Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, hopes napisał:

Linijką? :D

Jeśli piszesz serio, to chyba za szeroka będzie :P ale może da radę rogiem jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem problemów ostatnio laptopa zamawiałem za 2899 i bez problemów naliczyło ok 70zł dużo rzeczy zamawiałem i nigdy nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, novi napisał:

@duniek wszystko elegancko dziala w tym dellu z rtxem? Czytalem Twoja ofertę, ale na razie mam 2 osoby zainteresowane kupnem na pw, i zobacze jak to się skonczy. Dodatkowo tez zastanawiam się, co by mi się przydalo. 

to jest akurat nowszy dell
x99
1660v4 64gb ale psu ten sam, tylko trzeba kable dorobic

jedyny probem mialem tylko nie wiem czy to kwestia starego systemu, czy sterownikow do monitora 5K, bo obraz miaem nieregularnie na 1/3 ekranu z roznymi pasami i artefaktami (bios a11 chyba), zrobilem update biosu A34 (z listopada 2020) i zaczelo wszystko dzialac

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, olek83 napisał:

Can't buy a new Ampere GPU? That's because NVIDIA sold them to miners

"NVIDIA has reportedly sold a large chunk of its next-gen Ampere GPUs to miners, with reports suggesting $175 million worth."

 

Czyli tam gdzie leży szybki pieniądz, tam większa pokusa, jedynie troche to nieładne względem tych, którzy do tej pory czekają na dostępność i normalne ceny gpu.

 

Ktoś jeszcze liczy na nasycenie rynku? Wiosna już staje pod znakiem zapytania. Jak tak dalej pójdzie to na wiosnę będzie posucha gorsza niż dzisiaj.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja głupi mam nadzieję, że coś dzisiaj upoluję na BF, ale chyba zaczynam w to wątpić (RTX 3080), dobrze, że chociaż udało mi się na premierę PS5 kupić (ME dzisiaj wysłał), to będzie jakaś nowa zabawka, ale szkoda, bo ogólnie wolę granie na PC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciales promo na karte ktora zasadniczo nie jest ciagle dostepna? Gratuluje naiwnosci.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

To na pewno bez oc?

Jakiś wałek chyba albo, co nawet zdjęcia nie ma i ta cena 4400 do negocjacji. Może to 3070 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dadi82 napisał:

Jakiś wałek chyba albo, co nawet zdjęcia nie ma i ta cena 4400 do negocjacji. Może to 3070 :E

Albo to tylko pudełko ;) Widziałem już w necie, że ludzie sprzedają zdjęcia PS5 w cenie konsoli :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dadi82 napisał:

To jest zwykła i będzie miał ją dopiero w poniedziałek,poza tym ma kilku chętnych za 4850zł. Wersję OC mam mieć za tydzień. Pisałem z nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1464961731_msi_gaming_x_trio_diwicopy.jpg.04efccd0cdad5397c3f5dcfa2edd859b.jpg

Zamówiona 23.11 o 21:40 w Media Expert za 3999. Dotarła wczoraj :) 

Powodzenia wszystkim w polowaniu!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, diwi napisał:

1464961731_msi_gaming_x_trio_diwicopy.jpg.04efccd0cdad5397c3f5dcfa2edd859b.jpg

Zamówiona 23.11 o 21:40 w Media Expert za 3999. Dotarła wczoraj :) 

Powodzenia wszystkim w polowaniu!

Mam prośbe, daj znac czy dzwonią cewki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, olek83 napisał:

Can't buy a new Ampere GPU? That's because NVIDIA sold them to miners

"NVIDIA has reportedly sold a large chunk of its next-gen Ampere GPUs to miners, with reports suggesting $175 million worth."

 

Czyli tam gdzie leży szybki pieniądz, tam większa pokusa, jedynie troche to nieładne względem tych, którzy do tej pory czekają na dostępność i normalne ceny gpu.

 

Dziś wszedłem z ciekawości na alledrogo, i oczom nie wierzę. 5700xt 29 ogłoszeń nowych i używanych. Więc coś jest na rzeczy z tym kopaniem. 5700xt kopie na czysto około 150zł/ miesiąc , gdzie 3070 kopie 195zł miesiąc , przeliczając inwestycję na zarobek, 5700xt wypadają całkiem dobrze. Czyli będzie susza z kartami i drożyzna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, dadi82 napisał:

Jakiś wałek chyba albo, co nawet zdjęcia nie ma i ta cena 4400 do negocjacji. Może to 3070 :E

Coś czuję że to licytacja w górę za tego strixa albo czysty wałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy jak w 40h sprzedałem 2 letnią 2070ke nie super za 1700zł...
Za olx jest razem 2070i 2070 super ok 20 sztuk na raz , więc posucha.
 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hopes napisał:

Coś czuję że to licytacja w górę za tego strixa albo czysty wałek.

Dobrze czujesz,licytacja. Kartę fizycznie będzie miał w poniedziałek. Pisałem stronę wcześniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze mnie się jakoś niespecjalnie spieszy bańka urośnie pęknie i znowu w śmiesznej cenie będzie można kupić karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Minciu napisał:

Na co tyle czekać i tam kupić, jak w innych elektromarketach chyba od tygodnia albo dłużej już jest w tej cenie dostępny.

W Euro RTV AGD ten telefon od dwóch tygodni wisi za 899 i jakoś wyprzedać go nie mogą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrealizują zamówienie na ta x trio 3070, to niech nawet karty wystrzela + 1000zl wszystkie, to ja będę się mocno cieszył ;) .

Z tym fonem to racja, w komputronie poszedl w przeciągu minut za taka kase, jeszcze ma tsie byliśmy jak poszedl ? . Wiec albo wszedł na dzień dobry jako sprzedany, albo ludzie uwierzyli w magie wyprzedaży bez sprawdzenia normalnej ceny w innym sklepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Melman1980 napisał:

Mam prośbe, daj znac czy dzwonią cewki

Masz jakiś film gdzie można dokładnie usłyszeć jaki to jest dźwięk ?

Komputer mam pod biurkiem i gram na słuchawkach więc normalnie w ogóle na takie rzeczy nie zwracam uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktos tu wczesniej pisal ze 200zl zarobku z kopania na 3070 na miesiac na karcie to mało ze lepiej na gieldzie zarobi. To jest 2400zl rocznie czyli roczna stopa zarobku to 100%. To jest super interes, zadne inwestycje nie daja takiego zwrotu obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...