Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

  

Godzinę temu, lukadd napisał:

Dla mnie 4k 60 to w większości gier zdecydowanie lepiej wizualnie od 1440p 100-144hz.

Serio? 60 Hz wygląda jak kupa przy czymkolwiek, co się rusza. Zwłaszcza w rzucie izometrycznym gdy rusza się "podłoże" - np. Grim dawn, diablo, ten typ. Na 60hz całość jest ciągle rozmazana w ruchu, na 120 fps wreszcie widać szczegóły i wygląda o niebo czyściej ;)

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pogralem na matrycy 100 hz na TV Sony  i potem wrocilem do 60 hz na monitorze i odpalilem gre ,to obrot kamery po 60 hz wydal mi sie malo plynny.jednak szybka  matryca robi swoje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze robi, ale kazdy ma tam swoje gusta. Ja nice wroce ponizej 120/144Hz. Niezaleznie od rozdzialki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wracając do tematu.

co robicie? Czekacie? Gdzie szukac? Gdzie jakies złote strzały? Gdzie szukac? (3070) bo juz jest przeginka, PC stoi bez grafiki kolejny tydzien po złożeniu, nie bede czekał do lutego przeciez... w wulcano widze przeleciały trio szybko słuch zaginął cos jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, heaven92 napisał:

Dobra wracając do tematu.

co robicie? Czekacie? Gdzie szukac? Gdzie jakies złote strzały? Gdzie szukac? (3070) bo juz jest przeginka, PC stoi bez grafiki kolejny tydzien po złożeniu, nie bede czekał do lutego przeciez... w wulcano widze przeleciały trio szybko słuch zaginął cos jeszcze ?

3070 to jest pare razy w ciagu dnia, dopiero dawalem 8 sztuk Asus Dual za 2899 na morelach, wisialo dlugo. Spokojnie wyciagniesz bez przeplacania! Jakies tam wyzsze modele to gorsza sprawa. Ale takich Visionow to dzis bylo w kazdym sklepie :) Wszedzie ponizej trojki z przodu.

Edytowane przez wincyjognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wincyjognia napisał:

3070 to jest pare razy w ciagu dnia, dopiero dawalem 8 sztuk Asus Dual za 2899 na morelach, wisialo dlugo. Spokojnie wyciagniesz bez przeplacania! Jakies tam wyzsze modele to gorsza sprawa. Ale takich Visionow to dzis bylo w kazdym sklepie :)

Potrzeba mi 3 wenty chociaz, wiec eagle trio gaming oc

 

poza tym mam zamówienie na morelach:

2020-11-06 12:19:17

Dzień dobry,

uprzejmie informuję, że Pana zamówienie znajduje się na około 43 miejscu w kolejce. Niestety na ten moment nie mamy wiadomości od producenta o przewidywanej dacie dostawy.

Pozdrawiam,

Eagle 3070.. z dnia premiery

Edytowane przez heaven92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wincyjognia napisał:

3070 to jest pare razy w ciagu dnia, dopiero dawalem 8 sztuk Asus Dual za 2899 na morelach, wisialo dlugo. Spokojnie wyciagniesz bez przeplacania! Jakies tam wyzsze modele to gorsza sprawa. Ale takich Visionow to dzis bylo w kazdym sklepie :) Wszedzie ponizej trojki z przodu.

ja czekam na eagla z xkomu, nei zalezy mi na czasie ale chyba zapoluje na visiona z moreli - bo mam pare osob co chciałoby kable bo planują tez bloki wodne do nich a pcb jest chyba to samo co w eagle-ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Poszła fama o tajtanium to się mokro porobiło :D.

My tu gadu gadu a wymacany strix 3080 za 4900 poszedl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, heaven92 napisał:

Dobra wracając do tematu.

co robicie? Czekacie? Gdzie szukac? Gdzie jakies złote strzały? Gdzie szukac? (3070) bo juz jest przeginka, PC stoi bez grafiki kolejny tydzien po złożeniu, nie bede czekał do lutego przeciez... w wulcano widze przeleciały trio szybko słuch zaginął cos jeszcze ?

Tutaj masz np. Tufa OC od ręki  https://www.x-kom.pl/p/604113-karta-graficzna-nvidia-asus-geforce-rtx-3070-tuf-gaming-oc-8gb-gddr6.html  tylko cena 3099zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał sprzedać kod do CODA do 150zł to pw.

Sporo dzisiaj tych 3080 było, ten eagle ładny strzał, nie spodziewałem się że 3080 do rtv agd wrócą po poprzednich niewypałach z msi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MSF Koi napisał:

po poprzednich niewypałach z msi

Na szczescie jeden odpal msi ostatnio mialo :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ufo188 napisał:

coś im nie schodzą za szybko te duale

bylo 7 sztuk tak 45 minut temu,- 15min temu patrzylem u juz niebyy dostepne - dla jaj jeszcze dodalem do koszyka i znikło, wiec to kolejna partia chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, duniek napisał:

bylo 7 sztuk tak 45 minut temu,- 15min temu patrzylem u juz niebyy dostepne - dla jaj jeszcze dodalem do koszyka i znikło, wiec to kolejna partia chyba

Tak, na to wyglada, choc dziwnie troche to leci. Nie widac, tych 8 sztuk kupionych przedtem, po 19 tylko dwie poszly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, heaven92 napisał:

X-kom od reki? Żartujesz chyba xDDD

Jest napisane że dostawa w piątek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maras2574 napisał:

Jest napisane że dostawa w piątek 

 

oh-my-sweet-summer-child.jpg

  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi coś zaczyna chodzić po głowie custom LC i niestety orzełek 3080, po którego grzecznie stoję w kolejce się nie nadaje. Jak się teraz sprawy mają z referentami? Widziałem, że jakiś czas temu ktoś pisał w tym wątku, że rzucili coś do Francji m.in. Są jakieś przesłanki, że do PL też rzucą? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mckarmi napisał:

A mi coś zaczyna chodzić po głowie custom LC i niestety orzełek 3080, po którego grzecznie stoję w kolejce się nie nadaje. Jak się teraz sprawy mają z referentami? Widziałem, że jakiś czas temu ktoś pisał w tym wątku, że rzucili coś do Francji m.in. Są jakieś przesłanki, że do PL też rzucą? ?

 

Edytowane przez Cliff B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...