Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam jakies takie dziwne uczucie ze mi przechodzi juz ten hype na 3080 i chyba sobie bez wiekszych problemow przeczekam :D nie mam cisnienia jak mialem 2 tyg temu zeby miec na juz pomimo ze czekam na zen3 to chcialem zeby sobie lezala i czekala :D juz nawet sie zastanawiam czy naprawde warto przeplacac czy nie opoznic zakupu np do konca listopada i po premierze cybera zakopac sie zeby uniknac spoilerow przez jakis czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego nie rozumiem. W Komputroniku jest też jakaś kolejka, ileś osoby czeka na tego TUF OC, sam się dowiedziałem. A tu taka akcja że kolega zamawia i tego samego dnia wysyłka. Nie ogarniam tego systemu zamówień. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MadeThug napisał:

Trochę tego nie rozumiem. W Komputroniku jest też jakaś kolejka, ileś osoby czeka na tego TUF OC, sam się dowiedziałem. A tu taka akcja że kolega zamawia i tego samego dnia wysyłka. Nie ogarniam tego systemu zamówień. 

Bo kolega pewnie zapłacił więcej, więc ma pierwszeństwo. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ireniqs napisał:

Bo kolega pewnie zapłacił więcej, więc ma pierwszeństwo. :E

Ja też mam po wyższej cenie, nie ma znaczenia, realizują zwierzyniec rozrywkowy, rzucają parę sztuk i patrzą jak się ludzie o nie zabiją.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ulubiona kolejka w x to tuf się ruszyła ;-=)  ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, eagle napisał:

Jak tam ulubiona kolejka w x to tuf się ruszyła ;-=)  ?

Oczywiście! Idzie jak burza!..... Jak możesz zauważyć lepiej strzelić fuksem coś na innych stronach omijając kolejkę. Brak słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo TUF bez OC to będzie miał status białego kurka ;-)

Teraz, l3w1k napisał:

Oczywiście! Idzie jak burza!..... Jak możesz zauważyć lepiej strzelić fuksem coś na innych stronach omijając kolejkę. Brak słów.

Ja to już dawno zrobiłem przepłacając za tuf-a w ME

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mikhail__ napisał:

image0.png

Co to za źródło i czyj to dialog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zadzwoniłem do komputronika, i postanowiłem zapytać, pracownika, jak działa ten system #chronologii i żeby wytłumaczył mi dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej, cóż zbyt wiele nie uzyskałem, sam był zdziwiony tą sytuacją, ale dostałem kontakt do wyższej instancji w centrali sklepu i mam zamiar również tam skierować swoje zapytanie. Jestem ciekawy jakie wyjaśnienie otrzymam.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, l3w1k napisał:

Co to za źródło i czyj to dialog?

Ziomek z OC UK.

Teraz, DisconnecT napisał:

Z ciekawości zadzwoniłem do komputronika, i postanowiłem zapytać, pracownika, jak działa ten system #chronologii i żeby wytłumaczył mi dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej, cóż zbyt wiele nie uzyskałem, sam był zdziwiony tą sytuacją, ale dostałem kontakt do wyższej instancji w centrali sklepu i mam zamiar również tam skierować swoje zapytanie. Jestem ciekawy jakie wyjaśnienie otrzymam.

Nie rob dymu, nie rob dymu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, l3w1k napisał:

Co to za źródło i czyj to dialog?

Purchasing Manager

image0.png

image0.png

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi, że podobne cyrki czekają z 3070 i Big Navi. Kto gotów więcej zapłacić ten dostanie, a reszta niech siedzi grzecznie w kolejce. Także śmiejemy się z X-Kom, a komputronik tez robi z zamawiających idiotów. Oczywiscie gratuluję tym co ustrzelili karcioszki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DisconnecT napisał:

Z ciekawości zadzwoniłem do komputronika, i postanowiłem zapytać, pracownika, jak działa ten system #chronologii i żeby wytłumaczył mi dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej, cóż zbyt wiele nie uzyskałem, sam był zdziwiony tą sytuacją, ale dostałem kontakt do wyższej instancji w centrali sklepu i mam zamiar również tam skierować swoje zapytanie. Jestem ciekawy jakie wyjaśnienie otrzymam.

"to był nieoczekiwany błąd systemu, winny został znaleziony i zlikwidowany a tymczasem zapraszamy do *chronologicznej* kolejki" :-D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DisconnecT napisał:

Z ciekawości zadzwoniłem do komputronika, i postanowiłem zapytać, pracownika, jak działa ten system #chronologii i żeby wytłumaczył mi dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej, cóż zbyt wiele nie uzyskałem, sam był zdziwiony tą sytuacją, ale dostałem kontakt do wyższej instancji w centrali sklepu i mam zamiar również tam skierować swoje zapytanie. Jestem ciekawy jakie wyjaśnienie otrzymam.

Ja też jestem ciekaw- > wal do nich z armaty , bo jak tak dalej pójdzie ...  to lepiej  wbić się do nieoficjalnej kolejki i mieć wyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Creati2k napisał:

W euro tylko jak zrobisz rezerwacje online w sklepie stacjonarnym nie możesz oddać w ciągu 14 dni. 

Tutaj kiedy nie przysługuje ci zwrot:

  1. Zakup towaru w sklepie fizycznym po jego uprzedniej rezerwacji za pośrednictwem sklepu internetowego, zgodnie z pkt .IV.1.1 regulaminem sklepu internetowego, nie stanowi umowy zawartej na odległość, od której przysługuje prawo odstąpienia w rozumieniu art. 27 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz.827 z poźn. zm.)
PRAWO ODSTĄPIENIA 

Zawsze pracownik x-kom mówi że w ciągu 15 dni mogę oddać sprzęt. Tyle mi wystarczy. Od kilku lat zakupy robię tylko tam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jigoku napisał:

"to był nieoczekiwany błąd systemu, winny został znaleziony i zlikwidowany a tymczasem zapraszamy do *chronologicznej* kolejki" :-D 

Błąd może się u każdego zdarzyć, ale do 3 razy sztuka? Jakieś umyślne te błędy muszą być :E

1 minutę temu, Zhao napisał:

Ja też jestem ciekaw- > wal do nich z armaty , bo jak tak dalej pójdzie ...  to lepiej  wbić się do nieoficjalnej kolejki i mieć wyje...

Będę walił, sam jestem ciekawy czy będą próbowali mnie zbyć klasycznymi formułkami, czy jednak będą próbowali chociaż zrozumieć co się dzieje i kto za to odpowiada, bo chronologii w tym nie ma żadnej.

Dlatego nie pojmuję ludzi którzy twierdzą że możliwość ustawienia się w kolejkę to lepsze rozwiązanie, przy takiej realizacji, kolejki zaczną schodzić, w momencie, gdy dostępność będzie już 100% i kartę da się otrzymać do 48h bez żadnej łaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast towaru wystawiają powietrze a potem się dziwić że wszyscy zamawiają wszędzie, powstają sztuczne kolejki, popyt oderwany od rzeczywistości.. pytanie tylko kto ma w tym interes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, T0TEK napisał:

Zamiast towaru wystawiają powietrze a potem się dziwić że wszyscy zamawiają wszędzie, powstają sztuczne kolejki, popyt oderwany od rzeczywistości.. pytanie tylko kto ma w tym interes

wiadomo: ILLUMINATI ale ciii... szaa... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lubiana tutaj Pani Aleksandra,to Aleksandra Z ? Bo od takiej Pani dostałem dziś maila ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, maras2574 napisał:

Czy lubiana tutaj Pani Aleksandra,to Aleksandra Z ? Bo od takiej Pani dostałem dziś maila ?

yea

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DisconnecT napisał:

Z ciekawości zadzwoniłem do komputronika, i postanowiłem zapytać, pracownika, jak działa ten system #chronologii i żeby wytłumaczył mi dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej, cóż zbyt wiele nie uzyskałem, sam był zdziwiony tą sytuacją, ale dostałem kontakt do wyższej instancji w centrali sklepu i mam zamiar również tam skierować swoje zapytanie. Jestem ciekawy jakie wyjaśnienie otrzymam.

- K: Ej, jak Wy to robicie, że wybrniecie z każdego problemu związanego z rtx 3080/3090?
- X: Mówimy, że to problem globalny, karta jest świetna, a jeszcze lepsza jest jej cena, wiecie o tym Wy, wiemy i my
- K: I Wam wierzą?
- X: :rotfl: :troll:

Mail K do @DisconnecT:
"Problem systemu chronologii ma charakter globalny. Wiesz o tym Ty, wiemy i my. Karty w naszym sklepie są świetne, a ich ceny jeszcze lepsze."

2 minuty temu, maras2574 napisał:

Czy lubiana tutaj Pani Aleksandra,to Aleksandra Z ? Bo od takiej Pani dostałem dziś maila ?

Też od wielu Pań dostaję takie maile. Chyba odkąd mam premium na por.. a nieważne...

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, migal napisał:

- K: Ej, jak Wy to robicie, że wybrniecie z każdego problemu związanego z rtx 3080/3090?
- X: Mówimy, że to problem globalny, karta jest świetna, a jeszcze lepsza jest jej cena, wiecie o tym Wy, wiemy i my
- K: I Wam wierzą?
- X: :rotfl: :troll:

Mail K do @DisconnecT:
"Problem systemu chronologii ma charakter globalny. Wiesz o tym Ty, wiemy i my. Karty w naszym sklepie są świetne, a ich ceny jeszcze lepsze." 

Nie wiem jak trzeba mocno upaść na głowę żeby wymyślić taki tekst i później go wysyłać w e-mailach. W sensie nasz klient jest idiotą. Tak to odbieram.  Dla mnie X-scam stał się  stał się to memem. (Trochę go niepotrzebnie zmodyfikowałeś.)

Edytowane przez IIMechatronikII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpytałem opiekuna z komputrona co z moim zamówieniem i jestem na szarym końcu kolejki. Nie dopytywałem o kolegę który dostał kartę bo pewnie i tak bym się za wiele nie dowiedział.

Cóż, przynajmniej nie anulowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...