Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tutaj chciałby Palita 3070 GamingPro OC? Mam do odbioru w ME w Krakowie (3099zł), ale ja chyba wolę poczekać na AMD, więc odstąpię za dobrą flaszkę ;)

Edytowane przez kermit_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Minciu napisał:

Ale realizacja Palita za 3800zl = kasacja zamowienia na TUFa 3080 za 3300. Nie ma bata ja nie odpuszczę. 

Przecież oni tego Palita i tak nie mają - przyjacielu to jest *wabik* Rush B motha f...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zhao napisał:

Hello friends - another day!

@DisconnecT

Ja bym 3070 nie brał nawet jakby mi dopłacali:-D - imo to nie karta dla nas

Wiem, chyba nawet zaraz zadzwonię i oczywiście dopytam o swojego TUF'a 3080 :>

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zhao napisał:

Przecież oni tego Palita i tak nie mają - przyjacielu to jest *wabik* Rush B motha f...

Niby przez chwilę był. Ale nie wiem.. ktoś dostał tutaj od nich coś? Nie przypominam sobie palitow na forum z xcum. A pamiętam że zamawiali ludzie z nadzieją krótkiej kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

Ale realizacja Palita za 3800zl = kasacja zamowienia na TUFa 3080 za 3300. Nie ma bata ja nie odpuszczę. 

poczekasz do czasu jak euro będzie po 4.20 i będzie po świętach  to ci zrealizują tego za 3300zł? w xcomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, nie sledzilem watku bo milion odpowiedzi - byly jakiekolwiek 3070 FE? :D Czy zupelny brak jak z 3080?

Bo tu widze dalej jakies szalenstwo 3070 za >3k a na olx moja 2080 juz kilka stowek do gory od zakupu w dolku ?

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DisconnecT napisał:

Wiem, chyba nawet zaraz zadzwonię i oczywiście dopytam o swojego TUF'a 3080 :>

1080ti zdrozaly znowu na allegro. Bezrybie i zaczyna się głodówka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten Palit od początku był do zamówienia w preorderze, to na pewno nie był teraz dostępny do kupienia z odbiorem w poniedziałek.

Puszczają takie niby pomyłki tylko dlatego, żeby rozładować kolejkę na TUFa i przerzucić choć część klientów na inne karty.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wu70 napisał:

Sorki, nie sledzile watku bo milion odpowiedzi - byly jakiekolwiek 3070 FE? :D Czy zupelny brak jak z 3080?

Bo tu widze dalej jakies szalenstwo 3070 za >3k a na olx moja 2080 juz kilka stowek do gory od zakupu w dolku ?

IMO nie było, i jeszcze ciule z Nvidi zmienili wcześniej na stronie opisy. Z "Powiadom o dostępności" (czy co tam było wcześniej) na "Wkrótce" dzięki czemu nie musieli zmieniać o 14:00 z Powiadom na Wyprzedano.. złamasy xD 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

1080ti zdrozaly znowu na allegro. Bezrybie i zaczyna się głodówka. 

Teraz to bym zarobił :E Ale nie ma mowy, najpierw 3080 do slotu, a dopiero potem 1080Ti na aukcji :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Minciu napisał:

. A pamiętam że zamawiali ludzie z nadzieją krótkiej kolejki.

Zamawiali,ale raczej z moreli bo tam rzeczywiście kolejka na pality była mniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem, bo nie ma nic lepszego jak awaria karty za 2k PLN bez gwarancji. Zgodnie z prawe

1 minutę temu, DisconnecT napisał:

Teraz to bym zarobił :E Ale nie ma mowy, najpierw 3080 do slotu, a dopiero potem 1080Ti na aukcji :D

Ja wymieniłem na 1060, bo nie ma nic lepszego jak awaria karty za 2k PLN bez gwarancji. Zgodnie z prawe Murphiego. Teraz 3070 wsadze do pudła i czekamy na 3080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila z januszotronika że zamówiony Ventus 3070 będzie u mnie 5.11 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, n0mjaS napisał:

a w ogole to ja kupilem rtxa, a mam ten monitor z free synkiem, i co teraz :E
https://www.acer.com/ac/pl/PL/content/model/UM.HB0EE.013

Gsync Compatible. Pobudka :P

jak ludzie po takim czasie mogą nie wiedzieć o GC? Nie jesteś pierwszy ostatnio. Oczywiście o forumowiczach pisze. Bo moi sąsiedzi w temacie PC to już totalne dzbany.

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

Ja wymieniłem, bo nie ma nic lepszego jak awaria karty za 2k PLN bez gwarancji. Zgodnie z prawe

Ja wymieniłem na 1060, bo nie ma nic lepszego jak awaria karty za 2k PLN bez gwarancji. Zgodnie z prawe Murphiego. Teraz 3070 wsadze do pudła i czekamy na 3080.

W tej 1080Ti nie ma się co zepsuć i tak 90% czasu wisi na pulpicie :E
Nie będę się już bawić, nie chce mi się, przez tą dostępność 3080, wszystkiego mi się odechciało w kwestii kompa, gdyby nie to że dla jaj upolowałem 3070 aż za 3600, to pewnie bym ją przytulił do przeczekania, a tak to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Minciu napisał:

Gsync Compatible. Pobudka :P

jak ludzie po takim czasie mogą nie wiedzieć o GC? Nie jesteś pierwszy ostatnio. Oczywiście o forumowiczach pisze. Bo moi sąsiedzi w temacie PC to już totalne dzbany.

jak go keidys kupowalem, to pewnie wiedzialem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dac 3099zl za palita. Średnio, ale pierdziale czekanie na Zajączka albo Mikołaja w 2021. I te polowania. Za stary jestem aby polować, ustawiać boty i inne gowno. 

Ktoś tutaj w Krakowie ma 3070 za 3100 z ME do oddania. Jak dla mnie dobra opcja na spuszczenie ciśnienia.

 

A synek najarał się na MainCrafta RT. Na 1060 3GB MainCraft nie działa nawet bez RT. Ciągle mnie pyta gdzie ten RTX.

Edytowane przez Minciu
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

No ja mam dac 3099zl za palita. Średnio, ale pierdziale czekanie na Zajączka albo Mikołaja w 2021. I te polowania. Za stary jestem aby polować, ustawiać boty i inne gowno. 

Ktoś tutaj w Krakowie ma 3070 za 3100 z ME do oddania. Jak dla mnie dobra opcja na spuszczenie ciśnienia.

Też mam do odebrania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby mi ten ventus nie wszedl, to bym czekal do 18. listopada i dopiero wtedy zaczal panikowac.
tylko ze ja nie jestem na integrze, tylko na hd7870 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to w KK jest Asus  Dual i Vetntus 3070 w januszowych cenach.

Strixy za 3599 zeszły - no nieźle

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parafrazując klasyka "A ja mam 1080 i mam sysko w d...."

Spokojnie sie rozgladam za 3080

3070 za 3+ to kryminał

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mi by sie nie chcialo tyle bawic, wiedzac ze docelowo i tak ma byc x3d, a zwykly to tylko półśrodek. Poczekam spokojnie na x3d
    • faktycznie, dopiero zwróciłem uwagę na płytę główną z podpisu  ona nie ma wbudowanego moduły TPM, tylko gniazdo  
    • Wow dzięki za wyczerpującą odpowiedz.  Czyli nie zostaje mi nic innego jak ciągnąc przewód do każdej kamery osobno. Jaką markę sprzętu do monitoringu byś polecił? Posiadam budżet do 10tyś, a potrzebuje 7 kamer IP tubowych i jedną obrotową z zoomem, do tego rejestrator i switch.
    • Ja bede robil dwa razy Wpierw zwykły Zen5, a pozniej 3D Ja zawsze daje dobra cene zeby sie pozbyc od reki bez czekania
    • Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski padł ofiarą oszustwa. Samochód, który kupił za 100 tys. zł, okazał się być podróbką, gdyż ma swojego legalnego „bliźniaka” we Francji. Polityk auto stracił.  Minister zapowiada, że postara się o pilne zmiany legislacyjne w prawie, aby coś takiego nie mogło się już przytrafić (…) —————————- To dla dobra wszystkich Polaków poproszę los jeszcze, dla Pana Gawkowskiego w tym 2024 roku: 1. Aby czekał w kolejce do specjalisty 3 lata. 2. Żeby nie było go stać na mieszkanie, a kredyt jak dostanie aby mial 5% kapitału i 95% odsetek. 3. Aby dostał takie wywindowane rachunki za prąd i ogrzewanie, aby nie móc ich spłacić.  4. Żeby po zatankowaniu pełnego baku paliwa na dystrybutorze pojawił mu się numer telefonu do zapłaty.  5. Aby dostał najniższą krajową pensji i z tego odprowadził 40% podatków i żył od 1-go do 1-go.    Myślę że po takim czymś od nowego roku prawo zmieniło by się diametralnie na lepsze dla nas wszystkich      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...