Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jigoku napisał:

W PL co najwyżej możemy dostać kolejnego dropa w postaci lockdownu a nie tam jakieś 3080/3090 FE :-D 

Ale wtedy lepiej mieć już rtxa, bo gry można zakupić zdalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Griszah napisał:

WOW, ale przecena.

Pomyliła się im cena z dzisiejszym dropem 3080 FE w PL. :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW 3080 Strix oc po dzisiejszym kursie dolara powinen kosztować ~3913 brutto. Nie dam tym kurewkom zarobić. Kupię w dystrybucji najwyżej poczekam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3080 gaming OC dałem 3600, a oni chcą sprzedawac sporo gorsza 3070 ma być za 3300?  Czyli 300 zł między 3080 a 3070?  Grzecznie czekam na 3080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Xaxaos napisał:

Za 3080 gaming OC dałem 3600, a oni chcą sprzedawac sporo gorsza 3070 ma być za 3300?  Czyli 300 zł między 3080 a 3070?  Grzecznie czekam na 3080.

To czekasz czy dałeś? Bo czekać to możesz jeszcze do Wielkanocy...

10 godzin temu, Pitt_34 napisał:

A skąd Ty wiesz, że to ta sama sztuka, wróżka Ci podpowiedziała ? Sprzedają używany towar jako aoutlet, serio  nie siej herezji.

Serio myślisz, że to są za każdym razem nowe karty?... Przy takiej posusze jak teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, migal napisał:

To czekasz czy dałeś? Bo czekać to możesz jeszcze do Wielkanocy...

Serio myślisz, że to są za każdym razem nowe karty?... Przy takiej posusze jak teraz?

Dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś wątek się wypalił :E to jak ziomki? preordery wycofane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radeony dzis narobily szumu...wydajnosc RTX 3090 w cenie troche wyzszej od RTX 3080 ale duuuzo niszej od RTX 3090 do tego 16 GB GDDR6 hmmm ciekawie bedzie

RX 6900XT na nasze warunki bedzie cos kolo 5 tys zl. RTX 3090 kosztuje ponad 7 a jest rowny/slabszy od flagowca AMD

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już zaczynam przeglądać neta za testami RX 6800 XT i ciśnienie na 3080 powoli spada ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ghs napisał:

coś wątek się wypalił :E to jak ziomki? preordery wycofane?

Dopiszą do tematu Navi i ponownie temat się rozgrzeje ?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ghs napisał:

coś wątek się wypalił :E to jak ziomki? preordery wycofane?

Czemu miałby ktokolwiek wycofywać preordery? Chyba, że te z zawyżoną ceną. Rtx 3080 w normalnej cenie bez dodatkowych podatków to wciąż świetna karta i imo nawet lepsza od rx 6080xt.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preordery pozostawione ale po tej prezentacji AMD kibicuję im, aby ich karty wypadły dobrze nie tylko na słupkach ale też w realnych testach w grach. Niech będą prawdziwym rywalem dla nv w wysokim segmencie, niech im depczą po piętach. I najważniejsze, żeby dostępność była na dobrym poziomie. Wtedy bez żalu anuluję zamówienie na RTX 3080 i chętnie przygarnię 6800 XT 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie gorączkował Radeonami, w temacie o Navi jest wiadro zimnej wody, czekać, obserwować. Tak szczerze powiedziawszy to nawet 3080 nie jest dobrze obadane, zbyt niska dostępność. Zanim pojawią sie nierefy Navi, zanim będą przetestowane i będzie można być czegoś pewnym to minie pół roku.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Eltik napisał:

RX 6900XT na nasze warunki bedzie cos kolo 5 tys zl. RTX 3090 kosztuje ponad 7 a jest rowny/slabszy od flagowca AMD

Jeżeli ten 1000 usd u nas zamienią na 5k to faktycznie słabo, jeżeli to będzie 4.5k no to już można podjąć rozmowę. Ja cały czas obawiam się tego że to jest mocny marketing puki co, czekam na testy i tego jak wypadają karty w 100% gamingu w najlepsze tytuły. 

Wstrzymałem się z kupnem zaklepanych 3080tek właśnie do dziś specjalnie żeby zobaczyć amd i miałem dać znać koledze odnośnie kupna... Wycofałem się i teraz czekam, wg zapewnień na YT karty dotrą na dniach na testy. Jeżeli jestem w stanie wydać 4.7k na 3080 to poczekam na 6900xt. Jak amd w końcu po latach zrobi to co obiecuje od dawna czyli stanie w szranki z nv jeżeli chodzi o high end, do tego współpraca z microsoft przyniesie też poprawę na polu sterowników to jestem za... Tym bardziej mając w budzie 3700x oraz monitor 4k z freesync. 

Edytowane przez MadeThug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 komputronik podnosi ceny 3090 tuf of już 8990, ciekawe ile będzie kosztował strix 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki testow nie ma to sie czlowiek nie napala.

Wiemy jak bylo z amd od zawsze... Narazie widze slupki tylko przedstawiane przez marketing, dopoki nie zobacze testow z roznych redakcji to nie uwierze. A poza tym watpie ze bedzie niska cena jak stana na wysokosci zadania!

Fakt kibicuje im z calego serca i ciesze sie z mojej 3080:)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RozQ napisał:

 komputronik podnosi ceny 3090 tuf of już 8990, ciekawe ile będzie kosztował strix 

no cóż, żałośni są i tyle w temacie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60Ri3PnLLJWKTbSTGcxL7271TkOe_2WpPRqoXdef

:rotfl:

No to pobudka... wcześniejszy "mokry sen" że 6900XT bedzie tańsze od RTX3080 to był tylko sen... na ile to AMD wyceniło swój top? $999? ;) :lol2: (a teraz zobaczymy w recenzjach jaką to będzie miało realną wydajnosć w grach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, RozQ napisał:

 komputronik podnosi ceny 3090 tuf of już 8990, ciekawe ile będzie kosztował strix 

Strix w miejscu, ale to max do weekendu... albo dostaw, tak zeby przystrzyc frajerow z preorderow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się pochwalę RTX 2070 poszedł za 1500zł a RTX 2080 SUPER X-Trio  wszedł  za 1600zł -  ide do urzędu  po  zmianę imienia na Janusz,

 

Patrze na ceny 3070 to śmiech na sali, czekam jak  na Janusza przystałą na swoje 3080 za 3279zł.

Edytowane przez zozolek
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zozolek napisał:

to ja się pochwalę RTX 2070 poszedł za 1500zł a RTX 2080 SUPER X-Trio  wszedł  za 1600zł -  ide do urzędu  po  zmianę imienia na Janusz,

 

Patrze na ceny 3070 to śmiech na sali, czekam jak  na Janusza przystałą na swoje 3080 za 3279zł.

Tak się ludzie napalili na te nowe karty i wystraszyli, że za bezcen posprzedawali swoje 2080/Ti :D Teraz ceny znowu w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te dwa tygodnie po zapowiedzi 3080 jak wysypały się RTX2000 na aukcjach, ludzie wręcz prosili by kupić kilkumiesięczne 2080 za 2000zł, ot i szczęśliwie dorwałem 2080s :D

Teraz to poczekam 2 lata na następce ampera, nawet kupno 3080 mi się nie opłata, zbyt mały przyrost. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej trzymam puls na 3080 - slajdy AMD to za mało - trzeba zachować rozsądek 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, retro123 napisał:

Poki testow nie ma to sie czlowiek nie napala.

Wiemy jak bylo z amd od zawsze... Narazie widze slupki tylko przedstawiane przez marketing, dopoki nie zobacze testow z roznych redakcji to nie uwierze. A poza tym watpie ze bedzie niska cena jak stana na wysokosci zadania!

Fakt kibicuje im z calego serca i ciesze sie z mojej 3080:)

Wiadomo jak każdy producent. Stara się jak najlepiej zaprezentować produkt. Nvidia też obiecywała troszkę więcej po slajdach :D. Oczywiście tak czy siak zapowiadają się bardzo dobre karty. Choć w amd brakuje mi lepszych sterów i dodatków które ma nvidiia z rt na czele.. 

Jednak nie dropili fe w hiszpanii. Jakiś błąd ze strony Nvidii. Pojawił się przycisk buy now ale nie było żadnego partnera. Może na jutro się przygotowują xd.

 

Edytowane przez ReevoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...