Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to na pewno tylko jakiś psikus, przecież nie dadzą takich cen na start za 3070 - to byłaby kompromitacja xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, C#17 napisał:

Panowie to na pewno tylko jakiś psikus, przecież nie dadzą takich cen na start za 3070 - to byłaby kompromitacja xD

Tiaa...

4 minuty temu, Rafael.PL napisał:

A ok. Szukalem i nie widzialem. Troche to slabe jak juz niby robia rezerwacje. To jaki sens ma proba kupna w dniu premiery?? No i ta cena nie jest jakos atrakcyjna...

A cokolwiek ma sens w Janusztroniku? Jak Pani Aleksandra wyprowadza karty tylnymi drzwiami zamiast dawać ludziom z kolejki? :P to pewnie tak samo u niej możesz sobie zarezerwować 3070. Pewnie 4080Ti też pewnie już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, migal napisał:

No, już dawno, dopiero się obudziłeś? :D

No szczerze tak, nie patrzyłem jeszcze za  3070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadza zobacz jak ceny w premiere 3080 poszly do gory moglem miec x trio z janusztronika praktycznie od razu po premierze ale x trio zmienial cene z 3850 na 4050 i odpuscilem stwierdzilem wezme Ventusa z xkomu i to byl blad a moglem miec 18.09 x trio z komputronika wlasnie wiec teraz biore 3070 jak sie uda czekam na ventusa i ktoras karte sprzedam i raczej nie wiele strace

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mozna patrzec na rtx 3070. Przeciez to juz bylo w rtx 2080ti :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, migal napisał:

Tiaa...

A cokolwiek ma sens w Janusztroniku? Jak Pani Aleksandra wyprowadza karty tylnymi drzwiami zamiast dawać ludziom z kolejki? :P to pewnie tak samo u niej możesz sobie zarezerwować 3070. Pewnie 4080Ti też pewnie już.

No mi Pani Aleksandra wrzucala w rezerwacje Vision 2 dni temu i zobaczymy... cholera wie jak tam wszystko dziala;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rafael.PL napisał:

No mi Pani Aleksandra wrzucala w rezerwacje Vision 2 dni temu i zobaczymy... cholera wie jak tam wszystko dziala;) 

10 osób ma rezerwację na Visiona tak btw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z ta super wydajnością, skoro w Red Dead Redemption 2 na ultra w 4k mam średnio 50fps? ?

RTX3080 Asus TUF

i5 9600k OC @ 4.9GHz

16 GB RAM OC @ 3000MHz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JacobZ.. napisał:

Powiedzcie mi jak to jest z ta super wydajnością, skoro w Red Dead Redemption 2 na ultra w 4k mam średnio 50fps? ?

RTX3080 Asus TUF

i5 9600k OC @ 4.9GHz

16 GB RAM OC @ 3000MHz

 

I według testów tyle być powinno (50-60fps) więc w czym problem?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JacobZ.. napisał:

Powiedzcie mi jak to jest z ta super wydajnością, skoro w Red Dead Redemption 2 na ultra w 4k mam średnio 50fps? ?

RTX3080 Asus TUF

i5 9600k OC @ 4.9GHz

16 GB RAM OC @ 3000MHz

 

Wrzuć 2080Ti - bedzie 35-40FPS

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JacobZ.. napisał:

Powiedzcie mi jak to jest z ta super wydajnością, skoro w Red Dead Redemption 2 na ultra w 4k mam średnio 50fps? ?

RTX3080 Asus TUF

i5 9600k OC @ 4.9GHz

16 GB RAM OC @ 3000MHz

 

Bo to nie są jeszcze karty, które zamiatają w 4k dając 100 fps+. W większości gier 60 fps się da na luzie na wysokich/max, więc granie komfortowe w 4k w końcu jest realne. RDR2 jest wymagające, jeszcze na ultra...

Poza tym gościu - pojedyncza karta, która w 4K na ULTRA daje grywalne 60 fps to chcesz mi powiedzieć, że to nie jest wydajność?... Jeszcze nie tak dawno temu nikt nawet nie marzył o czymś takim.

Edytowane przez migal
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Duperele29 napisał:

I według testów tyle być powinno (50-60fps) więc w czym problem?

Pewnie oczekiwał, że będzie miał 100 fps + ?

Dziś przeczytałem świetną informację. Podobno najładniejsza karta graficzna Palit GameRock ma być dostępna w przeciągu 2 tygodni.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ReevoX napisał:

Pewnie oczekiwał, że będzie miał 100 fps + ?

Dziś przeczytałem świetną informację. Podobno najładniejsza karta graficzna Palit GameRock ma być dostępna w przeciągu 2 tygodni.

Najładniejsza? Chyba jedyna karta która powinna iść do budy bez okna, ew. jeszcze eagle 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rafael.PL napisał:

No mi Pani Aleksandra wrzucala w rezerwacje Vision 2 dni temu

No za taką cenę, to napisałbym żeby zarezerwowała, a potem temu właśnie co te ceny ustala/podwyższa z dnia na dzień - włożyła w dupę.

Wywaliłem ten syfiasty janusztronik.pl z distilla. Szkoda czasu i nerwów na rabusiów grasujących w biały dzień lub jak kto woli w skrócie: złodziei. Jak będzie normalna dostępność, to jeszcze sami będą się prosili aby ktoś kupił nawet TUFa OC za 3900zł... promocja tu i tam, a karty będą wisieć na stronie i leżeć w sklepach bo będzie zbyt duży wybór. ;)

Jestem pamiętliwy, także u mnie mają BANa. :) Czy coś moja skromna osoba zmieni? Pewnie nie, ale to też mam w dupie - janusztronik.pl. ;)

 Pozostaje czekanie na x-kom, szukanie w sklepie lokalnym lub polowanie w euro na X Trio bo cena jeszcze w miarę. Reszta: :pistols:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MadSpot napisał:

No za taką cenę, to napisałbym żeby zarezerwowała, a potem temu właśnie co te ceny ustala/podwyższa z dnia na dzień - włożyła w dupę.

Wywaliłem ten syfiasty janusztronik.pl z distilla. Szkoda czasu i nerwów na rabusiów grasujących w biały dzień lub jak kto woli w skrócie: złodziei. Jak będzie normalna dostępność, to jeszcze sami będą się prosili aby ktoś kupił nawet TUFa OC za 3900zł... promocja tu i tam, a karty będą wisieć na stronie i leżeć w sklepach bo będzie zbyt duży wybór. ;)

Jestem pamiętliwy, także u mnie mają BANa. :) Czy coś moja skromna osoba zmieni? Pewnie nie, ale to też mam w dupie - janusztronik.pl. ;)

 Pozostaje czekanie na x-kom, szukanie w sklepie lokalnym lub polowanie w euro na X Trio bo cena jeszcze w miarę. Reszta: :pistols:

Masz racje, bo w sumie troche juz przeginaja. Potrzymam rezerwacje i zobaczymy co sie urodzi, gdy karty dojda. Jak wejda 3070 to moze troche sie wyluzuje. Jesli chodzi o kwestie cen to trzeba pogratulowac Euro. Nie widac tam szalenstwa, ale moze to zbyt duza siec by pogrywac w Januszerke. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, JacobZ.. napisał:

Powiedzcie mi jak to jest z ta super wydajnością, skoro w Red Dead Redemption 2 na ultra w 4k mam średnio 50fps? ?

RTX3080 Asus TUF

i5 9600k OC @ 4.9GHz

16 GB RAM OC @ 3000MHz

 

Wyłącz MSAA to będzie duuużo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, JacobZ.. napisał:

Powiedzcie mi jak to jest z ta super wydajnością, skoro w Red Dead Redemption 2 na ultra w 4k mam średnio 50fps? ?

RTX3080 Asus TUF

i5 9600k OC @ 4.9GHz

16 GB RAM OC @ 3000MHz

 

Na ps5 będzie 30 klatek ledwo na średnich :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MadSpot napisał:

Jestem pamiętliwy, także u mnie mają BANa. :) Czy coś moja skromna osoba zmieni? Pewnie nie, ale to też mam w dupie - janusztronik.pl. ;)

żałuj mają takie, okazje że buty z wrażenia spadają 

h6iRH1X.png

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, C#17 napisał:

Panowie to na pewno tylko jakiś psikus, przecież nie dadzą takich cen na start za 3070 - to byłaby kompromitacja xD

Dadzą dadzą.

I jeszcze ludzie z tego forum będą się cieszyć z zakupu kart RTX3070 za 3500 zł ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, JacobZ.. napisał:

Powiedzcie mi jak to jest z ta super wydajnością, skoro w Red Dead Redemption 2 na ultra w 4k mam średnio 50fps? ?

RTX3080 Asus TUF

i5 9600k OC @ 4.9GHz

16 GB RAM OC @ 3000MHz

 

Ch#%j nie karta, wyrzuć! 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption 2 na ultra nie wygląda cudownie. Zejście na wysokie nie pogarsza wizualnie gry a daje duży wzrost fps. NA 1080Ti w 1440p mam średnio powyżej 50 fps na vulkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Coś masz skopane bo ja 51 to miałem na 1080ti.

Odin jak zawsze w formie z bajami..

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx 1080Ti 4K 51 fps na ultra...chyba w snach?

Edytowane przez szymcio30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...