Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cyberpunk 2077 przesuniety na 10 grudnia...?

Moze wiecej ludzi karty dostanie :)

Edytowane przez aureumchaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszne wszytkie 3080 z alledrogo poszly ? cisnienie bedzie jeszcze wieksze na karty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jakie to będą ceny tych 3070, bardzo czekam na prezentację AMD i wtedy wybiorę co jest dla mnie najlepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MarMig napisał:

revo mam gp za 4400-4500 ale 7 dni musze czekac ( warto)?

Mnie się pytasz? Ja tam nie wiem :D. Za tyle Gp osobiście bym nie wziął. Inna sprawa gdyby o był GamingRock :).

Generalnie jak ja mam wydać 4500-4700 zł to tylko GamingRock, Zotac Extreme, Aorus master, albo Strix. Reszty nawet nie rozważam osobiście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowilem o game rocku i 4700 za to GAINWARD GeForce RTX 3080 Phantom GS. 3x 8 pin tylko opini brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, MarMig napisał:

straszne wszytkie 3080 z alledrogo poszly ? cisnienie bedzie jeszcze wieksze na karty ?

A mówili tu guru forum jeden guru forum drugi ze już karty po 5000 na Allegro (nie olx) nie schodzą. 
no mieli racje. Teraz schodzą po 6000. 
I kto miał racje? Mówiłem wspomnisz moje słowa. A mnie wyśmiewali ze jestem jakimś handlarzem. 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MarMig napisał:

mowilem o game rocku i 4700 za to GAINWARD GeForce RTX 3080 Phantom GS. 3x 8 pin tylko opini brak

Jak znajdziesz jakiegoś gamerocka, to mógłbyś dać znać to też bym wziął jak się jakiś znajdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gr za 4400 phantom gs za 4700 i evga xc3 za 4700 no ito co mnie neci to evga ftw3 5200 jutro bede rano molestowal kolege z czech ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MarMig napisał:

mam gr za 4400 phantom gs za 4700 i evga xc3 za 4700 no ito co mnie neci to evga ftw3 5200 jutro bede rano molestowal kolege z czech ?

Kurde weź mi gr to ci coś odpalę od niej jak sam jej nie chcesz i możesz ją wziąć xd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, IIMechatronikII napisał:

Zrób zwrot towaru jak masz taką możliwość.

Watpliwa sprawa. Zwrot towaru mozna zrobic, gdy produkt jest w takim stanie jakkm zostal kupiony i nie nosi sladow uzytkowania. Karta padla i tu chyba jest problem, bo kupil sprawna karte. Tak mi sie wydaje, ze to tak dziala. Chyba ze sprzedawca pojdzie na reke.

Edytowane przez Rafael.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rafael.PL napisał:

Watpliwa sprawa. Zwrot towaru mozna zrobic, gdy produkt jest w takim stanie jakkm zostal kupiony i nie nosi sladow uzytkowania. Karta padla i tu chyba jest problem, bo kupil sprawna karte. Tak mi sie wydaje, ze to tak dziala. Chyba ze sprzedawca pojdzie na reke.

A rękojmia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ReevoX napisał:

A rękojmia? 

Nie ma tu znaczenia, czy rekojmia czy reklamacja. Jesli nawet uznamy ze uszkodzenie jest z winy producenta, to i tak od producenta zalezy jak to rozpatrzy( wymieni na nowy, naprawi). Choc niby to wada istotna. Znalazlem, cos takiego. "Może również odstąpić od umowy lub wymienić rzecz na wolną od wad w przypadku, gdy sprzedawca jest jednocześnie producentem." Wydaje mi sie, ze to wolna wola sklepu. Sklep i tak wysle do producebta, bo sam sklep i tak nie stwierdzi, co jest uszkodzone. Tu moze zagrac na plus akcja pt., brak dostepnosci?

Edytowane przez Rafael.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, ReevoX napisał:

Znajomy na giełdzie tez kupił rtx 3080. Również gigabyte. I zgadnij. Też był problem z pinami od zasilania. Odesłał na gwarancję :D. 

i co ? odesłali mu nowa czy naprawili ? czy dalej czeka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Rafael.PL napisał:

Nie ma tu znaczenia, czy rekojmia czy reklamacja. Jesli nawet uznamy ze uszkodzenie jest z winy producenta, to i tak od producenta zalezy jak to rozpatrzy( wymieni na nowy, naprawi). Choc niby to wada istotna. 

Nieprawda, rękojmia mówi, że jeśli towar posiada ukrytą wadę fabryczną uniemożliwiającą działanie to masz prawo żądać zwrotu kasy.

7 godzin temu, Pitt_34 napisał:

Zanim napiszesz bzdury zorientuj się dobrze jak pakowany jest ventus

Ich eagle, OC i Zotac też nie są zwracane, skąd... Tyle, że co drugi dzień pojawia się ta sama sztuka każdego z nich. One też nie są ze zwrotów?

Druga sprawa - nie piszę bzdur, bo nie raz akcja z ME była taka, że sprzedawali używany towar jako nowy. Wyluzuj, chyba że tam pracujesz.

Edytowane przez migal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, migal napisał:

Nieprawda, rękojmia mówi, że jeśli towar posiada ukrytą wadę fabryczną uniemożliwiającą działanie to masz prawo żądać zwrotu kasy.

Udowodnij, ze to ukryta wada fabryczna;) Koles kupil auto od firmy i juz 3 rok auto stoi jako dowod w sprawie o ukryta wade:D Kazdy towar moze sie zepsuc i szczerze wszystko moze byc ukryta wada, to ch.. lut, to pamieci microna:p Tez pewnie bym stara sie to oddac, ale realnie to sklep zdecyduje. Ciekawe jak sprawa ma sie w tym wypadku z wtyczkami.

Edytowane przez Rafael.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kazakow napisał:

i co ? odesłali mu nowa czy naprawili ? czy dalej czeka ?

Zwrócili mu kasę po pewnym czasie i kupił sobie już rtx 3090 od jakiegoś scalpera z allegro :D. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ale jaki  to problem -  przecież Gigabyte sam potwierdził wadę fabryczną w swoim produkcie - będzie zwrot kasy lub naprawa sprzętu

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...