Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Zhao napisał:

Chyba oficjalnie możemy uznać ten tydzień za najgorszy od czasu premiery...

Dlatego janusztronik ceny podbił, zauważyli że źródełko wyschło, nawet w ME i korzystają, a jaca zasuwa jak przecinak żeby tylko narąbać jak najwyższą marżę :D

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DisconnecT napisał:

Dlatego janusztronik ceny podbił, zauważyli że źródełko wyschło, nawet w ME i korzystają, a jaca zasuwa jak przecinak żeby tylko narąbać jak najwyższą marżę :D

No właśnie centrala podniosła ceny że jacuś nie narobił sobie marży zorientowali się :-D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Prawda.

Nie do konca. Euro mialo Eagle, ME mialo Strix 3090. Byl w poniedzialek Aorus i Vision w EURO. Slabo, ale zawsze cos.

Dzis jakas posucha w temacie. 

Edytowane przez wincyjognia
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jigoku napisał:

No właśnie centrala podniosła ceny że jacuś nie narobił sobie marży zorientowali się :-D 

Jaca nie wybrzydza, bierze co dają, jak się Aorus za 4800 pojawi to też go sprzątnie jak odkurzacz. ?

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, aureumchaos napisał:

55 a 60 to różnica, gram na TV, lubie jak jest plynnie bez zacinania, uzywam v sync, lagi mi nie przeszjadzaja, zacinanie juz tak... Heh... 

Dla tego przesiadłem się na LG Oleda, jest gsync i żadne dropy poniżej 60fps nie straszne(działa w zakresie 40-60). Teraz tylko czekam na update do TV, aby wykorzystać pełen potencjał g-sync w 4k 60-120hz bo rtx 3080 ma potencjał w tym zakresie. Taka forza Horizon 4 działa spoko przy v-sync 120hz w 4k :D, no ale są jeszcze zdecydowanie bardziej wymagające gry w których przyda się g-synch przy wahającym się fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zhao napisał:

Chyba oficjalnie możemy uznać ten tydzień za najgorszy od czasu premiery...

Poprzedni jeżeli chodzi o dostawy do dużych sklepów też był dramat, wpadło pojedyńczych sztuk kilka do wyrwania na placach jednej ręki, teraz nie było nawet tego. Ja będę miał zaraz 2 karty do wyboru, TUF OC i Vision, cena wyższa ale trudno, zapowiada się przynajmniej do końca roku dramat. Jedną kartę wybiorę na pewno, jeżeli ta osoba która mi sprzedaje nie będzie miała od ręki chętnego na drugą to dam znać. Jeżeli ktoś też tak jak ja będzie mógł sobie pozwolić na zapłacenie więcej to może też odpadnie z kolejki z 17go. 

Ja już miejsce w xkom i Komputronik zwolniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, szymcio30 napisał:

Moze być ciekawie choć szkoda, ze AMD nie oferuje czegoś na miane DLSS. Z nieoficjalnych przecieków Navi 21 zapewnia wynik 11 500 punktów w teście 3DMark Firestrike Ultra. Natomiast GeForce RTX 3080: 10600 punktów

No właśnie ale RT i nieźle rozwijany DLSS jak dla mnie zmiatają AMD. Z DLSS liczba klatek w tytułach to wykorzystujących przerośnie karty AMD o kilkadziesiąt procent. AMD w ogóle pracuje nad odpowiedzią na RT? Na konsolach ma przecież niby być, a tam karty od czerwonych są.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MadeThug napisał:

Poprzedni jeżeli chodzi o dostawy do dużych sklepów też był dramat, wpadło pojedyńczych sztuk kilka do wyrwania na placach jednej ręki, teraz nie było nawet tego. Ja będę miał zaraz 2 karty do wyboru, TUF OC i Vision, cena wyższa ale trudno, zapowiada się przynajmniej do końca roku dramat. Jedną kartę wybiorę na pewno, jeżeli ta osoba która mi sprzedaje nie będzie miała od ręki chętnego na drugą to dam znać. Jeżeli ktoś też tak jak ja będzie mógł sobie pozwolić na zapłacenie więcej to może też odpadnie z kolejki z 17go. 

Ja już miejsce w xkom i Komputronik zwolniłem.

Ile za Visiona sobie życzy z ciekawości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach ciągłego śledzenia sklepów z palcem na F5 powiedziałem sobie dość. Ustawiłem się kolejce po TUFa OC 3090 w Morele. Płatność z góry, co by mnie już nie korciło na kombinowanie. Wcześniej spytałem o wielkość kolejki i niby jestem 8. 

 

Siedzę na 2080 super w rozdziałce 3440x1440, do tego ogrywam właśnie Divinity OS II, więc ciśnienie na zakup chyba bardziej budował mi ten wątek niż realna potrzeba ? Ale wydaje się, że w ciągu najbliższych ms. ceny będą tylko rosły, więc wolałem ustawić się w kolejce dopóki są poniżej 8k. Cena tej karty i tak jest obiektywnie przegięta nawet w wysokości sugerowanej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bleszczynski napisał:

Po 3 dniach ciągłego śledzenia sklepów z palcem na F5 powiedziałem sobie dość. Ustawiłem się kolejce po TUFa OC 3090 w Morele. Płatność z góry, co by mnie już nie korciło na kombinowanie. Wcześniej spytałem o wielkość kolejki i niby jestem 8. 

 

Siedzę na 2080 super w rozdziałce 3440x1440, do tego ogrywam właśnie Divinity OS II, więc ciśnienie na zakup chyba bardziej budował mi ten wątek niż realna potrzeba ? Ale wydaje się, że w ciągu najbliższych ms. ceny będą tylko rosły, więc wolałem ustawić się w kolejce dopóki są poniżej 8k. Cena tej karty i tak jest obiektywnie przegięta nawet w wysokości sugerowanej.

Panie, w kolejkach to my tutaj stoimy już od 17.09 ? Nawet była już pierwsza miesięcznica zamówień. ??
Tylko co z tego, jak ceny pójdą w górę, to Ci co zamówili w niższej będą na samym końcu dupy, taka jest smutna prawda. ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręćcie na wykopie Małysza z tym Jacą, jakby rozdmuchać tę sprawę, to może chociaż się obsra i Komputronik zainterweniuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MadSpot napisał:

ludwickik... a nie czasem litwicki z tego forum co ma BANa? :D

Mówiłem już - kredytu mu nie dali na 3090.. wiec wziął 3080 xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, codovsky8 napisał:

Kręćcie na wykopie Małysza z tym Jacą, jakby rozdmuchać tę sprawę, to może chociaż się obsra i Komputronik zainterweniuje. 

Preorderowcy Strixa 3090 w Komputroniku nie maja zalu :D Nie wiem dalej czy chlop pcha ta 1 sztuke, czy dzisiaj juz trzecia wystawil :)

Edytowane przez wincyjognia
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DisconnecT napisał:

Jest tak wniebowzięty tą kartą, że z podnietki, nawet nie zdążył jej odpalić :rotfl:

"Nowa Karta RTX 3080 uznawanej za najłądniejszą Vision od Gigabyte. Karta w wersji OC" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DisconnecT napisał:

Panie, w kolejkach to my tutaj stoimy już od 17.09 ? Nawet była już pierwsza miesięcznica zamówień. ??
Tylko co z tego, jak ceny pójdą w górę, to Ci co zamówili w niższej będą na samym końcu dupy, taka jest smutna prawda. ;)

Wiem, czytam Was od setnej strony wątku ;) Dlatego też nie pchałem się w 3080 z >500 zamówieniami, bo tam pewnie luty realny na odbiór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MadSpot napisał:

ludwickik... a nie czasem litwicki z tego forum co ma BANa? :D

Chyba nie on,jest konto na allegro o nazwie litwicki22,identyczny co na pclab

7 minut temu, Zhao napisał:

Mówiłem już - kredytu mu nie dali na 3090.. wiec wziął 3080 xD

Dostał kredyt,ale wystarczyło tylko na 3080,nic więcej ?

Patrzę na ten temat i nie wiem co powiedzieć

 

Edytowane przez Spl97
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MadSpot napisał:

Było?

Zotaki im przyjechaly i pewnie wersje bez OC roznych szrocikow :) Bo co innego?

Edytowane przez wincyjognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaca chyba wypierdział wszystkie TUF'y jakie były w Polsce, nawet Rolex nie ma już czego szukać i zawinął interes. :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MadSpot napisał:

Było?

d745e2x2yuu51.jpg

I to jest prawidlowe zachowanie, ale kto by w Polszy wpadl na taki pomysl.. tu trzeba Januszowac.. 

Edytowane przez Rafael.PL
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka dni i widzę, że Komputronik się zeszmacił z cenami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-kom a jak wasze statki... Tutaj oni po brexit i mają całkiem sporo dostaw co widać po reddit nvidia. Jedna wielka karuzela śmiechu w PL. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...