Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

patrząc na to wszystko: dziki wschód i tyle. wystarczy taka premiera i wychodzi z ludzi co najgorsze i to niby z profesjonalnych biznesów, dużych a to jednak słoma z butów wychodzi, reputacja sklepu warta trochę kart sprzedanych pod stołem albo +1000 zł, way to go! :-D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wincyjognia napisał:

Zalezy jak na to patrzec. Jak byl Eagle do ugrania wczoraj za 3449 i masz +1k to w zyciu bym na TUF nie popatrzyl.

Jezeli na spokojnie patrzysz i nie wiesz co i po ile chodzi, to 4,5 to wysoka cena, aczkolwiek za spokoj ducha byc moze bym i wyskoczyl :)

Ale eagle w tej cenie to był ewenement tak samo jak ventus za 3300..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jigoku napisał:

patrząc na to wszystko: dziki wschód i tyle. wystarczy taka premiera i wychodzi z ludzi co najgorsze i to niby z profesjonalnych biznesów, dużych a to jednak słoma z butów wychodzi, reputacja sklepu warta trochę kart sprzedanych pod stołem albo +1000 zł, way to go! :-D 

Kazdy sklep pokazal prawdziwa twarz. Nie ma wyjatkow. :)

Teraz, MSF Koi napisał:

Ale eagle w tej cenie to był ewenement tak samo jak ventus za 3300..

To jest prawda. Ale to pokazuje, ze da rade wyciagnac karte w normalnym $. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MSF Koi napisał:

Ale eagle w tej cenie to był ewenement tak samo jak ventus za 3300..

Kiedy był ten Ventus za 3300? A na eagla liczyłem wczoraj bardzo :( Pomimo, że paskuda ale komp bez szyby i stoi pod biurkiem więc w sumie tylko przy czyszczeniu bym widział tą szkaradę ;)

Chociaż teraz tak na nią patrzę w recenzji na youtubie i aż taka brzydka nie jest, na pewno ładniejsza od Trio od MSI ;)

Edytowane przez brodaczow
dodatkowa treść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ja też zamówiłem wtedy oreła za 3449 zł. Niestety nie mieli już i mam tylko rezerwację ale nic poczekam może przyjdzie względnie szybko :D.

Na tym olx wydaje mi się, ze te tufy sprzedaje jedna i ta sama osoba ?

Edytowane przez ReevoX
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wincyjognia napisał:

Pewnie? Przeciez w tej cenie nie ma najgorszego szrotu, a wychodzi na to, ze Eagle szrotem nie jest. To byla okazja tygodnia moim zdaniem. ?

Osobiste przeżycia z Gigabyte. Dla Visiona zrobił bym wyjątek bo to najładniejszy RTX :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brodaczow napisał:

Kiedy był ten Ventus za 3300? A na eagla liczyłem wczoraj bardzo :( Pomimo, że paskuda ale komp bez szyby i stoi pod biurkiem więc w sumie tylko przy czyszczeniu bym widział tą szkaradę ;)

Ventus dostal najwiecej hejtu na premiere, Eagle i caly Gigabyte za wtyczki tez. A po tygodniach wychodzi, ze te lepsze karty wcale nie sa lepsze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, brodaczow napisał:

Ja widzę winę w 99% NVIDIA, nie ogarnęli (podobno nie pierwszy raz). Takich ludzi nie będę się mocno czepiał, chcą dorobić kilkaset złotych bo przy naszej gospodarce to raczej na kokosach nie śpią. Dopłacić max 500 zł za spokój to nie jest najwyższa cena. Wkurzać za to mogą januszowate sklepy (np. proline) gdzie nie dość, że karty powinny być w normalnej cenie (ew. trochę drożej bo jest duży popyt), to nie, dają przebitkę kilka tysięcy więcej.

Nie przesadzałbym z tym 99% dla NV - wszyscy mają za uszami - i producenci, i dystrybutorzy, i sklepy... jasne że przykład idzie z góry i czego się w takim razie po takim pracowniku spodziewać...

tylko osobiście 100% rozumiałbym gdyby koleś sprzedawał coś co przypadkiem upolował i dal nawet dużo wyższą cenę - jego sprawa - udało mu się, jego nagroda.

Z drugiej strony jeżeli koleś wykorzystuje swoja pracę/stanowisko żeby prywatnie sobie dorabiać i odzierać z kasy ludzi i nawet się z tym nie kryje "bo przecież wszyscy tak robią", no... to już jak dla mnie delikatnie mówiąc słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrząc na ceny Aorusa postanowiłem zapolować na Ventusa. Jakby ktoś miał odsprzedać za te 3700 niech pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GIZIU napisał:

Ja patrząc na ceny Aorusa postanowiłem zapolować na Ventusa. Jakby ktoś miał odsprzedać za te 3700 niech pisze ;)

To co odwalil dzis komputronik, to wstyd... Preorderowcy Aorusa moga czuc sie dwuznacznie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wincyjognia napisał:

To co odwalil dzis komputronik, to wstyd... Preorderowcy Aorusa moga czuc sie dwuznacznie. :)

Ciekawe czy zwiększą kwotę za holo extreme ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy pieklicie sie na januszy z allegro a co drugi tu mowi za ile by kupil... kupujecie w tych cenach to lewy handel kwitnie... a w skelpach 'dostaw towaru' jakos brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ReevoX napisał:

Ciekawe czy zwiększą kwotę za holo extreme ?

Nie zdziwie sie i jednoczesnie sie wku...ie. Bo bedzie wiadomo, ze leci walek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, wincyjognia napisał:

Z jednej strony prawda, ale popatrz na to globalnie.

Niebezpieczne słowo w tym wątku...

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, migal napisał:

Niebezpieczne słowo w tym wątku...

o Panie, weszlo w krew. to w sumie dobre wytlumaczenie na kazdy problem w zyciu. xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poje.. ich z ta cena . Najwidoczniej chca doprowadzic do sytuacji kiedy beda mieli cos na stanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, brodaczow napisał:

Kiedy był ten Ventus za 3300? A na eagla liczyłem wczoraj bardzo :( Pomimo, że paskuda ale komp bez szyby i stoi pod biurkiem więc w sumie tylko przy czyszczeniu bym widział tą szkaradę ;)

Chociaż teraz tak na nią patrzę w recenzji na youtubie i aż taka brzydka nie jest, na pewno ładniejsza od Trio od MSI ;)

3 dni temu bodajże w MediaExpert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik teoretycznie nie pozwala na preorder. Po co podnoszenie tych cen? Wjedzie cos jutro na zloty strzal, po nowej cenie i elo. Chyba ze Dżejson cos podpowiadal xD

Kur... jak ja nie lubie takiego januszerskiego zagrania. Już mam wiekszy respekt do ME, daja ceny wysokie, ale nie leca w wuja i nie podnosza cen po 2 dniach, bo widza ze jest cisnienie. 

Edytowane przez wincyjognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wincyjognia napisał:

Komputronik teoretycznie nie pozwala na preorder. Po co podnoszenie tych cen? Wjedzie cos jutro na zloty strzal, po nowej cenie i elo. 

Może właśnie o to chodzi. Nie można przypisać karty do rezerwacji, bo distill alert i 5 sekund i zamówione. Pracownik sam nie zdąży nic zrobić. Jak się sprzeda + 500 zł, to rezerwacja poczeka, a jak zacznie zalegać ( minutę xD), to pójdą w ruch rezerwacje

sami na siebie bata kręcimy?

Edytowane przez Wuadator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wincyjognia napisał:

Komputronik teoretycznie nie pozwala na preorder.

No właśnie teoretycznie - w praktyce możesz się wbić w nieoficjalną kolejkę przez konsultanta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam bym holo extreme przytulil ?ale jak dadza 5 tys to odpuszczę, różnica miendzy modelami 2-3 klatki szkoda sie szarpac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zhao napisał:

No właśnie teoretycznie - w praktyce możesz się wbić w nieoficjalną kolejkę przez konsultanta...

Ale ceny masz klepniete, te ktore byly aktualne na czas rezerwacji. Szkoda, szkoda. Slabo to wyglada.

Cyrk, wczoraj/przedwczoraj komputronik byl 'my best friend'. Minely dwie doby i januszowe wasy wyrosly, momentalnie. 

Jakbym mial teraz Aorusa w preorderze /nieoficjalnym/ na komputroniku i widze, ze ceny podniesli, to bym sie lekko zalamal. Mam nadzieje, ze bezpodstawnie.

Edytowane przez wincyjognia
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam aorusa za 4200 na x ? ale nie licze na niego. zotac 15:05 i tez mam watpliwosci, pomimo ze zapewne jestem w pierwszej 20 to do konca roku go nie dostane a blok wodny juz do mnie plynie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MarMig napisał:

ja mam aorusa za 4200 na x ? ale nie licze na niego. zotac 15:05 i tez mam watpliwosci, pomimo ze zapewne jestem w pierwszej 20 to do konca roku go nie dostane a blok wodny juz do mnie plynie ?

I plan jest prosty, nie ruszaj i poluj w akceptowalnych cenach dla siebie. Moze wyciagniesz szybciej. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MarMig napisał:

ja mam aorusa za 4200 na x ? ale nie licze na niego. zotac 15:05 i tez mam watpliwosci, pomimo ze zapewne jestem w pierwszej 20 to do konca roku go nie dostane a blok wodny juz do mnie plynie ?

Ja mam strixa oc z xkomu za 4200 czy coś takiego i aorusa mastera, również w xkom za tą samą kwotę prawie :D. No i oczywiście holo extreme z komputronika za 4600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...