Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, kowallosu napisał:

nie widziałem jeszcze negatywnych opinii. Ot kilka że karta jest brzydka. I ktoś pisał, że w IDLE temperatura wysoka, po czym posiadacze rtx 3080 przyznali, że te temperatury są ok. 

Prawie 2 tygodnie na pokładzie i mam 0.875mv i  1850 MHZ - na dziś w zupełności  wystarcza. Ważne że nie musiałem zasilacza wymieniać bo 550W daje spokojnie radę ;).

  • Like 2
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykly tuf 3080 za granica w eu takze nie osiagalny 
zostawiam linka do reddit
tak jak pisal kolega wczesniej tylko wersja oc jest uznawana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, 3999 za MSI Gaming X, jestem bardzo zadowolony biorąc pod uwagę aktualną sytuację, a i tak nie jest to dużo więcej niż MSRP. Na sam sklep wszedłem sprawdzić przypadkiem.

Dam znać jak dotrze, no i życzę wszystkim innym powodzenia w łowach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, diwi napisał:

Panowie jak wy ogarniacie że jakaś karta staje się dostępna?
F5 w pętli? Media expert nawet powiadomienia na które niby byłem zapisany nie wysłało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się stało, że na Allegro nie ma Rolexa. Widłami pogonili? Czy może poddawał sprzęt na zwrot bo czas się kończył, a głupoli co mieli by przepłacić dwukrotność nie było na horyzoncie? ?

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek śledzi cały dzień i taka lipa. :D Ale jaja, może coś jeszcze "dziś" będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wszedłem na sklep kompletnie losowo i zobaczyłem, że akurat jest dostępny do zakupu ten model. Checkout zrobiony jak najszybciej się da, przelew tradycyjny żeby nie tracić czasu na bramkę płatności.

Więc cóż, po prostu szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, diwi napisał:

Powiem tak, wszedłem na sklep kompletnie losowo i zobaczyłem, że akurat jest dostępny do zakupu ten model. Checkout zrobiony jak najszybciej się da, przelew tradycyjny żeby nie tracić czasu na bramkę płatności.

Więc cóż, po prostu szczęście.

Gratulacje w takim razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, diwi napisał:

Powiem tak, wszedłem na sklep kompletnie losowo i zobaczyłem, że akurat jest dostępny do zakupu ten model. Checkout zrobiony jak najszybciej się da, przelew tradycyjny żeby nie tracić czasu na bramkę płatności.

Więc cóż, po prostu szczęście.

Dzięki za tipa z formą przelewu, faktycznie wbijanie na konto może zając za długo w obecnej sytuacji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, diwi napisał:

No nie powiem, 3999 za MSI Gaming X, jestem bardzo zadowolony biorąc pod uwagę aktualną sytuację, a i tak nie jest to dużo więcej niż MSRP. Na sam sklep wszedłem sprawdzić przypadkiem.

Dam znać jak dotrze, no i życzę wszystkim innym powodzenia w łowach!

Nie ciesz się za szybko, póki nie będziesz miał statusu, że produkt jest spakowany i przekazany do wysyłki, sam miałem już jeden f*ckup w ME i zamówienie poszło na straty, 2 dni później dopiero się udało za drugim razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał już w ogóle ktoś sytuację, że zakupił kartę na raty, raty przyznali, ale okazało się, że towaru nie będzie?

Ciekawe jestem jakby to wtedy rozwiązali i czy do czasu weryfikacji konkretny produkt jest w systemie przyblokowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Wolwgang napisał:

Jest i ona :D

Polowałem 4 dni łącznie w tamtym tygodniu więc nie było tragicznie. Jutro reszta części i można montować. Sądzę iż po przesiadce z radka 7850 urwie mi łeb xD

Reszcie którzy jeszcze nie dorwali swojej kopii życzę powodzenia :D

 

O kurcze ładny ten Vision - na zdjęciach zalatywał tandetą a tu wygląda mega dobrze. Żałuję , że nie wziąłem jak kilka razy wcześniej były dostępne po 3900.

Swoją drogą mam już 3 zamówienia na 3080 po dniu dzisiejszym ...

Mitycznego Ventusa z 15:09 17 września w sklepie na X

Orła za 34xx z Euro co to miał już do nich do magazynu dojechać w zeszły czwartek i do tej pory cisza

Dzisiejszy Supreme z Proshopu na 15.12

 

Ciekawe co dojedzie pierwsze chyba obstawiam Proshop.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DawCooN napisał:

Nie wierzę, znowu się spóźniłem na trio w ME......

Tam była pewnie jakaś jedna sztuka, jak polowałem na X trio to się naciąłem w ME, że niby kupiłem a potem anulowali bez komentarza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak sprawdzić gdzie jest dostępny przedmiot w ME? Chcą by podać miejscowość lub kod pocztowy, ale przecież nikt nie będzie całej Polski tam wklepywał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jak tak dalej pójdzie to ilość postów dobrnie do ceny "bazowej" 3080 ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Konomi napisał:

x-kom 3080 tuf gaming za 3279zl z 17 wrzesnia godzina 20.00
jest szansa na ten rok?

Ja czekam na tego samego tufa z godz 15:13 i mam wątpliwości. Dostałem jakiegoś maila ponad tydzień temu z datą że dostępność od 29.11.2020, ale to był automat, więc równie dobrze ktoś mógł z d.py datę wpisać w system i takie maile poszły. Jeśli coś się ruszy to będę pisał na tym forum. Na razie nic i jakoś szczególnie się nie nakręcam - po prostu im nie ufam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Griszah napisał:

Tam była pewnie jakaś jedna sztuka, jak polowałem na X trio to się naciąłem w ME, że niby kupiłem a potem anulowali bez komentarza.

Pewnie ta od ReevoX, bo zamówił przez przypadek dwie i jedną anulował. Miał mi ją przekierować nawet, teraz trochę żałuję :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...