Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MadSpot napisał:

?! Napisałem do nich kilka dni temu i dostałem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości - tzn. nie można zarezerwować i ch**.

Mozna, u jednej Pani. Dziwnie, nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pwitcher napisał:

tez jest TUF oc za 850 euraskow

Czas oczekiwania 8 tygodni... a potem mail: poczeka Pan jeszcze do 4 miesięcy. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MadSpot napisał:

?! Napisałem do nich kilka dni temu i dostałem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości - tzn. nie można zarezerwować i ch**.

Zależy na kogo trafisz, o której godzinie i co ten ktoś jadł na śniadanie w Komputronie. Z moich obliczeń wynika, że jeśli to była jajecznica i piszesz o 12:47:43 to są ogromne szanse, natomiast owsianka wyklucza wszystko od ręki.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pwitcher napisał:

tez jest TUF oc za 850 euraskow

Ta ale jak wrzucałem strixa to mieli lepszą datę dostawy. Data dostawy była od 28 do 30 października :d. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MadSpot napisał:

?! Napisałem do nich kilka dni temu i dostałem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości - tzn. nie można zarezerwować i ch**.

Trafiłeś na jakiegoś nieogara, napisz jeszcze raz może ktoś inny odczyta i zarezerwuje ci kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ditmd napisał:

Trafiłeś na jakiegoś nieogara, napisz jeszcze raz może ktoś inny odczyta i zarezerwuje ci kartę.

Trafiłem na kobitę... w takim razie okres musiała mieć. :-(

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, jigoku napisał:

Chłopie, i co z tego wynika? Idąc w tą stronę wg ciebie jedyny pasywny kabel to sznurek chyba lol :-D Podniecasz się, obrażasz, krzyczysz i nic z tego nie wynika konstruktywnego. Jak mówiłem, uporządkuj sobie terminologię bo coś chyba umknęło. Cały świat wie jaka jest różnica active/passive cable ale TY wiesz lepiej. EOT, nie ma sensu dalsza dyskusja z kimś kto pluje jadem :-D 

Nie powołuj się na cały świat, bo Ty nie jesteś w tym gronie, nie rozumiesz pojęcia aktywności i pasywności. Pasywny kabel nie posiada żadnej elektroniki i trasa jest realizowana point to point.
W Twoim kablu w obydwu wtyczkach znajduje się aktywna elektronika która wymaga zasilania z portu DP, celem przekonwertowania i wzmocnienia sygnału tak aby modulator wiązki świetlnej mógł ją przesłać z nadajnika do odbiornika.
Stąd masz kierunkowość, zwykły kabel point-to-point nie definiuje kierunku, bo jakim cudem miałby to zrobić?

Masz jakieś poważne problemy skoro sądzisz że pluje jadem, jedynie mam ubaw z tego że na siłę próbujesz udowodnić coś co nie ma racji bytu, a literaturą którą wklejasz nijak się ma do aktywnych przewodów HDMI/DP.
Ale skoro jesteś mądrzejszy i uważasz że masz kabel pasywny, to zrób test zaizoluj cienka taśmą obydwa piny do zasilania w porcie DP/HDMI i sprawdź co się stanie. Podpowiem brak sygnału. ;)

EOT.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DisconnecT napisał:

 Pasywny kabel nie posiada żadnej elektroniki i trasa jest realizowana point to point.

Ja jako basista dorzuce, nauczylem sie prostej zasady. Aktywna elektronika to z prundem (potrzebna bateria 9v do basu), pasywna to bez prundu. :szczerbaty:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MadSpot napisał:

Czas oczekiwania 8 tygodni... a potem mail: poczeka Pan jeszcze do 4 miesięcy. :lol2:

 

6 minut temu, ReevoX napisał:

Ta ale jak wrzucałem strixa to mieli lepszą datę dostawy. Data dostawy była od 28 do 30 października :d. 

Oj tam oj tam, kliklem TUF, napisze mail i zobaczę co odpiszą, może coś powiedzą więcej niż problem globalny :P

 

Edytowane przez pwitcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MadSpot napisał:

A pisaliście zwyczajnie maila czy przez formularz?

Czatuj na czata z w/w Pania. Ona nie robila i chyba nie robi dalej problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wincyjognia napisał:

Czatuj na czata z w/w Pania. Ona nie robila i chyba nie robi dalej problemu. 

Przychodzi nawet potem potwierdzenie rezerwacji na mejla, więc nie ma ściemy. Pytanie ile taka rezerwacja warta, ale spróbować można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bylu66 napisał:

proshop podał już ceny 3070, najtańszy ventus ma kosztować 2600 zł

przeliczyłeś z euro ? Bo polskich cen nie ma jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MadSpot napisał:

?! Napisałem do nich kilka dni temu i dostałem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości - tzn. nie można zarezerwować i ch**.

Też tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MadSpotJa przez maila, a na czacie miałem to samo, jakiś lewar powiedział mi że nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DisconnecT napisał:

Nie powołuj się na cały świat, bo Ty nie jesteś w tym gronie, nie rozumiesz pojęcia aktywności i pasywności. Pasywny kabel nie posiada żadnej elektroniki i trasa jest realizowana point to point.
W Twoim kablu w obydwu wtyczkach znajduje się aktywna elektronika która wymaga zasilania z portu DP, celem przekonwertowania i wzmocnienia sygnału tak aby modulator wiązki świetlnej mógł ją przesłać z nadajnika do odbiornika.
Stąd masz kierunkowość, zwykły kabel point-to-point nie definiuje kierunku, bo jakim cudem miałby to zrobić?

Masz jakieś poważne problemy skoro sądzisz że pluje jadem, jedynie mam ubaw z tego że na siłę próbujesz udowodnić coś co nie ma racji bytu, a literaturą którą wklejasz nijak się ma do aktywnych przewodów HDMI/DP.
Ale skoro jesteś mądrzejszy i uważasz że masz kabel pasywny, to zrób test zaizoluj cienka taśmą obydwa piny do zasilania w porcie DP/HDMI i sprawdź co się stanie. Podpowiem brak sygnału. ;)

EOT.

Dzięki za oświecenie :-D i rzeczywiście EOT, napisz coś gdzie można kupić szybko i dobrze RTX 3090 :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jigoku napisał:

Przychodzi nawet potem potwierdzenie rezerwacji na mejla, więc nie ma ściemy. Pytanie ile taka rezerwacja warta, ale spróbować można

Mi nie przyszło. Jedynie Pani Aleksandra podała mi numer rezerwacji i że będzie się kontaktować jak karta będzie dostępna :).

Kartę zarezerwowałem wczoraj :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, migal napisał:

Zależy na kogo trafisz, o której godzinie i co ten ktoś jadł na śniadanie w Komputronie. Z moich obliczeń wynika, że jeśli to była jajecznica i piszesz o 12:47:43 to są ogromne szanse, natomiast owsianka wyklucza wszystko od ręki.

Chyba że z bananami, jak same trociny to się nie dziwię. Też bym nie był empatyczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ditmd napisał:

@MadSpotJa przez maila, a na czacie miałem to samo, jakiś lewar powiedział mi że nie ma takiej opcji.

Czyli to potwierdza jedno... Nie ważne jaki sklep - każdy konsultant jest tylko po to aby pewnie odpisać Dzień Dobry i Do widzenia. Cała wiadomość wewnątrz zależy od tego, czy orientuje się w jakim sklepie pracuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Celthar napisał:

Ktos mi tu powiedzial ze na Ventusa poczekam sobie nie do listopada a do nowego roku i chyba sie nie mylił :P 

a RTX 3090??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-kom: Klienci wybierający najnowsze modele wiodących producentów, nie tylko kart graficznych, są świadomi formy i terminów realizacji zamówień. Jako jeden z większych sklepów mamy naprawdę wielu Klientów i cieszymy się z różnorodności ich opinii. Dzięki nim możemy udoskonalać swoje metody, zwłaszcza na podstawie najbardziej krytycznych opinii.

ja: Tak sie cieszycie z opinii na wasz temat ze az musieliscie zablokowac opinie na ceneo po fali negatywow...

dalej sobie pisze z xkomem, swietna zabawa :) odpisuja na zaczepki i pompe, chyba musza
 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sierras napisał:

Czyli co Euro dało tak samo assa jak X-kom?

Euro realizuje zamówienia

X-gown nie realizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...