Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tego Mastera musiała być jedna sztuka ze zwrotu i ktoś fartownie musiał ją zawinąć. Mam odświeżanie tego modelu ustawione na 5 sekund i kliknąłem równo z powiadomieniem i nie było już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bzyku95 napisał:

Panowie, zanim wkleicie linka, spróbujcie napierw dodać przedmiot do koszyka, bo na wielu stronach sprawdzenie stanu magazynowego jest robione dopiero po kliknięciu przycisku :)

i cene tez mozecie wpisac, powyzej 4k to nawet nie ma  sensu klikac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ME są czasami w sklepach. Chyba po wpisaniu miejscowości pokazuje czy jest w jakimś tam promieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, someI napisał:

Tydzień temu pierwsze były po południu, swoją ustrzeliłem o 21:00.

okay,thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duniek napisał:

i cene tez mozecie wpisac, powyzej 4k to nawet nie ma  sensu klikac

Akurat 4,5 za mastera to dość blisko rekomendowanej ceny. Wielkie radiatory, wyświetlacz, genialne temperatury po uV. Ludzie go brali jak był po 5200 i byli zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena z premiery Mastera to ok 4300zł więc nie ma dramatu jak ktoś płaci 4500-4600zł. Ja to jeszcze VAT odliczę, sprzedam 1080ti i nowa karta mnie wyjdzie 1500zł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś tutaj jest z zachodniopomorskiego i chce odebrać sobie ze sklepu aorusa mastera za 4250 to niech napisze na priv xD

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, C#17 napisał:

Jak ktoś tutaj jest z zachodniopomorskiego i chce odebrać sobie ze sklepu aorusa mastera za 4250 to niech napisze na priv xD

W końcu przyszedł? :D
Polecam tego użytkownika!

Edytowane przez Kaczorex26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upolowałem właśnie na ME Gigabyte Gaming OC za 3999zł:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-10g

Teoretycznie ma być na jutro z odbiorem w sklepie obok mnie. Zobaczymy, bo już zamroziłem sobie prawie 8000zł w morele i x-komie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, michu_roztocz napisał:

Upolowałem właśnie na ME Gigabyte Gaming OC za 3999zł:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-10g

Teoretycznie ma być na jutro z odbiorem w sklepie obok mnie. Zobaczymy, bo już zamroziłem sobie prawie 8000zł w morele i x-komie...

gratki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, michu_roztocz napisał:

Upolowałem właśnie na ME Gigabyte Gaming OC za 3999zł:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-10g

Teoretycznie ma być na jutro z odbiorem w sklepie obok mnie. Zobaczymy, bo już zamroziłem sobie prawie 8000zł w morele i x-komie...

Uważaj, jeszcze mogą anulować, ja tak ostatnio złapałem koło 22 gdzieś koło Wrocławia, już dałem znać koledze busiarzowi żeby mi odebrał i rano anuolowane :)

Ale nie kraczę tylko życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w ME jedno anulowali, jedno zrealizowali. Loteria :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, michu_roztocz napisał:

Upolowałem właśnie na ME Gigabyte Gaming OC za 3999zł:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-10g

Teoretycznie ma być na jutro z odbiorem w sklepie obok mnie. Zobaczymy, bo już zamroziłem sobie prawie 8000zł w morele i x-komie...

Spóźniłem się o te pare sekund, też klikałem na niego ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłali mi RTX 3080 Vision OC z rtv euro agd.

Kurde aż nie wierzę w to, że się udało ? 3900 zł zamówienie z 16 października. 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co bardziej warto teraz czekać - rtx 3080 czy rx 6800 xt? - ale tak obiektywnie, z założeniem kupna porządnego nie referenta z tej czy z tej strony bez zmieniania potem karty przez najbliższe 3 lata? (I pomijając ceny i dostępności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kowallosu napisał:

Właśnie wysłali mi RTX 3080 Vision OC z rtv euro agd.

Kurde aż nie wierzę w to, że się udało ? 3900 zł zamówienie z 16 października. 

Ciekawe kiedy oreły im dotrą. Czekam już ponad miesiąc na oreła za 3400 xd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, PRT1000 napisał:

Na co bardziej warto teraz czekać - rtx 3080 czy rx 6800 xt? - ale tak obiektywnie, z założeniem kupna porządnego nie referenta z tej czy z tej strony bez zmieniania potem karty przez najbliższe 3 lata? (I pomijając ceny i dostępności)

RTX3080 albo RX6900XT, 6800XT bym odpuścił sobie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ReevoX napisał:

Ciekawe kiedy oreły im dotrą. Czekam już ponad miesiąc na oreła za 3400 xd. 

Orły juz lecą pewnie pytanie czy dolecą, a nie poleca jak bociany do ciepłych krajów ??

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

22 minuty temu, PRT1000 napisał:

Na co bardziej warto teraz czekać - rtx 3080 czy rx 6800 xt? - ale tak obiektywnie, z założeniem kupna porządnego nie referenta z tej czy z tej strony bez zmieniania potem karty przez najbliższe 3 lata? (I pomijając ceny i dostępności)

 

Kurcze, naprawdę nie ten wątek, ale nie ma wcale oczywistej odpowiedzi na pytanie 6800XT vs 3080. Polecam zerknąć na testy po latach GTX 780/HD7970 i nowszych. To raz. Dwa to naprawdę uważam że w dalszej perspektywie, RTX 3080 braknie VRAMu. Trzy to kwestia wspólnej architektury w konsolach i na nowych Radeonach.

Myślę, że Radeony będą lepiej się starzeć. Ja kupuję kartę na teraz, dlatego RTX 3080, ale 6800XT jest naprawdę kuszącą propozycją.

Edytowane przez michu_roztocz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, michu_roztocz napisał:

  

 

Kurcze, naprawdę nie ten wątek, ale nie ma wcale oczywistej odpowiedzi na pytanie 6800XT vs 3080. Polecam zerknąć na testy po latach GTX 780/HD7970 i nowszych. To raz. Dwa to naprawdę uważam że w dalszej perspektywie, RTX 3080 braknie VRAMu. Trzy to kwestia wspólnej architektury w konsolach i na nowych Radeonach.

Myślę, że Radeony będą lepiej się starzeć. Ja kupuję kartę na teraz, dlatego RTX 3080, ale 6800XT jest naprawdę kuszącą propozycją.

Nie będą się dobrze starzeć bo nikt nie będzie RT pod to pisać, CD Project red pierwsi rzucili kamieniem i powiedzieli że nie będą tego robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pod konsole będą pisać, to na Radeonach też będzie działać. Z resztą to potwierdzone: wraz z premierą wersji na nowe konsole Radeony dostaną RT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, michu_roztocz napisał:

Jak pod konsole będą pisać, to na Radeonach też będzie działać. Z resztą to potwierdzone: wraz z premierą wersji na nowe konsole Radeony dostaną RT.

No dali oświadczenie że nie. Nie będzie. I raczej nikomu nie będzie się chciało tego robić bo RT w radeonach i konsolach to abominacja a nie prawdziwe RT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucinam wątek i nie dyskutuję dalej, bo nie tego dotyczy temat. Jak ktoś chce pogadać o RT na Radeonach, to zapraszam na priv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Michi napisał:

Mi w ME jedno anulowali, jedno zrealizowali. Loteria :)

Jak anulowali to złapałeś się na coś i to był pewnie błąd strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, uni.que napisał:

No dali oświadczenie że nie. Nie będzie. I raczej nikomu nie będzie się chciało tego robić bo RT w radeonach i konsolach to abominacja a nie prawdziwe RT

Ale nie przekręcaj i nie wprowadzaj w błąd, bo RT dla radeonów ma być, tylko nie będzie w dniu premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...