Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, uni.que napisał:

No dali oświadczenie że nie. Nie będzie. I raczej nikomu nie będzie się chciało tego robić bo RT w radeonach i konsolach to abominacja a nie prawdziwe RT

Zdejmij klapki z oczu bo wszędzie trąbią, że nie będzie na premierę.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem takie coś

 

Niema co się napalać, kupiłem 3080 asus strix oc o 15.08 w dniu premiery, zapłaciłem "od ręki" blikiem i ....
czekam już 9 tygodni :{

na zasadne pytanie kiedy będzie, albo prostsze, który jestem w kolejce i ile już strixów wydali, dostaje zbywające odpowiedzi, nie wiemy, system to kataloguje :{

takie odpowiedzi obrażają moją inteligencję, jak można nie wiedzieć ile już się dostało kart danego rodzaju i które jest zamówienie o nr xxxx ?

nie można, to oczywiste zbywanie klienta który zapłacił już za towar, a dostanie go ...
no właśnie kiedy ?

za 2 mc, pół roku, rok ?

sklep dużo stracił w moich oczach, rok temu czekałem 2 mc na x3900, teraz już ponad 2 mc na kartę graficzną, a sklep dalej sprzedaje towar którego nie posiada :{

jakoś inne sklepy, w tym i z polski potrafią podać i miejsce w kolejce i przybliżony czas realizacji, a jak nie maja kart na stanie to nie sprzedają "miejsca w kolejce" :{

więc się tak nie ekscytujcie tym otwarciem salonów, a jak coś kupujecie to upewnijcie się że towar jest FIZYCZNIE na stanie sklepu, bo potem tak jak ja będziecie czekać po kwartał, albo dwa w totalnej niewiedzy :{

Zostawiałem po 2-3k rocznie w x-comie, do tego polecałem zakupy znajomym i klientom, po tym pokazie "profesjonalizmu" będę musiał poważnie przemyśleć dalszą współpracę :{

 

na stronie x-coma w topiku

https://www.x-kom.pl/aktualnosci/7227-kupuj-online-odbieraj-w-salonach-juz-mozesz.html

ciekawe jak długo powisi nim zdejmą :{

 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu napisałem do komputronika i Pani mi napisała że aktualnie wszystkie dostawy pokrywają aktualne rezerwacje ale ona mi zrobi zamówienie i jak już pokryją wszystkie obecne to dostanę kartę. Ostatnio napisałem czy dostają już dostawy - odpisała że niestety nie. Ciekawa sprawa, że karty są regularnie dostępne na ich stronie do kupienia po kilka sztuk. Napisałem jej to to już nie odpisała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lumi33 napisał:

az przykro to komentowac. sklep skreslony przeze mnie

To się nadaje chyba do uokik już.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i ona :D

Polowałem 4 dni łącznie w tamtym tygodniu więc nie było tragicznie. Jutro reszta części i można montować. Sądzę iż po przesiadce z radka 7850 urwie mi łeb xD

Reszcie którzy jeszcze nie dorwali swojej kopii życzę powodzenia :D

IMG_20201123_153515.jpg

  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wolwgang napisał:

Jest i ona :D

Polowałem 4 dni łącznie w tamtym tygodniu więc nie było tragicznie. Jutro reszta części i można montować. Sądzę iż po przesiadce z radka 7850 urwie mi łeb xD

Reszcie którzy jeszcze nie dorwali swojej kopii życzę powodzenia :D

IMG_20201123_153515.jpg

Karta lepiej wygląda na żywo niż od grafik producenta. Ja celuję w Mastera, ale ta jakby się pojawiła to chyba bym się skusił

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wolwgang napisał:

Jest i ona :D

Polowałem 4 dni łącznie w tamtym tygodniu więc nie było tragicznie. Jutro reszta części i można montować. Sądzę iż po przesiadce z radka 7850 urwie mi łeb xD

Reszcie którzy jeszcze nie dorwali swojej kopii życzę powodzenia :D

Udanej zabawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne bydle. Pięknie by pasował do mojej obudowy gdyby nie to, że jest za szeroki   się nie zmieści  ( max 50mm ) :)

Ogólnie idę w biało/czarny design https://imgur.com/xQZnRhv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bartii_mario napisał:

Karta lepiej wygląda na żywo niż od grafik producenta. Ja celuję w Mastera, ale ta jakby się pojawiła to chyba bym się skusił

 

Co do wyglądu: wiadomo, kwestia gustu aczkolwiek dla mnie jest to najładnieszy RTX.

Pod względem performance z recek na necie również jeden z lepszych niby. A i kwota tylko 200zł drożej niż MSRP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dosyć czekania. W komputroniku były dzisiaj dwie sztuki Asus ROG STRIC 3090 OC i zamówiłem, karta już jedzie do mnie. Jak będzie z nią wszystko OK to anuluje zamówienie w morelach. Swoją droga o ile wiem to morele wysłało zaledwie 14 sztuk tego modelu przez dwa miesiące, ja jestem dalej w kolejce 14 więc słabo to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bartii_mario napisał:

Karta lepiej wygląda na żywo niż od grafik producenta. Ja celuję w Mastera, ale ta jakby się pojawiła to chyba bym się skusił

 

nie odebrałem swojego VISION'a z tryton'a więc powinien pojawić się jutro/pojutrze (sztuka nie macana) nie odebrałem bo trafiła się okazja na mastera dzisiaj więc przepłaciłem za niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już też mam powoli dosyć czekam do środy jak będzie z dostępnościa kart konkurencji jak nie wypali kupię 3070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Faflucy

Strix może mieć 2 wady, cewki(praktycznie zawsze je słychać kwestia jak głośno), oraz rezonans ramki link. Problem dość częsty i występuje w konkretnych zakresach rmp dlatego warto poświęcić czas i to sprawdzić 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Wolwgang napisał:

Jest i ona :D

Polowałem 4 dni łącznie w tamtym tygodniu więc nie było tragicznie. Jutro reszta części i można montować. Sądzę iż po przesiadce z radka 7850 urwie mi łeb xD

Reszcie którzy jeszcze nie dorwali swojej kopii życzę powodzenia :D

IMG_20201123_153515.jpg

Pokażesz ją z drugiej strony? Jak wyglądają wiatraki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydka ta karta, po co oni jakieś wcięcie robili ?

Mój TUFik OC miażdży ją pod tym względem ?

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, RozQ napisał:

@Faflucy

Strix może mieć 2 wady, cewki(praktycznie zawsze je słychać kwestia jak głośno), oraz rezonans ramki link. Problem dość częsty i występuje w konkretnych zakresach rmp dlatego warto poświęcić czas i to sprawdzić 

Zobaczymy, ja nie jestem maniakiem ciszy, dodatkowo mieszkam przy bardzo ruchliwej ulicy więc i w domu nie mam ciszy. Cewki niech sobie grają pod warunkiem że nie będą się przebijać przez wentylatory w komputerze. Co do ramki to pierwsze słyszę i dzięki za info, sprawdzę jutro i podzielę się wrażeniami. Jak by się okazała wyraźnie słyszalna to odeśle i poczekam na drugą z moreli.

Edytowane przez Faflucy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, .PaVLo. napisał:

Brzydka ta karta, po co oni jakieś wcięcie robili ?

Mój TUFik OC miażdży ją pod tym względem ?

a dla mnie TUF jest brzydki są gusta i guściki ważne że wydajne karty. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, .PaVLo. napisał:

Brzydka ta karta, po co oni jakieś wcięcie robili ?

Mój TUFik OC miażdży ją pod tym względem ?

Jak mówiłem - kwestia gustu, dla mnie TUF jest tragiczny xD

 

14 minut temu, lakitu napisał:

Pokażesz ją z drugiej strony? Jak wyglądają wiatraki?

Prosz bardzo:

Imgur bo fota przekracza wielkość danych jaką mogę wrzucić xDDDDDDDDDDD

Edytowane przez Wolwgang
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak to jest jak chinczycy sie biora za design, Nvidia zatrudnila amerykanskich projektantow i karty FE wyszly przepiekne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Monn napisał:

Tak to jest jak chinczycy sie biora za design, Nvidia zatrudnila amerykanskich projektantow i karty FE wyszly przepiekne.

Fakt, tylko szkoda że nie da się ich kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, ini1 napisał:

napisałem takie coś

 

Niema co się napalać, kupiłem 3080 asus strix oc o 15.08 w dniu premiery, zapłaciłem "od ręki" blikiem i ....
czekam już 9 tygodni :{

na zasadne pytanie kiedy będzie, albo prostsze, który jestem w kolejce i ile już strixów wydali, dostaje zbywające odpowiedzi, nie wiemy, system to kataloguje :{

takie odpowiedzi obrażają moją inteligencję, jak można nie wiedzieć ile już się dostało kart danego rodzaju i które jest zamówienie o nr xxxx ?

nie można, to oczywiste zbywanie klienta który zapłacił już za towar, a dostanie go ...
no właśnie kiedy ?

za 2 mc, pół roku, rok ?

sklep dużo stracił w moich oczach, rok temu czekałem 2 mc na x3900, teraz już ponad 2 mc na kartę graficzną, a sklep dalej sprzedaje towar którego nie posiada :{

jakoś inne sklepy, w tym i z polski potrafią podać i miejsce w kolejce i przybliżony czas realizacji, a jak nie maja kart na stanie to nie sprzedają "miejsca w kolejce" :{

więc się tak nie ekscytujcie tym otwarciem salonów, a jak coś kupujecie to upewnijcie się że towar jest FIZYCZNIE na stanie sklepu, bo potem tak jak ja będziecie czekać po kwartał, albo dwa w totalnej niewiedzy :{

Zostawiałem po 2-3k rocznie w x-comie, do tego polecałem zakupy znajomym i klientom, po tym pokazie "profesjonalizmu" będę musiał poważnie przemyśleć dalszą współpracę :{

 

na stronie x-coma w topiku

https://www.x-kom.pl/aktualnosci/7227-kupuj-online-odbieraj-w-salonach-juz-mozesz.html

ciekawe jak długo powisi nim zdejmą :{

 

Chyba już nie ma :P

Zobaczę kiedy zdejmą to :P 

image.png.e7c207c310a54ad6706cbcb19719c617.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...