Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, maras2574 napisał:

Trochę nie na temat,ale tutaj najwięcej ludzi,napisze mi ktoś kto u Nas na forum robi przewody? 

Polecam zawiszaczarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ireniqs napisał:

Takie info pojawiło się już nie raz w temacie, więc ja czekam spokojnie na to co przyniesie listopad. Szkoda czasu marnować na szukanie pojedynczych kart, jak można nadrabiać growe czy filmowe zaległości. ;)

Czyli zanim minęły 2/3 miesiąca już spisujemy październik na straty? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki panowie za cynk kurde ja już nie mogę się doczekać jak do mnie przyjdzie :D
Póki co włożę ją do tego korsarza i zobaczymy jak to Hula

Edytowane przez Spiderx85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że w warunkach zwrotów Amazon jest jasno napisane że nowy produkt musi być zwrócony nie używany, na jakiej zasadzie miałbym zamówić kartę poużywać jej i zwrócić za trzy miesiące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przeczytam kiedyś tutaj o tym że ktoś z jaśniepaństwa dostał tufa z x. :-)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Torsager napisał:

A ja złapałem dziś spoko gościa na czacie z komputronika i wyciągnąłem info że do listopada nie będzie żadnych dostaw...

 

Oraz że na aorusa master czekają 22 osoby obecnie, co w sumie jest dobrym wynikiem...

Żartujesz, o ja pierdyle.

Mi kiedyś ktoś z nich napisał, że moje zamówienie jest ważne do końca października. To będzie ciekawy początek listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ivonzjeee napisał:

Polecam zawiszaczarny

O właśnie,dzięki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żebyśmy obstawiali ile stron będzie miał ten wątek, gdy już wszyscy dostaną swoje 3080 i nie będzie płaczu. Ja pierwszy: 

limx+∞ RT(x)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę po przepłaconego rtx 3080, miesiąc bez grania wystarczy, a odkuje się jak w końcu dostanę Tufa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pro po Amazon i zwrotu. 
Na każdy produkt jest 14 dni zwrotu chyba ze na stronie produktu jest napisane ze można dłużej np 30 dni lub do stycznia itp. Zapytałem konsultanta o kupno karty graficznej i zwrotu bo „nie spełnia moich oczekiwań”.  Ale to jest tylko w przypadku sprzedawcy Amazon, wiec zwrocie na to uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wkamil73 napisał:

Czyli zanim minęły 2/3 miesiąca już spisujemy październik na straty? :D

Ba! Ja spisałem na straty po pierwszym tygodniu. Po drodze było przecież święto "gold week" w Chinach. Nvidia ma dodatkowo problem z uzyskiem, z tego co było plotkowane/wnioskowane, więc na poprawę nie ma co liczyć w tym miesiącu.

Ujmę to tak: jak dostanę kartę do końca roku, to będę zadowolony. Na Cyberpunka tak się nie napalam jak co niektórzy tutaj, więc albo przeczekam, albo popykam sobie na GTX970. Powinno śmigać na średnich. :) No ale najpierw trzeba jeszcze grę kupić, na gogu wezmę, więc zero spinki i chilloucik. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, ivonzjeee napisał:

Jutro jadę po przepłaconego rtx 3080, miesiąc bez grania wystarczy, a odkuje się jak w końcu dostanę Tufa :/

U-ZA-LE-ZNIE-NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, migal napisał:

Proponuję, żebyśmy obstawiali ile stron będzie miał ten wątek, gdy już wszyscy dostaną swoje 3080 i nie będzie płaczu. Ja pierwszy: 

limx+∞ RT(x)

No jak to ile? Proste zadanie.

3070 albo 3080. Max 3090 :-)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Monn napisał:

U-ZA-LE-ZNIE-NIE

Od tego wątku i wyszukiwania dostępnych rtx :) jutro będę mógł o tym zapomnieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam do 2 listopada i wtedy zaczynam szukac czegos :) dla xkoma napisalem taki komentarz ze sie zdziwie jak mnie nie zablokuja albo nie anuluja zamowienia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, n0time4u napisał:

dla xkoma napisalem taki komentarz ze sie zdziwie jak mnie nie zablokuja albo nie anuluja zamowienia xD

Show must go on - gimme xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-kom i tak ma wywalone na te komentarze, jakie by one nie były. Szkoda tracić na to czasu i nerwów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, n0time4u napisał:

ja czekam do 2 listopada i wtedy zaczynam szukac czegos :) dla xkoma napisalem taki komentarz ze sie zdziwie jak mnie nie zablokuja albo nie anuluja zamowienia xD

Spłynie to po nich jak woda po kaczce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ameryki nie odkryliscie pewnie ze oni to maja w dupie :D ale te 4 miesiace mnie zteigerowalo to co sobie bede zalowal, mnie tez to nic nie kosztuje ...

5 minut temu, STALKERqwe napisał:

x-kom i tak ma wywalone na te komentarze, jakie by one nie były. Szkoda tracić na to czasu i nerwów

gdyby mieli wywalone na komentarze to by nie zablokowali mozliwosc komentowania na ceneo po fali negatywow :D

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy dostaja jakies smieszne ilosci kart( x - eszt w tym tygodniu, euro 5) nic nie zrobimy z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, n0time4u napisał:

gdyby mieli wywalone na komentarze to by nie zablokowali mozliwosc komentowania na ceneo po fali negatywow :D

widzę, że komentarze z dzisiaj są - chyba nic nie zablokowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, n0time4u napisał:

gdyby mieli wywalone na komentarze to by nie zablokowali mozliwosc komentowania na ceneo po fali negatywow

o to to ! Miałem z tego śmieszkować,ale czułem,że sam o tym wspomnisz:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MarMig napisał:

wszyscy dostaja jakies smieszne ilosci kart( x - eszt w tym tygodniu, euro 5) nic nie zrobimy z tym

I to jest najlepsze. Ciekawe ile wychodzi tygodniowo chipow od samsunga, czy samych kart od producentow. Taka sytuacja w korporacji zwiastowac moze, ze ktos stracil stolek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Griszah napisał:

widzę, że komentarze z dzisiaj są - chyba nic nie zablokowali

a gdzies kilka dni temu ktos wrzucal i faktycznie byly wylaczone ? moze juz wlaczone nie wiem nawet ja im na maila pisalem bo jak zobaczylem ze 4 miesiace oczekiwania to cos peklo xD

Edytowane przez n0time4u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...