Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, peejay71 napisał:

widzieliście ile jest teraz 3080 na allegro KUP TERAZ?

 

Sprawdziłem. AŻ 6 ofert i ceny praktycznie 5k. Straszna bieda z kartami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, dodo24x napisał:

Cisza przed burzą?

Raczej stawiają na większe dostawy w listopadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zhao napisał:

imo litwicki to największy poszkodowany z nas wszystkich pomyśl/pomyślcie  - Gość bierze kredyt,a potem z dupy sprzedaje  poniżej  :E

Ale po cholerę on sprzedał tego Palita? Wziął kredyt żeby kupić i teraz sprzedaje? Ne rozumiem go. 

Edytowane przez IIMechatronikII
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jigoku napisał:

A jak ten palit 3090 od litwickiego? Działa? Jakie tam było drugie dno że za 6800 na allegro był? ;-) 

O Panie ty mi nic o litwickim nie pisz, co ja z nim wczoraj przeszedłem to po prostu dramat :D.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ReevoX napisał:

O Panie ty mi nic o litwickim nie pisz, co ja z nim wczoraj przeszedłem to po prostu dramat :D.

 

opowiadaj kart nie ma to chociaż historii posłuchamy :-D v

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IIMechatronikII napisał:

Ale po cholerę o sprzedał tego Palita? Wziął kredyt żeby kupić i teraz sprzedaje?

Wiem,że logiki w tym żadnej..no ale co ja poradzę :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ReevoX napisał:

O Panie ty mi nic o litwickim nie pisz, co ja z nim wczoraj przeszedłem to po prostu dramat :D.

 

Czyli gadałeś z Sewkiem :lol2: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Aldatha napisał:

Drugi raz sie nie nabiora ;D

a 3070 bedzie za 3k min

Obserwuję sobie ceny rtx 2000 i już nie ma co liczyć na 2080ti za 2.5k. najlepszy czas na zmianę byl we wrześniu co 2080s za 2100zl byly. Mi się udało wyrwać 2080s xtrio prawie nowa za 2300. Od kilku dni oferty się kończą i te karty w dobrych cenach już znikły. Wszystko wskazuje że 3070 będzie za 3k za bidę wersje. Ciężki los gracza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki słuchajcie niestety straciłem pracę. Będę prawdopodobnie oddawał na zwrot 14 dniowy swojego rtxa , Chyba że ktoś z was go chce, Ja zapłaciłem 4150 zł i tyle jakby co będę chciał. Eagle 3080. Jakby co piszcie na PW.

  • Sad 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, jigoku napisał:

opowiadaj kart nie ma to chociaż historii posłuchamy :-D v

Generalnie miałem nic nie pisać o tym.. Screenów nie będę wrzucał, bo to prywatna korespondencja chociaż na pewno byłoby znacznie śmieszniej gdybyście zobaczyli ten styl pisania litwickiego ale wrzucę skrót tego za te telefony po 23, bo to mnie naprawdę dosyć mocno zirytowało..

Chłop napisał mi po przelaniu pieniędzy, że teraz dopiero zauważył, że nie działa 1 wentylator w karcie ale temperatury są w porządku i w swoim stylu napisał czy mi to będzie PRZESZKADZAŁO (kupiłem kartę sprawną za 6800 zł i nie działa wentylator, nie no spoko).. Jeżeli tak to może mi zwrócić pieniądze na konto bankowe albo wysłać uwaloną kartę. Aż się wkurzyłem szczerze mówiąc, nie dlatego, że jest problem z kartą tylko w stylu jakim to napisał i to jego heh na końcu zdania. Pomijam, że przeglądarka wywaliła mi cała stronę na czerwono, bo był błąd za błędem w tekście w którym napisał, a tekstu było sporo... Dodatkowo dzwonił do mnie po 23... Tak po 23 w niedzielę tym bardziej, że umówiliśmy się na wysyłkę karty dopiero we wtorek czyli nie było to nic pilnego. Telefonu nie odebrałem, bo się szykowałem do spania i też nie miałem ochoty o tym dyskutować o tej godzinie. Potem 20 min później smsa mi przysłał z treścią maila, w każdym słowie w zasadzie był błąd lol... Następne jakieś 30 min dokładnie 5 min przed północą przyszedł nowy sms (tak jakby to napisała inna osoba, kompletnie beż żadnego błędu ortograficznego) z treścią, że z kartą jest wszystko w porządku i wentylator działa tylko cień padał na kartę i myślał, że nie działa.

Aaa dajcie spokój. Generalnie z litwickim jest spoko kontakt ale wydaje mi się, że jest zbyt nadgorliwy i w gorącej wodzie kąpany. Przez telefon wydaje się spoko gościem. Kontakt z nim jest świetny i w sumie co chwila daje info na temat stanu karty, ale troszkę przesadza. 

  • Haha 3
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, peeper1234 napisał:

Czy komuś udało się dzisiaj kupić Palita na zadowolenie/alsen ? 

Mi się udało na zadowolenie ale anulowali. Zadzwonił chłop że moja karta uległa uszkodzeniu na magazynie. Jak powiedziałem że mimo to jestem zdecydowany to usłyszałem ze nie mogą zrealizować zamówienia na uszkodzony sprzęt. Parodia...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Spiderx85 napisał:

Cześć chłopaki słuchajcie niestety straciłem pracę. Będę prawdopodobnie oddawał na zwrot 14 dniowy swojego rtxa , Chyba że ktoś z was go chce, Ja zapłaciłem 4150 zł i tyle jakby co będę chciał. Eagle 3080. Jakby co piszcie na PW.

Jeśli lubiłeś ta prace to współczuje i życzę znalezienia lepszej! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GIZIU napisał:

Mi się udało na zadowolenie ale anulowali. Zadzwonił chłop że moja karta uległa uszkodzeniu na magazynie. Jak powiedziałem że mimo to jestem zdecydowany to usłyszałem ze nie mogą zrealizować zamówienia na uszkodzony sprzęt. Parodia...

Dzwoń jeszcze raz i proś kierownika do telefonu. Jak to nie zadziała to lipa. Z jakiego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ReevoX napisał:

Generalnie miałem nic nie pisać o tym.. Screenów nie będę wrzucał, bo to prywatna korespondencja chociaż na pewno byłoby znacznie śmieszniej gdybyście zobaczyli ten styl pisania litwickiego ale wrzucę skrót tego za te telefony po 23, bo to mnie naprawdę dosyć mocno zirytowało..

Chłop napisał mi po przelaniu pieniędzy, że teraz dopiero zauważył, że nie działa 1 wentylator w karcie ale temperatury są w porządku i w swoim stylu napisał czy mi to będzie PRZESZKADZAŁO (kupiłem kartę sprawną za 6800 zł i nie działa wentylator, nie no spoko).. Jeżeli tak to może mi zwrócić pieniądze na konto bankowe albo wysłać uwaloną kartę. Aż się wkurzyłem szczerze mówiąc, nie dlatego, że jest problem z kartą tylko w stylu jakim to napisał i to jego heh na końcu zdania. Pomijam, że przeglądarka wywaliła mi cała stronę na czerwono, bo był błąd za błędem w tekście w którym napisał, a tekstu było sporo... Dodatkowo dzwonił do mnie po 23... Tak po 23 w niedzielę tym bardziej, że umówiliśmy się na wysyłkę karty dopiero we wtorek czyli nie było to nic pilnego. Telefonu nie odebrałem, bo się szykowałem do spania i też nie miałem ochoty o tym dyskutować o tej godzinie. Potem 20 min później smsa mi przysłał z treścią maila, w każdym słowie w zasadzie był błąd lol... Następne jakieś 30 min dokładnie 5 min przed północą przyszedł nowy sms (tak jakby to napisała inna osoba, kompletnie beż żadnego błędu ortograficznego) z treścią, że z kartą jest wszystko w porządku i wentylator działa tylko cień padał na kartę i myślał, że nie działa.

Aaa dajcie spokój. Generalnie z litwickim jest spoko kontakt ale wydaje mi się, że jest zbyt nadgorliwy i w gorącej wodzie kąpany. Przez telefon wydaje się spoko gościem. Kontakt z nim jest świetny i w sumie co chwila daje info na temat stanu karty, ale troszkę przesadza. 

Szemrane to mało powiedziane, ja bym nie ryzykował kosmos jakiś 

1 minutę temu, Spiderx85 napisał:

Eh Dziękim w ogóle kurde to spadlo na mnie jak grom z jasnego nieba Ehh

covid?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Spiderx85 napisał:

Cześć chłopaki słuchajcie niestety straciłem pracę. Będę prawdopodobnie oddawał na zwrot 14 dniowy swojego rtxa , Chyba że ktoś z was go chce, Ja zapłaciłem 4150 zł i tyle jakby co będę chciał. Eagle 3080. Jakby co piszcie na PW.

Wystaw na allegro na licytację 24H. Nie masz pracy, kasa się przyda, napaleniec się znajdzie. A właściwie dwóch napaleńców co się o nią pobiją. 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ReevoX napisał:

Aaa dajcie spokój.

Mam nadzieje,że teraz rozumiesz czemu jest tu z niego beka  lekka

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jigoku napisał:

Szemrane to mało powiedziane, ja bym nie ryzykował kosmos jakiś 

covid?

Ta cień. Dosłownie to napisał, że cień padał i myślał, że wentylator nie działa lol. Teraz to już za późno zresztą jestem spokojny. Litwicki wydaje się być spoko i myślę, że jest uczciwy tylko troszkę zbyt nadgorliwy w niektórych sprawach. Kartę ma mi wysłać jutro, zobaczymy co przyjdzie w środę ;). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Spiderx85 napisał:

Ano sytuacja z Covidem :(

Dla tego nie warto ryzykować dzisiaj z zakupami tak drogiej zabawki w zawyżonej cenie. Ja tam czekam na normalną dostępność. 

Obstawiam że po premierze 3070 i BigNavi sytuacja na rynku GPU diametralnie się odmieni. Ci co czekają na 3080 pewnie zmienią front na alternatywne opcje. Rynek się uspokoi i za chwilę braknie ludzi skłonnych do przepłacania. A wówczas karta przepłacono 1k pln zmiejsca straci tyle na wartości nawet jak będzie nie rozpakowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, ReevoX napisał:

Ta cień. Dosłownie to napisał, że cień padał i myślał, że wentylator nie działa lol. Teraz to już za późno zresztą jestem spokojny. Litwicki wydaje się być spoko i myślę, że jest uczciwy tylko troszkę zbyt nadgorliwy w niektórych sprawach. Kartę ma mi wysłać jutro, zobaczymy co przyjdzie w środę ;). 

 

może to był alko-cień??

Got to have a cold beer on the beach when you are in Paradise. |  Cinemagraph, Beer photography, Beach beer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ReevoX napisał:

Ta cień. Dosłownie to napisał, że cień padał i myślał, że wentylator nie działa lol. Teraz to już za późno zresztą jestem spokojny. Litwicki wydaje się być spoko i myślę, że jest uczciwy tylko troszkę zbyt nadgorliwy w niektórych sprawach. Kartę ma mi wysłać jutro, zobaczymy co przyjdzie w środę ;). 

 

Dreszczyk emocji jest :-D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Spiderx85 napisał:

Cześć chłopaki słuchajcie niestety straciłem pracę. Będę prawdopodobnie oddawał na zwrot 14 dniowy swojego rtxa , Chyba że ktoś z was go chce, Ja zapłaciłem 4150 zł i tyle jakby co będę chciał. Eagle 3080. Jakby co piszcie na PW.

Chłopie nie łam się -  nie jesteś  pierwszy i nie ostatni  - Mnie cały covid srovid  tez dał w kość,ale dzięki temu zyskałem poczucie,że nie ważne co by się nie działo  to dam sobie rade

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądałem w temat ponad dwa tygodnie i cierpliwie czekam na dostępność 3080 lub 6800XT, czyli pewnie do przyszłego roku :E

Ale zaciekawił mnie ten post o litwickim, z tego co zrozumiałem kupił 3090 za ponad 8000zł w dodatku na kredyt i teraz ją sprzedaje za 6800zł ? W jakim celu to wszystko ? Przecież był tak napalony i niecierpliwy przed premierą, kupił i teraz sprzedaje, w dodatku sporo taniej ? O co tutaj chodzi ?

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, skunRace napisał:

Nie zaglądałem w temat ponad dwa tygodnie i cierpliwie czekam na dostępność 3080 lub 6800XT, czyli pewnie do przyszłego roku :E

Ale zaciekawił mnie ten post o litwickim, z tego co zrozumiałem kupił 3090 za ponad 8000zł w dodatku na kredyt i teraz ją sprzedaje za 6800zł ? W jakim celu to wszystko ? Przecież był tak napalony i niecierpliwy przed premierą, kupił i teraz sprzedaje, w dodatku sporo taniej ? O co tutaj chodzi ?

Nie zapominaj, że dostanie mniej niż 6800. Allegro bierze prowizję chyba 200-300 zł od sprzedaży. Napisał, że potrzebuje pilnie pieniędzy, to wszystko. Cóż jego karta i jego sprawa :d. Zresztą karta była zakupiona 16 to mógł nawet zwrócić do sklepu, ale pewnie jest faktycznie jak pisze, że potrzebuje szybko kasy. 

Edytowane przez ReevoX
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...