Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MadeThug napisał:

No tak przejrzałem tą ofertę, rozumiem że kupowałeś jak była dostępna i miała też tą datę od 19 listopada. Sprzedali 2 sztuki i zamknęli sprzedaż. Czyli sklep wie że będzie miał (oby) 2 sztuki za prawie miesiąc. No to też obrazuje jak wyglądają dostawy 3080tek w Polsce i nie tylko.  

Tak, dokładnie. Miała wtedy też tę migającą datę i w rozmowie ze sklepem potwierdziłem, że na 95% dostaną od dostawcy dwie sztuki kart, które wyślą. Ja byłem pierwszą osobą, natomiast jak tylko druga kupiła kartę to widziałem, że status produktu zmienił się na "Aktualnie niedostępny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, aureumchaos napisał:

Panowie a mam pytanie. Jak celuje w 4K i 60 FPS i grac na ultra gdzie sie da to ma dla mnie roznica w tych kartach myslicie? Kolor i iskierki sa mi drugorzędne, lubie ladna grafe i 60 fps... 

Raczej nie, nawet różnica na zegarze +/- 100Mhz to jest kilka fps, przy najbardziej wymagających tytułach czy to będzie 55 czy 60fps to nie ma takiego znaczenia. Jak masz też monitor gsync/freesync to tym bardziej. 

Teraz, Lego Batman Rules napisał:

Tak, dokładnie. Miała wtedy też tę migającą datę i w rozmowie ze sklepem potwierdziłem, że na 95% dostaną od dostawcy dwie sztuki kart, które wyślą. Ja byłem pierwszą osobą, natomiast jak tylko druga kupiła kartę to widziałem, że status produktu zmienił się na "Aktualnie niedostępny".

No to faktycznie jest spora szansa że za miesiąc te 2 sztuki jednego modelu będą mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, slvr napisał:

Czy ja dobrze ustawiam distilla? Screen: https://take.ms/jpZBZ coś takiego miałem ustawionego na stronie wyszukiwania rtx 3080 w ME i innych sklepach i nic nie znajdowało, mimo to że widziałem w ME zmianę statusu :/

No pisałem właśnie dzisiaj, że Distill nie łapie zmian w ME mi też.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mikey1902 napisał:

Jestem już dwa miesiące bez kompa to wytrzymam jeszcze parę miesięcy. Daruję sobie tego TUFa OC za 4500 zł.

Gdzie masz tego tufa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze być ciekawie choć szkoda, ze AMD nie oferuje czegoś na miane DLSS. Z nieoficjalnych przecieków Navi 21 zapewnia wynik 11 500 punktów w teście 3DMark Firestrike Ultra. Natomiast GeForce RTX 3080: 10600 punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szymcio30 napisał:

Moze być ciekawie choć szkoda, ze AMD nie oferuje czegoś na miane DLSS. Z nieoficjalnych przecieków Navi 21 zapewnia wynik 11 500 punktów w teście 3DMark Firestrike Ultra. Natomiast GeForce RTX 3080: 10600 punktów

Na i podobno tu mowa o 6800XT wiec nie flagowcu. W RT traci ok 22% do 3080. Choc to tylko przecieki nie wiadomo czy wiarygodne. 

Edytowane przez Rafael.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tomyx napisał:

Gdzie masz tego tufa? 

Znajomy sprowadził z hurtowni kilka sztuk i będzie pewnie sprzedawał za 4.8 a mi może za 4.5 sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, n0time4u napisał:

u mnie problem bo mam monitorek z gsync

Kiedys tez rozwazalem cos z gsync;) ale jakos kasy bylo mi szkoda i kupilem freesynca. A to ze na Nvidii dzialalo to tym lepiej. Od tego czasu w sumie zapomnialem co to Vsync, bo dzialalo to dosc dobrze, no procz jakies tam wyjatki w malo istatnych tytulach. Czasami w sterach trzeba bylo mu odznaczyc i zaznaczyc monitor. Bo zapominal:D Teraz nie mam problemu z opuszczeniem zielonych. Jesli do ukazania sie Navi2 w sklepach nie otrzymsm karty z xkom, to przytule z zasady 6900Xt( chyba ze nie bedzie w sklepach, albo cena bedzie slaba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigus Gaming OC jaką miał cenę startową? Wyrwałem właśnie na amazonie za 3800 i sam nie wiem... Celowałem w tufa albo x trio ale z drugiej strony recenzja hardware unbox była dość pozytywna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, darkfool napisał:

Gigus Gaming OC jaką miał cenę startową? Wyrwałem właśnie na amazonie za 3800 i sam nie wiem... Celowałem w tufa albo x trio ale z drugiej strony recenzja hardware unbox była dość pozytywna...

3599

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, darkfool napisał:

Gigus Gaming OC jaką miał cenę startową? Wyrwałem właśnie na amazonie za 3800 i sam nie wiem... Celowałem w tufa albo x trio ale z drugiej strony recenzja hardware unbox była dość pozytywna...

bardzo dobra cena jak na dzisiejsze standardy :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Melman1980 napisał:

3599

To chyba mogę z tym żyć. Ewentualnie pójdzie zwrot jak trelemorele, x-problemglobalny albo janusztronix wyślą coś lepszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kowallosu napisał:

na amazon.de wyrwałeś? 

Tak. Kasę już wzięli, na razie nie anulowali. Termin 9-11 listopad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, MadeThug napisał:

Raczej nie, nawet różnica na zegarze +/- 100Mhz to jest kilka fps, przy najbardziej wymagających tytułach czy to będzie 55 czy 60fps to nie ma takiego znaczenia. Jak masz też monitor gsync/freesync to tym bardziej. 

No to faktycznie jest spora szansa że za miesiąc te 2 sztuki jednego modelu będą mieć.

55 a 60 to różnica, gram na TV, lubie jak jest plynnie bez zacinania, uzywam v sync, lagi mi nie przeszjadzaja, zacinanie juz tak... Heh... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mikey1902 napisał:

Znajomy sprowadził z hurtowni kilka sztuk i będzie pewnie sprzedawał za 4.8 a mi może za 4.5 sprzedać.

Jakieś namiary na tą hurtownię? Też bym wziął kilka sztuk :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tomyx napisał:

Jakieś namiary na tą hurtownię? Też bym wziął kilka sztuk :E

Raczej mi tego nie powie, a sam prowadzi sklep komputerowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba oficjalnie możemy uznać ten tydzień za najgorszy od czasu premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zhao napisał:

Chyba oficjalnie możemy uznać ten tydzień za najgorszy od czasu premiery...

Tuż przed wschodem słońca jest najciemniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...