Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ODIN85 napisał:

A co stara się dowiedziała ile kosztowała?

Cóż, oficjalnie jest to sprzęt przeznaczony do pracy, dopiero nieoficjalnie do grania... :D więc dobra podstawka i nawet złego słowa nie usłysze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Fjubens napisał:

Mój ASUS z Proshop też tak przyszedł jak u Ciebie na zdjęciach i to wręcz pancerna opcja, bo nawet jakby ktoś kopnął w pudełko zewnętrzne to ścianka nie dotknie właściwego pudełka. Podobnie są pakowane np. Konsole Xbox One S/X.

Oj to nigdy nie pracowałeś na poczcie albo nikogo ze znajomych tam nie miałeś :D Różne cuda się słyszało ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, aureumchaos napisał:

Z X kom dostałem taką informację o  X Trio... Może jednak kiedyś do mnie dojdzie... Może... 

 

Dzień dobry,

 

uprzejmie informuję, iż otrzymujemy regularne dostawy wybranego modelu karty graficznej. Są one jednak mocno ograniczone pod względem ilości sztuk.

 

W związku z tym wszystkie zamówienia realizowane są chronologicznie.....

...Zapewniam, że Pana zamówienie jest na bieżąco monitorowane i dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie przyspieszyć jego skompletowanie...

 

Heh...

A ile czekasz? Bo ja w x-komie od 18 września. Ciągle to samo dostaje na zapytania rutynowe. Pytałem się o miejsce w kolejce czy terminy to zero informacji. Sugerowałem by mi powiedzieli jaką wersje dostają najczęściej i przepisanie mnie na nią ale też bez odzewu

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, GIZIU napisał:

Ja myślę że te info odnośnie ilości zamówień to można sobie wsadzić wiadomo gdzie. Powiedzmy sobie szczerze, każdy z nas pozamawiał te karty w każdym możliwym sklepie i po 2-3 szt. Część nie wytrzymała i kupiła od Januszy, część pewnie i tak finalnie zrezygnuje. Wg mnie każdy kto jest naprawdę zdecydowany, dostanie swoją kartę do końca listopada. A na pewno pod choinkę. Myślę że dużo tu sztucznego napędzania hype'u. Osobiście to współczuję ludziom którzy sprzedawali swoje karty i kupili najtańsze Eagle za 4,5-5k. Zostali wyr... po całości na własne życzenie.

Patrzac na olx to tanie turingi sie skonczyly :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kaczorex26 napisał:

W ME dzisiaj były Eagle i Trinity, ale widzę, że ich już nie kwalifikujemy jako pełnoprawne 3080 ?

No jak Eagle był droższy niż na OLX to bez sensu :). Trinity za 4500 to też przegięcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, -=Choody=- napisał:

A ile czekasz? Bo ja w x-komie od 18 września. Ciągle to samo dostaje na zapytania rutynowe. Pytałem się o miejsce w kolejce czy terminy to zero informacji. Sugerowałem by mi powiedzieli jaką wersje dostają najczęściej i przepisanie mnie na nią ale też bez odzewu

Od 17.09 godz 15:19 opłacone z góry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, -=Choody=- napisał:

No jak Eagle był droższy niż na OLX to bez sensu :). Trinity za 4500 to też przegięcie 

No nie? Eagle za ponad 4k to jest niezłe przegięcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Dzwoniłem do Morele w sprawie RTX 3090 ASUS TUF OC. Od 24 wrzesnia NIKT nie dostał karty...

Z 18 zamówionych karty zotało tylko 6 klientów czekających na RTX'a 3090 ....

Edytowane przez Undefindead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, aureumchaos napisał:

Od 17.09 godz 15:19 opłacone z góry. 

Ludzie nie otrzymali kart z godziny 15.05-15.06 i serio wierzysz, że akurat ty dostaniesz zamówienie z godziny 15.19?

Błagam litości....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, Undefindead napisał:

UWAGA!

Dzwoniłem do Morele w sprawie RTX 3090 ASUS TUF. Od 24 wrzesnia NIKT nie dostał karty...

No to smuteczek bo czekam właśnie na te kartę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kaczorex26 napisał:

x-trio w komputroniku właśnie podbili z 4149 na 4199

Vision też o 50 zł w góre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sierras napisał:

Ludzie nie otrzymali kart z godziny 15.05-15.06 i serio wierzysz, że akurat ty dostaniesz zamówienie z godziny 15.19?

Błagam litości....

Nadzieja umiera ostatnia xD

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.sweclockers.com/medlem/93173/inlagg

Gość z asusa sugeruje w jednym z postów zeby sprawdzić czy sklep w którym zamówiło się kartę daje możłiwość zmiany zmaówienia zwykłego tufa na OC - czyli zapomnijmy o tufach w tym roku.. większa kase biją na wersjach OC i to ma pierwszeństwo  :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sierras napisał:

Ludzie nie otrzymali kart z godziny 15.05-15.06 i serio wierzysz, że akurat ty dostaniesz zamówienie z godziny 15.19?

Błagam litości....

Jak dostaną w końcu raz w tygodniu przynajmniej po 10-20 kart to czemu nie? przyjdzie i jego kolej. 

Edytowane przez C#17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X chce mnie zainspirować i przedstawił mi propozycję dla mnie.

h7Jy4vx.jpg

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Aldatha napisał:

Patrzac na olx to tanie turingi sie skonczyly :D

Dzis pisalem do Xkom na chacie. Pytalem o vision i o moje zamowienie ( kolejka itd). Oni maja nagrane formulki na wszystko i je wklejaja. Serio, rownie dobrze moga boty rzucic do kontaktu. Zawsze myslalem, ze konsultant to czlowiek z ktorym sie wymienia logicznie spostrzezenia. To jest totalne zlewanie klienta i podejscie do niego jak do kolejnego numeru. Gdyby nie kolejka to bym ich olal. Ostatni zakup, nawet jesli gdzies bede musial doplacic pare zl. Szacunek jest wazniejszy od kasy, a dzis mnie zirytowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kaczorex26 napisał:

x-trio w komputroniku właśnie podbili z 4149 na 4199

Właśnie widzę, że większości kart podbili ceny o 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnoszą ceny, żeby zrobić miejsce na RTX3070 za 3000-3500 zł.

Krok po kroczku, każdego tygodnia jest o 50 zł więcej. W x-kom podobnie.

Edytowane przez stanko11
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena Aorusa o 100pln w górę na Komputronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie jak się okaże, że AMD RX6xxx to też widmo to się zacznie znowu ruch w biznesie :-) na allegro/olx kart coraz mniej, nowych nie widać. Wkrótce ci, którzy będą chcieli kartę high end nie będą mieli wyjścia i ceny znowu pójdą w górę. Proste zasady podaży/popytu. Póki co czekamy na mityczne arki z RTXami :-D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rafael.PL napisał:

Dzis pisalem do Xkom na chacie. Pytalem o vision i o moje zamowienie ( kolejka itd). Oni maja nagrane formulki na wszystko i je wklejaja. Serio, rownie dobrze moga boty rzucic do kontaktu. Zawsze myslalem, ze konsultant to czlowiek z ktorym sie wymienia logicznie spostrzezenia. To jest totalne zlewanie klienta i podejscie do niego jak do kolejnego numeru. Gdyby nie kolejka to bym ich olal. Ostatni zakup, nawet jesli gdzies bede musial doplacic pare zl. Szacunek jest wazniejszy od kasy, a dzis mnie zirytowali.

Jakbys tyle zarabial co oni to tez bys mial w dupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amp Holo ta sama cena co Holo Extreme, podniesli tego pierwszego.

7 minut temu, brodaczow napisał:

Właśnie widzę, że większości kart podbili ceny o 50 zł.

Wiadomo komu dziekowac :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...