Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Creati2k napisał:

macie link do zrzutu ze dzownila baba z x-kom przed tym co wam napisalem. inaczej nie jestem wstanie tego udowodnic. odrazu po tym dalem info na forum.

Przecież dostałeś linka do faktury. Masz w niej podany model karty i datę wykonania usługi. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy kupić karty zamiast tego nabawiliśmy się bólu dupy. Wspaniała premiera nie zapomnę jej nigdy.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zhao napisał:

Ty już masz - wiec nie nakręcaj :rotfl:

ale chce mieć dwa - jeden na półkę, drugi do kompa :glodny:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rasala napisał:

Chcieliśmy kupić karty zamiast tego nabawiliśmy się bólu dupy. Wspaniała premiera nie zapomnę jej nigdy.

A daj spokój siedzimy,gadamy,śmiejemy się, a ja bym się napił herbatki z cukrem bez cytrynki :>:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Creati2k napisał:

Napisalem ze nie mam kasy. nie mam, dlatego anulowalem zanim kurier odebral. kupilem juz 4 za prawie 16500 złotych. nie mam juz na koncie kasy wolnej na karty...

A co się będziesz bierz kredyt lub chwilówkę i weź jeszcze z 6 kart :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wincyjognia napisał:

My tu gadu gadu a Jacek kreci lody i sprzedaje wasze Strixy 3090, wlasnie poszedl. Czekamy na kolejne wystawione.

https://allegro.pl/oferta/asus-geforce-rtx-3090-strix-gaming-24gb-oc-9841634219

Chyba, że szefunio z komputronika napisał maila do Jacy: Jaca nie odpierdalaj lipy, możesz gonić te karty na lewo ale nie z firmowego konta na allegro dzbanie ty. Także czekajcie na karty wystawione na allegro przez użytkownika: JacekWłocławek albo coś w ten deseń.

Edytowane przez Duperele29
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, qjin napisał:

Przecież dostałeś linka do faktury. Masz w niej podany model karty i datę wykonania usługi. 

Janusze z allegro maja latwiej. Cyk karta kupiona w sklepie +1000 złotych przebitka i nikt ich o nic nie podejrzewa i niczego na sile nie musza udowadniac. Glupi bylem ze sie podzielilem informacja po tym telefonie. Trzeba bylo siedziec cicho a tak sobie zrobilem pod gorke. 

Jak nie pytanie o pokazanie ze zamowienie pochodzi z jednego konta to dlaczego anulowane i gdzie screen ze wyslalli, jak wstawilem screen ze przygotowali paczke, a na dodatek wyslalem juz screen z telefonu ze gadalem z babka ktora sama dzwonila, to teraz jeszcze mam screena faktury wysłac...

Juz nic nie robie. 

Mnie tylko dziwi jedno skad karta TUF jak ich ponoc nie ma? Nikogo nie zdziwilo ze to TUF? nikt nie zwrocil tufa z powodu jakichs cewek lub czegos? Skad mieli karte ? Asus nie robi teraz ponoc zwyklych...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, stanko11 napisał:

Trzeba zamówić jeszcze raz. Teraz TUF jest w uczciwej cenie 3729 zł. Kup teraz. Wysyłka już jutro.

To wcale nie jest śmieszne i papierek lakmusowy podejścia.
Mam 3279 z dnia premiery.
Teraz zamówiłem dokładnie to samo za 3729 pln i czekam... któreż to zamówienie się odezwie pierwsze (?) ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik odpisał

Cytat

Dzień dobry,

dziękuję za przesłaną wiadomość oraz zgłoszenie. Zapoznałam się z przesłaną korespondencją z uwagą, jednak nie dopatruje się żadnych nieprawidłowości, z uwagi na poniższe:

Firma

PRO FUTURO 2

ul. Chopina 55/57

87-800 Włocławek

, jest jedynie partnerem handlowym, i stanowi odrębny podmiot gospodarczy. Właściwa informacja znajduje się na naszej stronie internetowej.
Ponad to, charakter relacji i dokonywanych rezerwacji w sklepie partnera, reguluje nasz regulamin sklepu, zachęcam do zapoznania się z jego zapisami https://www.komputronik.pl/media/pl-komputronik/staticPages/sklep/regulamin.pdf, ( Decydując się na rezerwację towarów w rozumieniu ust. 1 pkt 3 Regulaminu Klient wyraża zgodę, że nie składa oświadczenia woli zawarcia umowy z Komputronik S.A. w restrukturyzacji, a tym samym do zawarcia umowy sprzedaży na odległość nie dochodzi; zawarcie umowy sprzedaży następuje w lokalu przedsiębiorcy prowadzącego salon partnerski Komputronik S.A. w restrukturyzacji z chwilą otrzymania od niego jako sprzedawcy oświadczenia o przyjęciu rezerwacji stanowiącej zamówienie Klienta).

Dodatkowo wskazuje iż pan Jacek nie jest pracownikiem spółki Komputronik. Niestety nie posiadamy wiedzy, skąd partner posiada towar, gdyż stanowi to tajemnicę handlową.
-----------------------
 
Pozdrawiam
Monika Świadek - Guzik
z-ca Kierownika Sklepu Internetowego
Centrum Obsługi Klienta
tel. 61 668 00 07
Komputronik S.A. w restrukturyzacji
ul. Wołczyńska 37, 60-003 Poznań

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rasala napisał:

Chcieliśmy kupić karty zamiast tego nabawiliśmy się bólu dupy. Wspaniała premiera nie zapomnę jej nigdy.

Jak tak dalej pójdzie to dostaniemy swoje RTX 3080 na chwile przed premierą RTX 3080S i dopiero nam dupy popękają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wincyjognia napisał:

My tu gadu gadu a Jacek kreci lody i sprzedaje wasze Strixy 3090, wlasnie poszedl. Czekamy na kolejne wystawione.

https://allegro.pl/oferta/asus-geforce-rtx-3090-strix-gaming-24gb-oc-9841634219

Co jak co ale opinie sie zgadzaja https://pro-futuro-computer-store.business.site/
"Moze sklep nie ma wszystkiego od reki bo i trudno by bylo, ale towar jest szybko sprow"

Ahh Ci potezni partnerzy ASUSa z Włocławka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Creati2k napisał:

Mnie tylko dziwi jedno skad karta TUF jak ich ponoc nie ma? Nikogo nie zdziwilo ze to TUF? nikt nie zwrocil tufa z powodu jakichs cewek lub czegos? Skad mieli karte ? Asus nie robi teraz ponoc zwyklych...

Pewnie była jakaś dostawa, Asus twierdzi że nadal tłucze zwykłe TUF'y, opcja nr.2 za kiblem w magazynie jedna się znalazła i zrobili losowanie :E

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Creati2k napisał:

Janusze z allegro maja latwiej. Cyk karta kupiona w sklepie +1000 złotych przebitka i nikt ich o nic nie podejrzewa i niczego na sile nie musza udowadniac. Glupi bylem ze sie podzielilem informacja po tym telefonie. Trzeba bylo siedziec cicho a tak sobie zrobilem pod gorke. 

Jak nie pytanie o pokazanie ze zamowienie pochodzi z jednego konta to dlaczego anulowane i gdzie screen ze wyslalli, jak wstawilem screen ze przygotowali paczke, a na dodatek wyslalem juz screen z telefonu ze gadalem z babka ktora sama dzwonila, to teraz jeszcze mam screena faktury wysłac...

Juz nic nie robie. 

Mnie tylko dziwi jedno skad karta TUF jak ich ponoc nie ma? Nikogo nie zdziwilo ze to TUF? nikt nie zwrocil tufa z powodu jakichs cewek lub czegos? Skad mieli karte ? Asus nie robi teraz ponoc zwyklych...

No mi się wydaje akurat że w kulki z tym zamówieniem poleciałeś :D ale w sumie mi to rypka, tylko po co sobie kręcić beke z ludzi i ich wkurzać :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Creati2k napisał:

Janusze z allegro maja latwiej. Cyk karta kupiona w sklepie +1000 złotych przebitka i nikt ich o nic nie podejrzewa i niczego na sile nie musza udowadniac. Glupi bylem ze sie podzielilem informacja po tym telefonie. Trzeba bylo siedziec cicho a tak sobie zrobilem pod gorke. 

Wyluzuj.. nikt Cie nie powiesi - Ja osobiście mam gdzieś ile masz kart - jest sztywniutko   :-D jest atmosfera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, C#17 napisał:

No mi się wydaje akurat że w kulki z tym zamówieniem poleciałeś :D ale w sumie mi to rypka, tylko po co sobie kręcić beke z ludzi i ich wkurzać :D 

ok niech tak bedzie. przyznaje sie jaja sobie ze wszytkich zrobilem. moja mam w x-komie pracuje. dzwonila powiedziec mi zebym ziemniaki obral na 17, a ja postanowilem to wykorzystac i posmiac sie z Was :) 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Creati2k napisał:

ok niech tak bedzie. przyznaje sie jaja sobie ze wszytkich zrobilem. moja mam w x-komie pracuje. dzwonila powiedziec mi zebym ziemniaki obral na 17, a ja postanowilem to wykorzystac i posmiac sie z Was :) 

Równie dobrze mogli dzwonić po to, żebyś anulował podwójne zamówienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

To wcale nie jest śmieszne i papierek lakmusowy podejścia.
Mam 3279 z dnia premiery.
Teraz zamówiłem dokładnie to samo za 3729 pln i czekam... któreż to zamówienie się odezwie pierwsze (?) ;)

X-kom Ci odpisze, że nie można mieć dwóch zamówień na tą samą kartę i anuluje Ci to ... tańsze ;)

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, C#17 napisał:

Równie dobrze mogli dzwonić po to, żebyś anulował podwójne zamówienie :D

dokladnie tak mogli zrobic, ale mogli sami anulowac bez dzwonienia bo ponoc nie mozna kilku zamowić bo to niezgodnie z regulaminem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zhao napisał:

A daj spokój siedzimy,gadamy,śmiejemy się, a ja bym się napił herbatki z cukrem bez cytrynki :>:rotfl:

...herbatki z cukrem bym się napił. Prosta zasada... ;)

Teraz, stanko11 napisał:

X-kom Ci odpisze, że nie można mieć dwóch zamówień na tą samą kartę i anuluje Ci to ... tańsze ;)

Śmieszne, że tak właśnie zrobią. A chłop będzie czekał tak samo... :lol2: ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos normalnie kupil w sklepie jako klient byl szybszy itp. to nie ma problemu niech sobie sprzeda drozej na allegro. Problem jest jak np taki magazynier sprzedaje karty na boku po zawyzonej cenie a ludzie w kolejce czekaja na swoje sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lldit napisał:

Jesli ktos normalnie kupil w sklepie jako klient byl szybszy itp. to nie ma problemu niech sobie sprzeda drozej na allegro. Problem jest jak np taki magazynier sprzedaje karty na boku po zawyzonej cenie a ludzie w kolejce czekaja na swoje sztuki.

problemem jest to ze sklepy same sobie zaprzeczaja.

ktos dzwoni prosi o podmiane zamowienia ze zwyklego na oc. odsylaja go z kwitkiem bo ze sie nie da. drugi dzwoni to mowia mu ok ale trafi na koniec kolejki. ja zrobilem tak na poczatku wysylajac tylko maila z prosba, zmienili bez problemu, strixa oc wyslali, i tez mi nikt nie wierzyl, bo konsultanci mowia inaczej. ci sami konsultanci co twierdza ze statkiem plyna karty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...