Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, dawidos160 napisał:

Bo RTX kosztuje 4,5k i jest problem z dostępnością. A ja kartę kupuję na fakturę,więc nie wymieniam ot tak. Biorąc pod uwage,że karta leci do serwisu producenta,który nawet uzna,że należ wymienić to mają na to 14 dni roboczych. Plus czas oczekiwania na nową kartę bo przecież nie ma ani RX ani RTX dostępnych. 

No wlasnie ja tez biore na fvat i boje sie jedynie tych cewek. Bo 3070 x-trio trafiła mi sie miodna, bezszelestna.a tu 3080 to kot w worku, ale okaże sie jutro jak przyjdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kowallosu napisał:

No wlasnie ja tez biore na fvat i boje sie jedynie tych cewek. Bo 3070 x-trio trafiła mi sie miodna, bezszelestna.a tu 3080 to kot w worku, ale okaże sie jutro jak przyjdzie 

Też miałem zamówienie z 19.10 opłacone w Euro anulowalem je dwa dni temu bo nie mogłem dostać żadnego info kiedy będą te karty a nagle je wysyłają. Ale cyrk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Myślę, że nadal nie rozumiesz "mechanizmu", który próbuję wytłumaczyć. Możesz mieć zamówienie nr 1 z 15:01... i zamówienie nr 1 na TUF non oc, ale skoro karta leci do Ciebie dziś, to kod dostajesz dziś... a kodów już nie ma (jeżeli były limitowane), bo w międzyczasie wyszło już 1001 szt. innych kart, które były dostępne i to one wyżarły limit kodów. Nie czas złożenia zamówienia, a czas jego fizycznej realizacji i wysyłki jest IMO istotny w przypadku dodawania kodu. 

Ja Cię rozumiem, po prostu gdybam ile kart już dotarło do ludzi z tymi kodami, że mogło nie starczyć. Szczególnie z aktualnym beznadziejnym zatowarowaniem. 

Ile tych kodów mieli itp. Chyba, że już o 15:-07 kody nie przypisywały się do zamówienia bo już pula się skończyła ale wątpie :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, zamawiał ktoś coś z mediamarkt.de do Polski? Jest dysk 2tb Sandisk Ultra, wychodzi 570 zł. Cena jak marzenie...

Edytowane przez codovsky8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Saints napisał:

Też miałem zamówienie z 19.10 opłacone w Euro anulowalem je dwa dni temu bo nie mogłem dostać żadnego info kiedy będą te karty a nagle je wysyłają. Ale cyrk...

A ja siedziałem cicho, bo jak wysłałem im zapytanie o mastera, to w odpowiedzi anulowali mi zamówienie. O visiona nie napisałem nic i nagle pyk mail ze karta przygotowana do wydania kurierowi. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebby napisał:

Ja Cię rozumiem, po prostu gdybam ile kart już dotarło do ludzi z tymi kodami, że mogło nie starczyć. Szczególnie z aktualnym beznadziejnym zatowarowaniem. 

Ile tych kodów mieli itp. Chyba, że już o 15:-07 kody nie przypisywały się do zamówienia bo już pula się skończyła ale wątpie :

Pytanie czy w ogóle kody były liczbowo limitowane (?).
Nie zmienia to faktu - a nie pamiętam - czy było przy zakupie info typu "kody - ilość do wyczerpania".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeRRy_F3D napisał:

Pytanie czy w ogóle kody były liczbowo limitowane (?).
Nie zmienia to faktu - a nie pamiętam - czy było przy zakupie info typu "kody - ilość do wyczerpania".

 

Kup RTX3080 i otrzymaj voucher na Legiona i geforce do wyczerpania zapasów <- pewnie coś w tym stylu było. Jednak oni dalej się powołują na to, że te kody wygasają z końcem października a to nieprawda bo do końca listopada. To jest cały problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy 3060ti w sklepach.

Mam luźne 10k - może nakupuję w celach spekulacyjnych preodrerów- ps5 niestety nie byłem dość cwany ? 
 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kowallosu napisał:

No wlasnie ja tez biore na fvat i boje sie jedynie tych cewek. Bo 3070 x-trio trafiła mi sie miodna, bezszelestna.a tu 3080 to kot w worku, ale okaże sie jutro jak przyjdzie 

No i w Morelach już kliknąłem ekspresową wymianę i dostałem info,że karta poleci do producenta - nawet jeśli AMD klepnie,że piszczą cewki, to raczej nie da nic na zamianę,bo nie ma - zwrócą mi kasę za którą nic nie kupię :D A jak pisałem do Moreli o RTX to usłyszałem,że oczekiwanie 30-90 dni ;s A też nie jestem w aż takie desperacji,żeby dać 4,5k+ za kartę,która powinna być warta 3,5k tylko nam Covid zepsuł rynki ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebby napisał:

Kup RTX3080 i otrzymaj voucher na Legiona i geforce do wyczerpania zapasów <- pewnie coś w tym stylu było. Jednak oni dalej się powołują na to, że te kody wygasają z końcem października a to nieprawda bo do końca listopada. To jest cały problem

Rozumiem. Czyli nie idzie o "nie ma, bo się skończyły", tylko "nie damy, bo już nie ważny".
Kumam. To walcz. IMO nie mają racji - przy tej argumentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, uni.que napisał:

i gdzie te dropy 3080 poniedziałkowe moreli?

Myśle ze skoro w RTV euro pojawiły sie karty, to tym barDziej w morele sie pojawia lub juz były. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Rozumiem. Czyli nie idzie o "nie ma, bo się skończyły", tylko "nie damy, bo już nie ważny".
Kumam. To walcz. IMO nie mają racji - przy tej argumentacji.

Oni tam mieli zapisane, że sprzedaż do końca października się liczy do kodu. A aktywować można go do końca listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kodów, to ja zrozumiałem to tak:
Kup do 31 Października aby dostać kod, ale kod jest ważny do 30 Listopada i do tego czasu możesz go użyć.

I teraz do tej pierwszej daty liczy się data wysyłki karty, bo X-Kom uznaje ją za datę realizacji zamówienia (czyli faktycznego zakupu). Jeśli wysłali przed 31.10, to masz czas do końca listopada aby użyć kodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Berni017 napisał:

Co do tych kodów, to ja zrozumiałem to tak:
Kup do 31 Października aby dostać kod, ale kod jest ważny do 30 Listopada i do tego czasu możesz go użyć.

I teraz do tej pierwszej daty liczy się data wysyłki karty, bo X-Kom uznaje ją za datę realizacji zamówienia (czyli faktycznego zakupu). Jeśli wysłali przed 31.10, to masz czas do końca listopada aby użyć kodu.

Jeżeli tak jest to chyba dostało pierwsze 5 osób kod do tej karty.

Wyjdzie, że ani Xkom się nie popisał ani NVIDIA z liczbą kodów? 

Nie wiem, czekam na maila z rekompensatą zobaczymy co wyczarują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co tam u Kryptona i jego sprawą z pustą paczką od kuriera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Berni017 napisał:

Co do tych kodów, to ja zrozumiałem to tak:
Kup do 31 Października aby dostać kod, ale kod jest ważny do 30 Listopada i do tego czasu możesz go użyć.

I teraz do tej pierwszej daty liczy się data wysyłki karty, bo X-Kom uznaje ją za datę realizacji zamówienia (czyli faktycznego zakupu). Jeśli wysłali przed 31.10, to masz czas do końca listopada aby użyć kodu.

Ma to sens.

Aczkolwiek CELNIEJ byłoby napisać "kup i OTRZYMAJ kartę do 31.10...". Bo to że ja "kupiłem" - to jedno, a to że oni nie wysłali w terminie - to drugie, i to imo nieco zakrzywia "wartość" produktu. Wiem, że dobrem / produktem podstawowym jest samo GPU, a kody to wabik i "niepoliczalny bonus". Są jednak osoby, które od wejścia kalkulowały kupić all - odsprzedać kody = niższy finalny koszt GPU. Gdy zostaną puknięci przez X-kom = mogą czuć się lekko wydymani IMO. :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Art385 napisał:

No to super ekstra w polszu to może oznaczać utrwalenie ceny aż mam flashbacki z czasów koparek, gdzie już nikt nie kopał ale ceny nie chciały zejść podejrzanie długo.

I poszła już ta ostatnia. Wykupili 8 sztuk od nocki w takiej cenie:rotfl:.  Prawie 2 stówy więcej jak teoretyczny premierowy tuf non oc 3080 w xcum.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kelam napisał:

I poszła już ta ostatnia. Wykupili 8 sztuk od nocki w takiej cenie:rotfl:.  Prawie 2 stówy więcej jak teoretyczny premierowy tuf non oc 3080 w xcum.

Były teraz Ventusy 3070 po niecałe 2800zł  skusiłem sie i kupiłem, mam w dupie czekac na 3080. :) juz skompletowane do wysyłki kurierem :) 
https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3070-ventus-3x-oc-8gb-gddr6-rtx-3070-ventus-3x-oc-7244536/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sebby napisał:

Jeżeli tak jest to chyba dostało pierwsze 5 osób kod do tej karty.

Wyjdzie, że ani Xkom się nie popisał ani NVIDIA z liczbą kodów? 

Nie wiem, czekam na maila z rekompensatą zobaczymy co wyczarują

Dalej drążycie sprawę tych kodów, to kilka odpowiedzi, jakie dostałem od nich. Przypomnę, że kartę dostałem tydzień temu, a zamówienie jest z dnia premiery.

Dzień dobry,

promocją były objęte zamówienia zrealizowane do 29 października. Dlatego nie wysłaliśmy do Pana kodów.

i dalej:

Dzień dobry,

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami od kolegów, niestety liczy się termin realizacji zamówienia. Oznacza to, że niestety nie załapał się Pan na pulę kodów z pierwszej promocji.

Co do drugiej promocji organizowanej prze firmę Nvidia, Nasza firma nie bierze w niej udziału, a co za tym idzie nie jesteśmy w stanie zaproponować Panu stosownego kodu do zakupu.

i jeszcze:

Dzień dobry,

Z uwagi na to, iż organizatorem promocji jest firma NVIDIA wszelkie roszczenia w związku ze wspomnianymi promocjami należy kierować bezpośrednio do nich. Nie jesteśmy w posiadaniu kodów przyznawanych w ramach aktualnej promocji, w związku z czym nie jesteśmy w stanie takowych Panu przekazać. Organizator ma prawo ograniczyć się do wybranych reselerów oraz regionów obowiązywania promocji. Szczegóły dostępne są pod poniższym adresem: https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/cod-black-ops-cold-war-bundle/terms-conditions/. 

Ja nie mam dalej siły drążyć z nimi tego tematu, żebrać o cokolwiek. Szkoda mojego czasu i nerwów. W skrócie "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?" Ano nic, tylko sobie zapamiętam ten sklep i będę moje ciężko zarobione pieniądze wydawać gdzie indziej. 

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, uni.que napisał:

i gdzie te dropy 3080 poniedziałkowe moreli?

Tydzień temu pierwsze były po południu, swoją ustrzeliłem o 21:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stanko11 napisał:

Dalej drążycie sprawę tych kodów, to kilka odpowiedzi, jakie dostałem od nich. Przypomnę, że kartę dostałem tydzień temu, a zamówienie jest z dnia premiery.

Dzień dobry,

promocją były objęte zamówienia zrealizowane do 29 października. Dlatego nie wysłaliśmy do Pana kodów.

i dalej:

Dzień dobry,

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami od kolegów, niestety liczy się termin realizacji zamówienia. Oznacza to, że niestety nie załapał się Pan na pulę kodów z pierwszej promocji.

Co do drugiej promocji organizowanej prze firmę Nvidia, Nasza firma nie bierze w niej udziału, a co za tym idzie nie jesteśmy w stanie zaproponować Panu stosownego kodu do zakupu.

i jeszcze:

Dzień dobry,

Z uwagi na to, iż organizatorem promocji jest firma NVIDIA wszelkie roszczenia w związku ze wspomnianymi promocjami należy kierować bezpośrednio do nich. Nie jesteśmy w posiadaniu kodów przyznawanych w ramach aktualnej promocji, w związku z czym nie jesteśmy w stanie takowych Panu przekazać. Organizator ma prawo ograniczyć się do wybranych reselerów oraz regionów obowiązywania promocji. Szczegóły dostępne są pod poniższym adresem: https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/cod-black-ops-cold-war-bundle/terms-conditions/. 

Ja nie mam dalej siły drążyć z nimi tego tematu, żebrać o cokolwiek. Szkoda mojego czasu i nerwów.

Ja i tak siedzę w domu na home office to mogę sobie popisać maile. Bardziej mnie boli wydać 200zł na Legiona, którego chcialem po prostu sprawdzić.

AC nowy, Legion, Cyberpunk i kojelne 600 stówek na same gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sebby możesz kupić abonament od ubi bodajże za 60zł / miesiąc żeby sobie sprawdzić AC i legiona :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W związku z niezgodnością z regulaminem działu Sprzedam, wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika.
    • Owszem ,ale wszystko do czasu   ,podróżować możesz bez dokumentu ,ale w pewnym momencie sytuacji  owy dokument będziesz musiał pokazać  . Jak obecne działania  nie przyniosą  efektu  ,a na razie  chodzi o to aby tych co przebywają za granicą zarejestrować w komisjach wojskowych  to pewnie będzie dokręcanie śruby .Myslę ze wyłapywanie i odsyłanie   na UA  to kwestia  kilku miesięcy
    • Cześć, mam na sprzedaż nowy laptop Dell G15 5530. Laptop dostałem w prezencie od rodziny, niestety nie jest mi potrzebny bo kupiłem niedawno komputer stacjonarny. Dokument zakupu z marca tego roku. Laptop wyciągnięty z pudełka w celu zrobienia zdjęć. Laptop uruchomiony raz w celu sprawdzenia czy działa. Dokładna specyfikacja sprzętu poniżej: Procesor - Intel® Core™ i7-13650HX (14 rdzeni, 20 wątków, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) Pamięć - RAM 16 GB (DDR5, 4800 MHz) Dysk - SSD M.2 PCIe 1TB Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (Full HD) Częstotliwość odświeżania ekranu 340 Hz Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 System operacyjny Microsoft Windows 11 Home Zasilacz 330 W Zdjęcia mogę podesłać na priv. Cena 6500zł + ewentualne koszta wysyłki. Odbiór osobisty na terenie Olsztyna. Pozdrawiam.
    • Ale bez problemu sobie podróżujesz po UE. No i jakoś te miliony nielegalnych imigrantów też sobie są i podróżują po całej UE. Nikt ich specjalnie nie sprawdza i nie zatrzymuje. Na pewno są lub będą fundacje które w tym pomogą.
    • Witam. Komputer z obudową BQ 500DX w której siedzi na stock ustawieniach Ryzen 5700X na którym zamontowane jest chłodzenie Noctua UH-14S z 2 wentylatorami w push-pull Arctic P12 PWM PST. Temperatury są bardzo spoko jednak przy każdym grzebaniu w budzie, czyszczeniu czy też wymianie pasty raz na 6-12msc to już mnie krew zalewa od tych zapinek i demontażu tejże wieży. Buda dość mała więc AIO na górę to można zapomnieć o ALF'ie, a z przodu by nie pasowało estetycznie... Zresztą to komp żony więc "trochę" to utrudnia (wizualnie musi się podobać, a AIO jej się nie podoba...). 1. W oko wpadł mi ostatnio Arctic 36 ARGB - montaż wentylatorów wydaje się znacznie bardziej komfortowy niż te zapinki, wieża niższa, wydajność na papierze wydaje się OK. Jedyne czego się obawiam to 4 heatpipow i czy ram Corsair Vengeance  LPX wejdzie/zmieści się pod spód (obecnie 2 używane kanały pamięci są pod Noctua/jej wentylatorem). Co sądzicie o tym? 2. Coś innego sensownego jeszcze znajdę gdy stawiamy na komfort montażu/demontażu/czyszczenia, cisza, chłód i wincyj światełek jak na choince...?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...