie umiera i strzela do mnie zabijajac mnie w ułamku sekundy. No i to celowanie w wroga mam wrażenie że na PS4 i xboxach to wspomaganie celowania jest przesadzone. Na pc ma się małe szanse z takim auto aimem z konsoli.

Ale się wkurzyłem najpierw karta teraz to.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DawCooN napisał:

W komputroniku zniknęły wszystkie Ampery. To normalne?? 

Myślałem, że to tylko u mnie jakiś błąd. Jest zakładka z boku z 3080 ale pokazują się jakieś losowe inne karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DawCooN napisał:

W komputroniku zniknęły wszystkie Ampery. To normalne?? 

Nie zniknęły jest błąd tylko i trzeba ręcznie w zakładce filtruj listę wybrać i zaznaczyć ptaszkiem rtx 3080.

Edytowane przez Creati2k
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedąc dzisiaj w xkomie i odbierając zamówienie, spytałem przy okazji kiedy cos sie pojawi z rtx jak zamawiałem dzien po premierze. No i z tego co usłyszałem to grudzień jest w miarę realny :P

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukadd napisał:

Wyłączałeś w opcjach upscaling? Bo jak nie to gra nie działa w natywnej rozdzielczości.

Po zabawie w z exe gra chodzi 5120x1440p. Ale to rzeźnia dla GPU ze wszystkim na max przy zegarku 1930 chodzi 54-67 fps. Ale jest ładna mimo wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MRx21 napisał:

Są plotki x-scum ma nieformalnego bana na 3080 od NV. 

Nie zdziwi mnie ze za preordery dostali bana. Zobaczymy jak bedzie z 3070. Ciekawe czy tez bedzie mozliwosc preorderu. Jak nie to mozemy zapomniec o 3080 z xkom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jonah napisał:

Nie zdziwi mnie ze za preordery dostali bana. Zobaczymy jak bedzie z 3070. Ciekawe czy tez bedzie mozliwosc preorderu. Jak nie to mozemy zapomniec o 3080 z xkom

Może nie są w stanie dostać tego tufa w promocji. Wątpię żeby całkowicie odcięli dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, hopes napisał:

Może nie są w stanie dostać tego tufa w promocji. Wątpię żeby całkowicie odcięli dostawy.

NV wyrazie zabronila zbierania preorderow. Złamali umowę. Nie bedzie dostaw. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytane dlaczego morele sprzedawało kartę 20 min przed premierą.. w dodatku nie było karty widać wtedy na stronie więc można podejrzewać machlojki pracowników.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KawiorS napisał:

Jak to jest z tymi strixami raz piszecie że cicho potem że ok potem że głośno. 

Po UV akceptowanie, bez UV orkiestra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planując kupienie rtx 3080/3070 w jakim sklepie polecacie złożyć zamówienie bo widzę xkom odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie taka możliwość to Proshop, Komputronik, Media Expert, RTV EURO AGD lub Morele.

Jeśli zdecydujesz się zamawiać RTXa 3070 na premierę to proponuję zamówić w kilku sklepach (bez przedpłaty) bo nigdy nie wiadomo gdzie najszybciej dostaniesz.

Edytowane przez AUTO6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, riwus napisał:

Planując kupienie rtx 3080/3070 w jakim sklepie polecacie złożyć zamówienie bo widzę xkom odpada.

przykładowo po xtrio w morelch będziesz na miejscu 500 a zrealizowali 15, w xkom jest znacznie więcej zamówień a kart dostają jeszcze mniej więc chyba bez sensu jest zapisywać sie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...