Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, uni.que napisał:

ciekawe, bo ja jeszcze nie otrzymałem kodu. Zamówiłem 3080 w premierę

Ale samą kartę dostałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, krzywymax napisał:

Wczoraj dostałem kody z Komputronika - a może ktoś chce Watch Dogs? Można to jakoś przekazać w ogóle?

Możesz mi przekazać jeśli Ci nie zależy a ja Tobie oddam kodzik za jakieś 8 dni jak mi komputronik wyśle :D  w tym czasie bym sobie już ogrywał :D

 

Teraz wyczytałem w ich regulaminie, że wysyłają kody dopiero po 14 dniach od zakupu żeby nie było, że ktoś zwrócił kartę w ciągu 14 dni a kody wykorzystał bo wysłali je wczesniej :D 

Edytowane przez C#17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rasala napisał:

Zeby aktywować WD:L nie trzeba mieć 3080 w budzie?

Lub 3090. Ktoś gdzieś pisał, że jak już raz aktywowałeś kod u siebie czy u kogoś to ta karta ma bana na następne aktywacje nawet jak masz nowy kod :D

Edytowane przez ReevoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, C#17 napisał:

Możesz mi przekazać a ja Ci oddam kodzik za jakieś 8 dni jak mi komputronik wyśle :D 

A ten kod w ogóle działa poza zakupem? Nie to, że chcę z siebie Janusza robić ale czy go w ogóle można odsprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, C#17 napisał:

Teraz wycztałem w ich regulaminie, że wysyłają kody dopiero po 14 dniach żeby nie było, że ktoś zwrócił kartę w ciągu 14 dni a kody wykorzystał bo wysłali je wczesniej :D 

Dokładnie. I to nie tyczy się tylko RTX.
Podobnie miałem z Avengers'ami od CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szymcio30 napisał:

Pierwsze testy Watch Dogs: Legion i cóż śmiech na sali. Nawet 3090 z DLSS na jakość z efektami RT ma problem utrzymania 60 fps. Ot takie to potężne karty, a już jest problem?

Niestety tak, choć poniżej porównanie jakości [Ultra bez RT i DLSS] oraz [High + RT na High i DLSS na zrównoważony] (czyli opcja gdzie przez większość czasu jest 60FPS dla RTX 3080). Jak dla mnie RT działa świetnie, choć dość szybko zaczyna się wydawać, że tak było zawsze w grach :DTrzeba przyznać, że również DLSS działa naprawdę dobrze i jedynie na dużym dystansie widać niedociągnięcia w stosunku do natywnej rozdzielczości (co też można jeszcze poprawić w opcjach wybierając DLSS "jakość" + dodatkowa odległość, ale niestety wtedy lecimy na 52-55 FPS). Jak widać zostawili jeszcze spore pole do popisu dla RTX 4xxx ;)
Z drugiej strony AC: Odyssey pamiętam, że miało problem utrzymać 60FPS przy 4K Ultra na 2080ti (bez RT!), patrząc na to, że WD to też otwarty świat, to i tak postęp w optymalizacji ;)

EDIT: Niestety nie działa załącznik, może za chwile się poprawi :/

WD - porównanie [jpg]

Edytowane przez Corle1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mam rtxa ale nie jara mnie ta gra a może komuś za 100 np. się przyda - cena chyba ok - nie wiem, poprawcie mnie jeśli się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

Dokładnie. I to nie tyczy się tylko RTX.
Podobnie miałem z Avengers'ami od CPU.

Ja swoich nie dostałem wciąż :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morelcie odpisaly, ze kody beda dostarczone do 14 dni od odebrania zamowienia (czytaj grafiki) przez kupujacego. Ponoc obsuwa w dostawie nie ma znaczenia. Co nie zmienia faktu, ze Legiona i tak zamówie bo coś im nie wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, krzywymax napisał:

Powiem tak mam rtxa ale nie jara mnie ta gra a może komuś za 100 np. się przyda - cena chyba ok - nie wiem, poprawcie mnie jeśli się mylę.

Tylko komuś kto ma (lub kolega pomoże w aktywacji na jednym GPU) RTX 3xxx możesz puścić. Kod Geforce Now aktywuje się na każdym urządzeniu. Nie ma potrzeby posiadania RTXa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MadSpot napisał:

Tylko komuś kto ma (lub kolega pomoże w aktywacji na jednym GPU) RTX 3xxx możesz puścić. Kod Geforce Now aktywuje się na każdym urządzeniu. Nie ma potrzeby posiadania RTXa. ;)

Tak myślałem, No i to i to mi nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, krzywymax napisał:

Tak myślałem, No i to i to mi nie potrzebne.

To jak będziesz chciał zrobić dobry uczynek, to chętnie przytulę darmowy kod do Geforce Now. Tak tylko mówię... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy nvidia puści fe u nas.. 

Edytowane przez ReevoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wincyjognia napisał:

Ktos juz czeka na 3070 w xkomiku?

Już zamawiam, bo zaraz będzie #ProblemGlobalny :rotfl:

Temu kto chce 3070  - życzę udanych łowów -Ja tu jestem po 3080

 

Edytowane przez Zhao
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spam pobraniowy w czwartek bedzie nie z tej ziemi po tych wszystkich sklepach xD

Kazdy nauczony porazka z x-kom nie da sie (chyba) 2 raz zrobic w bambuko.

Edytowane przez wincyjognia
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ReevoX napisał:

U mnie litwicki zaliczył opóźnienie... Dzwonił o 14 z informacją, że dopiero zamówił kuriera i zdziwiony, że ma przyjechać jutro, a nie dziś... Jeszcze mi chciał numer dać do kuriera jak mu nie wieżę ehh. 

Czyli karta u mnie dopiero w czwartek jak coś "nieprzewidywalnego" się znowu nie wydarzy... ?‍♂️

Chyba że cień padnie na kuriera i w tej ciemności nie zauważy karty i jej nie odbierze ?‍♂️

Edytowane przez migal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 października  w X-cum

Cytat

Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem na produkt dostępność jest utrudniona. Problem ma charakter globalny. Niemniej jesteśmy największym w Polsce sprzedawcą komponentów komputerowych. Wszelkie nowe dostawy otrzymujemy w pierwszej kolejności, a producenci zawsze traktują nas priorytetowo.

 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po  testach 3070 można polować na 2080ti w okolicach 2k albo i mniej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ustawien w przegladarce jak zbanowac linki w ktorych wyswietla sie xscam aby nie popelnic 2 bledu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lecą w chuja, ostatnio była dostępność wkrótce monitora, na email dostałem odpowiedź że 30 pażdziernika będą mieli na stanie, później wiadomość telefoniczna że 4-5 tygodni oczekiwania i zamówienia realizowane w kolejności chronologicznej, a dzisiaj wchodzę na stronę i jest Stan: Dostępny z wysyłką na pojutrze.

https://www.x-kom.pl/p/593252-monitor-led-32-i-wiekszy-gigabyte-g34wqc-czarny-curved-hdr.html

Zaraz do nich napiszę w takim wypadku kiedy wyślą mój egzemplarz.

Edytowane przez MSF Koi
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, aureumchaos napisał:

https://www.olx.pl/oferta/msi-rtx-3080-gaming-trio-CID99-IDH4F5q.html#2f6169a07c

 

Moze mi ktos powiedziec po co ludzie wypakowuja i rozplombowuja pudelko zeby zrobic zdjecie karty? Nie ogarniam... Chyba kazdy wie jak wyglada...

Te opisy tych ogłoszeń to żart. Nawet im się nie chce napisać gdzie kupione, czy jest gwarancja, jaki sposób odbioru/wysyłki. Niesamowite :szczerbaty:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...