Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, IIMechatronikII napisał:

Morele mnie dzisiaj zniszczyło. Mogłem brać płatność gotówką.

Nie mamy twojej karty, nie wiemy kiedy będzie, ale masz nam zapłacić w ciągu 5 dni. W innym przypadku anulujemy twoje zamówienie. JUZ BIEGNĘ...

 

"Drogi Kliencie,
Dziękujemy za złożenie zamówienia w naszym sklepie!
Prosimy o dokonanie płatności na konto:
Morele.net 
ul. Fabryczna 20A
31-553 Kraków
mBank S.A. 02 1140 1081 0000 3543 3800 1001
Kwota do zapłaty: 2729,00 z VAT
Tytułem: 10122428
W razie nie dokonania wpłaty w przeciągu 5 dni roboczych zamówienie zostanie anulowane. Informacja o zaksięgowaniu wpłaty zostanie potwierdzona mailem  oraz będzie widoczna w Twoim koncie."

 

Za pobraniem to to brales? bo jak nie to przeciez normalka... ze trzeba oplacic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zhao napisał:

najpewniej do Asusa w DE -  Asus w PL  mówi swoje ,a życie swoje

Co i tak spoko, tylko zeby nie gadali glupot, ze oni z ASUS DE sie nie znajo i ze gwarancji nie masz. Tzn w zasadzie to i tak w razie GW. nie kontaktujesz sie z Asus PL tylko pasowaloby z DE.

Ale mnie to wku.... w przypadku tej samej firmy i kilku oddzialow w krajach EU. 

Edytowane przez wincyjognia
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cypeq napisał:

Za pobraniem to to brales? bo jak nie to przeciez normalka... ze trzeba oplacic.

W x-kom i euro rtv agd można przelew wykonać jak skomplementują zamówienie więc nie do końca normalne według mnie. Ostatnio wszyscy płakali że mają pozamrażane pieniążki a teraz to git majonez. Co to się porobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisał ktoś do x-komu? Jest szansa w tym roku na któryś model? Mam ochotę któryś zamówić z płatnością w salonie i odebrać jak nie znajdę gdzieś indziej szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, MadSpot napisał:

@pwitcher Rozumiem, że jesteś pewien z gwarancją Asusa i jej realizacją w PL - jak zamówię w DE? (pewnie tak, ale wole jednak jeszcze raz się upewnić co by PL Asus nie powiedział spie...) ;)

 

10 minut temu, Zhao napisał:

najpewniej do Asusa w DE -  Asus w PL  mówi swoje ,a życie swoje

Dzwoniłem do Asus PL z tekstem że mam problem z płyta główną i czy mogę oddać do serwisu w DE, bo akurat mieszkam. Pani poszła się upewnić do kogoś i po powrocie powiedziała ze nie ma problemu. 

W Asus DE powiedzieli mi ze mogę oddać do każdego serwisu w europie/uni. Oczywiście nie dam sobie nic uciąć ze tak będzie. W najgorszym razie można wysyłać kartę do Niemiec, nie jest to jakiś duży wydatek.

Edytowane przez pwitcher
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie X Trio z 13:59 i poniżej info do którego już xkom wszystkich przyzwyczaił 

image.png.054501c7d212291a0771ba1a07593e19.png

 

Edytowane przez Griszah
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Griszah napisał:

Do zdjęcie któregoś z userów pclaba, pojrzę to zdjęcie w tym wątku - januszerka w trakcie.

https://www.olx.pl/oferta/gigabyte-geforce-rtx-3080-vision-oc-10gb-CID99-IDH4W1u.html#afb26deed8

Pamietam goscia, kupil Visiona w cenie Mastera i zrobil verticala, zeby dowiedziec sie ze temperatury sa kosmiczne. Uczciwie chcial tu oddac. :)

Juz nie mam dobrej pamieci, ale nie wiem czy sie nie smial, ze zakup byl zeby zona sie nie kapnela (ze wzgledu na przeplacenie MSRP). Adi tlumacz sie! XD

3 minuty temu, pwitcher napisał:

Dzwoniłem do Asus PL z tekstem że mam problem z płyta główną i czy mogę oddać do serwisu w DE, bo akurat mieszkam. Pani poszła się upewnić do kogoś i po powrocie powiedziała ze nie ma problemu. 

W Asus DE powiedzieli mi ze mogę oddać do każdego serwisu w europie/uni. Oczywiście nie dam sobie nic uciąć ze tak będzie. W najgorszym razie można wysyłać kartę do Niemiec, nie jest to jakiś duży wydatek.

Bardzo dobra wiadomosc i tak jak powinno byc. Porzadna firma. :D

Edytowane przez wincyjognia
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wincyjognia napisał:

Pamietam goscia, kupil Visiona w cenie Mastera i zrobil verticala, zeby dowiedziec sie ze temperatury sa kosmiczne. Uczciwie chcial tu oddac. :)

Juz nie mam dobrej pamieci, ale nie wiem czy sie nie smial, ze zakup byl zeby zona sie nie kapnela (ze wzgledu na przeplacenie MSRP). Adi tlumacz sie! XD

To moja Ex karta XD sprzedałem ją gościowi za 5100 zł a on parę dni temu ją wystawił na OLX i dopiero wstawił zdjęcia XD

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DawCooN napisał:

To moja Ex karta XD sprzedałem ją gościowi za 5100 zł a on parę dni temu ją wystawił na OLX i dopiero wstawił zdjęcia XD

O ku.... plot thickens haha ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pwitcher napisał:

 

Dzwoniłem do Asus PL z tekstem że mam problem z płyta główną i czy mogę oddać do serwisu w DE, bo akurat mieszkam. Pani poszła się upewnić do kogoś i po powrocie powiedziała ze nie ma problemu. 

W Asus DE powiedzieli mi ze mogę oddać do każdego serwisu w europie/uni. Oczywiście nie dam sobie nic uciąć ze tak będzie. W najgorszym razie można wysyłać kartę do Niemiec, nie jest to jakiś duży wydatek.

Dzięki wielkie. No to czas czekać na dropa u Asusa DE... jak napisałem mailbox gotowy, adres na Amazon Pay wpisany - więc zacieram rączki. Kupie u Niemca, a nie będę Janszownie wspierał u nas. Poszli WON. ;)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MadSpot napisał:

Dzięki wielkie. No to czas czekać na dropa u Asusa DE... jak napisałem mailbox gotowy, adres na Amazon Pay wpisany - więc zacieram rączki. Kupie u Niemca, a nie będę Janszownie wspierał u nas. Poszli WON. ;)

Jak masz adres DE to moznaby brac Asus z Alternate.de pod uwage. Niestety podejrzewam ze oni zyluja ceny.

Dobra popatrzylem na szybko, Strix i ogolnie Asus chyba tylko oficjalny sklep wchodzi pod uwage.

Edytowane przez wincyjognia
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wincyjognia napisał:

Jak masz adres DE to moznaby brac Asus z Alternate.de pod uwage. Niestety podejrzewam ze oni zyluja ceny.

Dokładnie ich ceny są meh... Dlatego oficjalnie od Asusa chętnie przytulę. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, DawCooN napisał:

Mam na niego zamówienie w amazonie, kosztuje 1074 euro, jak chcesz to mogę zmienić adres dostawy do Ciebie. Ale musiałbyś przelać kasę oczywiście. Dolicz do tego 23% vatu bo kupione na koncie business.

image.thumb.png.8dd02aaff958536269d010d1d1c211f4.png 

szalenstwo placic na wyjsciu 5000zl za karte , gdzie twoj zarobek, ta karte w czecha moglem miec za 4700, a u ciebie wychodzi 5000 bez kilku groszy, dorabiajmy polskich januszy chociaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohhh pany pany widzę tutaj dalej taka posuwa z tymi kartami i cyrki ? ja jestem po ograniu już 1szego tytułu na mojej gaming x trio i powiem wam tak nie wiem czy to mój egzemplarz tylko czy jak ktoś tutaj ma może się wypowiedzieć czy mu boostuje do 2200mhz i wszystko działa jak należy żadnych black screenow czy wyrzucania do pulpitu bo jestem w szoku ? ps. Wkurwik lekki na CB77 za obsuwę znowu No ale lepiej dla tych którzy jeszcze nie maja swoich gpu ?? Teraz się biorę za RDR 2 a potem AC valhalla bo januszotronik.pl leci w kulki z moimi kodami aż dzisiaj pani Aleksandra się wzięła za te kody dla mnie i będzie się kontaktować w tej sprawie pozdrowionka dla wytrwałych w boju :D 

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2200 chlopowi boostuje :D chyba mu jakiego nowego AMD XT wlozyli.

Edytowane przez wincyjognia
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ko4lapl napisał:

Ohhh pany pany widzę tutaj dalej taka posuwa z tymi kartami i cyrki ? ja jestem po ograniu już 1szego tytułu na mojej gaming x trio i powiem wam tak nie wiem czy to mój egzemplarz tylko czy jak ktoś tutaj ma może się wypowiedzieć czy mu boostuje do 2200mhz i wszystko działa jak należy żadnych black screenow czy wyrzucania do pulpitu bo jestem w szoku ? ps. Wkurwik lekki na CB77 za obsuwę znowu No ale lepiej dla tych którzy jeszcze nie maja swoich gpu ?? Teraz się biorę za RDR 2 a potem AC valhalla bo januszotronik.pl leci w kulki z moimi kodami aż dzisiaj pani Aleksandra się wzięła za te kody dla mnie i będzie się kontaktować w tej sprawie pozdrowionka dla wytrwałych w boju :D 

2200 to jeszcze takiego czegos nie slyszalem o tych kartach... wez lepiej pokaz graf z GPU clock na przestrzeni jakichs 10 minut -_-'

Edytowane przez Cypeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała ta premiera tych kart to jedna wielka kpina, po prostu żałosne to jest. 

  • Like 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MarMig napisał:

szalenstwo placic na wyjsciu 5000zl za karte , gdzie twoj zarobek, ta karte w czecha moglem miec za 4700, a u ciebie wychodzi 5000 bez kilku groszy, dorabiajmy polskich januszy chociaz

Przecież chciałeś dać 5 kafli  ? to luźna propozycja. Chciałem pomóc, bo ja i tak bym tą kartę anulował, ale jak nie to nie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Griszah napisał:

To zdjęcie któregoś z userów pclaba, kojrzę to zdjęcie w tym wątku - januszerka w trakcie.

https://www.olx.pl/oferta/gigabyte-geforce-rtx-3080-vision-oc-10gb-CID99-IDH4W1u.html#afb26deed8

6Eo1IJ6.png

Też kojarzę. Płakał, ze karta ma za wysokie temperatury :E. Karta jest OK l, tylko on ja dusił w tej "obudowie" i sposobem zamontowania karty. Może warto odkopać post :Up_to_s:

Edytowane przez IIMechatronikII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Cypeq napisał:

2200 to jeszcze takiego czegos nie slyszalem o tych kartach... wez lepiej pokaz graf z GPU.

Max co miałem bez CO to 2050 na GPU, a jak podkręciłem do 2150 to zdarzyło się wywalenie do pulpitu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ko4 na ln2 jedzie ,hahah 

daj ss tego 2200 bo nikomu takiego taktowania w i terecie nie trzyma ( bedziesz pierwszy na caly swiat)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Griszah napisał:

Zamówienie X Trio z 13:59 i poniżej info do którego już xkom wszystkich przyzwyczaił 

image.png.054501c7d212291a0771ba1a07593e19.png

 

Zamówienie z 14:03 i nie mam takiego maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MarMig napisał:

ko4 na ln2 jedzie ,hahah 

daj ss tego 2200 bo nikomu takiego taktowania w i terecie nie trzyma ( bedziesz pierwszy na caly swiat)

Dokładne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daw zebym wiedzial ze dorabiam polaka to bym to kupil ale nie niemca tfu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...