Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, vonszmeister napisał:

Udało mi się kupić tego visiona z media expert ale się zastanawiam czy zostawić go (4150 zł) czy zostawić 3070 ventus 2x (2600 zł).

Z dostawą przez sklep internetowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GraczPierwszy napisał:

Z dostawą przez sklep internetowy?

Tak, dostałem maila że jest dostępny i szybko zamówiłem z dostawą kurierem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, vonszmeister napisał:

Tak, dostałem maila że jest dostępny i szybko zamówiłem z dostawą kurierem.

Mail o 23:03? Ja nie zdążyłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GraczPierwszy napisał:

Mail o 23:03? Ja nie zdążyłem ?

Tak, 23:03. Mam otwartą kartę z mailem i wszedłem od razu jak przyszło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co znalazłem - ocena cen kart -> ciągle aktualnie   XD    wcale nie jest teraz drogo.

 (11:53 + 35 sek. dalej nie trzeba)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycji stało się zadość na BF w iXsieScreenshot_20201127-000746.thumb.png.8ffadb851c4e24e1ff7cceabfd6d2849.png

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, vonszmeister napisał:

Udało mi się kupić tego visiona z media expert ale się zastanawiam czy zostawić go (4150 zł) czy zostawić 3070 ventus 2x (2600 zł).

Różnica w cenie ponad 50% a w grach jak patrzę to bardziej 20%.

To zależy czy grasz w 4k czy 1440p, do 4k musisz mieć 3080 bo 8gb vramu czasem nie wystarcza, do 1400p spokojnie 3070 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Griszah napisał:

Tradycji stało się zadość na BF w iXsie

Widzę standardowo nędzny PR, napędzający popularność apki, jutro rano zobaczę na stronę co było, pewnie ta sama nędza co rok temu, czyli kilka fajnych ofert na krzyż które zniknęły w ciągu 0.000001s po starcie promocji. ?

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, GraczPierwszy napisał:

Jeszcze parę dni temu mieli X trio za 4450zł za tyle też od nich kupiłem teraz już jest 4700

Ventus w cenie 4300 to przegięcie pały, choć na tle tego co robi Proline to już sam nie wiem.

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lumi33 napisał:

chyba jednak maja jakis blad w systemie. ja zamowilem a potem jeszcze bylo, ze dostepny i teraz znowu :D

miałem podobnie, zamawiałem godzinę temu, na chwilę zniknęło i pojawiło się znowu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lumi33 napisał:

chyba jednak maja jakis blad w systemie. ja zamowilem a potem jeszcze bylo, ze dostepny i teraz znowu :D

To są sztuki które, nie zostały odebrane przez klientów w poszczególnych oddziałach i tak wlatują pojedyncze znienacka.

 

Edytowane przez Griszah
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Griszah napisał:

To są sztuki które, nie zostały odebrane przez klientów w poszczególnych oddziałach i tak wlatują pojedyncze znienacka.

 

Tydzień temu zamawiałem w komputroniku Gigabyte Gamng 3080, miał być na wtorek (ubiegły), potem na czwartek (wczoraj), wczoraj dostałem info, że karta przyjedzie z innego salonu na poniedziałek... zwrotu to ja nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał rtx 3090 zotac gaming trinity za 7399 zł z dostawą w poniedziałek w x-kom aplikacji - czarny piątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, DisconnecT napisał:

Widzę standardowo nędzny PR, napędzający popularność apki, jutro rano zobaczę na stronę co było, pewnie ta sama nędza co rok temu, czyli kilka fajnych ofert na krzyż które zniknęły w ciągu 0.000001s po starcie promocji. ?

Na komputroniku w pierwszych minutach od premiery 1/4 wyprzedana. W tym telefony po 900zl ( OPPO A91 ). Ok może rzeczywiście ludzie pragneli ten telefon w tej cenie i czekali na BF do północy w komputroniku. Ale dla czego akurat tam? W sklepie o niepewnej przyszłości? Na co tyle czekać i tam kupić, jak w innych elektromarketach chyba od tygodnia albo dłużej już jest w tej cenie dostępny.

A może po prostu nawet go nie było? BF po Polsku? :D 

RTX3070/3080 na BF w super cenie -  Ciągle ktoś czeka? :D 

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, DisconnecT napisał:

Widzę standardowo nędzny PR, napędzający popularność apki, jutro rano zobaczę na stronę co było, pewnie ta sama nędza co rok temu, czyli kilka fajnych ofert na krzyż które zniknęły w ciągu 0.000001s po starcie promocji. ?

Nawet nie musisz sprawdzać ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, GraczPierwszy napisał:

Tydzień temu zamawiałem w komputroniku Gigabyte Gamng 3080, miał być na wtorek (ubiegły), potem na czwartek (wczoraj), wczoraj dostałem info, że karta przyjedzie z innego salonu na poniedziałek... zwrotu to ja nie chcę.

To nie oznacza, że karta jest ze zwrotu - po prostu przeleżała gdzieś bo np. ktoś nie odebrał.

Ogólnie system w Komputronik jest nieco patologiczny, nie chcą przesyłać sobie przedmiotów miedzy oddziałami (przy odbiorze osobistym), bo prowizję zgarnia sklep który karta wydaje klientowi, i stąd czasem karty tygodniami leżą po salonach i wiedzą o tym tylko pracownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Can't buy a new Ampere GPU? That's because NVIDIA sold them to miners

"NVIDIA has reportedly sold a large chunk of its next-gen Ampere GPUs to miners, with reports suggesting $175 million worth."

 

Czyli tam gdzie leży szybki pieniądz, tam większa pokusa, jedynie troche to nieładne względem tych, którzy do tej pory czekają na dostępność i normalne ceny gpu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast quada RTX xD

Swoją drogą badam BF na sklepach straszny śmietnik wyprzedają. Na X-komie nawet przecenili tego 3090 zotaca którego nikt nie chce od tygodnia nawet kijem trącić xD Myślałem, że przecenią patrioty 4400 CL19 o ja głupi tylko 4000 się na lekką obniżkę załapały. No nic odbiorę w normalnej cenie więc bo już widzę, że jakby zaczynają być sklepach jako produkt niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Minciu napisał:

Na komputroniku w pierwszych minutach od premiery 1/4 wyprzedana. W tym telefony po 900zl ( OPPO A91 ). Ok może rzeczywiście ludzie pragneli ten telefon w tej cenie i czekali na BF do północy w komputroniku. Ale dla czego akurat tam? W sklepie o niepewnej przyszłości? Na co tyle czekać i tam kupić, jak w innych elektromarketach chyba od tygodnia albo dłużej już jest w tej cenie dostępny.

A może po prostu nawet go nie było? BF po Polsku? :D 

RTX3070/3080 na BF w super cenie -  Ciągle ktoś czeka? :D 

Przejrzałem x-cuma, z roku na rok coraz bardziej nędzne te promocje BF, raptem kilka naprawdę dobrych, ale zgodnie z klasyką wszystko wyprzedane zanim dobrze się zaczęło. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...