Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, maras2574 napisał:

Ty widzisz co wrzucasz? 

A czy ty widzisz co cytujesz? Sklep podmienił karty produktu i przerzuca cię na turinga. Od razu edytowałem post, gdy to zobaczyłem. 

Edytowane przez Radio_Tirana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Radio_Tirana napisał:

A czy ty widzisz co cytujesz? 

Faktem jest że kupił 

image.png.8bd5343c1582ad126f99baa91dcaa1b1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wincyjognia napisał:

Morele zaskoczylo kierowcow? I preorder w srodku nocu? xD

Taaa, preorder 2080 super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, DawCooN napisał:

Obejmuje, Creatik oddał swojego strixa do asusa w ramach gwarancji i ma dostać nową w zamian. Ale wątpię żeby coś to zmieniło, bo chyba wszystkie strixy mają potężny problem z cewkami.

Witamy w gronie :D

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wincyjognia napisał:

Morele zaskoczylo kierowcow? I preorder w srodku nocu? xD

Zrzutu ekranu nie mam, więc wam teraz tego nie udowodnię, ale w tytule stało 3070. Aż dwa razy sprawdzałem, bo sam byłem zaskoczony. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe co się dzisiaj będzie działo, ale zdaje się że szykuje się kolejny pamiętny dzień do opowiadania wnukom ? Powodzenia w polowaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej polowanie a ja pomimo tego że posiadam rtx3080 to premiera kart AMD dała mi do myślenia ,myślałem że teraz ludzie powiedzą be karty NVIDIA i zaczną czekać na radki?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Ja dziś nie poluje to macie większe szanse.

Dzisiaj to jestesmy po zapowiedzi od AMD. Chcialem kupic 3080 FE i przez 5 tygodni mi sie to nie udalo. Laski bez nVidia :lol2: Teraz chetnie poczekam te 3 tygodnie na recenzje i premiere RDNA2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że warto polować na niereferenta ? Jeśli już to jakiego?

Czy wersja FE  będzie dostępna i Nv na stronie i tylko tam ? Czy może gdzieś w naszych rodzimych sklepach ?

Edytowane przez skubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, skubi napisał:

Myślicie że warto polować na niereferenta ? Jeśli już to jakiego?

Czy wersja FE  będzie dostępna i Nv na stronie i tylko tam ? Czy może gdzieś w naszych rodzimych sklepach ?

A widziales, zeby wersja FE byla dostepna choc jeden dzien przez te 5 tygodni od premiery? No wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, amsztel napisał:

Dzisiaj to jestesmy po zapowiedzi od AMD. Chcialem kupic 3080 FE i przez 5 tygodni mi sie to nie udalo. Laski bez nVidia :lol2: Teraz chetnie poczekam te 3 tygodnie na recenzje i premiere RDNA2.

Wiadomo czego się spodziewać -  takiej samej lub raczej niewiele gorszej wydajności, brak RT i DLSS, problemami ze sterami na początku - ale to wszystko za mniej kasy :D coś za coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ling24 napisał:

powiedzą be karty NVIDIA i zaczną czekać na radki?

To, że AMD pokazało ładne slajdy nie oznacza ,że wszyscy nagle zapomną o zielonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, amsztel napisał:

A widziales, zeby wersja FE byla dostepna choc jeden dzien przez te 5 tygodni od premiery? No wlasnie.

Nie śledziłem tego gdyż cena za 3080 przekracza moja barierę psychiczną możliwości wydania takiej forsy na grafę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, C#17 napisał:

Wiadomo czego się spodziewać -  takiej samej lub raczej niewiele gorszej wydajności, brak RT i DLSS, problemami ze sterami na początku - ale to wszystko za mniej kasy :D coś za coś :D

Cos Ci sie pomylilo. Jest RT i bedzie cos na ksztalt DLSS, tyle ze technologia od AMD. Ogladales prezentacje? Pomijajac juz 16GB Vramu. Ah - konkurencja to piekna sprawa.

Teraz, skubi napisał:

Nie śledziłem tego gdyż cena za 3080 przekracza moja barierę psychiczną możliwości wydania takiej forsy na grafę :E

NIe martw sie - nawet gdybys chcial wydac taka kase i tak nie moglbys tego zrobic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Już skasowali :D Szybka reakcja. 

Za ile był? Za 3499 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz bądź tu mądry, polować dzisiaj na 3070, czy czekać grzecznie na rozwój sytuacji, testy, premierę AMD ( pewnie i tak wezmę NV) i ceny na BF i wtedy zdecydować, czy brać np 2070s / 2080s i po nowym roku zmienić na coś sensownego.

Monitor to 27GL850-B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

A czy ty widzisz co cytujesz? Sklep podmienił karty produktu i przerzuca cię na turinga. Od razu edytowałem post, gdy to zobaczyłem. 

Napisałem przed edycją, zresztą nie tylko ja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co pokazalo AMD to 3070 z 8 GB to już tak trochę blado wypada,zwłasza z cenami w okolicach 3k. Ciekawe jak szybko trzeba będzie ciąć ustawienia tekstur z ultra na wysokie. 2080ti za 2.5k może być lepszą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziś o 15 premiera 3070. Jako, że na premierze 3080 straciłem swoją GTX1080, zostałem zescamowany na ponad 1k zł i nie mam żadnej karty... poradzicie w jakich sklepach najlepiej polować żeby ustrzelić 3070 i to nie jako preorder?

x-kom i morele odpuszczam,  chyba największe szanse w proshop, mediaexpert, komputronik?  Czy tam nie wjadą one o 15?  Doradźcie proszę co robić, bo ja już tracę zmysły, ileż można na tej integrze siedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, skubi napisał:

I teraz bądź tu mądry, polować dzisiaj na 3070, czy czekać grzecznie na rozwój sytuacji, testy, premierę AMD ( pewnie i tak wezmę NV) i ceny na BF i wtedy zdecydować, czy brać np 2070s / 2080s i po nowym roku zmienić na coś sensownego.

Monitor to 27GL850-B

3070 będą pewnie w cenie 3080 z dnia premiery więc śmiesznie niska opłacalność.

Lepiej poczekać na ustabilizowanie sytuacji 3080 (spadek cen) oraz na premierę Big Navi (w jakich cenach faktycznie pojawi się ta karta w sklepach).

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, skubi napisał:

I teraz bądź tu mądry, polować dzisiaj na 3070, czy czekać grzecznie na rozwój sytuacji, testy, premierę AMD ( pewnie i tak wezmę NV) i ceny na BF i wtedy zdecydować, czy brać np 2070s / 2080s i po nowym roku zmienić na coś sensownego.

Monitor to 27GL850

Krótka piłka - polujesz teraz na 3070 albo czekasz do przyszłego roku , bo dostępność jest słaba i to samo będzie z AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morele, ale za pobraniem i moze sie wstrzelisz. Jak nie, to anulujesz. Z tego co pamietam ani EURO and ME nie mialy kart na premiere.

Komputronik da zaporowe ceny na 99%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...