Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Hello mates - another day of "biedronka low prices":rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Metasynapse napisał:

Nie wiem Panowie, ale hype na "must have" już mi minął. Patrząc co dzieje się z cenami, jak szybko windują w górę i górujący czynnik "Januszowy" gdziekolwiek nie zajrzeć (allegro, lewe transakcje pozasklepowe...etc...) to jednomyślnie wolę pozostać przy zamówieniu egzemplarza sprzed miesiąca, gdzie cena pozostała ceną rynkową. Nie mam zamiaru wzbogacać jełopów karmiących się wszędobylskim hypem na produkt, który prędzej czy później zawita na sklepowe półki. Nie dajmy się zwariować. Cierpliwości. :)

Ty się postaw teraz w roli tych januszy co kupili na handel. Nagle ludzie się zgadali i nie kupują a ty gnijesz z kartami a zegar do dostaw w normalnych cenach tyka.

2xi7k6.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Metasynapse napisał:

Nie wiem Panowie, ale hype na "must have" już mi minął. Patrząc co dzieje się z cenami, jak szybko windują w górę i górujący czynnik "Januszowy" gdziekolwiek nie zajrzeć (allegro, lewe transakcje pozasklepowe...etc...) to jednomyślnie wolę pozostać przy zamówieniu egzemplarza sprzed miesiąca, gdzie cena pozostała ceną rynkową. Nie mam zamiaru wzbogacać jełopów karmiących się wszędobylskim hypem na produkt, który prędzej czy później zawita na sklepowe półki. Nie dajmy się zwariować. Cierpliwości. :)

Ja, w zależności od ostatecznych testów, zamierzam się jeszcze z 3070 spróbować. Wtedy 3080 będzie na wiosnę do drugiego kompa. No chyba, że 3070 będzie taki paździerz, ze lepiej będzie poczekać na używane 2080TI 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem wyepane na brak karty miesiąc temu, tak mam nadal. Nie zamierzam płacić więcej, niż MSRP, bo nie i tyle, wolę w ogóle nie kupić. Tuf z 15:14 może sobie leżeć i następne dwa miesiące.

Ciekawi mnie natomiast 3070, być może będzie bardziej opłacalny - no nic, trzeba będzie czekać na premierę. Już wiem, że nie ma niemniej sensu zamawiać w iksie, bo karty będą w pierwszej kolejności szły do zestawów, więc pewnie spróbuję coś kliknąć na morelach. Zakładając, że będą karty w cenie MSRP i zdążę po przeczytaniu pierwszych recenzji :E w ciemno nie biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się wcale nie zdziwił jakby kilka dni przed premierą CP2077 karty nagle zaczęły się pojawiać w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kaiketsu napisał:

Jak miałem wyepane na brak karty miesiąc temu, tak mam nadal. Nie zamierzam płacić więcej, niż MSRP, bo nie i tyle, wolę w ogóle nie kupić. Tuf z 15:14 może sobie leżeć i następne dwa miesiące.

Ciekawi mnie natomiast 3070, być może będzie bardziej opłacalny - no nic, trzeba będzie czekać na premierę. Już wiem, że nie ma niemniej sensu zamawiać w iksie, bo karty będą w pierwszej kolejności szły do zestawów, więc pewnie spróbuję coś kliknąć na morelach. Zakładając, że będą karty w cenie MSRP i zdążę po przeczytaniu pierwszych recenzji :E w ciemno nie biorę.

Ja tam czekam na 3080, ale dla sportu zamówię sobie rtx 3070 na proshopie, który wygląda bardzo obiecująco jak się człowiek pośpieszy i wybierze odpowiedni model karty i na Morelach bo coś tam chociaż wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kaiketsu napisał:

Jak miałem wyepane na brak karty miesiąc temu, tak mam nadal. Nie zamierzam płacić więcej, niż MSRP, bo nie i tyle, wolę w ogóle nie kupić. Tuf z 15:14 może sobie leżeć i następne dwa miesiące.

Ciekawi mnie natomiast 3070, być może będzie bardziej opłacalny - no nic, trzeba będzie czekać na premierę. Już wiem, że nie ma niemniej sensu zamawiać w iksie, bo karty będą w pierwszej kolejności szły do zestawów, więc pewnie spróbuję coś kliknąć na morelach. Zakładając, że będą karty w cenie MSRP i zdążę po przeczytaniu pierwszych recenzji :E w ciemno nie biorę.

 Kilkasz na pałę, a później anulujesz jak przeczytasz recenzję. Nie widzę innego wyjścia.

 

https://www.purepc.pl/wielka-wyprzedaz-urodzinowa-w-x-kom-znizki-na-setki-produktow   :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Art385 napisał:

Ty się postaw teraz w roli tych januszy co kupili na handel. Nagle ludzie się zgadali i nie kupują a ty gnijesz z kartami a zegar do dostaw w normalnych cenach tyka.

2xi7k6.jpg

spoko. Nikt nie poruszył wątku, że taka przebitka na towarze gdzie SRP poszybowało prawie dwukrotnie podlega pewnym regulacjom prawnym. Nazwijmy to po imieniu - złodziejstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://videocardz.com/newz/proshop-update-206-geforce-rtx-3070-cards-received-from-aibs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RozQ napisał:

Tuf oc 3090 w komputroniku 

To był express polarny...

Edytowane przez Creati2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Creati2k napisał:

To był express polarny...

Ruch taki, że strona zdechła ;D

Cierpliwie poczekam, to co mam do wasteland wystarcza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi janusztronik zaniemogl...?

 

Ok juz dziala xD Pewnie boty ddosa zrobily....

Edytowane przez aureumchaos
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Metasynapse napisał:

Nie wiem Panowie, ale hype na "must have" już mi minął. Patrząc co dzieje się z cenami, jak szybko windują w górę i górujący czynnik "Januszowy" gdziekolwiek nie zajrzeć (allegro, lewe transakcje pozasklepowe...etc...) to jednomyślnie wolę pozostać przy zamówieniu egzemplarza sprzed miesiąca, gdzie cena pozostała ceną rynkową. Nie mam zamiaru wzbogacać jełopów karmiących się wszędobylskim hypem na produkt, który prędzej czy później zawita na sklepowe półki. Nie dajmy się zwariować. Cierpliwości. :)

nie no jasne, też nie zamierzam rezygnować. Mam zamówienie z 15:04 w xkomie (opłacone do tego), w końcu zrealizują. Patrząc co się dzieje z cenami to trzeba trzymać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW ceny laptopów też w górę kosmicznie poszył. Sklepiki zwęszyły wzmożony utarg przez pracę i naukę zdalną? Z pół roku temu dałem 1300 zł za lapka 15.6 z Pentium 2R/4W 2.3 GHz, 8 GB RAM i SSD 256. Teraz podobny setup zaczyna się od 2100 :o W x-komie to nawet nie ma tańszych lapków a pamiętam, że najtańsze padła były od 1100 zł na celeronach.

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Michi napisał:

Mam zamówienie z 15:04 w xkomie (opłacone do tego)

Jaki model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....analizowałem listę chronologiczną w morele. Wiele zamówień jest zdublowanych, w takim sensie, że ten sam człowieczek kupił ten sam produkt kilka minut później/wcześniej. Wszystko było by OK, gdyby nie fakt, że sam widnieję tam DWUKROTNIE. cztery minuty PRZED faktycznym zamówieniem. Janusz obsługujący zamówienia dopisuje tę samą osobę robiącą faktyczny zakup i "wciska" ją w kolejkę kilka minut wcześniej. No to jest przegięcie - nie wiem czy tego nie nagłośnić. Sprawdźcie u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

Jakieś dostawy wjechały czy nadal posucha?

Przez chwilę był Zotac z anulowanego zamówienia w ME i 3090 w komputroniku. A tak to nic.

Edytowane przez 7Frihu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

Jakieś dostawy wjechały czy nadal posucha?

Tak jak zwykle jak chcesz zapłacić jak za mokre zboże to karty są codziennie. Jak chcesz zapłacić MSRP to jak nie było tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Metasynapse napisał:

Hmmm....analizowałem listę chronologiczną w morele. Wiele zamówień jest zdublowanych, w takim sensie, że ten sam człowieczek kupił ten sam produkt kilka minut później/wcześniej. Wszystko było by OK, gdyby nie fakt, że sam widnieję tam DWUKROTNIE. cztery minuty PRZED faktycznym zamówieniem. Janusz obsługujący zamówienia dopisuje tę samą osobę robiącą faktyczny zakup i "wciska" ją w kolejkę kilka minut wcześniej. No to jest przegięcie - nie wiem czy tego nie nagłośnić. Sprawdźcie u siebie?

Ja dostałem maila od nich, ze w pierwszej kolejności kartyt dostana Ci co zaplacili z gory a pozniej za pobraniem, moze dlatego dopisuja tych co oplacaja...

image.png.9acf9f9df6d17b37f544a78a3730d1a5.png

 

Edytowane przez aureumchaos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób będę czekał w nieskończoność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, aureumchaos napisał:

Ja dostałem maila od nich, ze w pierwszej kolejności kartyt dostana Ci co zaplacili z gory a pozniej za pobraniem, moze dlatego dopisuja tych co oplacaja...

image.png.9acf9f9df6d17b37f544a78a3730d1a5.png

 

A jak dzwoniłem i pytałem to mówili, że nie ma różnicy czy z pobraniem czy nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...