Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedz z proshop.

Witam.

Tak, ze względu na ogromne zainteresowanie oraz niską dostępność, nie jesteśmy w stanie obecnie obsłużyć wszystkich Państw w których działamy dlatego sprzedaż będzie dostępna tylko na rynki skandynawskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Saints napisał:

Odpowiedz z proshop.

Witam.

Tak, ze względu na ogromne zainteresowanie oraz niską dostępność, nie jesteśmy w stanie obecnie obsłużyć wszystkich Państw w których działamy dlatego sprzedaż będzie dostępna tylko na rynki skandynawskie.

Czyli jeden portal mniej do śledzenia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proshop na dzień dobry w dniu premiery 3080 miał droższe niż w innych sklepach znajdujących się w Polsce. Jedyny plus, ze więcej zamówień zrealizowali. Im bliżej tym coraz to inne plotki, aczkolwiek no nie łudźmy się tylko szczęśliwcy kupią 3070 reszta będzie liczyć na cud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kaczorex26 napisał:

Jedziesz z k****. Na pewno, uszkodzona, hahahahaha. Kolega z magazynu zajumał. Dzwoń i ciśnij, że może być nawet ta uszkodzona, chcesz się sam upewnić i jak coś to oddasz na zwrot.

Tylko co ja mam tym ch.jkom powiedzieć? Powiedzą pewnie, że muszą anulować bo "nie mają" i tyle. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DawCooN napisał:

Apropo RTX 3090 strix z Electro zamówiony 22 października: Dzień dobry,
bardzo serdecznie przepraszamy ale zamówienie nie zostanie zrealizowane. Ostatnia sztuka urządzenia zarezerwowana pod Pana zamówienie okazała się być uszkodzona. Aktualnie nie posiadamy w ofercie zamiennika tej klasy. Bardzo serdecznie przepraszamy za niedogodności. 

Excuse me?

Skur... Na pewno uszkodzona kolejna sztuka :D. Powiedz jak ten ziomek z konsolą, że chcesz zobaczysz tą uszkodzoną sztukę na własne oczy :D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DawCooN napisał:

Tylko co ja mam tym ch.jkom powiedzieć? Powiedzą pewnie, że muszą anulować bo "nie mają" i tyle. ?

Chcesz rozmawiać z kierownikiem o zaistniałej sytuacji, chyba że to sam kierownik sobie dorabia jak Jacula - wtedy pies pogrzebany.

Media Expert Eagle za 4,3k ?

Edytowane przez Kaczorex26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kaczorex26 napisał:

Chcesz rozmawiać z kierownikiem o zaistniałej sytuacji, chyba że to sam kierownik sobie dorabia jak Jacula - wtedy pies pogrzebany.

Media Expert Eagle za 4,3k ?

ME ustawił do wszystkiego ceny zbliżone do komputronika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Saints napisał:

Wysłałem do Proshopa maila. Zobaczymy co odpiszą

 

W mailu będzie spoiler a w spoilerze to

 

comment_b8J7iOJUD23VbYgiJ7yFKTnEnue8uRA4

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kaczorex26 napisał:

Chcesz rozmawiać z kierownikiem o zaistniałej sytuacji, chyba że to sam kierownik sobie dorabia jak Jacula - wtedy pies pogrzebany.

Media Expert Eagle za 4,3k ?

Wiesz, electro nie ma sklepów stacjonarnych chyba więc lista pracowników się zmniejsza. No chyba, że to ktoś z media expertu za....bał mi kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DawCooN napisał:

Wiesz, electro nie ma sklepów stacjonarnych chyba więc lista pracowników się zmniejsza. No chyba, że to ktoś z media expertu za....bał mi kartę.

Czyli januszerka po calosci wkradla sie nawet do ME, Avans i Electro ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DawCooN napisał:

Wiesz, electro nie ma sklepów stacjonarnych chyba więc lista pracowników się zmniejsza. No chyba, że to ktoś z media expertu za....bał mi kartę.

Ja z Electro kiedyś kupiłem nowy oczyszczacz, a dostałem wadliwą używkę :E

Więcej ten sklep dla mnie nie istnieje, a widzę że dalej się dobrze bawią. Zaraz się skończą sklepy i trzeba będzie karty na rynku kupować :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, dadi82 napisał:

Dostałem właśnie telefon z x-kom. Według miłego Pana z infolinii na kartę poczekam jeszcze tydzień lub dwa.

Wpisał mi dostępność na koniec tej daty czyli 07.11.2020 Strix OC zamówiony 20.09.

Zapytałem czy to jakaś potwierdzona informacja czy taką formułkę każą im mówić. Podobno od początku listopada dostawy mają być coraz większe. A dostawy mają regularnie raz w tygodniu. 
Taką "bajeczkę" usłyszałem ale jakby się sprawdziła byłoby miło.

Mam zamówionego 3080 strixa OC z 12.18, jak coś się ruszy to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DawCooN napisał:

Wiesz, electro nie ma sklepów stacjonarnych chyba więc lista pracowników się zmniejsza. No chyba, że to ktoś z media expertu za....bał mi kartę.

Ciekawe kiedy twoja karta pojawi się na olx/allegro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DawCooN napisał:

Tylko co ja mam tym ch.jkom powiedzieć? Powiedzą pewnie, że muszą anulować bo "nie mają" i tyle. ?

Nie ma znaczenia że nie maja- jeżeli zawarli z Tobą umowę, mają obowiązek realizacji i nie maja prawa anulować.

 

Co więcej możesz ich postraszyć 479 KC - zakup zastępczy czyli zwracają Ci różnice cena realizacji u nich vs cena którą na prawdę kupiłeś(drożej) gdzie indziej, tylko w tym przypadku są 3 haczyki:

1) musiałbyś kupić dosłownie tą samą kartę najlepiej na fakturkę żeby nie było wątpliwości 

2) mogliby się z tego wykpić zwalając na czynniki zewnętrze vide "globalny problem w x-kom" (więc Wy się śmiejecie a oni cwanie chronią swoją d...)

3) wyegzekwowanie kasy za zakup zastępczy wymaga czasem wezwań przed sądowych... no i jeżeli chcesz się w to bawić nie zapomnij o pilnym wezwaniu do realizacji na samym początku. 

Z uwagi na pkt 2 tu wymieniony raczej sugerowałbym użyć tego jako straszak niż próbować wykonać w realu no i zabawę z pkt 3.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eagle dostępny w ME, próbuję dodać do koszyka i... dupa, brak stanów magazynowych :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię do nich, muzyczka gra, jestem pierwszy w kolejce i się nagle rozłączyło XD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sklepie odpowiedzi na opinie bez zmian, powiem wam, że idzie nieźle się uśmiać patrząc na opinie i następnie na odpowiedzi :szczerbaty: Jawna kpina

AGyjHd8.pngbC76Y23.png

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 7Frihu napisał:

Eagle dostępny w ME, próbuję dodać do koszyka i... dupa, brak stanów magazynowych :D 

Co to za gówno, po uj wisi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DawCooN napisał:

Dzwonię do nich, muzyczka gra, jestem pierwszy w kolejce i się nagle rozłączyło XD

OOoo Panie. Takiego finalu walki o twojego Strixa to ja sie nie spodziewalem ?

Edytowane przez wincyjognia
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wincyjognia napisał:

OOoo Panie. Takiego finalu walki o twojego Strixa to ja sie nie spodziewalem ?

Taaa ja też nie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kaczorex26 napisał:

W pewnym sklepie odpowiedzi na opinie bez zmian, powiem wam, że idzie nieźle się uśmiać patrząc na opinie i następnie na odpowiedzi :szczerbaty: Jawna kpina

AGyjHd8.pngbC76Y23.png

Żenada. Bot klepie na okrągło formułkę i gitara 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, GIZIU napisał:

I ja również w to jestem w stanie uwierzyć, pitolenie o kartach w styczniu bądź lutym to domena Januszy. Dzięki za info.Kto wie, może x-kom zrealizuje moje zamówienie na Aorusa za 4219PLN :D

Ja anulowlem Strixa OC za 4069zl a teraz orły po 4500zł latają - koniec świata bliski.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kaczorex26 napisał:

Zależy, czy duża różnica w cenie. Jak masz drożej prime, a np. o 2 stówki taniej gx'a to ja bym brał gx :) 

No właśnie 200zl taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomyx napisał:

Żenada. Bot klepie na okrągło formułkę i gitara 

Najfajniejsze, że ktoś pisze o botach, formułka copy / paste, a w odpowiedzi... odpowiada bot poprzez copy / paste. To jest już jawna drwina! 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...