Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, FernandezCojones napisał:

Napisałem sobie skrypt do sprawdzania stanu magazynowego w Media Expert, bo nie pokazują w którym sklepie są dostępne. Obecnie jeśli chodzi o karty:

Dostępne w sklepach:

  1. GIGABYTE GeForce RTX 3080 Gaming OC 10GB (3999 PLN) (link)
    1. Media Expert Kielce, ul. Sandomierska 131a
  2. ASUS GeForce RTX 3080 Tuf Gaming 10GB (4399 PLN) (link)
    1. Media Expert Gubin, ul. Wyspiańskiego 3

Może ich fizycznie nie być, no ale przynajmniej jako tako wiadomo gdzie powinny być, jeśli są.

A po co Ci jakiś skrypt? Wystarczy zmienić dystans w query z 50 do 5000 i masz od razu wyplutą listę wszystkich sklepów me w Polsce. Potem w zwrotce szukasz tylko "products_availability": true i gotowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Melman1980 napisał:

Dzisiaj zmienilo sie z:

kompletowanie->skompletowane wybor terminu-> w drodze do....

To by teoria pasowała, dostali karty i system automatycznie przydzielał je osobom które wcześniej (czytaj: kiedyś) złożyli zamówienia.

W Twoim przypadku zamówienie było z dnia z dnia 09-10-2020, więc jeszcze dłuuuga droga zanim będą dostępne do kupienia dla nowych zamówień ;)

Edytowane przez mad0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Michi napisał:

nie ma chyba w Polsce gorszego sklepu niż NETs, nawet nie chce mi się pisać jakie przeboje kiedyś z nimi miałem.. w szoku jestem, że ciągle działają.

@Kaiketsu też ich lubi :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli kontener z rtv dopłynął a ja tam anulowałem zamówienie - szkoda

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zhao napisał:

No czyli kontener z rtv dopłynął a ja tam anulowałem zamówienie - szkoda

Ja tez, ale dla mnie mniejszy bol glowy, niech sie inni martwia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mały offtop. jak wycenić 1080ti Asus Strix OC na gwarancji do maja 2021? Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Mastera 3080 (piękna, cicha i wydajna karta) i chciałbym puścić poprzednią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wincyjognia napisał:

Ja tez, ale dla mnie mniejszy bol glowy, niech sie inni martwia :D

Mnie coraz bardziej bawi ta sytuacja. 2 miesiące kompletnej posuchy i wqrw, że nigdzie nie można kupić karty, a teraz w odstępie tygodnia trzecia karta do odbioru- TUF OC z x-kom, X-Trio z moreli i kolejny X-Trio z euro. Można przebierać w kartach jak w ulęgałkach :) I wszystkie w dobrych cenach, poniżej 4k.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stanko11 napisał:

Mnie coraz bardziej bawi ta sytuacja. 2 miesiące kompletnej posuchy i wqrw, że nigdzie nie można kupić karty, a teraz w odstępie tygodnia trzecia karta do odbioru- TUF OC z x-kom, X-Trio z moreli i kolejny X-Trio z euro. Można przebierać w kartach jak w ulęgałkach :) I wszystkie w dobrych cenach, poniżej 4k.

wszystkie zamawiałeś we wrześniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stanko11 napisał:

Mnie coraz bardziej bawi ta sytuacja. 2 miesiące kompletnej posuchy i wqrw, że nigdzie nie można kupić karty, a teraz w odstępie tygodnia trzecia karta do odbioru- TUF OC z x-kom, X-Trio z moreli i kolejny X-Trio z euro. Można przebierać w kartach jak w ulęgałkach :) I wszystkie w dobrych cenach, poniżej 4k.

Miałeś opłacone te zamówienia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mordechai98 napisał:

wszystkie zamawiałeś we wrześniu ?

2 z pierwszych minut z dnia premiery 17.09, a ta z euro z 09.10.

 

6 minut temu, Inclouds napisał:

Miałeś opłacone te zamówienia? 

Tylko w morelach miałem opłacone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, stanko11 napisał:

2 z pierwszych minut z dnia premiery 17.09, a ta z euro z 09.10.

 

Tylko w morelach miałem opłacone.

Kurde, ja też miałem w koszyku 9.10. i zrezygnowałem. Bo nie byłem przekonany do X trio. Teraz to z pocałowaniem ręki bym ją przygarną. Wtedy wybrzydzałem - wolałem TUF'a. Teraz to już bez znaczenia. Byle by była ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś dostał te x trio z dzisiaj i chciał przekierować na mnie to chętnie wezmę xD nawet dam zarobić bo już mam dość czekania. wszystkie części się kurzą bez karty 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, PT_TP napisał:

Kurde, ja też miałem w koszyku 9.10. i zrezygnowałem. Bo nie byłem przekonany do X trio. Teraz to z pocałowaniem ręki bym ją przygarną. Wtedy wybrzydzałem - wolałem TUF'a. Teraz to już bez znaczenia. Byle by była ;)

Wiesz co, ja też myślałem że TUF i nic innego. A jednak po przetestowaniu obu zostawiłem X-Trio, chociaż decyzja była trudna, bo obie karty świetne. Wygrała odrobinę lepsza kultura pracy i wyniki UV (ale tu różnica 15 MHz, czyli tyle co nic). Żonie bardziej podobała się ta kolorowa, to posłuchałem jej :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysiadam z Hypetrainu z moim X trio. Dzięki za ten piękny wątek na forum, dowiedziałem się dzięki Wykop i dzięki Wam nie traciłem nadziei , już miałem w koszyku aoursa 3070 i miałem mieć w ten poniedziałek a wpadło zaplanowane X TRIO 3080 :)

 

BAJ BAJ :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080ti Asus Strix OC...Teraz to już nie warto jakieś zaporowej ceny dawać bo wiele jest ofert po 1700zł, ale za miesiąc wychodzi 3060Ti wiec za podobna kwotę kupisz szybsza i nowa kartę. Ja bym puścił za 1400zł. Sam mam do pogonienia 1080Ti Gaming X ale już bez gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, stanko11 napisał:

Wiesz co, ja też myślałem że TUF i nic innego. A jednak po przetestowaniu obu zostawiłem X-Trio, chociaż decyzja była trudna, bo obie karty świetne. Wygrała odrobinę lepsza kultura pracy i wyniki UV (ale tu różnica 15 MHz, czyli tyle co nic). Żonie bardziej podobała się ta kolorowa, to posłuchałem jej :)

Obojętnie co. Byle cewki nie świrowały. I tak UV zrobię. Nie mam nie wiadomo jak przewiewnej budy, PSU tylko 650 FX Focus Gold, cep na powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PRT1000 napisał:

No i przyszły :) Drobny... miesiąc czekania.

IMG_2593.JPG

O, wygląda na to, że kolega pomyślał o mnie przy zamówieniu :D  Podesłać adres do wysyłki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...