Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gigabyte 3080 VISION OC zamówiony 28.10 z X-KOM, dzisiaj dotarł. Spodziewałem się, że będę znacznie dłużej czekał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak w zamówieniu z X-koma mam przypisane kody do powinnam sie o nie upomnieć? Będę mogła je aktywować bez karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra dopóki będziecie tak przepłacać za te karty to ceny ciągle będą szły w górę ? 4600 i od razu  poszły ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Nallaya napisał:

Czyli jak w zamówieniu z X-koma mam przypisane kody do powinnam sie o nie upomnieć? Będę mogła je aktywować bez karty?

Bezpośrednio po premierze dekle z iXa sprzedawali historyjkę ludziom, że nie ma znaczenia czy kody są przypisane do zamówienia czy nie, bo i tak będzie decydował moment w którym karta będzie wydawana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię kod do COD oraz do GF Now bo Trytonie nie dodają, może ktoś ma jakiś wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z jakością wersji Gainward i Palit? Ktoś coś wie na ten temat? 3080.

Edytowane przez Ksamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy morele wysyła samo z siebie kody na GF Now do 3070 po tych 2 tygodniach od przyjścia paczki czy trzeba się ładnie upomnieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rrrrtttttyyyy napisał:

Dzięki 3080 kupiona. Przepłaciłem ale mam kartę którą chciałem a kompa składam po 9 latach na 10 kolejnych więc to że przepłaciłem mnie nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, D.1 napisał:

Czy morele wysyła samo z siebie kody na GF Now do 3070 po tych 2 tygodniach od przyjścia paczki czy trzeba się ładnie upomnieć?

Ja dostałem bez proszenia.
Nagle mail - i jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Marco102 napisał:

 Ale patologia... Poniekąd też przeze mnie bo w piątek w nocy zamówiłem po 3079zł i to z bólem serca, że przepłacam. Teraz jak się patrzę na tą nową cenę to z jednej strony ulga, że nie czekałem dłużej, a z drugiej i tak cztery litery bolą bo  tą mniejszą ceną i tak wydymali.

Patologia, patologia, a została jedna z ośmiu

Straszą, że długo jeszcze będą problemy z dostępnością, to i ludziska kupują w chorych cenach. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz :szczerbaty:

https://www.purepc.pl/nvidia-geforce-rtx-3000-niedobor-kart-potrwa-kilka-miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Michi napisał:

kupię kod do COD oraz do GF Now bo Trytonie nie dodają, może ktoś ma jakiś wolny.

GF Now mogę sprzedać - pisz PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, sebby napisał:

Hey,

ktoś jeszcze walczy z Xkomem odnośnie kodów z przedsprzedaży?

Generalnie termin realizacji kodów jest do końca listopada.

Xkom myli termin realizacji wysyłki karty graficznej z realizacją kodów na stronie.

 

Nie wierzę, że do 15:07 pula kodów im się skończyła..

 

Karta zamówiona 15:07 i pula kodów się skończyła? u mnie jest dziwny przypadek bo od samego początku nie miałem ich przypisanych do zamówienia -.-

Ja mialem zamowienie z 15:19 na x trio 3080, najepierw kodow nie mialem w zamowieniu, ale jak sie upomnialem to mi je dodali... Byly w zamowieniu do samego konca czyli do tamtego tyg jak anulowalem zamowienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tomyx napisał:

Patologia, patologia, a została jedna z ośmiu

Straszą, że długo jeszcze będą problemy z dostępnością, to i ludziska kupują w chorych cenach. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz :szczerbaty:

https://www.purepc.pl/nvidia-geforce-rtx-3000-niedobor-kart-potrwa-kilka-miesiecy

No to super ekstra w polszu to może oznaczać utrwalenie ceny aż mam flashbacki z czasów koparek, gdzie już nikt nie kopał ale ceny nie chciały zejść podejrzanie długo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nallaya napisał:

Czyli jak w zamówieniu z X-koma mam przypisane kody do powinnam sie o nie upomnieć? Będę mogła je aktywować bez karty?

Bez karty nie da się ich aktywować. Samych kodów nie wysyłają. Poza tym teraz nie ma to większego znaczenia, bo te kody na WD: Legion można aktywować tylko 30.11 a pewnie do tego dnia karty jeszcze nie wyślą.

W nowej promocji dotyczącej Call Of Duty x-kom nie uczestniczy, więc nowych kodów już nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie mejla z Moreli,że wysłali Ventusa X3 3070. Także te 20 sztuk,które były w weekend,faktycznie były na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz chyba sam kupię 3070 (pomimo trochę małej ilości vram) bo z tymi 3080 jest coraz gorzej a ceny 3070 też idą w górę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na domiar złego cena bitcoina idzie do góry, eh ciężkie czasy dla gamerów :D

Też wziąłem tego Tufa z moreli za 3079zł, przepłacona karta trudno, ale za rogiem premiera cp2077

 

Edytowane przez ŁukaszX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, sedinix napisał:

W niemieckich sklepach normalnie rozdają kody więc podejrzewam ze xkom chciał zakombinować i nie jest oficjalnym dystrybutorem w naszym kraju a karty sprowadza na własną rękę tak jak chciał to zrobić z ps5 (ale nie wyszło).

tylko że X wyświetla się jako jedyny oficjalny dystrybutor na stronie nvidii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jest zdesperowany to mam do odbioru TUF za 4399zł w Media Expert w Gdyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Michi napisał:

jak ktoś jest zdesperowany to mam do odbioru TUF za 4399zł w Media Expert w Gdyni.

zdesperowany nie jestem, ale bylbym zainteresowany

 

na dniach przychodzi monitor odyssey g7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Griszah napisał:

Ja już mam na nich wywalone, kupiłem w sklepie który kartę miał.

Może i dobre wyjście ale jakoś wolę nie przepłacać obecnie 1k za najtańszy model 3080 bo to jest brednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, sebby napisał:

Hey,

ktoś jeszcze walczy z Xkomem odnośnie kodów z przedsprzedaży?

Generalnie termin realizacji kodów jest do końca listopada.

Xkom myli termin realizacji wysyłki karty graficznej z realizacją kodów na stronie.

 

Nie wierzę, że do 15:07 pula kodów im się skończyła..

 

Karta zamówiona 15:07 i pula kodów się skończyła? u mnie jest dziwny przypadek bo od samego początku nie miałem ich przypisanych do zamówienia -.-

Musiałem się upomnieć o kod w osobnym mailu i bez żadnego problemu dostałem. Zamówienie z 17:24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Nallaya napisał:

Czyli jak w zamówieniu z X-koma mam przypisane kody do powinnam sie o nie upomnieć? Będę mogła je aktywować bez karty?

Oficjalne stanowisko jest takie, że kody są do kart dostarczonych w terminie także mało kto jeśli w ogóle dostał np. WD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo Suprim 3080  to nawet nie jest źle, a takty ma na poziomie ASUS ROG

Edytowane przez szymcio30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...