Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Vern napisał:

Skoro miałeś pewnego RTX 3080 to nie mogłeś go przekazać komuś tutaj z wątku zamiast anulować? ?

No jak mialem go przekazac? Kupic na siebie, zaplacic, odsprzedac bez mozliwosci przypisania karty tzn dowodu zakupu na kupujacego? Jak mialem to odsprzedac szybko. Kto mi wysle prawie 4 tysiace z forum bez gwarancji ze dostanie karte...

Edytowane przez Creati2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaczna od wysylki drozszych Tuf-ow a te cielaki, lacznie ze mna, ktore zamowily w pierwszych minutach beda czekac ..... jizzz nie watpie w taki scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gotchesky napisał:

W sumie jak tak spojrzeć to jest napisane, że zamówienia będą realizowane chronologicznie - bez wskazania jakiej chronologii. Więc wygląda na to, że x-scum realizuje zamówienia chronologicznie względem ceny od największej do najmniejszej ?

to powinno być napisane - achronologicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Creati2k napisał:

No jak mialem go przekazac? Kupic na siebie, zaplacic, odsprzedac bez mozliwosci przypisania karty tzn dowodu zakupu na kupujacego?

Jeśli za pobraniem to mogłeś po prostu przekierować na kogoś innego paczkę a fakturę wysłać mailem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Creati2k napisał:

No jak mialem go przekazac? Kupic na siebie, zaplacic, odsprzedac bez mozliwosci przypisania karty tzn dowodu zakupu na kupujacego? Jak mialem to odsprzedac szybko. Kto mi wysle prawie 4 tysiace z forum bez gwarancji ze dostanie karte...

No faktycznie jakoś dziwnie gadasz, chyba bym Ci kasy nie wysłał.

Edytowane przez Griszah
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zamówić jeszcze raz. Teraz TUF jest w uczciwej cenie 3729 zł. Kup teraz. Wysyłka już jutro.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Creati2k napisał:

No jak mialem go przekazac? Kupic na siebie, zaplacic, odsprzedac bez mozliwosci przypisania karty tzn dowodu zakupu na kupujacego? Jak mialem to odsprzedac szybko. Kto mi wysle prawie 4 tysiace z forum bez gwarancji ze dostanie karte...

Niby śledzisz temat, a dalej nie widzisz jak zdesperowani są ludzie :D

Myślę, że nastu chętnych byś znalazł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MadSpot napisał:

Ten wątek to tylko takie przyjacielskie podwórko... Każdy wie jak jest, a robi się meksyk. Wiadomo: nie wysyłają chronologicznie, wysyłają najpierw do tych co zapłacili więcej, bokiem uciekają karty do januszów. Cała tajemnica w jednym zdaniu. Dla nas niewyobrażalne, dla nich całkowicie normalne zachowanie.

Dokładnie tak. Świat tylko pozornie jest poukładany. Wystarczy skupić się i sfocusować na jakimś zagadnieniu / branży / rynku i... wyłazi patola. ZAWSZE :). Show, gastronomia, motoryzacja (afera z mesiem - taka marka! za grubą  banie, co to go nie chcieli na gwarę przyjąć), IT. Po prostu w tematach, którymi się nie interesujesz jesteś lamą i nie masz pojęcia co tam się "w środku" dzieje. Miesiąc w wątku zakupowym (przedziwnym, nigdy takiego nie śledziłem) i okazuje się, że najświętsi ze świętych, to sq....ny bez wyjątków. Rekiny rynku, bożkowie dostaw. Wszędzie gnój, syf, niedoinformowanie, korupcja, burdel, kiła i mogiła. :)

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stanko11 napisał:

Trzeba zamówić jeszcze raz. Teraz TUF jest w uczciwej cenie 3729 zł. Kup teraz. Wysyłka już jutro.

O jakbym prychnal jakbys teraz zamowil i tobie przypisali jego TUFa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

Wszędzie gnój, syf, niedoinformowanie, korupcja, burdel, kiła i mogiła. :)

W punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie link do zrzutu ze dzownila baba z x-kom przed tym co wam napisalem. inaczej nie jestem wstanie tego udowodnic. odrazu po tym dalem info na forum.

122412842-702114274027744-35140484189266

Edytowane przez Creati2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DisconnecT napisał:

X-cum, Cumputronik jeden i drugi ch... warty. ?

Wiesz.. co trzeba na nich wylać :rotfl: Wiadro S....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wrzucam jeszcze raz (i ostatni raz)  - jak ktoś zainteresowany - może przejąć zamówienie - czeka do poniedziałku (objęta promocją Watch Dogs Legion i GeForce NOW na rok - gratis)

Jednocześnie PROŚBA do lubiących konstatować publicznie cenę  - powstrzymajcie się możliwie od zbędnych komentarzy - wszyscy wiemy, że Wam się nie spieszy i nie ma co przepłacać itd.... ale może kogoś to jednak zainteresuje, to z myślą o takich osobach jest ten post. 

Jeśli ktoś reflektuje - TYLKO PRIV 

 

EDYCJA: JUŻ NIEAKTUALNE - ZAMÓWIENIE przekazane osobie z forum :)

 

rsz_zrzut_ekranu_2020-10-22_142554.jpg.18f6439490abd572fa1d40d9fd98700b.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zhao napisał:

Wiesz.. co trzeba na nich wylać :rotfl: Wiadro S....

Wiadro... Cały kontener z szambem :lol2:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gotchesky napisał:

W sumie jak tak spojrzeć to jest napisane, że zamówienia będą realizowane chronologicznie - bez wskazania jakiej chronologii. Więc wygląda na to, że x-scum realizuje zamówienia chronologicznie względem ceny od największej do najmniejszej ?

Ja to rozwiązałem tajemnice jak ta chronologia wygląda. A więc słuchajcie:

-Każdy jest przypisany do oddziału po miejscu zamieszkania.

-Chronologia obowiązuje dla danego oddziału.

-Jak oddział dostaje karty to realizują zamówienia.

-Jak wygląda wysyłka do oddziału?

-Mają na magazynie taką tarcze do rzutek z nazwami województw i gdzie magazynier trafi to transport jedzie.

-Co jeśli nie ma tyle kart aby obdzielić po równo wszystkie oddziały w danym województwie?

-Piszą na karteczkach nazwy punktów wsypują szklanej kuli i magazynier losuje.

-Wylosowane salony otrzymują towar i realizują zamówienia chronologicznie.

Innego wytłumaczenia tego burdelu nie ma.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Creati2k napisał:

No jak mialem go przekazac? Kupic na siebie, zaplacic, odsprzedac bez mozliwosci przypisania karty tzn dowodu zakupu na kupujacego? Jak mialem to odsprzedac szybko. Kto mi wysle prawie 4 tysiace z forum bez gwarancji ze dostanie karte...

Jak ludzie na allegro kupują od prywatnych osób po 5k to czemu ktoś by miał tutaj od ciebie nie kupić za normalną cenę. Myślę, że była by lista chętnych. Sam pewnie bym się w niej znalazł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Art385 napisał:

-

W chronologii brakuje punktu z potencjalnym Rolexem na magazynie w X-kom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro na magazyn ma przyjechać kilka TUF OC. Chyba sobie zarezerwuję u szwagierki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vern napisał:

Jak ludzie na allegro kupują od prywatnych osób po 5k to czemu ktoś by miał tutaj od ciebie nie kupić za normalną cenę. Myślę, że była by lista chętnych. Sam pewnie bym się w niej znalazł :P

Napisalem ze nie mam kasy. nie mam, dlatego anulowalem zanim kurier odebral. kupilem juz 4 za prawie 16500 złotych. nie mam juz na koncie kasy wolnej na karty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 7Frihu napisał:

My tu gadu gadu, a strzałów dzisiaj nie ma ? 

Trzeba czekac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MRx21 napisał:

Jutro na magazyn ma przyjechać kilka TUF OC. Chyba sobie zarezerwuję u szwagierki. 

Cytując ten wątek: "Wstawaj... Zesrałeś się!"

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vern napisał:

Jak ludzie na allegro kupują od prywatnych osób po 5k to czemu ktoś by miał tutaj od ciebie nie kupić za normalną cenę. Myślę, że była by lista chętnych. Sam pewnie bym się w niej znalazł :P

ja bym od ręki brał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, C#17 napisał:

ja bym od ręki brał

Ty już masz - wiec nie nakręcaj :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...