Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, jigoku napisał:

7VYvg2T.jpg

QBwP3Su.jpg

 

(jakby ktoś pytał: obudowa CaseLabs STH10)

A pokaż zdjęcia całej instalacji ? I co to za rureczki od bloku na rtxie idą?

9 godzin temu, Rafael.PL napisał:

No ja mialem:p

I jak przechodziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj w euro w ktorym dobrze znam kierownika i szanse ze w euro beda 3080 sa znikome ? zastanawiaja sie nad anulowaniem zamowien  wiszacych za dlugo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, MarMig napisał:

Bylem wczoraj w euro w ktorym dobrze znam kierownika i szanse ze w euro beda 3080 sa znikome ? zastanawiaja sie nad anulowaniem zamowien  wiszacych za dlugo. 

w OleOle niż anulowali podjąć informacje że karta nie będzie już w sprzedaży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, wszedzie mowia, ze znikome albo nie bedzie, a co pare dni cos wyskakuje. Przypomne tylko ze w ostatni poniedzialek rano wlecialy Visiony i Aorus Mastery w EURO wlasnie :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, MarMig napisał:

Bylem wczoraj w euro w ktorym dobrze znam kierownika i szanse ze w euro beda 3080 sa znikome ? zastanawiaja sie nad anulowaniem zamowien  wiszacych za dlugo. 

Przecież karty są w produkcji i kiedyś będą.

Myślę że bardziej boją się, że ceny pójdą w górę także u dystrybutorów i/lub producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, codovsky8 napisał:

Panowie, trochę nie na temat, ale jakie chłodzenie wrzucilibyście do Ryzena 9 3900x? Wodne lub powietrzne, jestem otwarty na propozycje. 

Topowe CPU  tylko  chłodzenie cieczą   , dobre  AiO za  450zł  będzie w dechę wydajne.

Wracając do tematu  Zrezygnowałem z  MSI RTX Gaming X  z   X-cuma  ,zamówienie z  15:16  17 Września

poczekam do czasu testów  nowych Radeonów  i     RTX 3080 z  20GB  to jest  pewnie  do  późnej wiosny  :(

 

ps.   Ile się  czeka na zwrot kasy z tego szemranego sklepu  X-cum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, wincyjognia napisał:

E tam, wszedzie mowia, ze znikome albo nie bedzie, a co pare dni cos wyskakuje. Przypomne tylko ze w ostatni poniedzialek rano wlecialy Visiony i Aorus Mastery w EURO wlasnie :)

No rzeczywiście... Vision i aurorus wleciał 16go do Xkom po 2 sztuki, ile było w Euro? Innych kart zamówienia czekające na realizację jest łącznie grubo ponad kilka tysięcy. Złote strzały jezeli są to kilka sztuk w tygodniu na całą Polskę reszta trafia do kolejki. 

Gigabyte gaminga w takim Xkom nie było dostawy przez ponad tydzień. 

Czyli ten promil kart na tysiące ludzi to nie jest "znikome"

Edytowane przez MadeThug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Bemx2k napisał:

 

ps.   Ile się  czeka na zwrot kasy z tego szemranego sklepu  X-cum ?

1-2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Bemx2k napisał:

poczekam do czasu testów  nowych Radeonów  i     RTX 3080 z  20GB  to jest  pewnie  do  późnej wiosny  :(

Na RTXa 3080 z 20GB VRAM się raczej nie doczekasz...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak do premiery zen 3 sie nic nie ruszy to chyba trzeba bedzie przeplacic te 500-600 zl jednak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wyleczyłem z czekania i polowania na te karty. Udanych łowów wszystkim :) 

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Bemx2k napisał:

ps.   Ile się  czeka na zwrot kasy z tego szemranego sklepu  X-cum ?

2x zwracali mi pieniądze i 2x czekałem tylko 2 dni. Sklep jest w porządku, tylko idiotyczne tłumaczenia z 3080 maja.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AUTO6 napisał:

Na RTXa 3080 z 20GB VRAM się raczej nie doczekasz...

Przesiadka z karty z 11 GB VRam na kartę  10 GB VRam to jednak nie pełnia szczęścia , jednak poczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bemx2k napisał:

Przesiadka z karty z 11 GB VRam na kartę  10 GB VRam to jednak nie pełnia szczęścia , jednak poczekam

Szybciej zabraknie CI wydajności niż vram na 3080 

  • Like 2
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, jigoku napisał:

 

QBwP3Su.jpg

 

(jakby ktoś pytał: obudowa CaseLabs STH10)

Dasz radę w wolnym czasie zrobić koszyk z częściami? Jestem ciekaw ile Cię to wyniosło, wygląda genialnie. Boję się Custom Loop-u , a chciał bym kiedyś zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Jamakasi napisał:

Dasz radę w wolnym czasie zrobić koszyk z częściami? Jestem ciekaw ile Cię to wyniosło, wygląda genialnie. Boję się Custom Loop-u , a chciał bym kiedyś zacząć.

Bać się nie ma czego, jedynie co to trzeba się nauczyć tego i jest to czasochłonne i kaso-chłonne. Koszyk z częściami? Z tymi nie polecam, to zbierane rzeczy od lat (zaleta chłodzenia wodnego: części są standardowe i możesz ich używać nawet 10 lat bez problemu, zmieniasz tylko bloki pod konkretne komponenty) i łącznie pewnie z 10-15k spokojnie (dużo rzeczy sprowadzanych z USA, czy bezpośrednio od producentów itp.) - Bitspower, Singularity Computers, HardwareLabs, Heatkiller...

Na start trzeba brać rzeczy dostępne od ręki w PL, popularne - czyli najpewniej EKWB. Generalnie to nie jest miejsce na ten temat, bo to temat rzeka... nomen omen :-D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie tylko kiedy zaczac zamawiac reszte budy zeby sie z reka w nocniku nie obudzic na premiere cybera, chyba juz 5 listopada trzeba bedzie zaczynac razem z 5900X ryskiem wszystko reszte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jama najbiedniej to pompa 300 chlodnica 200 wentylatory 3 szt 200 zlaczki 8szt 50 rury 50 zl blok cpu 200 blok na gpu 400. Masz 1500zl minimum, a z czasem apetyt rosnie i mozesz 10 tys zostawic

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wczoraj w nocy nieźle zadziałał na morele z 3090 zamówił prawie z każdego modelu po 2 sztuki jakiś "Ro...cz". Może liczy, że którąś szybciej dostanie albo było za dużo %??

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan w Xkom jak dzwonił, aby poinformować mnie, że jestem na szarym końcu z zamówieniem TUFa, powiedział, że jak przychodzą 3080-tki, to najpierw trafiają do zestawów, które sprzedają się lepiej, a potem na realizację indywidualnych zamówień, więc szansa, że otrzyma się kartę w tym roku, jest znikoma.

Edytowane przez .PaVLo.
ort
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Skitter napisał:

Ktoś wczoraj w nocy nieźle zadziałał na morele z 3090 zamówił prawie z każdego modelu po 2 sztuki jakiś "Ro...cz". Może liczy, że którąś szybciej dostanie albo było za dużo %??

Wezmie co najszybciej mu wysla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, .PaVLo. napisał:

Pan w Xkom jak dzwonił, aby poinformować mnie, że jestem na szarym końcu z zamówieniem TUFa, powiedział, że jak przychodzą 3080-tki, to najpierw trafiają do zestawów, które sprzedają się lepiej, a potem na realizację indywidualnych zamówień, więc szansa, że otrzyma się kartę w tym roku, jest znikoma.

Tak walą prosto z mostu? No to grubo, skoro już oni się do tego przyznają... To gdzie ta ich zapewniana chronologia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...