Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

sie ludzie cieszyli ze kupia  karte za 3 kola z hakiem, tymczasem  okradaja nas nasze sklepy i wala ceny po 5 kola chora sytuacja

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AlienT napisał:

sie ludzie cieszyli ze kupia  karte za 3 kola z hakiem, tymczasem  okradaja nas nasze sklepy i wala ceny po 5 kola chora sytuacja

A czlowiek sobie przypomni konferencje skorzanokurtkiego i te sugerowane ceny, ah dobre wspomnienia. Zycie jednak plata figle ?

Edytowane przez wincyjognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze  kilkaset  ludzi w polsce kupi  ta karte za 5 kola potem  ceny spadna na swoj normalny poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AlienT napisał:

sie ludzie cieszyli ze kupia  karte za 3 kola z hakiem, tymczasem  okradaja nas nasze sklepy i wala ceny po 5 kola chora sytuacja

Faktycznie, szkoda gadać... typowe polskie bagienko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, migal napisał:

Faktycznie, szkoda gadać... typowe polskie bagienko

Niestety nie mieszajmy w to szerokosci geograficznej, to jest caly swiat. Wszedzie to samo :)

Niemcy, USA, UK, jakis Meksyk, Rosja. Jest pieniadz do zarobienia jest impreza.

Edytowane przez wincyjognia
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, wincyjognia napisał:

@DawCooN odebrales strixa z electro? :D

Nope, wciąż mam ten sam status, w realizacji. Coś obawiam się, że nawet w złotym strzale go tak szybko nie dostanę ?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, lldit napisał:

Wczoraj to mysle ze 3 x 3090 sprzedal. Jedna aukcja z 1 sztuka i druga aukcja z 2oma sztukami. dzis to 4ta chyba ze wczoraj ktos zrezygnowal.

Jak dla mnie komputronik jest już martwy, nigdy tam nawet kabelka sata nie kupie.

Jacuś już przynajmniej 5 sztuk 3090 opędzlował na allegro. Nie chce mi się sprawdzać ale taki obrotny chłopak to pewnie na olx i podobnych pcha kolejne 3090. 

https://allegro.pl/oferta/asus-geforce-rtx-3090-tuf-gaming-24gb-oc-9814336857

https://allegro.pl/oferta/asus-geforce-rtx-3090-strix-gaming-24gb-oc-9841224989

https://allegro.pl/oferta/asus-geforce-rtx-3090-strix-gaming-24gb-oc-9841634219

Pozdrowienia dla preorderowców z komputronika ... wicie... rozumicie... problem globalny ?

Ciekawe co sam Asus miałby do powiedzenia w tym temacie, w końcu to ich przedstawiciel na PL. Ktoś pisał może do Asusa? Za dużo się tutaj dzieje, wyczytałem tylko tyle że sam sklep olał zgłaszających Jacka ciepłym moczem

  • Sad 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Roztworek napisał:

Jak dla mnie komputronik jest już martwy, nigdy tam nawet kabelka sata nie kupie.

Jacuś już przynajmniej 5 sztuk 3090 opędzlował na allegro. Nie chce mi się sprawdzać ale taki obrotny chłopak to pewnie na olx i podobnych pcha kolejne 3090. 

https://allegro.pl/oferta/asus-geforce-rtx-3090-tuf-gaming-24gb-oc-9814336857

https://allegro.pl/oferta/asus-geforce-rtx-3090-strix-gaming-24gb-oc-9841224989

https://allegro.pl/oferta/asus-geforce-rtx-3090-strix-gaming-24gb-oc-9841634219

Pozdrowienia dla preorderowców z komputronika ... wicie... rozumicie... problem globalny ?

Ciekawe co sam Asus miałby do powiedzenia w tym temacie, w końcu to ich przedstawiciel na PL. Ktoś pisał może do Asusa? Za dużo się tutaj dzieje, wyczytałem tylko tyle że sam sklep olał zgłaszających Jacka ciepłym moczem

Nie powinniśmy tego chociaż zgłosić Asusowi? Do komputronika nie ma oczywiście sensu, ale do dystrybutor może coś z tym zrobić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Roztworek napisał:

...

Jest to co najmniej zenujace, ale nie wnikam, moze jest gosc trollowany i chce ciagle sprzedac 1 sztuke. Ale to takie wishful thinking. W sumie to wywalone, Komputronik sie kur... skompromitowal tym meczem kompletnie (#PDK)

1 minutę temu, DawCooN napisał:

Nie powinniśmy tego chociaż zgłosić Asusowi? Do komputronika nie ma oczywiście sensu, ale do dystrybutor może coś z tym zrobić.

ASUS powie cos w desen: przykra sprawa, odniesiemy sie do niej w poniedzialek. Sztuki sprzedane? Robcie w swoim grajdole z nimi co chcecie. 

Edytowane przez wincyjognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to Asus by nawet palcem nie kiwnął, mają ciekawsze rzeczy do roboty, a patrząc na to co się dzieje, zaryzykuje stwierdzenie że w tych kartach mogli by PCB robić z opłatków bożenarodzeniowych, a i tak znalazło by się stado które by  zapłaciło 5k za to. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skandalem w tej sytuacji nie jest cena(ta jest kształtowana przez rynek) i to że jakiś kretyn chce zapłacić(za kartę wycenioną na 3 tys. zł) 5 tys. zł, ale to że jakiś magazynier sklepu komputerowego bierze sobie kilka(/naście) kart, nabija(lub kolega z obsługi sklepu) je na kasie, zabiera do domu i sprzedaje na allegro/olx/itd.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem najpierw że dostawy poważniejsze będą w grudniu. Nikt tego nie brał poważnie

Później mówiłem że cena 4000 za kartę podstawową będzie okazją. 

Teraz wiem że nie ma dostaw do Polski. Jest bardzo mała produkcja i cały świat chce te karty. Na polskę idą pojedyncze sztuki. 

Ceny będą szły do góry do świąt niestety. Później kto to wie. I lockdown światowy nie działa na korzyść w całej sytuacji bo utrudnia łańcuch dostaw a zwiększa popyt (ludzie nie mogą wydawać na inne rozrywki/wakacje to siedzą w domu i upgradują sprzęt na CP2077 i inne przedświąteczne premiery). Dodatkowo zcrackowali RDR2 :)

Na poważnie, jak macie jakąś okazję za kartę typy TUF/Giguś Gaming OC/MSI TRIO do 5000 zł to ja bym doradzał brać. 

 

 

  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2020 o 18:51, POL_eXplosiV napisał:

Do mnie morele już wysłało 3090 (teraz tylko się modlić o to, aby: a) paczka nie zaginęła po drodze; b) karta nie miała jakiejś wady/uszkodzenia fabrycznego ;) ). Całkiem sprawnie poszło - 13.10 (wotrek) zamówienie, 20.10 (wtorek) dostępność karty w ich magazynie, 21.10 (dzisiaj) wysyłka - wychodzi 7 dni roboczych. Co ciekawe, jak rozmawiałem z konsultantem na czacie 1-2 dni przed zamawianiem, to twierdził, że czas oczekiwania to pewnie będzie ok. 1-2 miesięcy.

Mozna widziec jaki model, osobiscie zamowilem strixa i zostalem ponformowany, ze jestem w okolicy 9 miejsca, a 3 tygodnie temu bylem 15 wiec albo cos sie dzieje, albo ludzie anuluja :o

Edytowane przez Tuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem wkurzony, ale tak naprawdę to wina Jacusia jest w 50%. A w drugiej połowie tych łomów, którzy kupują od niego po 10k karty. Nie kupowaliby, nie byłoby takiej chorej sytuacji. A tak Jacuś sobie zwietrzył interes na baranach to co ma nie skorzystać, skoro ma dojścia do kart, eh...

Edytowane przez migal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Konradox napisał:

Mówiłem najpierw że dostawy poważniejsze będą w grudniu. Nikt tego nie brał poważnie

Później mówiłem że cena 4000 za kartę podstawową będzie okazją. 

Teraz wiem że nie ma dostaw do Polski. Jest bardzo mała produkcja i cały świat chce te karty. Na polskę idą pojedyncze sztuki. 

Ceny będą szły do góry do świąt niestety. Później kto to wie. I lockdown światowy nie działa na korzyść w całej sytuacji bo utrudnia łańcuch dostaw a zwiększa popyt (ludzie nie mogą wydawać na inne rozrywki/wakacje to siedzą w domu i upgradują sprzęt na CP2077 i inne przedświąteczne premiery). Dodatkowo zcrackowali RDR2 :)

Na poważnie, jak macie jakąś okazję za kartę typy TUF/Giguś Gaming OC/MSI TRIO do 5000 zł to ja bym doradzał brać. 

 

A ty nie jesteś z rodzaju tych Jacków co na allegro sprzedają te swoje sztuki? 

Ja natomiast polecam zachować zdrowy rozsądek i nie być frajerem który przepłaca za karty. Już lepiej wychaczyć używana kartę gtx1080ti/rtx2080/ti i przemęczyć się z tym lipnym okresem...

Edytowane przez ReevoX
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Konradox napisał:

Mówiłem najpierw że dostawy poważniejsze będą w grudniu. Nikt tego nie brał poważnie

Później mówiłem że cena 4000 za kartę podstawową będzie okazją. 

Teraz wiem że nie ma dostaw do Polski. Jest bardzo mała produkcja i cały świat chce te karty. Na polskę idą pojedyncze sztuki. 

Ceny będą szły do góry do świąt niestety. Później kto to wie. I lockdown światowy nie działa na korzyść w całej sytuacji bo utrudnia łańcuch dostaw a zwiększa popyt (ludzie nie mogą wydawać na inne rozrywki/wakacje to siedzą w domu i upgradują sprzęt na CP2077 i inne przedświąteczne premiery). Dodatkowo zcrackowali RDR2 :)

Na poważnie, jak macie jakąś okazję za kartę typy TUF/Giguś Gaming OC/MSI TRIO do 5000 zł to ja bym doradzał brać. 

 

 

Reklamujesz swoje aukcje na allegro? :szczerbaty:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lldit napisał:

Reklamujesz swoje aukcje na allegro? :szczerbaty:

Ale linków nie dał, słaba reklama :-D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, jigoku napisał:

Ale linków nie dał, słaba reklama :-D 

podprogowa - kolega jest pro!

 

hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lldit napisał:

Reklamujesz swoje aukcje na allegro? :szczerbaty:

Już dawno sprzedałem niestety i sprzedałem niemalże po kosztak. Tak więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na EVGA.com musze czekac okolo miesiaca. Ktos na ich forum zrobil liste "pre-orderow" i mozna zobaczyc ile mniej wiecej ludzi jest przed toba.

Edytowane przez Hilt0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...