Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj do zaklepania był Suprim w Proshopie z dostawą do PL na przyszły tydzień:

https://www.proshop.pl/Karta-graficzna/MSI-GeForce-RTX-3070-SUPRIM-X-8GB-GDDR6-RAM-Karta-graficzna/2885269

 

Możesz to wziąć jako punkt odniesienia. 2999zl za kartę ponad 1,7kg masy :) 

 

Na tą chwilę chyba najlepsza opcja to zaklepać się tutaj:

https://www.proshop.pl/Karta-graficzna/MSI-GeForce-RTX-3070-GAMING-X-TRIO-8GB-GDDR6-RAM-Karta-graficzna/2876871

 

Tam gdzie NIEZNANA DATA DOSTAWY to oznacza że już nie ma wolnych miejsc do wbicia się w kolejkę i nie wiadomo kiedy będzie realizacja.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, duniek napisał:

wydaje mi sie ze 3090 łatwiej kupic bo mniej osob je kupuje

3090 leza po polkach w media expert, w oleole.pl dosyc fajnie wyceniony ventus od reki https://www.oleole.pl/karty-graficzne/msi-karta-gragiczna-msi-rtx-3090-ventus-3x.bhtml#afterSearch-rtx 3090||||product

w x-kom nawet ciut taniej -> https://www.x-kom.pl/p/589746-karta-graficzna-nvidia-msi-geforce-rtx-3090-ventus-3x-24gb-oc-gddr6x.html

ale dopytaj czy to maja w ogole.

Edytowane przez wincyjognia
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

Tam gdzie NIEZNANA DATA DOSTAWY to oznacza że już nie ma wolnych miejsc do wbicia się w kolejkę i nie wiadomo kiedy będzie realizacja.

co ciekawe suprimy tez beda robione w wersji X i non-X - ciekawe kiedy wleca do PL. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji jakby ktoś chciał mojego TUF OC 3070 - to mam w planie na wydanie  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Raarmas napisał:

"RUMOR" a taki komunikat na sklepie może oznaczać również to, że producent stwierdził, że nie dostarczy im produktu itd. Trzeba czekać na oficjalny komunikat zamiast siać panikę.

Wiem, dlatego mówię, żeby ktoś powiedział, że to żart. Już napisałem do supportu ASUSa i czekam na odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wincyjognia napisał:

co ciekawe suprimy tez beda robione w wersji X i non-X - ciekawe kiedy wleca do PL. :)

Suprim 3080 w połowie grudnia ma wpaść. Wczoraj usunięta została data kolejnej dostawy. Ale jakbym musiał mieć 3080 za około 4000zl, to wbijałbym w kolejkę w proshopie nawet w ciemno. Pewnie najdalej w styczniu bym karte dostał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem Gigabyte RTX 3080 Gaming OC zamówiony wczoraj. Normalnie poczułem się jakbym żył w normalnych czasach - jednego dnia zamówienie, drugiego odbiór w sklepie. Mogłem nawet sobie otworzyć pudełko przed płatnością nauczony przykrymi doświadczeniami kolegi, któremu przyszło puste pudełko.

 

Karta jest nowa, choć folia do której była włożona została naderwana. Widać że nie była nigdy wkładana do slotu PCI-E. Tydzień produkcji na PCB 2037, na naklejce na backplate SN2042. Wtyczki nowszego typu "zalane". Widzę że zdjęcia PCB tej karty są dostępne w sieci. To przynajmniej postaram się zrobić ładne zdjęcia samej karcie bez ściągania chłodzenia podczas montażu w komputerze :) Jeśli kogoś interesuje, mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, ponieważ planuję przeprowadzić UV oraz testy poboru energii mierzone "ze ściany". No i na start rundka 3DMarków zaczynając od 2001SE :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, PACIK19 napisał:

Heh, RTX 3080 się same kręcą i tak naprawdę nie ma różnicy w osiągach między OC a non OC, to nie ma sensu dla producenta sprzedawać taniej :/

Edytowane przez toffikmaster
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy orientuje się ktoś jak sytuacja z Zotac'ami 3080 z x-komu? 

Edytowane przez R.afau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Zotac czekałem 2 miesiące w xkom i wolałem dołożyć 200zl i kupić Gigabyte gaming OC z morele. Szczerze to sobie poczekasz do przyszłego roku. Nikt Zotacka już dawno z tego sklepu nie otrzymał

 

Edytowane przez szymcio30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak samo się kręcą 3080-tki Im wyższy limit mocy tym wyższy GPU boost plus lepsze rozbudowane chłodzenie w tych lepszych konstrukcjach. Także coś za coś. Jedyny ból ze NVIDIA zrezygnowała ze sprzedaży w Polsce FE. Nie ma żadnego oficjalnego partnera i nie wiadomo czy kiedyś będzie. Także nie ma co porównywać cen niereferentów do FE której po prostu w Polsce nie kupisz. Chyba ze masz rodzinę w Niemczech lub znajomego tam czasami się pojawiają i oczywiście w kilu sekundach znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, floydstylee napisał:

na proline podobno mają msi 3070 gaming trio na stanie https://proline.pl/msi-geforce-rtx-3070-gaming-x-trio-8gb-gddr6-pci-e-p7113901

ktoś może potwierdzić że rzeczywiscie od ręki mozna dostac czy wykupuje sie tylko miejsce w kolejce?

W proline mają na stanie, tylko ceny wysokie, zwłaszcza w przypadku RTX 3080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesują dwie karty 3070 tuf asusa i suprim od msi. Chce kupić jedną z nich i nie chce płacić januszowej ceny. Wie ktoś jakie mają msrp ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam w rtv euro agd ktoś coś dostał? Pytam się o 3080 gdzie ściągają indywidualnie do zamówienia "Kompletowanie Zamówienia/Rezerwacji"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktokolwiek miał Visiona 3080 na odsprzedaż to bardzo chętnie wezmę, choćby za te 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest produkowany, ale do Polski raczej nie dolatuje. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hopes napisał:

Może jest produkowany, ale do Polski raczej nie dolatuje. ;) 

Przecież kilka razy był na Media Expert. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bartii_mario napisał:

Przecież kilka razy był na Media Expert. 

Wersja bez OC? Na pewno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hopes napisał:

Wersja bez OC? Na pewno?

Na 100% :D

image.thumb.png.223f2f551087e30b9517d456fc570f97.png

Edytowane przez bartii_mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...