Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Piter2007 napisał:

Po tygodniu od dostarczenia przesyłki pieniądze trafiły na konto,czekaj cierpliwie.

Ok, dziękuję za informację. 

Myślałem, że wysyłają email, że wiedzą o zwrocie i trzeba być cierpliwym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tomcat napisał:

 Ładna  to cena, a  reszta obleci - ja jestem w sekcie Gigabyte ?

2337 zł z z wysyłką pobraniową - kto da mniej ?

Gdzie kupiłeś?  

29 minut temu, migal napisał:

Nie proponuję takich rzeczy związanych z elektroniką robić czymkolwiek metalowym, nigdy. Coś płaskiego, plastikowego w tym przypadku.

Linijką? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GraczPierwszy napisał:

?

ale bym zamawiał z prędkością strusia pędziwiatra, gdyby to było 3080

wiem ,lepszy ryc jak nic a cyberpunk wychodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Equisetum napisał:

Ma ktoś doświadczenie z PROSHOP i ich dostawami? Mają parę kart które teoretycznie u nich mają być 2.12 i 4.12 a ceny do przeżycia np. Inno3D iCHill X3 3070 za 2799 zł. Nie chciałbym zamrozić kasy i potem okaże się że termin dostawy do nich zmieni się na 2.01...

Dorwałem u nich RTXa 3080. Czekałem miesiąc i kilka dni, ale jak napisali już, że karta ma być dla mnie w danym terminie (podali kilkudniowe widełki) to tak przyszła. Jedynie pakowanie mogłoby być lepsze, ale wydaje mi się, że poszło to sprawniej niż w polskich sklepach (ceny delikatnie wyższe niż najniższe ceny za te same modele w polskich sklepach na premierę, ale patrząc na to co się dzieje to nadal akceptowalne). Myślę, że warto (jak przy modelu jest data kiedy spodziewają się dostawy to zakładam, że masz jeszcze szansę się na tą dostawę załapać).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko ma ktoś kod do watch dogs lesbion jeszcze na zbyciu?

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ling24 napisał:

wiem ,lepszy ryc jak nic a cyberpunk wychodzi ?

Ja jednak wolę kupować docelowe elementy niż potem się bawić ze sprzedażą gorszych modeli i jeszcze na tym tracić kilka stów.

Edytowane przez GraczPierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Equisetum napisał:

Ma ktoś doświadczenie z PROSHOP i ich dostawami? Mają parę kart które teoretycznie u nich mają być 2.12 i 4.12 a ceny do przeżycia np. Inno3D iCHill X3 3070 za 2799 zł. Nie chciałbym zamrozić kasy i potem okaże się że termin dostawy do nich zmieni się na 2.01...

Zamówiłem u nich płytę Asus Dark Hero i Asusa 3090 EK. Te terminy to dostawy potwierdzone już przez dostawcę, ale wiadomo że jak idzie dostawa z Tajwanu/Chin to mogą być opóźnienia. Płyta miała być między 27 listopada a 2 grudnia. Potem przesunęli o tydzień, ale w ostatni wtorek wysłali  mi ją przez DPD więc będzie w obiecanym terminie. Asusa 3090 EK też przesunęli o tydzień i obecny termin to 10-15 grudnia. Mam jednak nadzieję że będzie tak jak z płytą w najgorszym razie nie później niż 15 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pokis napisał:

Mam małe pytanko ma ktoś kod do watch dogs lesbion jeszcze na zbyciu?

Nie powiem, prychłem?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AUTO6 napisał:

Dorwałem u nich RTXa 3080. Czekałem miesiąc i kilka dni, ale jak napisali już, że karta ma być dla mnie w danym terminie (podali kilkudniowe widełki) to tak przyszła. Jedynie pakowanie mogłoby być lepsze, ale wydaje mi się, że poszło to sprawniej niż w polskich sklepach (ceny delikatnie wyższe niż najniższe ceny za te same modele w polskich sklepach na premierę, ale patrząc na to co się dzieje to nadal akceptowalne). Myślę, że warto (jak przy modelu jest data kiedy spodziewają się dostawy to zakładam, że masz jeszcze szansę się na tą dostawę załapać).

Już wszystko sprzedane, także się nie załapałem :) Widzę, że trzeba szybko reagować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, harfnir napisał:

Tak tylko powiem, że wczoraj udalo mi sie zaklepać 3080 gaming oc za 3850 w euro rtv. Nie ma sensu tyle przepłacać. Jak chwile poczekasz to może i ventusa za 3500-3600 ścigniesz.

Mi się tydzień temu "udało" zaklepać. Zrealizowali by wiszące zamówienia, a nie wrzucają kolejne nie istniejące karty jako "dostępne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, wkamil73 napisał:

Ile w UV wyciągnąłeś? RGB ustawiłeś w dragon center, czy lata tęcza? (Na zdjęciu tylko niebieski złapało) 

Tak, RGB ustawiłem w Dragon Center i wszędzie ustawiłem jednolity niebieski kolor, dość mocno przygaszony. Podobnie starałem się ustawić oświetlenie AIO Krakena, żeby to ze sobą grało.

 UV u mnie chodzi 0.831 V @ 1875 MHz. Tak wydaje mi się optymalnie. Poniżej 300 W każdych warunkach, stabilny zegar i cisza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mckarmi napisał:

Mi się tydzień temu "udało" zaklepać. Zrealizowali by wiszące zamówienia, a nie wrzucają kolejne nie istniejące karty jako "dostępne".

This. Tylko człowiek niepotrzebnie zamraża pieniądze widząc wpis: "produkt w magazynie - szybka wysyłka!"

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, GraczPierwszy napisał:

This. Tylko człowiek niepotrzebnie zamraża pieniądze widząc wpis: "produkt w magazynie - szybka wysyłka!"

To powinno być, sam nie wiem, karalne może. To jest jawne nabijanie ludzi w balona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, AUTO6 napisał:

Dorwałem u nich RTXa 3080. Czekałem miesiąc i kilka dni, ale jak napisali już, że karta ma być dla mnie w danym terminie (podali kilkudniowe widełki) to tak przyszła. Jedynie pakowanie mogłoby być lepsze, ale wydaje mi się, że poszło to sprawniej niż w polskich sklepach (ceny delikatnie wyższe niż najniższe ceny za te same modele w polskich sklepach na premierę, ale patrząc na to co się dzieje to nadal akceptowalne). Myślę, że warto (jak przy modelu jest data kiedy spodziewają się dostawy to zakładam, że masz jeszcze szansę się na tą dostawę załapać).

Mam nadzieję,że do pakowania używają czegoś więcej niż tylko torba foliowa:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, stanko11 napisał:

Tak, RGB ustawiłem w Dragon Center i wszędzie ustawiłem jednolity niebieski kolor, dość mocno przygaszony. Podobnie starałem się ustawić oświetlenie AIO Krakena, żeby to ze sobą grało.

 UV u mnie chodzi 0.831 V @ 1875 MHz. Tak wydaje mi się optymalnie. Poniżej 300 W każdych warunkach, stabilny zegar i cisza.

 

Fiuuuuu, ładnie ? A w czym stabilność testowana?

Edytowane przez wkamil73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, stanko11 napisał:

Chyba raczej kto. Ja się nie mogłem zdecydować, to żona powiedziała, że mam wziąć tą bardziej kolorową, bo jej się podoba. No dobra, w domu musi być zgoda :)

TUF i X-Trio to bardzo udane konstrukcje i decydują detale. X-Trio ma odrobinę lepszą kulturę pracy i delikatnie lepiej wyszedł UV. No i podoba się żonie. Nie było wyjścia.

Fajnie mieć takie problemy ;) Ja jutro wieczorem odbieram 3070 FE i czekam na dostawę 3080 nie wiem co pierwsze wpadnie. Już mam 3 karty zamówione - masakra jakaś. W sumie to 4. Ale na jedną nie liczę bo to słynny sklep na "X".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wkamil73 napisał:

Fiuuuuu, ładnie ? A w czym stabilność testowana?

Głównie dłuższe sesje w Wiedźmin 3 i RDR 2. Szczególnie RDR jest wrażliwy na niestabilności. W3 wybaczał więcej.

5 minut temu, PT_TP napisał:

Fajnie mieć takie problemy ;) Ja jutro wieczorem odbieram 3070 FE i czekam na dostawę 3080 nie wiem co pierwsze wpadnie. Już mam 3 karty zamówione - masakra jakaś. W sumie to 4. Ale na jedną nie liczę bo to słynny sklep na "X".

W końcu doczekasz się, że kilka zamówień będzie zrealizowanych prawie jednocześniei będzie kłopot bogactwa. Tak właśnie było u mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, stanko11 napisał:

Głównie dłuższe sesje w Wiedźmin 3 i RDR 2. Szczególnie RDR jest wrażliwy na niestabilności. W3 wybaczał więcej.

W końcu doczekasz się, że kilka zamówień będzie zrealizowanych prawie jednocześniei będzie kłopot bogactwa. Tak właśnie było u mnie. 

Tego się obawiam ;) że te karty razem przyjdą. Pierwsza co nie piszczy zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta w slocie, raczej dziewica.

Powoli żegnam się chyba z tym tematem ?

2070ka opchnięta już po spędzonych u mnie 2 latkach, dopłaty wyszło ok 650zeta, to chyba opłacalny deal.

Edytowane przez Tomcat
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Tomcat napisał:

Karta w slocie, raczej dziewica.

Powoli żegnam się chyba z tym tematem ?

2070ka opchnięta już po spędzonych u mnie 2 latkach, dopłaty wyszło ok 650zeta, to chyba opłacalny deal.

Jak tak dalej pójdzie to tu pusto będzie ?

Ciekawe do ile stron temat dociągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić tego visiona z media expert ale się zastanawiam czy zostawić go (4150 zł) czy zostawić 3070 ventus 2x (2600 zł).

Różnica w cenie ponad 50% a w grach jak patrzę to bardziej 20%.

Edytowane przez vonszmeister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...