Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

X-kom mi napisał że mają 100 sztuk RTX 3070 różnych modeli xDDD

 

EDIT

Konsultant nie wie których najwiecej, nie wie też w jakiej cenie 29 minut przed rozpoczęciem sprzedaży. Czyli szykuje się po 3k+ za te gówno.

Edytowane przez Saints
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kaczorex26 napisał:

Dla siebie zamawiasz, czy na resell?

dla siebie jedna w poczekalni na rx6900xt bo mam platforme amd i procek tez idzie do zmainy na 5900x, a reszta na sell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Saints napisał:

X-kom mi napisał że mają 100 sztuk RTX 3070 różnych modeli xDDD

No to się zamówi dla sportu. A potem się okaże że 99 z nich zabrał pan Janusz co sprząta w magazynie.

Edytowane przez aka_Moonlight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Saints napisał:

X-kom mi napisał że mają 100 sztuk RTX 3070 różnych modeli xDDD

Ale, że mają zamówione czy mają w kontenerze na statku czy mają u magazynierów w domach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MarMig napisał:

dla siebie jedna w poczekalni na rx6900xt bo mam platforme amd i procek tez idzie do zmainy na 5900x, a reszta na sell

No to chłosta

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, peeper1234 napisał:

Na zachodzie EU dzisiaj pełno wrzutek.... Do Kaczystanu jak widać nic nie dociera, cisza...

Co za roznica skoro praktycznie wszystkie te wrzutki maja cena 1000€

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Duperele29 napisał:

Ale, że mają zamówione czy mają w kontenerze na statku czy mają u magazynierów w domach?

Cytuję "Witam, łącznie będziemy posiadać 100 sztuk wszystkich modeli". Także nie wiadomo gdzie te karty są. Pewnie u Rolexów, Jaculi, Litwickich itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Duperele29 napisał:

Ale, że mają zamówione czy mają w kontenerze na statku czy mają u magazynierów w domach?

Mają obiecane u dostawcy, a dostawca nie wie kiedy, ile i czy w ogóle będzie je miał. Tak samo jak z 3080 i 3090. Ale obrazki w sklepie chętnie wrzucą, kasę przytulą i Liptonowi jednego sampla do "niezależnego" review podrzucą. I tyle zobaczycie 3070.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nvidia i sklepiki dymają bez wazeliny. Pewnie nawet gówniane wersje 3070 będe cenowo podchodziły pod 3k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MadeThug napisał:

20% powiadasz...   3070 jest na poziomie 2080Ti, czyli 1080Ti jest 20% wolniejsza od... aha

Ojatm 1080ti czy 2080ti... kto by się tam takimi drobnostkami przejmował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszedzie sa inf ze 3070 bedzie mniej niz 3080 bo fabryki nikt nie bedzie przestawial, tu chodzi tylko o wprowadzenie produktu na rynek a nie zagwarantowanie dostepnosci, kto ustrzeli ma szczescie a reszta bedzie polowac miesiacami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Saints napisał:

Nvidia i sklepiki dymają bez wazeliny. Pewnie nawet gówniane wersje 3070 będe cenowo podchodziły pod 3k. 

Ciekawe że wszyscy piszą że to gówno i za te pieniądze to bez sensu i nie ma co polować, a za pół godziny over 300 kupionych kart każdej modeli i ożywiony wątek kto jaki w kolejce w jakich sklepach. No bez sensu. Siebie przynajmniej nie trzeba oszukiwać. Ja już miesiąc bez karty siedzę (stary gtx 960 RIP) z samym laptopem i przepłacze te 300 zł jeśli do CYberpunka dostanę kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu, gadu a zanim dostaniemy 30x0 do ręki to 40x0 będzie na horyzoncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ReevoX napisał:

Karta litwickiego na fakturze ma kwotę 8750 zł. Ja kupiłem za 6800 zł. Kupiona 16 października. I teraz cyk zwrot towaru i zwrot kasy :lol2:.

Ciekawe czy by sklep zwrócił jako, że jestem drugim właścicielem karty xd. Nie, że chcę zwracać ale ciekawi mnie to hehe.

Co się u tego człowieka (litwickiego) w głowie dzieje, to trudno ogarnąć:hmm:. Po co kupował drogie gpu, żeby zaraz je sprzedać ze stratą prawie 2k? Ograł na tym chociaż jedną gierkę? No i czemu po prostu sam nie oddał do sklepu :o. Fajnie dla ciebie, że dostałeś tanio dobre gpu, ale kosztem chyba upośledzonego człowieka, bo nikt zdrowy na umyśle takich akcji nie odwala.

Edytowane przez Kelam
  • Haha 5
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kelam napisał:

Co się u tego człowieka w głowie dzieje, to trudno ogarnąć:hmm:. Po co kupował drogie gpu, żeby zaraz je sprzedać ze stratą prawie 2k? Ograł na tym chociaż jedną gierkę? No i czemu po prostu sam nie oddał do sklepu :o. Fajnie dla ciebie, że dostałeś tanio dobre gpu, ale kosztem chyba upośledzonego człowieka, bo nikt zdrowy na umyśle takich akcji nie odwala.

To było charytatywnie, poprostu dobry człowiek XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MarMig napisał:

wszedzie sa inf ze 3070 bedzie mniej niz 3080 bo fabryki nikt nie bedzie przestawial, tu chodzi tylko o wprowadzenie produktu na rynek a nie zagwarantowanie dostepnosci, kto ustrzeli ma szczescie a reszta bedzie polowac miesiacami

Wiec jak sie to ma do oficjalnego oswiadczenia nVidii, ze przesuniecie premiery 3070 nastapilo ze wzgledu na to, zeby zagwarantowac klientom duza dostepnosc tych kart na premiere? Ktos tutaj lze jak pies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kelam napisał:

Co się u tego litwickiego w głowie dzieje, to trudno ogarnąć:hmm:.

On to jeszcze na raty wziął :rotfl:

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie z dnia : 2020-10-24 w morele na Palita ... ( najmniejsza kolejka )

 

Szanowny Kliencie,

w dniu wczorajszym zostało zrealizowanych kilka zamówień i obecnie znajduje się Pan na 8 miejscu.

Pozdrawiam,
Maciej Okas
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Grupa Sklepów Morele.net Sp. z o.o.

 

Jak dla mnie bomba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kelam napisał:

Co się u tego litwickiego w głowie dzieje, to trudno ogarnąć:hmm:. Po co kupował drogie gpu, żeby zaraz je sprzedać ze stratą prawie 2k? Ograł na tym chociaż jedną gierkę? No i czemu po prostu sam nie oddał do sklepu :o. Fajnie dla ciebie, że dostałeś tanio dobre gpu, ale kosztem chyba upośledzonego człowieka, bo nikt zdrowy na umyśle takich akcji nie odwala.

Parząc (na Litwickiego) przez pryzmat tego forum, to wcale mnie nie zdziwi jak karta będzie miała "jakąś" wadę ukrytą, którą na pierwszy rzut oka ciężko wyłapać.

Edytowane przez MadSpot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...